Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

καλησπέρα @Beboula25 τι ξέρω έτσι είναι..εγώ κύκλο έχω περίπου από 32 μέχρι 35 άλλα πάει μέχρι κ 37 με 40..τώρα γενικά με το αίμα συνήθως σε ωορρηξία δεν έχω δει ποτέ παρά μόνο μια φορά σε όλη μου την ζωή πριν 3 χρόνια που είχα ξεκινήσει για 2ο παιδάκι..αίμα λοιπόν έχω δει μια τριχουλα ροζ το Σάββατο πριν μια εβδομάδα,την Κυριακή την προηγούμενη 2 κουκίδες ροζ αίμα κ πάλι έχω σημειώσει την Τρίτη τριχουλα πάλι ροζ αίμα που μας πέρασε...έχω σημειώσει κ λίγο καφέ την Δευτέρα που μας πέρασε αλλά με επιφύλαξη γιατί δεν είμαι σίγουρη...γενικά μέχρι κ Παρασκευή Κ Σάββατο (μιλάω για την προηγούμενη βδομάδα)που είχα τάση για εμετό δεν έδωσα σημασία αλλά παραξενευτηκα από την Κυριακή ,Τρίτη Κ Τετάρτη που έκανα εμετό ,τις άλλες μέρες μέχρι κ σήμερα έχω μόνο τάση για εμετό έντονη ειδικά το πρωί...κ εχθές κ προχθές είχα ήπια τσιμπήματα στις ωοθήκες μου κ σήμερα αλλά κ λίγο σήμερα σαν πόνοι περιόδου..που κ που..πού καλά ούτε αυτό το έχω γενικά όταν περιμένω..τώρα θα δούνε..πια το έχω βγάλει από το μυαλό μου,αλλά πράγματι αν τυχόν είμαι θα μου κάνει κ μένα τρομερή εντύπωση που ξεκίνησαν τα συμπτώματα τόσο νωρίς..στον 2ο ξεκίνησαν πάντως νωρίς 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο..κ 5 μέρες πριν είχα δει μια κουκίδα κόκκινο αίμα σκούρο..αυτά..

Υποθέσεις μόνο μπορούμε να κάνουμε βασικά ειδικά όταν συμβαίνει κάτι για πρώτη φορά ή σε παλιά περίπτωση όπως είπες.Δεν αμφιβάλλω ότι κάποια γυναίκα μπορεί να νιώσει τέτοια συμπτώματα λιγες μερες πριν το μάθει.Τωρα σε ποια μέρα του κυκλου σου είσαι;;

 Πάντως μακάρι να είσαι εγκυος σου το εύχομαι ολόψυχα κ όλα τα αλλα περισσεύουν..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

8 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Υποθέσεις μόνο μπορούμε να κάνουμε βασικά ειδικά όταν συμβαίνει κάτι για πρώτη φορά ή σε παλιά περίπτωση όπως είπες.Δεν αμφιβάλλω ότι κάποια γυναίκα μπορεί να νιώσει τέτοια συμπτώματα λιγες μερες πριν το μάθει.Τωρα σε ποια μέρα του κυκλου σου είσαι;;

 Πάντως μακάρι να είσαι εγκυος σου το εύχομαι ολόψυχα κ όλα τα αλλα περισσεύουν..

Καλημέρα σήμερα είμαι στην 26η μέρα του κύκλου,οπότε βλέπουμε!

@Dimitr@17 καλημερα Πώς είσαι?

χρόνια πολλά στις κωνσταντινες κ κωνσταντινους κ στην Ελένη!!!

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρονια πολλα στους εορτάζοντες και στις εορτάζουσες! 

Μια απορία για τις εγκυουλες. Βλέπετε κι εσείς εφιάλτες οτι ο άντρας σας δεν σας αγαπάει πια, σας αφήνει και δεν δίνει δεκάρα; Εχω αυτόν τον εφιάλτη καθε δεύτερη μερα σχεδον και ξυπνάω με κλάματα. Δε μου δίνει καμία τέτοια αφορμή ο καημένος ο άντρας μου. Ειναι πολυ καλός και με φροντίζει. Τι ανασφάλεια ειναι αυτη που με εχει πιάσει τώρα; Μήπως ειναι άγχος λόγω των ορμονών; Μήπως φοβάμαι μη μείνω μόνη με ενα παιδι; Απο την άλλη, τις μέρες που δεν εχω εφιάλτες βλέπω κατι ονειρα ολο φωτιά! Παει, τρελαίνομαι..

