Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Luckystars είπε:

@loyloy μου συμφωνώ με την @P.L.L. αν ήταν κάπως το θέμα θα είχε απαγορευτικό.Καλό ταξίδι και καλά μπανακια!!!!

@P.L.L. μου έφτασες?Πώς περνάς?

@palmoira μου χαιδευεις κοιλίτσα να φωλιασουν τα μωράκια;?Καλοστεριωτα!!!!

@BettySt μου, @Beboula25 μου πως είστε?

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως περνάτε?

 

Καλα είμαι κοριτσάκι μου εσυ;; Έχω έρθει στη μανούλα είμαι με την αδερφούλα μου το σκυλάκι μας όλες μαζί και χαίρομαι γιατί ενώ έφυγα πρόσφατα μου λείπουν μωρεεε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Καλα είμαι κοριτσάκι μου εσυ;; Έχω έρθει στη μανούλα είμαι με την αδερφούλα μου το σκυλάκι μας όλες μαζί και χαίρομαι γιατί ενώ έφυγα πρόσφατα μου λείπουν μωρεεε...

Μπράβο καρδούλα μου,χαιρομσι που είσαι καλά!!!!Όμορφα και εγώ κοριτσάκι μου,πήγα έκανα την γυμναστικουλα μου και ισιωσα!!!!!:P

Τι όμορφες στιγμές,να κάνετε αγκαλίτσες και φιλάκια!!!!Ζείτε μακριά?

Link to comment
Share on other sites

@palmoira μου σου εύχομαι από καρδιάς να είναι το τυχερό σας μωράκι,ένα και τυχερό!!!Πολυ σοφο το σκεπτικό του γιατρού σου.

Ολη την θετική μου σκέψη,μια τεράστια χοριακή για την Δευτέρα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , palmoira είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια,

ενα εμβρυακι μεταφέραμε τελικά. Ο γιατρός μου είναι πολύ διστακτικός και δεν ήθελε με τίποτε παραπάνω. Προτιμά να κάνω περισσότερες εμβρυομεταφορες με 1 κάθε φορά παρα να προκύψουν δίδυμα λόγω μονοκερου μήτρας. Πάμε για χοριακη την άλλη Δευτέρα. Μέχρι τότε φάρμακα, ξεκούραση και υπομονή. Άδεια πήρα μέχρι και την Τετάρτη από τη δουλειά μου. Ούτως ή άλλως ότι είναι να γίνει θα γίνει τις 3 πρώτες ημέρες. Σήμερα όλη μερα σχεδόν κοιμάμαι. Είχα ξυπνήσει αξημέρωτα για να τα έχω όλα έτοιμα μόλις γυρίσουμε και να μην χρειαστεί να κάνω κάτι στο σπίτι. 

Με συγκινεί το ενδιαφέρον σας και η ενέργεια που μου στέλνετε. 

Καλη επιτυχια κοριτσάκι μου!!! Ολα εύχομαι να πανε κατευχην!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Luckystars μου καλα ειμαι. Εκτιμώ τον χρόνο που εχω με τους δικούς μου γιατι ποτε δεν ξέρεις τι γίνεται στα ξαφνικά! @Beboula25 ωραίο ειναι που σου λείπουν. Κοιτα να τις ευχαριστηθείς! 

@palmoira καλη τύχη και να στεριώσει καλα το μωράκι αυτο, μέχρι το τέλος! Αλήθεια, γιατι δεν θέλει ο γιατρος να πιάσεις διδυμα; Η  μήτρα σου λόγω ανατομίας δεν ενδείκνυται; Καλα κατάλαβα; Όπως και να εχει, ελπιζω να περάσουν οι μέρες της αναμονής και να μας πεις σύντομα οτι στέριωσε και οτι ολα πανε τελεια! Ποτε θα ξέρεις; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , P.L.L. είπε:

@Luckystars μου καλα ειμαι. Εκτιμώ τον χρόνο που εχω με τους δικούς μου γιατι ποτε δεν ξέρεις τι γίνεται στα ξαφνικά! @Beboula25 ωραίο ειναι που σου λείπουν. Κοιτα να τις ευχαριστηθείς! 

