Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 22 λεπτά , kido είπε:

Καλά είμαι! Έχω καθαρίσει τελείως και περιμένω να αναλάβω δράση από το ΠΣΚ!!! Χαχα!

Ετσι μπραβο βουρ τις προσπαθειες..που θα παει???θα το πετυχουμε..

Just now, P.L.L. είπε:

Πες και τα δικά σου τοτε!

Τιποτα νεο δεν εχω...μια σκέφτομαι οτι ισως είμαι αυτον τονμηνα μια λεω μπαααα αποκλειεται...την τεταρτηε πεμπτη περιμενω ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ετσι μπραβο βουρ τις προσπαθειες..που θα παει???θα το πετυχουμε..

Τιποτα νεο δεν εχω...μια σκέφτομαι οτι ισως είμαι αυτον τονμηνα μια λεω μπαααα αποκλειεται...την τεταρτηε πεμπτη περιμενω ...

Θα το πιάσουμε κι εμείς το μπεμπάκι αργά ή γρήγορα. Αυτό είναι βέβαιο! Εσύ πώς νιώθεις; Στήθος πονάκια παραμένουν; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Θα το πιάσουμε κι εμείς το μπεμπάκι αργά ή γρήγορα. Αυτό είναι βέβαιο! Εσύ πώς νιώθεις; Στήθος πονάκια παραμένουν; 

Στηθος σημερα ναι...εν τω μεταξυ συνεχεια πιανομαι να δω αν ακομα ειναι πρησμενο...μια βλεπω διαφορα στο στηθος μια δεν βλεπω δεν ξερω τκ να σκεφτω...χθες με πονουσε η κοιλια μ κ ειχε πρηστει..σημερα μονο νιωθω κατι στα δεξια..εναν πολυ μικρο πονο ομως...μαλλον ερχεται..αν κ να σου πω την αληθεια σκεφτομαι να παω να παρω ενα τεστ αυριο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , kido είπε:

Καλά είμαι! Έχω καθαρίσει τελείως και περιμένω να αναλάβω δράση από το ΠΣΚ!!! Χαχα!

Με το καλό @kido μου!Ευχομαι να είναι ο τυχερός σου μηνας!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Στηθος σημερα ναι...εν τω μεταξυ συνεχεια πιανομαι να δω αν ακομα ειναι πρησμενο...μια βλεπω διαφορα στο στηθος μια δεν βλεπω δεν ξερω τκ να σκεφτω...χθες με πονουσε η κοιλια μ κ ειχε πρηστει..σημερα μονο νιωθω κατι στα δεξια..εναν πολυ μικρο πονο ομως...μαλλον ερχεται..αν κ να σου πω την αληθεια σκεφτομαι να παω να παρω ενα τεστ αυριο..

Άντε, περιμένουμε τα νέα σου! Μακάρι να βγει θετικό!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Στηθος σημερα ναι...εν τω μεταξυ συνεχεια πιανομαι να δω αν ακομα ειναι πρησμενο...μια βλεπω διαφορα στο στηθος μια δεν βλεπω δεν ξερω τκ να σκεφτω...χθες με πονουσε η κοιλια μ κ ειχε πρηστει..σημερα μονο νιωθω κατι στα δεξια..εναν πολυ μικρο πονο ομως...μαλλον ερχεται..αν κ να σου πω την αληθεια σκεφτομαι να παω να παρω ενα τεστ αυριο..

Πάρε τεστ! Αγωνιώ κι εγώ μαζί σου!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Άντε, περιμένουμε τα νέα σου! Μακάρι να βγει θετικό!

Και να φανταστεις ουτε καν το ειχα στο μυαλο μου αυτον τον μηνα κ τελικα αυτο το πρηξιμο και οι πονοι με εχουν βαλει σε υποψιες...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , BettySt είπε:

Καλά είμαι, όπως είπα και στη Π. Λ. Λ.  δεν περνάνε οι μέρες να κάνω τις εξετάσεις και να προχωρήσουμε. Εσύ πότε θα πας στο ενδοκρινολόγο;

Με το καλό να περάσουν οι μέρες @BettySt μου!Ορμονικές περιμένεις να κάνεις?Με το καλό!