Τέλος πάντως. Σημερα το βράδυ πάμε να ξαναδούμε το μωρό και ελπιζω να ειναι πολυ καλα! Σας φιλω!

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα και χρονια πολλα στους εορτάζοντες και στις εορτάζουσες! 

Μια απορία για τις εγκυουλες. Βλέπετε κι εσείς εφιάλτες οτι ο άντρας σας δεν σας αγαπάει πια, σας αφήνει και δεν δίνει δεκάρα; Εχω αυτόν τον εφιάλτη καθε δεύτερη μερα σχεδον και ξυπνάω με κλάματα. Δε μου δίνει καμία τέτοια αφορμή ο καημένος ο άντρας μου. Ειναι πολυ καλός και με φροντίζει. Τι ανασφάλεια ειναι αυτη που με εχει πιάσει τώρα; Μήπως ειναι άγχος λόγω των ορμονών; Μήπως φοβάμαι μη μείνω μόνη με ενα παιδι; Απο την άλλη, τις μέρες που δεν εχω εφιάλτες βλέπω κατι ονειρα ολο φωτιά! Παει, τρελαίνομαι..

Τέλος πάντως. Σημερα το βράδυ πάμε να ξαναδούμε το μωρό και ελπιζω να ειναι πολυ καλα! Σας φιλω!

 

Κ εγώ θυμάμαι έβλεπε εφιάλτες.. όλες οι εγκυμονούσες συνήθως βλέπουν...

άντε με το καλό περιμένουμε νέα σου.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Καλημέρα και χρονια πολλα στους εορτάζοντες και στις εορτάζουσες! 

Μια απορία για τις εγκυουλες. Βλέπετε κι εσείς εφιάλτες οτι ο άντρας σας δεν σας αγαπάει πια, σας αφήνει και δεν δίνει δεκάρα; Εχω αυτόν τον εφιάλτη καθε δεύτερη μερα σχεδον και ξυπνάω με κλάματα. Δε μου δίνει καμία τέτοια αφορμή ο καημένος ο άντρας μου. Ειναι πολυ καλός και με φροντίζει. Τι ανασφάλεια ειναι αυτη που με εχει πιάσει τώρα; Μήπως ειναι άγχος λόγω των ορμονών; Μήπως φοβάμαι μη μείνω μόνη με ενα παιδι; Απο την άλλη, τις μέρες που δεν εχω εφιάλτες βλέπω κατι ονειρα ολο φωτιά! Παει, τρελαίνομαι..

Τέλος πάντως. Σημερα το βράδυ πάμε να ξαναδούμε το μωρό και ελπιζω να ειναι πολυ καλα! Σας φιλω!

 

Καλημέρα.Ευχαριστω σαν εορταζουσα. Εγώ έχω τα όνειρα όλο φωτιά που λες.την περασμένη βδομάδα ειδικά χαμός.τωρα για το άλλο με πιάνουν ανασφάλειες ώρες ώρες. Και του το λε ω και μου λέει ότι είμαι χαζή.προσπαθησε να ηρεμήσεις.λογω εγκυμοσύνης έχουμε ανασφάλειες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

Καλημέρα σήμερα είμαι στην 26η μέρα του κύκλου,οπότε βλέπουμε!

@Dimitr@17 καλημερα Πώς είσαι?

χρόνια πολλά στις κωνσταντινες κ κωνσταντινους κ στην Ελένη!!!

Καλημερααα μολις τελειωσα απο την δουλεια..ακομα καθαρη..που θα παει θα ερθει αν κ δεν εχει ξεπρηστει το στηθος μ ακομα..

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημερααα!!!

 @Dimitr@17 έχουμε κανα ευχάριστο;;; 

Πως περάσατε το Σ/Κ κοριτσάκια μου; Οι εγκυουλες μας πως είστε ;; 

Δεν ξερω μπεμπουλα μου..ακομα δεν εχω αδιαθετησει που υποτιθεται ειναι η μερα π περιμενω..μαλλον θα ερθει αυριο αν κ.δεν μ εχει ξεπρηστει το στηθος ακομα..το σκ ευχαριστηθηκα υπνο εγω παντως κ βολτα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καλημερααα μολις τελειωσα απο την δουλεια..ακομα καθαρη..που θα παει θα ερθει αν κ δεν εχει ξεπρηστει το στηθος μ ακομα..

