Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , mari.go είπε:

χαιρετω ολα τα κοριτσια!

Κ εγω Πεμπτη με Παρασκευη περιμενω την ακατανομαστη..που να μην ερθει!

@P.L.L. πολυ ενδιαφερουσα η δουλεια σου..σε καποιο ιδρυμα εισαι καθηγητρια?

Καλησπέρα @mari.go. Δεν δουλεύω σε Ιδρυμα αλλα σε σχολειο. Στον Πειραιά. Εισαι κι εσυ του χώρου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 8 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλησπέρα @mari.go. Δεν δουλεύω σε Ιδρυμα αλλα σε σχολειο. Στον Πειραιά. Εισαι κι εσυ του χώρου;

Βασικα ειμαι Οικονομολογος @P.L.L. αλλα εχω δουλεψει κ ως εθελοντρια καθηγητρια σε Κοινωνικο Φροντιστηριο εδω στο Ηρακλειο..Αγαπω τα παιδια, τις αυθορμητες ερωτησεις τους, την αλληλεπιδραση κ την μεταδοση της γνωσης..

Αυτο το διαστημα η επιθυμια να γινω μαμα εχει διογκωθει τοσο που συγκινουμαι πολυ με τα μωρα γυρω μου κ οποτε βολταρω με τον βαφτισιμιο μου..Λεω μεσα μου μακαρι να με αξιωσει ο Θεος να κρατησω κ γω το παιδακι μου..στα αγορακια δε τρελαινομαι παραπανω!

Αν ειναι αγορακι κ το δικο σου θα δεις θα ξετρελαθεις, ως αγορονονα το χω παθει!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστούμε για την αφιέρωση και ανταποδίδω! Έτσι είναι έτσι πρέπει να σκεφτόμαστε πολύ σωστή η έκφραση σας..Θα το ζήσουμε και αυτό αργά ή γρήγορα :)

Αχχ μακάρι κορίτσι μου να ακούσουμε ευχάριστα!!!

Εχω κατι πονους ομως πολυ δυνατους αφου λεω τωρα ια αδιαθετησω νωριτερα

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Και να φανταστεις ουτε καν το ειχα στο μυαλο μου αυτον τον μηνα κ τελικα αυτο το πρηξιμο και οι πονοι με εχουν βαλει σε υποψιες...

Έτσι κι εγώ.δεν το περιμέναμε.αλλα πολύ πρήξιμο και πόνος στο στήθος.και λε ω δεν κάνω ένα τεστ?Ούτε στον άντρα μου δεν το πα μη χαρεί τσάμπα.και τσουπ ενα ς σταυρος στο τεστ.θετικοτατο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια τι κανετε??? Ευχομαι σε οσες περιμενουν...να μας ανακοινωσουν ευχαριστα νεακια!!! Οι υπολοιπες ειστε καλα?? Εγω κοριτσια αρρωστησα και δεν παλευεται με τετοια ζεστη!!!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Με το καλό να περάσουν οι μέρες @BettySt μου!Ορμονικές περιμένεις να κάνεις?Με το καλό!

Ενδοκρινολογο εχω αύριο!

Ναι ορμονολογικές και ΑΜΗ. 

Ε τότε αύριο περιμένουμε νέα. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια τι κανετε??? Ευχομαι σε οσες περιμενουν...να μας ανακοινωσουν ευχαριστα νεακια!!! Οι υπολοιπες ειστε καλα?? Εγω κοριτσια αρρωστησα και δεν παλευεται με τετοια ζεστη!!!

περαστικά κορίτσι μου να προσέχεις!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , loyloy είπε:

Έτσι κι εγώ.δεν το περιμέναμε.αλλα πολύ πρήξιμο και πόνος στο στήθος.και λε ω δεν κάνω ένα τεστ?Ούτε στον άντρα μου δεν το πα μη χαρεί τσάμπα.και τσουπ ενα ς σταυρος στο τεστ.θετικοτατο.

Το θετικο ειναι οτι εχω ακομα πρησμενο στηθος αλλα πριν ειχα πολυ εντονο πονο στην κοιλια αφου λεψ τσαμπα χαρηκα να δεις π θα ερθει κ νωριτερα..αλλα δεν εχω υγρα πηχτα αυτη τη φόρα ειναι διάφανα

πρίν από 42 λεπτά , kido είπε:

I Like it!!!