Ενδοκρινολογο εχω αύριο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Πάρε τεστ! Αγωνιώ κι εγώ μαζί σου!!

Χαχα λες?αν κ ειμαι της αποψης να εχω καθυστερηση πρωτα αλλα με τρωει αυτη τη φορα..αν προλαβω αυριο θα παρω...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ε εντάξει δεν ειναι και τελείως καθιστική αλλα όχι και πολυ κουραστική. Δασκαλα σε ενήλικες με ελαφριά νοητική καθυστέρηση ειμαι. Δουλεύω σε εργαστήριο. Ένας μαθητής άκουσε που ελεγα στο τηλέφωνο οτι ειμαι έγκυος κι απο τοτε συνέχεια μου λέει "μη σκύβεις! Μη σηκώνεις βάρη!" Ειναι πολυ γλυκούλης! 

Εντάξει ευτυχώς  @P.L.L. μου δεν έχει κούραση.Πόσο ιδιαίτερη η εργασία σου,μαθαίνεις πολλά από αυτά τα πλασματάκια!Πόσο τρυφερή η σκέψη του μαθητή σου,είδες μωρέ πόσο γλυκούλια είναι!

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Και να φανταστεις ουτε καν το ειχα στο μυαλο μου αυτον τον μηνα κ τελικα αυτο το πρηξιμο και οι πονοι με εχουν βαλει σε υποψιες...

Καλημέρα @Dimitr@17 μου!Τα όμορφα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένουμε!Να ευχηθώ μια θετική χοριακή με πολλά ψηφία!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Luckystars είπε:

Εντάξει ευτυχώς  @P.L.L. μου δεν έχει κούραση.Πόσο ιδιαίτερη η εργασία σου,μαθαίνεις πολλά από αυτά τα πλασματάκια!Πόσο τρυφερή η σκέψη του μαθητή σου,είδες μωρέ πόσο γλυκούλια είναι!

Τα όμορφα έρχονται εκεί που δεν τα περίμενουμε!Καλημέρα και να ευχηθώ μια χοριακή με πολλά θετικά ψηφία!

Μακαρι..αν παλι δεν ερθει αυτον τον μηνα δεβ πτοουμαι...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Luckystars είπε:

Εντάξει ευτυχώς  @P.L.L. μου δεν έχει κούραση.Πόσο ιδιαίτερη η εργασία σου,μαθαίνεις πολλά από αυτά τα πλασματάκια!Πόσο τρυφερή η σκέψη του μαθητή σου,είδες μωρέ πόσο γλυκούλια είναι!

Ναι ειναι γλυκουληδες. Ειναι και φορές που θελω να τους καρυδωσω αλλα το ξεπερνάω!

Όλες οι δουλειες σημαντικές ειναι. Και την νοικοκυράς ειναι σπουδαία και της μαμάς ακομα πιο σπουδαία! Άντε να δουμε πως θα ειμαστε και σε αυτόν τον ρόλο! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Ναι ειναι γλυκουληδες. Ειναι και φορές που θελω να τους καρυδωσω αλλα το ξεπερνάω!

Όλες οι δουλειες σημαντικές ειναι. Και την νοικοκυράς ειναι σπουδαία και της μαμάς ακομα πιο σπουδαία! Άντε να δουμε πως θα ειμαστε και σε αυτόν τον ρόλο! 

Χαχαχαχα,λογικό @P.L.L. μου,όλοι οι άνθρωποι έχουμε τα υπέρ και τα κατά μας.Έτσι και αυτά τα παιδιά.

Σπουδαίοι όλοι οι ρόλοι,της μαμάς για ένα λόγο παραπάνω,διαμορφώνει μελλοντικές προσωπικότητες!

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μακαρι..αν παλι δεν ερθει αυτον τον μηνα δεβ πτοουμαι...

Σιγά μην πτοηθεις!Θα σε αφήσουμε λες εμείς?:P:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...