Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

13 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

@Κελυ 32 μου ,υπομονή κοριτσάκι μου!Χαιδευε κοιλίτσα και όσο μπορείς υπομονή!  Ο γιατρός τι λέει?Πόσες μέρες κάνει να περάσει?Πόσες μέρες είσαι αρρωστουλα?

Ειμαι απο την παρασκευη και τωρα μου εχει μεινει ο βηχας..Υπομονη κανω...που θα παει ..θα περασει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 49 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Ειμαι απο την παρασκευη και τωρα μου εχει μεινει ο βηχας..Υπομονη κανω...που θα παει ..θα περασει!

Υπομονή, ξεκούραση και καλή διατροφη. Δεν μπορείς να κάνεις και πολλά!

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Και εγω Κικιτσα μου είμαι αισιόδοξη για το Δημητρακιιι! Μπέρδεψα τις μερες Πέμπτη περιμένει ε; Ναι ας μην την αγχώσουμε υπομονή.....

Κοριτσια μου τι κανετε?Και εγω ημουν αιδιοδοξη μεχρι σήμερα που ξύπνησα και αδιαθετησα νωριτερα κιολας..καλα ελεγα στην αρχη οτι δεν περιμενα κατι αλλα μετα τοσο πονο στο στήθος και ολα τα υπολοιπα ηταν. Παιχνιαδια παλι

  • Λυπημένη/-ος 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε?Και εγω ημουν αιδιοδοξη μεχρι σήμερα που ξύπνησα και αδιαθετησα νωριτερα κιολας..καλα ελεγα στην αρχη οτι δεν περιμενα κατι αλλα μετα τοσο πονο στο στήθος και ολα τα υπολοιπα ηταν. Παιχνιαδια παλι

Δημητρα μου δεν πειράζει εε; Να είσαι αισιόδοξη όμως γιατί έτσι πρέπει.Καθαριζεις και βουρρ ολοταχως μετά και θα δεις αυτό που έχουμε πει ότι όταν έρθει ούτε που θα το καταλάβουμε :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Beboula25 είπε:

Δημητρα μου δεν πειράζει εε; Να είσαι αισιόδοξη όμως γιατί έτσι πρέπει.Καθαριζεις και βουρρ ολοταχως μετά και θα δεις αυτό που έχουμε πει ότι όταν έρθει ούτε που θα το καταλάβουμε :)

Ναι δεν πτοουμαι..ολα μιαχαρα...παμε παλι τον επομενο μηνα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι δεν πτοουμαι..ολα μιαχαρα...παμε παλι τον επομενο μηνα..

Μπράβο Έτσι δυναμικά ξανά.θα ρθει βρε που θα παει.πηγαιντε θαλασσιτσα κα ε πράγματα που σε χαλαρώνουν το καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Μπράβο Έτσι δυναμικά ξανά.θα ρθει βρε που θα παει.πηγαιντε θαλασσιτσα κα ε πράγματα που σε χαλαρώνουν το καλοκαίρι.

Ναι δεν απογοητευομαι οταν ειναι να ερθει θα ερθει..τωρα θα ευχαριστηθουμε το καλοκαιράκι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Ειμαι απο την παρασκευη και τωρα μου εχει μεινει ο βηχας..Υπομονη κανω...που θα παει ..θα περασει!

Ταλαιπωρία κορίτσι μου....Ότι και να πεις δίκιο έχεις....Φυσικά και θα περάσει και όλα καλά!

 

 

 

 

Κορίτσια καλησπέρα.

Ενδοκρινολογος τσεκ!:DΌλα μια χαρά!:)

Εσείς πως ειστε?Δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω....