Λες?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια τι κανετε??? Ευχομαι σε οσες περιμενουν...να μας ανακοινωσουν ευχαριστα νεακια!!! Οι υπολοιπες ειστε καλα?? Εγω κοριτσια αρρωστησα και δεν παλευεται με τετοια ζεστη!!!

Ω!!! Περαστικά! Εχεις και πυρετό; Κυκλοφορεί μια γρίπη λενε. Ελπιζω να σου περάσει χωρις πολλή ταλαιπωρία. 

3 ώρες πρίν, mari.go είπε:

Βασικα ειμαι Οικονομολογος @P.L.L. αλλα εχω δουλεψει κ ως εθελοντρια καθηγητρια σε Κοινωνικο Φροντιστηριο εδω στο Ηρακλειο..Αγαπω τα παιδια, τις αυθορμητες ερωτησεις τους, την αλληλεπιδραση κ την μεταδοση της γνωσης..

Αυτο το διαστημα η επιθυμια να γινω μαμα εχει διογκωθει τοσο που συγκινουμαι πολυ με τα μωρα γυρω μου κ οποτε βολταρω με τον βαφτισιμιο μου..Λεω μεσα μου μακαρι να με αξιωσει ο Θεος να κρατησω κ γω το παιδακι μου..στα αγορακια δε τρελαινομαι παραπανω!

Αν ειναι αγορακι κ το δικο σου θα δεις θα ξετρελαθεις, ως αγορονονα το χω παθει!

Κοινωνικό φροντιστήριο; Πολυ ενδιαφέρον! Μπράβο σου που ήσουν εθελόντρια. 

Εγω ειμαι κοριτσονονα και εχω και παλι τρελαθεί! Αλλα οτι και να ειναι θα ειμαι το ίδιο ενθουσιασμένη!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BettySt είπε:

Ναι ορμονολογικές και ΑΜΗ. 

Ε τότε αύριο περιμένουμε νέα. 

Καλά αποτελέσματα @BettySt μου!Όλα να έρθουν οπως επιθυμείς!

1 hour ago, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια τι κανετε??? Ευχομαι σε οσες περιμενουν...να μας ανακοινωσουν ευχαριστα νεακια!!! Οι υπολοιπες ειστε καλα?? Εγω κοριτσια αρρωστησα και δεν παλευεται με τετοια ζεστη!!!

@Κελυ 32 μου,περαστικά κορίτσι μου!Κάτι σαν γαστρεντερίτιδα κυκλοφορεί....έχεις πυρετό?

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Το θετικο ειναι οτι εχω ακομα πρησμενο στηθος αλλα πριν ειχα πολυ εντονο πονο στην κοιλια αφου λεψ τσαμπα χαρηκα να δεις π θα ερθει κ νωριτερα..αλλα δεν εχω υγρα πηχτα αυτη τη φόρα ειναι διάφανα

Λες?

Εγώ μέχρι τελευταία στιγμή ένιωθα ότι θα αδιαθετισω.αν δεν ειχ α το πόνο και το πρήξιμο στο στήθος δεν θα το υποψιαζόμουν γρήγορα.μακαρι να ει σαι τυχερή Αυτ ή τη φορά!!!!!!

1 ώρα πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια τι κανετε??? Ευχομαι σε οσες περιμενουν...να μας ανακοινωσουν ευχαριστα νεακια!!! Οι υπολοιπες ειστε καλα?? Εγω κοριτσια αρρωστησα και δεν παλευεται με τετοια ζεστη!!!

Και έγκυος και ζεστη και άρρωστη.περαστικα και να αναρρώσεις γρήγορα!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Το θετικο ειναι οτι εχω ακομα πρησμενο στηθος αλλα πριν ειχα πολυ εντονο πονο στην κοιλια αφου λεψ τσαμπα χαρηκα να δεις π θα ερθει κ νωριτερα..αλλα δεν εχω υγρα πηχτα αυτη τη φόρα ειναι διάφανα

Λες?

;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...