Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

Εμείς κλωτσάμε. Αλλα οταν κολυμπάμε πολυ ξεκουραζόμαστε αρκετά. :D

@P.L.L. χχαχααχαχαχχαχαχα το γλυκουλι μου ειναι ζωηρο μωρε κανει χαρουλες:wub::wub::wub:

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Όχι ρε @kido. Ελεγα οτι για να μη μας εχεις ενημερώσει ως τωρα θα εχεις καθυστέρηση. Την επόμενη φορα λοιπον. Τωρα διακοπές!

@Luckystars μου καλα ειμαι! Κανω τα μπάνια μου και τις βόλτες μου, διαβάζω τα βιβλία μου, ρίχνω και κανενα τσακωμό με τους δικούς μου για να ανάβουν τα αίματα... Αυτα! Εσυ πως εισαι;

Μπράβο αγάπη.....κάνει τα πρώτα μπανακια το ζουζουνι!

Αυτό με τους γονείς....όλα στο πρόγραμμα είναι!το αλατοπίπερο:tongue:

Εγώ μαζευομαι με τους γιατρούς σιγά σιγά, και μαζεύω δυνάμεις.....Αλλά η υπνηλία καλά κρατεί ,λίγο από τις ζαλάδες συνερχομαι....

3 ώρες πρίν, kido είπε:

Αδιαθετησα εγώ.. Δεν ήταν η τυχερή μου φορά. Καλή τύχη στα αλλα κορίτσια που περιμένουνε! Φιλιά 

Κική μου,πάμε παρέα αγάπη....Θα είμαστε πολλές παρέα θα το δεις❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Luckystars είπε:

Μπράβο αγάπη.....κάνει τα πρώτα μπανακια το ζουζουνι!

Αυτό με τους γονείς....όλα στο πρόγραμμα είναι!το αλατοπίπερο:tongue:

Εγώ μαζευομαι με τους γιατρούς σιγά σιγά, και μαζεύω δυνάμεις.....Αλλά η υπνηλία καλά κρατεί ,λίγο από τις ζαλάδες συνερχομαι....

Κική μου,πάμε παρέα αγάπη....Θα είμαστε πολλές παρέα θα το δεις❤

Κοριτσια μη το βάζετε κάτω! Είναι μεγάλη η ανηφόρα που πρέπει να ανέβουμε αλλά που θα πάει, θα έρθουν όλα τα καλά σε όλες! Όσο ζούμε, παλεύουμε, όσο παλεύουμε,ελπίζουμε,όσο ελπίζουμε ...θα ρθει!

  • Μου αρέσει 5

preg.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Μπράβο σας! Του χρόνου θα κολυμπάτε αγκαλίτσα!!

Καλα... Αυτο το σκέφτομαι και λιώνω...!

 

1 ώρα πρίν, Luckystars είπε:

Μπράβο αγάπη.....κάνει τα πρώτα μπανακια το ζουζουνι!

Αυτό με τους γονείς....όλα στο πρόγραμμα είναι!το αλατοπίπερο:tongue:

Εγώ μαζευομαι με τους γιατρούς σιγά σιγά, και μαζεύω δυνάμεις.....Αλλά η υπνηλία καλά κρατεί ,λίγο από τις ζαλάδες συνερχομαι....

Κική μου,πάμε παρέα αγάπη....Θα είμαστε πολλές παρέα θα το δεις❤

Τελικα γιατι εχεις ζαλάδες και υπνηλία;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλα... Αυτο το σκέφτομαι και λιώνω...!

 

Τελικα γιατι εχεις ζαλάδες και υπνηλία;;

Θα κάνω εξετάσεις αλλά σκέφτομαι καθαρά ψυχοσωματικο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

@Luckystars μου ποτε περιμενεις αποτελεσματα εξετάσεων; Να μας ενημερώσεις!  Καλα αποτελεσματα πάντως :-)

Καλημέρα γλυκουλα μου!

Πρέπει να πάω να κάνω εξετάσεις...Ευχαριστώ πολύ καρδούλα μου για το ενδιαφέρον❤

Εσύ πως είσαι;Πότε έχεις ραντεβού με το ζουζουνι;❤

Link to comment
Share on other sites

@Luckystars Δεν εχεις παει ακομα να κανεις εξετασεις; Γιατι;;; Μπορει να φταίει και η ζέστη που σου συμβαίνουν ολα αυτα. Αλλα παντα πρέπει να το ψάχνεις. Βιταμίνες παίρνεις; 

Εγω δυσκολεύομαι να κοιμηθω τα βραδια εδω και μια εβδομαδα. Ειναι λέει κι αυτο σύμπτωμα  του 6 ου μήνα. Διαβάζω βιβλίο ως αργα και μετα ξυπνάω μετα τις 10 το πρωι και μου ειναι τρομερά δύσκολο να σηκωθώ απο το κρεβάτι. Ε μετα λιγο να φάω κατι, να κανω και καμία βόλτα, να ξαναδιαβασω και το απόγευμα παραλια. Με εχουν πιάσει οι ζεστες και ενεργοποιούμαι αφού πέσει ο ήλιος. 

Ραντεβου με τον γιατρο τον σεπμτεβρη ξανά! 

@palmoira ποια ειναι η σειρά που βλεπεις; Το Netflix ειναι ιντερνετικό; Πολυ χαίρομαι που περνάει ωραία ο χρόνος σου στο σπίτι! Φιλια στην κοιλιά! 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

@Luckystars Δεν εχεις παει ακομα να κανεις εξετασεις; Γιατι;;; Μπορει να φταίει και η ζέστη που σου συμβαίνουν ολα αυτα. Αλλα παντα πρέπει να το ψάχνεις. Βιταμίνες παίρνεις; 

Εγω δυσκολεύομαι να κοιμηθω τα βραδια εδω και μια εβδομαδα. Ειναι λέει κι αυτο σύμπτωμα  του 6 ου μήνα. Διαβάζω βιβλίο ως αργα και μετα ξυπνάω μετα τις 10 το πρωι και μου ειναι τρομερά δύσκολο να σηκωθώ απο το κρεβάτι. Ε μετα λιγο να φάω κατι, να κανω και καμία βόλτα, να ξαναδιαβασω και το απόγευμα παραλια. Με εχουν πιάσει οι ζεστες και ενεργοποιούμαι αφού πέσει ο ήλιος. 

Ραντεβου με τον γιατρο τον σεπμτεβρη ξανά! 

@palmoira ποια ειναι η σειρά που βλεπεις; Το Netflix ειναι ιντερνετικό; Πολυ χαίρομαι που περνάει ωραία ο χρόνος σου στο σπίτι! Φιλια στην κοιλιά! 

 

Ναι και έχει προσφορά ένα μήνα δωρεάν δοκιμαστικά! Βλέπω το la casa de papel...στα Ελληνικά η τέλεια ληστεία! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...