Δεν ξερω μπεμπουλα μου..ακομα δεν εχω αδιαθετησει που υποτιθεται ειναι η μερα π περιμενω..μαλλον θα ερθει αυριο αν κ.δεν μ εχει ξεπρηστει το στηθος ακομα..το σκ ευχαριστηθηκα υπνο εγω παντως κ βολτα..

άντε ωραία..μακάρι να μην έρθει καθόλου!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

άντε ωραία..μακάρι να μην έρθει καθόλου!!

Μπα δεν πιστευω οτι πετυχα κατι παλι αυτον τον μηνα..δεν ειχαμε πολλες ςπαφες αν κ πετυχαμε τις γονιμες...ισως μ ερθει αυριο..θελει να μου κανει παιχνιδακια για να μου φουντωσει τις ελπιδες μαλλον

πρίν από 10 λεπτά , P.L.L. είπε:

Άρα δεν ειμαι η μόνη. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις :-)

λουλού χρονια σου πολλα λοιπον!!

δημητρα ευχομαι να εισαι εγκυουλα κι ολα να πάνε καλα! 

Σε ευχαριστω πολυ..αυριο θα ξερουμε καλυτερα αν υπαρχει πιθανότητα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μπα δεν πιστευω οτι πετυχα κατι παλι αυτον τον μηνα..δεν ειχαμε πολλες ςπαφες αν κ πετυχαμε τις γονιμες...ισως μ ερθει αυριο..θελει να μου κανει παιχνιδακια για να μου φουντωσει τις ελπιδες μαλλον

Σε ευχαριστω πολυ..αυριο θα ξερουμε καλυτερα αν υπαρχει πιθανότητα

Να σου πω πάρε ένα διπλό τεστ.στην τελική να υπάρχει στο σπίτι.αν δεν είναι αυτό το μην α θα Ναι τον επόμενο.ποτε Δεν ξερει ς.αλλα Μπορεί και να είσαι.σου πα Και εγώ 2 επαφές είχα όλες κι όλες οτ Αν έμεινα.αρκει η μια φορα να γίνει τη στιγμή που πρέπει.

πρίν από 2 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια μου χρονια πολλα στις εορταζουσες!!! Εκανα την αυχενικουλα! Ολα καλα! Περιμενουμε τωρα και την εξεταση του αιματος! Συγκινηθηκα πολυ!!!!

Αχ μπράβο κορίτσι μου.με το καλο.λογικα Αν ήταν κατι θα ειχε φανεί κάτι στον υπερυχο νομίζω.αρα ολα Καλά.απολαυσε το και φώναξε το Που είσαι ε γκυος.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Να σου πω πάρε ένα διπλό τεστ.στην τελική να υπάρχει στο σπίτι.αν δεν είναι αυτό το μην α θα Ναι τον επόμενο.ποτε Δεν ξερει ς.αλλα Μπορεί και να είσαι.σου πα Και εγώ 2 επαφές είχα όλες κι όλες οτ Αν έμεινα.αρκει η μια φορα να γίνει τη στιγμή που πρέπει.

Αχ μπράβο κορίτσι μου.με το καλο.λογικα Αν ήταν κατι θα ειχε φανεί κάτι στον υπερυχο νομίζω.αρα ολα Καλά.απολαυσε το και φώναξε το Που είσαι ε γκυος.

@loyloy μου λεω να περιιμενω και αυριο κ μετα να παω να παρω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , loyloy είπε:

Να σου πω πάρε ένα διπλό τεστ.στην τελική να υπάρχει στο σπίτι.αν δεν είναι αυτό το μην α θα Ναι τον επόμενο.ποτε Δεν ξερει ς.αλλα Μπορεί και να είσαι.σου πα Και εγώ 2 επαφές είχα όλες κι όλες οτ Αν έμεινα.αρκει η μια φορα να γίνει τη στιγμή που πρέπει.

Αχ μπράβο κορίτσι μου.με το καλο.λογικα Αν ήταν κατι θα ειχε φανεί κάτι στον υπερυχο νομίζω.αρα ολα Καλά.απολαυσε το και φώναξε το Που είσαι ε γκυος.

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!! Ναι κ εγω χαρηκα παρα πολυ! Μου εμοιαζε τοσο μακρινη αυτη η εξεταση...κ ομως ηρθε και για μενα αυτη η στιγμη! Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια να ζουν μονο ομορφες στιγμες...Να εχουμε υπομονη και ολα ερχονται!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...