Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Αααα δεν ξερω... Εμενα ηταν πολυ καλο το μηχανημα... Τα βλέπαμε ολα ξεκαθαρα και για αυτο μ το πε ο γυναικολογος... Βλεπαμε και εμεις ν καταπινει υγρό... 

:shock: μονο εγω δεν το είδα αυτο...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 7 λεπτά , P.L.L. είπε:

:shock: μονο εγω δεν το είδα αυτο...!

Αχαχαχχα ε καλα μη φανταστεις!!! Σαν ψαρι ανοιγοκλεινε το στομα του! Αχχαχαχαχχχα

Θα τα δεις ολα πιο καθαρα στη β επιπέδου με το καλο!!!!  :)

Εγω κοριτσια θα παρω σήμερα το γιατρο τηλέφωνο να κλείσουμε ραντεβού!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλη επιτυχία ανεμώνη! Φαντάζομαι τώρα η κοιλιά φαίνεται απο χιλιόμετρο;;;

Μπααααα που να φανει!??? Εγω και οι δικοι μ τη βλέπουμε μονο!!! Αχχαχαχαχα

Ολοι οι αλλοι με κοροιχευουν πως εχουν μεγαλυτερη κοιλια απο εμενα!!! Αχ σημερα κλεινω και τν 4ο και μπαινω στον 5ο! Αντε να περασει και αυτος ο μηνας! Ατελειωτοι ειναι!!! 

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!! Με το καλό @anemoni1989 ! Πως είσαι γενικά με τα αλλα ηρεμησες καθόλου; 

@P.L.L. μου με το καλό να τα δεις όλα κ εσυ!! 

@kido πως πάει;; 

Εγω αύριο το πρωί θα πάω στο ΡΕΑ για τις ορμονολογικές, για να δούμε τι θα δούμε ανυπομονώ αλλα κ φοβάμαι λίγουλακι στείλτε θετική ενέργεια!

@loyloy λουλουδενια μου τι κανεις;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!! Με το καλό @anemoni1989 ! Πως είσαι γενικά με τα αλλα ηρεμησες καθόλου; 

@P.L.L. μου με το καλό να τα δεις όλα κ εσυ!! 

@kido πως πάει;; 

Εγω αύριο το πρωί θα πάω στο ΡΕΑ για τις ορμονολογικές, για να δούμε τι θα δούμε ανυπομονώ αλλα κ φοβάμαι λίγουλακι στείλτε θετική ενέργεια!

Εχεις άπλετη θετική ενέργεια απο εμενα! Ειμαι σίγουρη οτι οταν θα κανεις το μωρό (ή τα μωρά σου) θα σκεφτεσαι οτι καλώς έγιναν ολα για να εχεις αυτο το συγκεκριμένο αγγελούδι (ή αγγελούδια) στην αγκαλιά σου!! 

Ανεμωνη ακομα κανεις εμετούς; Δεν εχεις αρχίσει να παίρνεις κανενα κιλό; Τα φάρμακα στα έκοψε; Μήπως να δοκιμάσεις τα βραχιολάκια; Δεν θα εξαλείψουν ολα τα συμπτώματα αλλα μπορει να τα μειώσουν λιγο. Ετσι εγινε με εμενα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Καλημέρα!!! Εμενα παντως ο γυναικολογος μ ειπε πως στον απλο υπερηχο το φυλο φαίνεται μετα τη 17η εβδομάδα καθαρα... Νωρίτερα, μονο ο εμβρυολογος μπορεί να δει κατι, καθως έχουν καλύτερα μηχανήματα.. Οποτε μάλλον πλακα σ εκανε!!!  :p

Μωρε μπορει οντως να ειδε κατι...δεν ξερω...μπορει ομως και οχι...Απλα με νευριασε σε καθε περιπτωση που εκανε υπαινιγμους ενω ηταν μπροστα η ξαδερφη μου και ελειπει ο αμεσα ενδιαφερομενος...ο αντρας μου!!!! Χεχε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!! Με το καλό @anemoni1989 ! Πως είσαι γενικά με τα αλλα ηρεμησες καθόλου; 

@P.L.L. μου με το καλό να τα δεις όλα κ εσυ!! 

@kido πως πάει;; 

Εγω αύριο το πρωί θα πάω στο ΡΕΑ για τις ορμονολογικές, για να δούμε τι θα δούμε ανυπομονώ αλλα κ φοβάμαι λίγουλακι στείλτε θετική ενέργεια!

@loyloy λουλουδενια μου τι κανεις;

Καλημέρα!!!!!!!!!!!μια χαρά Σήμερα.κοιμηθηκα Καλά χτες ευτυχώς.λιγες αναγουλες.ηρεμια γενικότερα! Τη θετική μου ενέργεια την  έχεις και το ξέρεις !!!!!!!!!θα δεις που ολα Καλά θα Ναι Αύριο.βγαινουν κατευθείαν τα αποτελέσματα;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , P.L.L. είπε:

Εχεις άπλετη θετική ενέργεια απο εμενα! Ειμαι σίγουρη οτι οταν θα κανεις το μωρό (ή τα μωρά σου) θα σκεφτεσαι οτι καλώς έγιναν ολα για να εχεις αυτο το συγκεκριμένο αγγελούδι (ή αγγελούδια) στην αγκαλιά σου!! 