@palmoira καλη τύχη και να στεριώσει καλα το μωράκι αυτο, μέχρι το τέλος! Αλήθεια, γιατι δεν θέλει ο γιατρος να πιάσεις διδυμα; Η  μήτρα σου λόγω ανατομίας δεν ενδείκνυται; Καλα κατάλαβα; Όπως και να εχει, ελπιζω να περάσουν οι μέρες της αναμονής και να μας πεις σύντομα οτι στέριωσε και οτι ολα πανε τελεια! Ποτε θα ξέρεις; 

@P.L.L. μου να περνάς υπέροχες στιγμές με τους δικούς σου!!!!Καλή επιστροφή.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κι εσυ @Luckystars μου να τα περνάς τελεια! Οτι και να κανεις!

Σε ευχαριστώ πολύ @P.L.L. μου,να γεμίζουμε χαρά και ευτυχία την κάθε μας στιγμή και να νιώθουμε πληρότητα!

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

@Luckystars μου καλα ειμαι. Εκτιμώ τον χρόνο που εχω με τους δικούς μου γιατι ποτε δεν ξέρεις τι γίνεται στα ξαφνικά! @Beboula25 ωραίο ειναι που σου λείπουν. Κοιτα να τις ευχαριστηθείς! 

@palmoira καλη τύχη και να στεριώσει καλα το μωράκι αυτο, μέχρι το τέλος! Αλήθεια, γιατι δεν θέλει ο γιατρος να πιάσεις διδυμα; Η  μήτρα σου λόγω ανατομίας δεν ενδείκνυται; Καλα κατάλαβα; Όπως και να εχει, ελπιζω να περάσουν οι μέρες της αναμονής και να μας πεις σύντομα οτι στέριωσε και οτι ολα πανε τελεια! Ποτε θα ξέρεις; 

Ακριβώς.πολυ καλά κατάλαβες. Η μονοκερος μήτρα δίνει κυήσεις υψηλού κινδύνου για πρόωρο τοκετο. Σκέψου ότι ουσιαστικά ο χώρος της μήτρας είναι περίπου μισός από το φυσιολογικό. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια,

ενα εμβρυακι μεταφέραμε τελικά. Ο γιατρός μου είναι πολύ διστακτικός και δεν ήθελε με τίποτε παραπάνω. Προτιμά να κάνω περισσότερες εμβρυομεταφορες με 1 κάθε φορά παρα να προκύψουν δίδυμα λόγω μονοκερου μήτρας. Πάμε για χοριακη την άλλη Δευτέρα. Μέχρι τότε φάρμακα, ξεκούραση και υπομονή. Άδεια πήρα μέχρι και την Τετάρτη από τη δουλειά μου. Ούτως ή άλλως ότι είναι να γίνει θα γίνει τις 3 πρώτες ημέρες. Σήμερα όλη μερα σχεδόν κοιμάμαι. Είχα ξυπνήσει αξημέρωτα για να τα έχω όλα έτοιμα μόλις γυρίσουμε και να μην χρειαστεί να κάνω κάτι στο σπίτι. 

Με συγκινεί το ενδιαφέρον σας και η ενέργεια που μου στέλνετε. 

Με το καλο να πιαστει το εμβυακι σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια

Μία ερωτησουλα για τις εγκύους της παρέας μας

Υπάρχει κάποια με μέτρηση τραχηλου τέτοια ώστε να χρειαστεί αγωγή κ ξαπλα στο κρεβάτι για πρόληψη; 

Έχω τράχηλο 3.1 στην 17η εβδομάδα κ ο γιατρός μου συνέστησε όλα τα παραπάνω. Ε Ω φοβηθεί ομολογώ 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

@loyloy μου συμφωνώ με την @P.L.L. αν ήταν κάπως το θέμα θα είχε απαγορευτικό.Καλό ταξίδι και καλά μπανακια!!!!

