Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Χαχα λες?αν κ ειμαι της αποψης να εχω καθυστερηση πρωτα αλλα με τρωει αυτη τη φορα..αν προλαβω αυριο θα παρω...

Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι γιατί μπορεί και να μη δείξει ενώ είσαι. Δηλαδή αν είναι αρνητικό και πάλι θα λέμε το έκανα νωρίς κλπ. Αν είναι θετικό βέβαια, εκεί όλα αλλάζουν! Πάρτο να το έχεις, ε και κάντο τη μέρα που περιμένεις! Αν έχεις προαίσθημα καλό είναι να το ακούσεις! Εγώ σε θυμάμαι κι από άλλες φορές πάντα έλεγες θα περιμένω, ενώ είχες συμπτωματάκια. Άρα νιώθεις κάτι πιο έντονο αυτή τη φορά! Μακάρι να είσαι, θα χαρώ ιδιαίτερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 14 λεπτά , Luckystars είπε:

Χαχαχαχα,λογικό @P.L.L. μου,όλοι οι άνθρωποι έχουμε τα υπέρ και τα κατά μας.Έτσι και αυτά τα παιδιά.

Σπουδαίοι όλοι οι ρόλοι,της μαμάς για ένα λόγο παραπάνω,διαμορφώνει μελλοντικές προσωπικότητες!

Σιγά μην πτοηθεις!Θα σε αφήσουμε λες εμείς?:P:)

Χαχαχα οχι βεβαια εδω ολες μαζι και ολες θα τα καταφερουμε...

πρίν από 14 λεπτά , kido είπε:

Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι γιατί μπορεί και να μη δείξει ενώ είσαι. Δηλαδή αν είναι αρνητικό και πάλι θα λέμε το έκανα νωρίς κλπ. Αν είναι θετικό βέβαια, εκεί όλα αλλάζουν! Πάρτο να το έχεις, ε και κάντο τη μέρα που περιμένεις! Αν έχεις προαίσθημα καλό είναι να το ακούσεις! Εγώ σε θυμάμαι κι από άλλες φορές πάντα έλεγες θα περιμένω, ενώ είχες συμπτωματάκια. Άρα νιώθεις κάτι πιο έντονο αυτή τη φορά! Μακάρι να είσαι, θα χαρώ ιδιαίτερα!

Ναι κατι μου λεει μεσα μου οτι κατι μπορεί τελικά να έγινε αυτον τον μηνα...ναι θα παρω τεστακι κ αν δεν προλαβω να το κανω θα το εχω για μια επόμενη φορα...η αληθεια ειναι ομως οτι σημερα ξεπρηστηκε λιγο το στήθος μου φαινεται...θα δειξει...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Χαχαχα οχι βεβαια εδω ολες μαζι και ολες θα τα καταφερουμε...

Ναι κατι μου λεει μεσα μου οτι κατι μπορεί τελικά να έγινε αυτον τον μηνα...ναι θα παρω τεστακι κ αν δεν προλαβω να το κανω θα το εχω για μια επόμενη φορα...η αληθεια ειναι ομως οτι σημερα ξεπρηστηκε λιγο το στήθος μου φαινεται...θα δειξει...

μακάρι να είσαι,επαφές είχατε καλές..οπότε Ναι καλύτερα Κάνε τεστ την ημέρα που περιμένεις κανονικά.άντε καλή επιτυχία ,σ στέλνω θετική ενέργεια!:x


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

μακάρι να είσαι,επαφές είχατε καλές..οπότε Ναι καλύτερα Κάνε τεστ την ημέρα που περιμένεις κανονικά.άντε καλή επιτυχία ,σ στέλνω θετική ενέργεια!:x

Μακαρι αν κ εχω αρχισει κ χανω την ελπιδα μου γτ σημερα δεν νιωθω τοσο πρησμενο το στήθος συν οτι ποναω δεξια στην κοιλια κ εχω κ πρηξιμο...2 μέρες εμειναν

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μακαρι αν κ εχω αρχισει κ χανω την ελπιδα μου γτ σημερα δεν νιωθω τοσο πρησμενο το στήθος συν οτι ποναω δεξια στην κοιλια κ εχω κ πρηξιμο...2 μέρες εμειναν