Ανεμωνη ακομα κανεις εμετούς; Δεν εχεις αρχίσει να παίρνεις κανενα κιλό; Τα φάρμακα στα έκοψε; Μήπως να δοκιμάσεις τα βραχιολάκια; Δεν θα εξαλείψουν ολα τα συμπτώματα αλλα μπορει να τα μειώσουν λιγο. Ετσι εγινε με εμενα. 

Σε ευχαριστώ με συγκινησες..Όλα για κάποιο λόγο γίνονται κ όλα στην ώρα τους έρχονται..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!! Με το καλό @anemoni1989 ! Πως είσαι γενικά με τα αλλα ηρεμησες καθόλου; 

@P.L.L. μου με το καλό να τα δεις όλα κ εσυ!! 

@kido πως πάει;; 

Εγω αύριο το πρωί θα πάω στο ΡΕΑ για τις ορμονολογικές, για να δούμε τι θα δούμε ανυπομονώ αλλα κ φοβάμαι λίγουλακι στείλτε θετική ενέργεια!

@loyloy λουλουδενια μου τι κανεις;

Σχεδόν καθάρισα από περίοδο... όλα καλά. Πάμε για σεξάκι ήδη από αυτό το ΣΚ! Ποτέ δεν ξέρεις, ας ξεκινήσουμε νωρίτερα αυτό το μήνα! Δεν έχω και τεστάκια οωρρηξίας, μόνο 2 μου έμειναν θα τα κάνω 13η μέρα και έπειτα. Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα!!!!!!!!!!!μια χαρά Σήμερα.κοιμηθηκα Καλά χτες ευτυχώς.λιγες αναγουλες.ηρεμια γενικότερα! Τη θετική μου ενέργεια την  έχεις και το ξέρεις !!!!!!!!!θα δεις που ολα Καλά θα Ναι Αύριο.βγαινουν κατευθείαν τα αποτελέσματα;

Μπράβο κοριτσάκι μου καλό έτσι ηρεμία πάντα! Ιδέα δεν έχω θα μαθω αύριο αλλα δεν νομίζω γιατί είναι μέχρι τις δυόμιση.. Σε ευχαριστώ πολυυυ.!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@P.L.L. Και @Beboula25 οι εμετοι συνεχιζονται ακαθεκτοι καθημερινά  παρα τα φάρμακα αλλα ευτυχως πινω νερο εστω!!! Τα βραχιολακια δεν εκαναν τίποτα απολυτως... Ανηκω στο πολυ μικρο ποσοστό που υποφερει απο υπερεμεση σε ολη (μαλλον) την εγκυμοσύνη! Κιλα εχω χασει πανω απο 14 αλλα τουλάχιστον μπαίνω στα σορτσάκια μου και εχω κανει ποδαρες!  Αχαχαχχαχαχα (


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , kido είπε:

Σχεδόν καθάρισα από περίοδο... όλα καλά. Πάμε για σεξάκι ήδη από αυτό το ΣΚ! Ποτέ δεν ξέρεις, ας ξεκινήσουμε νωρίτερα αυτό το μήνα! Δεν έχω και τεστάκια οωρρηξίας, μόνο 2 μου έμειναν θα τα κάνω 13η μέρα και έπειτα. Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου!

Καλα θα κανεις ξεκινα..είμαι υπέρ των πολλών επαφών από νωρις μέχρι όσο πάει και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.. Όρεξη να έχετε και καλή αρχή πολύ αισιοδοξία, χαλαρά και πίστεψε το!

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@P.L.L. Και @Beboula25 οι εμετοι συνεχιζονται ακαθεκτοι καθημερινά  παρα τα φάρμακα αλλα ευτυχως πινω νερο εστω!!! Τα βραχιολακια δεν εκαναν τίποτα απολυτως... Ανηκω στο πολυ μικρο ποσοστό που υποφερει απο υπερεμεση σε ολη (μαλλον) την εγκυμοσύνη! Κιλα εχω χασει πανω απο 14 αλλα τουλάχιστον μπαίνω στα σορτσάκια μου και εχω κανει ποδαρες!  Αχαχαχχαχαχα (

Ανεμώνη ορίστε ούτε δίαιτες ούτε γυμναστικές εσυ έχεις το δικό σου προγραμμα! Χαχαχαα 

Παντως μπράβο σου ξανά που την παλεύεις κ γελάς γιατί δεν είναι καθόλου εύκολο ασχέτως που αξίζει όλο τον κόπο φυσικά!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλα θα κανεις ξεκινα..είμαι υπέρ των πολλών επαφών από νωρις μέχρι όσο πάει και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.. Όρεξη να έχετε και καλή αρχή πολύ αισιοδοξία, χαλαρά και πίστεψε το!

Ανεμώνη ορίστε ούτε δίαιτες ούτε γυμναστικές εσυ έχεις το δικό σου προγραμμα! Χαχαχαα 

Παντως μπράβο σου ξανά που την παλεύεις κ γελάς γιατί δεν είναι καθόλου εύκολο ασχέτως που αξίζει όλο τον κόπο φυσικά!!!!

Δεν ειναι καθόλου ευκολο σε διαβεβαιώνω... Και υπάρχουν μερες που με παιρνει πολυ απο κατω... Αλλα δυστυχώς δεν υπάρχει λυση... Απλα το πηρα αποφαση πως μεχρι τον Οκτώβριο θα ειμαι έτσι... Δεν διατηρώ φρουδες ελπιδες! Το αποδεχομαι απλα... 

Α! Ξεχασα! Και θα τσουρομαδησω τη μπεμπα οταν βγει!!!  Αχαχχχαχααχχαχα

  • Χαχα 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...