Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

δλδ έχεις κανονική ροή έτσι?γιατί αν είδες απλά λίγο ροζ αίμα μπορεί να είναι κ ψευτοπεριοδος που εκεί που περιμένανε είδαν λίγο κ μετά τπτ...πάντως είτε έτσι είτε αλλιώς αν δεν πάμε δυναμικά τον επόμενο μήνα!!

Προς το παρον ειναι ελαφρια η ροη αλλα δεν πιστευω οτι ειναι κάτι αυτο...τον αλλο μηνα παλι..χεχε

πρίν από 19 λεπτά , kido είπε:

That's the spirit! Μπράβο που δεν πέφτεις!

Μα δεν περιμενα να εχει γινει κ τπτ για αυτο...αλλα ειμαι σιγουρη οτι καποια στιγμη θα έρθει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 48 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα Λουλου!

ειμαι μια χαρά, έχω κάνει την ένεση arvekap και περιμένω να αδιαθετησω. Έχουμε βρει και δότρια όποτε είναι θέμα χρόνου. Γύρω στα μέσα Ιουνίου θα έχουμε μάλλον εμβρυομεταφορα.

Αντε μπραβο.χαιρομαι για την απόφαση που πήρες.φανταζομαι θα ταν δύσκολο να το αποφασισεις  αλλά αν ακούσεις το οτιδήποτε να ξερει ς ότι αυτό το μωράκι μέσα σου θα παρε ι ζωή και θα δημιουργηθεί.στην δική σου αγκαλιά θα μεγαλώσει.ευχομαι αυτή τη φορά να τα καταφέρετε μέσα από τη καρδιά μου.

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Οχι βεβαια εμεις πρωτα παμε για την ευχαρίστηση...αλλιως δεν γινεται...δεν με πειραζει αλλωστε εχουμε κ του χρονου τον γαμο μας

Μ'αρέσει που γενικότερα είσαι αισιόδοξη.αντε ασχολεισου λίγο παραπάνω με το γάμο.κανονισε από τώρα κάποια πράγματα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , loyloy είπε:

Αντε μπραβο.χαιρομαι για την απόφαση που πήρες.φανταζομαι θα ταν δύσκολο να το αποφασισεις  αλλά αν ακούσεις το οτιδήποτε να ξερει ς ότι αυτό το μωράκι μέσα σου θα παρε ι ζωή και θα δημιουργηθεί.στην δική σου αγκαλιά θα μεγαλώσει.ευχομαι αυτή τη φορά να τα καταφέρετε μέσα από τη καρδιά μου.

Μ'αρέσει που γενικότερα είσαι αισιόδοξη.αντε ασχολεισου λίγο παραπάνω με το γάμο.κανονισε από τώρα κάποια πράγματα. 

Εχουμε χρονο ακομα μετα το καλοκαιρι θα ξεκινησουμε τις ετοιμασιες..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εχουμε χρονο ακομα μετα το καλοκαιρι θα ξεκινησουμε τις ετοιμασιες..

Το λεω Για για να απασχολήσεις το μυαλό σου.μπορει Έτσι να σαι πιο χαλαρή.για λίγο να το βγάλεις το μυαλό σου το παιδί και τσουπ  να έρθει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , loyloy είπε:

Το λεω Για για να απασχολήσεις το μυαλό σου.μπορει Έτσι να σαι πιο χαλαρή.για λίγο να το βγάλεις το μυαλό σου το παιδί και τσουπ  να έρθει.

Ηδη απο αυτον το μηνά ξεκίνησα χαλαρα..ουτε που προσεξα ποτε ημουν στις γονιμες για αυτο και δεν περιμενα να γινει κατι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλημέρα athinoulitsa! Καλωσήρθες στη παρεα μας και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!! Εγω θα σου πρότεινα, αν δεν σου ειναι δύσκολο, να κανεις γυμναστική!!!! Γενικά. Όχι μονο τώρα που περιμένεις να κανει τεστ. Βάλτο μεσα στο καθημερινό σου προγραμμα κι ας ειναι μονο παραδοσιακοί χοροί. Όχι κατι πολυ πιεστικό. Βοηθάει να χαλαρώσεις και αυξάνει τη γονιμότητα! Καλη τύχη!!! 

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας! Εσυ Κέλλυ θα κανεις αμνιοπαρακέντηση; 

Μπετουλα ποτε περιμένουμε τα νέα σου;; 

Σας φιλω!!!

Εγώ αυτή την  εβδομάδα περιμένω περίοδο. Τη δεύτερη μέρα θα κάνω εξετάσεις και μετά βλέπουμε,  ανάλογα με τα αποτελέσματα. Αυτά. Για κάτι νεότερο θα σας ενημερώσω. 

2 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα Λουλου!