Δεν αγχωνομαστε οποίο κ αν είναι το αποτέλεσμα,το μόνο που θα σ πω ότι στον 2ο ήρθε μετά από 1.5 χρόνο κ ήρθε τότε που δεν ήμουν αγχωμένη κ είπα άμα θέλει ας έρθει,αφού έμαθα νωρίς ότι ήμουν έγκυος κ δεν το πίστευα...λέω αποκλείεται..χαχαχαχαχαχα..οπότε διώξτε το άγχος κ θα έρθει..τα λέω για να τα ακούω κ εγώ..μην νομίζετε ισχύει κ για μένα αυτό..αν κ τώρα δεν είμαι ,ήμουν όμως πολύ τον προηγούμενο μήνα που ξεκίνησα προσπάθειες,τώρα δεν με νοιάζει..οπότε θέλει ας έρθει..γερό να είναι κ κορίτσι...χαχαχαχαχαχα :razz:Έτσι να κάνουμε κ λίγο χιούμορ..:wub:


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Δεν αγχωνομαστε οποίο κ αν είναι το αποτέλεσμα,το μόνο που θα σ πω ότι στον 2ο ήρθε μετά από 1.5 χρόνο κ ήρθε τότε που δεν ήμουν αγχωμένη κ είπα άμα θέλει ας έρθει,αφού έμαθα νωρίς ότι ήμουν έγκυος κ δεν το πίστευα...λέω αποκλείεται..χαχαχαχαχαχα..οπότε διώξτε το άγχος κ θα έρθει..τα λέω για να τα ακούω κ εγώ..μην νομίζετε ισχύει κ για μένα αυτό..αν κ τώρα δεν είμαι ,ήμουν όμως πολύ τον προηγούμενο μήνα που ξεκίνησα προσπάθειες,τώρα δεν με νοιάζει..οπότε θέλει ας έρθει..γερό να είναι κ κορίτσι...χαχαχαχαχαχα :razz:Έτσι να κάνουμε κ λίγο χιούμορ..:wub:

Χαχαχαχα και εγω αυτο λεω γερο να ναι και να ναι κοριτσι..τρελενομαι για μικρες ζουζουνιτσες...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Ζουζούνα για να ξέρεις κι η μάνα μου το ίδιο έλεγε, οτι ήθελε κορίτσι. Ξεκινάει λοιπον και το πρώτο ειναι αγόρι, συνεχίζει... ξανά αγόρι, συνεχίζει και λέει τώρα θα το πετύχω. Αλλα ελα που βγήκε παλι αγόρι! Στην Τετάρτη προσπάθεια της ήρθαμε δυο τσούπρες μαζι!!! 

Κι εγω κορίτσια ελεγα οτι θα προτιμούσα κοριτσι αλλα οταν μου ειπε ο γιατρος στην αυχενική οτι μααααλλον για αγόρι το κόβει, μετα το πρώτο σοκ μου άρεσε παρα πολυ η ιδεα! Αλλα οτι και να ειναι μου ειναι το ίδιο αρκεί να ειναι καλα, καλο κι ευλογημένο! (Τιποτα δεν ζητάω δηλαδη :-) )

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Χαχαχαχα και εγω αυτο λεω γερο να ναι και να ναι κοριτσι..τρελενομαι για μικρες ζουζουνιτσες...

Χαχα κι εγώ! Αν και θα ήθελα ιδανικα 2 παιδιά, ένα κι ένα! Ας έρθει πρώτο όποιο θέλει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Ζουζούνα για να ξέρεις κι η μάνα μου το ίδιο έλεγε, οτι ήθελε κορίτσι. Ξεκινάει λοιπον και το πρώτο ειναι αγόρι, συνεχίζει... ξανά αγόρι, συνεχίζει και λέει τώρα θα το πετύχω. Αλλα ελα που βγήκε παλι αγόρι! Στην Τετάρτη προσπάθεια της ήρθαμε δυο τσούπρες μαζι!!! 