 

 

 

 

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε?Και εγω ημουν αιδιοδοξη μεχρι σήμερα που ξύπνησα και αδιαθετησα νωριτερα κιολας..καλα ελεγα στην αρχη οτι δεν περιμενα κατι αλλα μετα τοσο πονο στο στήθος και ολα τα υπολοιπα ηταν. Παιχνιαδια παλι

@Dimitr@17 μου,μη μου στενοχωριεσαι.Παμε για τον επόμενο μήνα:DΕυχαριστηθειτε το καλοκαιράκι και που ξέρεις γυρνώντας μπορεί να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!!!:DΣτο εύχομαι ολόψυχα!!!!:)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ναι δεν απογοητευομαι οταν ειναι να ερθει θα ερθει..τωρα θα ευχαριστηθουμε το καλοκαιράκι

Έτσι κοριτσάκι μου δεν πέφτουμε!!σε Θέλω δυνατή!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Luckystars είπε:

Ταλαιπωρία κορίτσι μου....Ότι και να πεις δίκιο έχεις....Φυσικά και θα περάσει και όλα καλά!

 

 

 

 

Κορίτσια καλησπέρα.

Ενδοκρινολογος τσεκ!:DΌλα μια χαρά!:)

Εσείς πως ειστε?Δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω....

 

 

 

 

@Dimitr@17 μου,μη μου στενοχωριεσαι.Παμε για τον επόμενο μήνα:DΕυχαριστηθειτε το καλοκαιράκι και που ξέρεις γυρνώντας μπορεί να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!!!:DΣτο εύχομαι ολόψυχα!!!!:)

Περσυ ετσι ειχε γινει μετα τις διακοπες ειχα μεινει έγκυος...δεν πειραζει..ολα καλα...

1 ώρα πρίν, kido είπε:

Ανατροπή! Δεν πειράζει! Next time πιο τυχερή!!!!

Ε μα ειδες κατι περιεργα πράγματα??

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Περσυ ετσι ειχε γινει μετα τις διακοπες ειχα μεινει έγκυος...δεν πειραζει..ολα καλα...

Ε μα ειδες κατι περιεργα πράγματα??

Εύχομαι να συμβεί και φέτος @Dimitr@17 και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!

 

 

 

 

@palmoira

@*ζουζουνα*!!!

@P.L.L.

@loyloy

@kido

@BettySt

@mari.go

@Dimitr@17

@Κελυ 32

@Beboula25

Και όποιο κορίτσι ακόμα ξεχνάω....Σας στέλνω μια τεραααααστια αγκαλια!!!:DΈτσι γιατί οι αγκαλιές είναι ωραίο να προσφέρονται απλόχερα!!!!:wub:

 

 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

:D Αγκαλια διπλη κ.απο μενα!

@Dimitr@17 να εισαι γερη να εχεις υπομονη να συνεχιζεις την προσπαθεια..

Στην ιδιες μερες κ εγω με εσενα περιμενω, με.πρηξιμο αλλα στηθος δεν ποναει μονο κοιλια κ αδυναμια..εχω τα ιδια συμπτωματα οπως κ στις προηγουμενες περιοδους..δεν περιμενω κατι:-(

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Luckystars είπε:

Εύχομαι να συμβεί και φέτος @Dimitr@17 και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!

 

 

 

 

@palmoira

@*ζουζουνα*!!!

@P.L.L.

@loyloy

@kido

@BettySt

@mari.go

@Dimitr@17

@Κελυ 32

@Beboula25

Και όποιο κορίτσι ακόμα ξεχνάω....Σας στέλνω μια τεραααααστια αγκαλια!!!:DΈτσι γιατί οι αγκαλιές είναι ωραίο να προσφέρονται απλόχερα!!!!:wub:

 

 

ανταποδίδω μια τερααααααστια αγκαλιά κ από μένα!!:wub:

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε?Και εγω ημουν αιδιοδοξη μεχρι σήμερα που ξύπνησα και αδιαθετησα νωριτερα κιολας..καλα ελεγα στην αρχη οτι δεν περιμενα κατι αλλα μετα τοσο πονο στο στήθος και ολα τα υπολοιπα ηταν. Παιχνιαδια παλι

Δεν πειραζει Δημητρουλα!!! Καλως να ερθει οταν πρεπει!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...