@P.L.L. μου έφτασες?Πώς περνάς?

@palmoira μου χαιδευεις κοιλίτσα να φωλιασουν τα μωράκια;?Καλοστεριωτα!!!!

@BettySt μου, @Beboula25 μου πως είστε?

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως περνάτε?

 

Καλημέρα κορίτσι μου! Καλά είμαι, εσύ τι κάνεις;

13 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια,

ενα εμβρυακι μεταφέραμε τελικά. Ο γιατρός μου είναι πολύ διστακτικός και δεν ήθελε με τίποτε παραπάνω. Προτιμά να κάνω περισσότερες εμβρυομεταφορες με 1 κάθε φορά παρα να προκύψουν δίδυμα λόγω μονοκερου μήτρας. Πάμε για χοριακη την άλλη Δευτέρα. Μέχρι τότε φάρμακα, ξεκούραση και υπομονή. Άδεια πήρα μέχρι και την Τετάρτη από τη δουλειά μου. Ούτως ή άλλως ότι είναι να γίνει θα γίνει τις 3 πρώτες ημέρες. Σήμερα όλη μερα σχεδόν κοιμάμαι. Είχα ξυπνήσει αξημέρωτα για να τα έχω όλα έτοιμα μόλις γυρίσουμε και να μην χρειαστεί να κάνω κάτι στο σπίτι. 

Με συγκινεί το ενδιαφέρον σας και η ενέργεια που μου στέλνετε. 

Όλες σε σκεφτόμαστε και σου ευχόμαστε από καρδιάς ΚΑΛΉ ΕΠΙΤΥΧΊΑ! 

  • Μου αρέσει 2

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μαρουλακι είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Μία ερωτησουλα για τις εγκύους της παρέας μας

Υπάρχει κάποια με μέτρηση τραχηλου τέτοια ώστε να χρειαστεί αγωγή κ ξαπλα στο κρεβάτι για πρόληψη; 

Έχω τράχηλο 3.1 στην 17η εβδομάδα κ ο γιατρός μου συνέστησε όλα τα παραπάνω. Ε Ω φοβηθεί ομολογώ 

Καλημέρα Μην αγχώνεσαι.αφου δεν σου είπε να κανει ς περιδεση πάλι καλά.αρα με λίγο ξεκούραση θα είναι όλα οκ.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια,

ενα εμβρυακι μεταφέραμε τελικά. Ο γιατρός μου είναι πολύ διστακτικός και δεν ήθελε με τίποτε παραπάνω. Προτιμά να κάνω περισσότερες εμβρυομεταφορες με 1 κάθε φορά παρα να προκύψουν δίδυμα λόγω μονοκερου μήτρας. Πάμε για χοριακη την άλλη Δευτέρα. Μέχρι τότε φάρμακα, ξεκούραση και υπομονή. Άδεια πήρα μέχρι και την Τετάρτη από τη δουλειά μου. Ούτως ή άλλως ότι είναι να γίνει θα γίνει τις 3 πρώτες ημέρες. Σήμερα όλη μερα σχεδόν κοιμάμαι. Είχα ξυπνήσει αξημέρωτα για να τα έχω όλα έτοιμα μόλις γυρίσουμε και να μην χρειαστεί να κάνω κάτι στο σπίτι. 

Με συγκινεί το ενδιαφέρον σας και η ενέργεια που μου στέλνετε. 

με το καλό! Εγώ έχω χοριακη το σαββατο αλλά δεν ξέρω τι να σκεφτω μιας και δε νιώθω τίποτα..χθες επαθα και ουρολοίμωξη και ξεκίνησα αντιβίωση η γκαντέμω!!


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...