Κι εγω κορίτσια ελεγα οτι θα προτιμούσα κοριτσι αλλα οταν μου ειπε ο γιατρος στην αυχενική οτι μααααλλον για αγόρι το κόβει, μετα το πρώτο σοκ μου άρεσε παρα πολυ η ιδεα! Αλλα οτι και να ειναι μου ειναι το ίδιο αρκεί να ειναι καλα, καλο κι ευλογημένο! (Τιποτα δεν ζητάω δηλαδη :-) )

τι να σ πω δεν ξέρω...ότι μπορώ κάνω...χαχαχα...κ εγώ για 3ο δεν θα πήγαινα αν ήταν ο 2ος κορίτσι αλλά να σ πω την αλήθεια μου λείπει η κοιλιά,ο θηλασμός κλπ...η κούραση όχι...αλλά οκ..περνάει...τώρα λέω  εντάξει θέλω πολύ κ ενα κοριτσάκι αλλά μπορεί να μην έρθει...εχω κ τον μεγάλο που θέλει τόσο πολύ κορίτσι κ μου λέει κάτι περίεργα κ εκεί ελπίζω σε αυτά που μου λέει..από μικρό κ από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια δεν λένε...τεσπα δεν ξέρω...

πάντως @P.L.L. σοβαρά δίδυμα κορίτσια?ουααααααου 

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ευλογία τα διδυμα. Για τα ίδια. Δεν ξέρω τι ισχύει για τους γονείς τους βέβαια :D 

Πηγαινε χωρις φόβο για το τρίτο. Καλα να ειστε να κάνετε παιδια! Τυχερά παιδια που θα εχουν πολλα αδέρφια. Αν δε σου κάτσει κορίτσι στο 3ο θα σου κάτσει στο 4ο. Που θα παει! 50%πιθανοτητες εχεις καθε φορα! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια να πω κάτι άσχετο?

Την αγαπημένη μας έκφραση-του συζύγου και δική μου...

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ ΒΓΑΊΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ!!!

Έτσι......μου το θύμησε η ημέρα και..... αφιερωμένο σε όλες μας......ειδικοτερα σε όσες βρισκόμαστε στον αγώνα ή σε όσα κορίτσια αντιμετωπίζουν κάποια δυσκολη στιγμή....Με αγάπη!:)

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Luckystars είπε:

Κορίτσια να πω κάτι άσχετο?

Την αγαπημένη μας έκφραση-του συζύγου και δική μου...

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ ΒΓΑΊΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ!!!

Έτσι......μου το θύμησε η ημέρα και..... αφιερωμένο σε όλες μας......ειδικοτερα σε όσες βρισκόμαστε στον αγώνα ή σε όσα κορίτσια αντιμετωπίζουν κάποια δυσκολη στιγμή....Με αγάπη!:)

Σε ευχαριστούμε για την αφιέρωση και ανταποδίδω! Έτσι είναι έτσι πρέπει να σκεφτόμαστε πολύ σωστή η έκφραση σας..Θα το ζήσουμε και αυτό αργά ή γρήγορα :)

4 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Χαχα λες?αν κ ειμαι της αποψης να εχω καθυστερηση πρωτα αλλα με τρωει αυτη τη φορα..αν προλαβω αυριο θα παρω...

Αχχ μακάρι κορίτσι μου να ακούσουμε ευχάριστα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστούμε για την αφιέρωση και ανταποδίδω! Έτσι είναι έτσι πρέπει να σκεφτόμαστε πολύ σωστή η έκφραση σας..Θα το ζήσουμε και αυτό αργά ή γρήγορα :)

Θα το ζήσουμε @Beboula25 μου,και έχει όλα τα υπέροχα χρώματα!Η καθεμία μας έχει την τυχερή στιγμή της:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ετσι μπραβο βουρ τις προσπαθειες..που θα παει???θα το πετυχουμε..

Τιποτα νεο δεν εχω...μια σκέφτομαι οτι ισως είμαι αυτον τονμηνα μια λεω μπαααα αποκλειεται...την τεταρτηε πεμπτη περιμενω ...

χαιρετω ολα τα κοριτσια!

Κ εγω Πεμπτη με Παρασκευη περιμενω την ακατανομαστη..που να μην ερθει!

@P.L.L. πολυ ενδιαφερουσα η δουλεια σου..σε καποιο ιδρυμα εισαι καθηγητρια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...