ειμαι μια χαρά, έχω κάνει την ένεση arvekap και περιμένω να αδιαθετησω. Έχουμε βρει και δότρια όποτε είναι θέμα χρόνου. Γύρω στα μέσα Ιουνίου θα έχουμε μάλλον εμβρυομεταφορα.

Πολύ θετικά τα νέα σου. Καλή επιτυχία να έχεις,  γιατί σου αξίζει πραγματικά! Σου εύχομαι η ταλαιπωρία σού να τελειώνει εδώ και σε λίγους μήνες να κρατάς αγκαλιά το μωρακι σού! 

  • Μου αρέσει 2

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ενδιαφέρον palmoira. Οποτε εσυ θα πάρεις 10 αυγουλακια δοτριας και θα τα γονιμοποιησετε με το σπερμα του άντρα σου. Και μετα θα κάνετε την εμβρυομεταφορά των καλύτερων. Εχω ακούσει οτι εχουν τεράστια ποσοστά επιτυχίας αυτές οι εξωσωματικές. Οτι καλύτερο σου ευχομαι!!!! Να σου τα φέρει ο Θεος όπως τα θες! 

Betty αυτόν τον μήνα κάνατε προσπάθειες; Μπορει δηλαδη και να μην περιμένεις περίοδο αυτη την εβδομαδα;; Στο ευχομαι!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

Πολυ ενδιαφέρον palmoira. Οποτε εσυ θα πάρεις 10 αυγουλακια δοτριας και θα τα γονιμοποιησετε με το σπερμα του άντρα σου. Και μετα θα κάνετε την εμβρυομεταφορά των καλύτερων. Εχω ακούσει οτι εχουν τεράστια ποσοστά επιτυχίας αυτές οι εξωσωματικές. Οτι καλύτερο σου ευχομαι!!!! Να σου τα φέρει ο Θεος όπως τα θες! 

Betty αυτόν τον μήνα κάνατε προσπάθειες; Μπορει δηλαδη και να μην περιμένεις περίοδο αυτη την εβδομαδα;; Στο ευχομαι!! 

Όχι δεν κάναμε κάτι στοχευμενο γιατί δεν είχε νόημα, αφού έπαιρνα αντισυλληπτικά. Οπότε περίοδος σίγουρα θα μου έρθει. Σε ευχαριστώ πάντως για την ευχή! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 19/5/2018 at 1:02 ΜΜ, loyloy είπε:

Σε ποια εβδομάδα παλινδρόμησε το μωράκι σου?εμεν α στην 7η.τωρα που μπήκα στην 9η έχω αρχισει να χαίρομαι λιγο.

Καλησπέρα !! Για την ακρίβεια δεν είδαμε ποτέ σποράκι.. δεν αναπτύχθηκε ποτέ για κάποιο λόγο.. τυχαίο μας είπε ο γιατρός.. έγινε και ιστολογική όπου επιβεβαιώθηκε..
Τώρα έκανα γενικές εξετάσεις θυροειδή και θρομβοφιλίας και περιμένω τα αποτελέσματα..Οι πρώτες βγήκαν πολύ καλές τώρα περιμένω την άλλη εβδομάδα της θρομβοφιλίας..
Την άλλη εβδομάδα θα κάνουμε και τον δεύτερο υπέρηχο να δούμε περισσότερα !!

Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! 

On 19/5/2018 at 6:07 ΜΜ, Beboula25 είπε:

Καλως όρισες και συγχαρητήρια!! Να έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη όλα να είναι υπέροχα!!

Περαστικά εύχομαι να είναι Κελλιτσα μου μόνο υγεία όπως το είπες όλα τα αλλα φτιάχνουν... 

Σε ευχαριστώ πολύ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Irene_85 είπε:

Καλησπέρα !! Για την ακρίβεια δεν είδαμε ποτέ σποράκι.. δεν αναπτύχθηκε ποτέ για κάποιο λόγο.. τυχαίο μας είπε ο γιατρός.. έγινε και ιστολογική όπου επιβεβαιώθηκε..
Τώρα έκανα γενικές εξετάσεις θυροειδή και θρομβοφιλίας και περιμένω τα αποτελέσματα..Οι πρώτες βγήκαν πολύ καλές τώρα περιμένω την άλλη εβδομάδα της θρομβοφιλίας..
Την άλλη εβδομάδα θα κάνουμε και τον δεύτερο υπέρηχο να δούμε περισσότερα !!

Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! 

Σε ευχαριστώ πολύ!!

Σε ευχαριστώ Πολύ!!!!!Και σε σενα οτι καλύτερο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια είναι η πρώτη φορά που γράφω έχω μερικές απορίες και πολύ άγχος... Έχω ξεκινήσει προσπάθειες για παιδί από την τελευταία περίοδο του Φεβρουάριου τώρα πλέον Μάιος.. αμέσως μετά την τελευταία μου περίοδο ξεκίνησα πάλι τις ελεύθερες επαφές.. σε 9 μέρες περιμένω ξανα περίοδο.. όμως έχω πόνους στην κοιλιά χαμηλά σαν τραβηγματακια  και νιώθω την θηλή μου στο ένα μου στήθος μόνο  σαν να με γαργαλαει σαν να μουδιαζει βέβαια έχω κάνει και αυτά τα σπυράκια γύρω από τις θηλεσ και πολύ εμφανή.. είναι η πρώτη φορά και δεν έχω ιδέα στο αν αυτά είναι σύμπτωματα .. Και θα ήθελα να μου πείτε και εσείς την γνώμη σας 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Penoyla45 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είναι η πρώτη φορά που γράφω έχω μερικές απορίες και πολύ άγχος... Έχω ξεκινήσει προσπάθειες για παιδί από την τελευταία περίοδο του Φεβρουάριου τώρα πλέον Μάιος.. αμέσως μετά την τελευταία μου περίοδο ξεκίνησα πάλι τις ελεύθερες επαφές.. σε 9 μέρες περιμένω ξανα περίοδο.. όμως έχω πόνους στην κοιλιά χαμηλά σαν τραβηγματακια  και νιώθω την θηλή μου στο ένα μου στήθος μόνο  σαν να με γαργαλαει σαν να μουδιαζει βέβαια έχω κάνει και αυτά τα σπυράκια γύρω από τις θηλεσ και πολύ εμφανή.. είναι η πρώτη φορά και δεν έχω ιδέα στο αν αυτά είναι σύμπτωματα .. Και θα ήθελα να μου πείτε και εσείς την γνώμη σας 

ολα τα συμπτωματα εγκυμοσυνης ειναι κ συμπτωματα περιοδου.. δυσκολα τα ξεχωριζεις ειδικα οταν εχεις ξεκινησει να τα παρατηρεις σε καθε κυκλο θα βλεπεις κατι διαφορετικο οποτε ολα αυτα που λες ισως ειναι απλα συμπτωμα περιοδου κανε υπομονη κ μην ασχολησε. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Penoyla45 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είναι η πρώτη φορά που γράφω έχω μερικές απορίες και πολύ άγχος... Έχω ξεκινήσει προσπάθειες για παιδί από την τελευταία περίοδο του Φεβρουάριου τώρα πλέον Μάιος.. αμέσως μετά την τελευταία μου περίοδο ξεκίνησα πάλι τις ελεύθερες επαφές.. σε 9 μέρες περιμένω ξανα περίοδο.. όμως έχω πόνους στην κοιλιά χαμηλά σαν τραβηγματακια  και νιώθω την θηλή μου στο ένα μου στήθος μόνο  σαν να με γαργαλαει σαν να μουδιαζει βέβαια έχω κάνει και αυτά τα σπυράκια γύρω από τις θηλεσ και πολύ εμφανή.. είναι η πρώτη φορά και δεν έχω ιδέα στο αν αυτά είναι σύμπτωματα .. Και θα ήθελα να μου πείτε και εσείς την γνώμη σας 

Καλωσήρθες!!! Σου εύχομαι να είσαι έγκυος, αλλά η αλήθεια είναι ότι αυτά τα συμπτώματα όλο μας μπερδεύουν. Άλλες τα έχουν και αδιαθέτουν μετά άλλες όχι. Σκέψου ότι εσυ έκανες ότι μπορούσες και θα πρέπει να είσαι χαλαρή τώρα για 10 μερουλες, όσο γίνεται! Ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά έτσι συμβαίνει σε όλες μας..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Penoyla45 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είναι η πρώτη φορά που γράφω έχω μερικές απορίες και πολύ άγχος... Έχω ξεκινήσει προσπάθειες για παιδί από την τελευταία περίοδο του Φεβρουάριου τώρα πλέον Μάιος.. αμέσως μετά την τελευταία μου περίοδο ξεκίνησα πάλι τις ελεύθερες επαφές.. σε 9 μέρες περιμένω ξανα περίοδο.. όμως έχω πόνους στην κοιλιά χαμηλά σαν τραβηγματακια  και νιώθω την θηλή μου στο ένα μου στήθος μόνο  σαν να με γαργαλαει σαν να μουδιαζει βέβαια έχω κάνει και αυτά τα σπυράκια γύρω από τις θηλεσ και πολύ εμφανή.. είναι η πρώτη φορά και δεν έχω ιδέα στο αν αυτά είναι σύμπτωματα .. Και θα ήθελα να μου πείτε και εσείς την γνώμη σας 

Όλα παιζουν.αλλα πολλές φορές τα συμπτώματα της περιόδου με της εγκυμοσύνης μοιάζουν.προσπαθησε να χαλαρώσεις και να περάσουν γρήγορα οι μέρες αλλιώς θα τρελαθείς.μακαρι αυτή τη φορά να τα καταφέρετε και να είσαι ε γκυος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...