Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 14 λεπτά , LeneL είπε:

      Είναι μεγάλο το κόστος να νοσηλευτεις τόσες μέρες όντως, αλλά αν σε παίρνει κάτσε όσο πιο πολύ μπορείς για να αποφύγεις αν γίνεται τη θερμοκοιτίδα.. όχι ότι θα γίνει κάτι αν χρειαστεί, αλλά και το άγχος τότε θα είναι τεράστιο και το κόστος... Εμάς 4 μέρες μπήκε η μικρή και δε θέλω να σου πω πόσο πήγε. Το λιγότερο φυσικά είναι το κόστος, απλά το λέω έτσι γιατί ξέραμε και τότε ότι μπήκε σχεδόν προληπτικά και πλέον έχει περάσει καιρός. Με το καλό!

      34 θα το πάμε ! το αποφασίσαμε ! 2 βδομαδες είναι κοντά 300 γραμμάρια για το παιδί! εκτός απροόπτου βέβαια 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Κοριτσια καλημέρα! Έχω φάει κόλλημα με μια σειρά στο Netflix....ευτυχως έτσι περνάει γρήγορα και εύκολα ο χρόνος στο σπίτι!

Για πες ποια;;;

Ακυρο είδε ποια λες θα το βάλω να δω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 26 λεπτά , Beboula25 είπε:

Για πες ποια;;;

Ακυρο είδε ποια λες θα το βάλω να δω

Κ εγω εχω κολλησει με το netflix.εχω δει το peaky blinders, the crown, ο ψυχιατρος, ενα αλλο επιστημονικης φαντασιας δεν θυμαμαι πως λεγεται, ενα αλλο με τον εσκομπαρ κ τωρα βλεπουμε το casa de papel.

 


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Κ εγω εχω κολλησει με το netflix.εχω δει το peaky blinders, the crown, ο ψυχιατρος, ενα αλλο επιστημονικης φαντασιας δεν θυμαμαι πως λεγεται, ενα αλλο με τον εσκομπαρ κ τωρα βλεπουμε το casa de papel.

 

Πριν λιγες μερες το βάλαμε και προς το παρόν βλέπω ταινίες αλλα το συγκεκριμένο μου είχε κάτσει από την αρχή και εχθές κατάλαβα πως είναι σειρά ;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ειχα ακουστά το Netflix. Τωρα που το είπατε το έψαξα και μου φαίνεται παρα πολυ ενδιαφέρον. Αλλα δεν εχω κλείσει ακομα χρόνο που έβαλα cosmote TV και δε μπορω να πληρώνω κι αλλα. Αν το είχα ανακαλύψει πιο πριν..!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , P.L.L. είπε:

Εγω δεν ειχα ακουστά το Netflix. Τωρα που το είπατε το έψαξα και μου φαίνεται παρα πολυ ενδιαφέρον. Αλλα δεν εχω κλείσει ακομα χρόνο που έβαλα cosmote TV και δε μπορω να πληρώνω κι αλλα. Αν το είχα ανακαλύψει πιο πριν..!

Κ εμεις έχουμε το Ote tv αλλά έχουμε κ αυτό!για 10€ δεν πειραζει


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια μου τι κανετε χαθηκα λιγο με τις δουλειες στο σπιτι κοιταω να το μαζευω γιατι την Κυριακη φευγω Χαλκιδικηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

@Luckystars Δεν εχεις παει ακομα να κανεις εξετασεις; Γιατι;;; Μπορει να φταίει και η ζέστη που σου συμβαίνουν ολα αυτα. Αλλα παντα πρέπει να το ψάχνεις. Βιταμίνες παίρνεις; 

Εγω δυσκολεύομαι να κοιμηθω τα βραδια εδω και μια εβδομαδα. Ειναι λέει κι αυτο σύμπτωμα  του 6 ου μήνα. Διαβάζω βιβλίο ως αργα και μετα ξυπνάω μετα τις 10 το πρωι και μου ειναι τρομερά δύσκολο να σηκωθώ απο το κρεβάτι. Ε μετα λιγο να φάω κατι, να κανω και καμία βόλτα, να ξαναδιαβασω και το απόγευμα παραλια. Με εχουν πιάσει οι ζεστες και ενεργοποιούμαι αφού πέσει ο ήλιος. 

Ραντεβου με τον γιατρο τον σεπμτεβρη ξανά! 

@palmoira ποια ειναι η σειρά που βλεπεις; Το Netflix ειναι ιντερνετικό; Πολυ χαίρομαι που περνάει ωραία ο χρόνος σου στο σπίτι! Φιλια στην κοιλιά! 

 

Θα πάω @P.L.L. μου,δεν το έχω και πολύ με τους γιατρούς,έχει φοβηθεί το μάτι μου:rolleyes:

Υπομονή αγαπούλα μου με τα συμπτώματα,θα περάσει νεράκι ο καιρος❤πολύ όμορφα το διαχειριζεσαι:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Εγω εδω ρίχνω καυγάδες. Εχω κατι νεύρα... Δεν την παλεύω! Ειχα βγει εχθές μια βόλτα με μια φίλη μου και γυρισα σπίτι στην εξωφρενική ωρα 1 το πρωι! Η μητέρα μου με ειχε προειδοποιήσει  να μην παω εκει που πήγα, γιατι ειναι 15 λεπτά με το αυτοκινητο και πως δεν θα κοιμόταν μέχρι να γυρισω (!), πράγμα που με ειχε εξοργίσει. Γυρνάω κι αρχίζει "τι ωρα ειναι αυτη που γυρνάς!" Ε παιδια, γίναμε μπίλιες. Ειναι δυνατόν να ειμαι 36 χρόνων γαϊδούρα και να με ρωτάει τι ωρα γυρίζω στο σπίτι;;; Κοιμήθηκα με νεύρα, ξυπνησα με νεύρα και τωρα που ηρέμησα με ξανάρχισαν μαμά και μπαμπας για την ωρα που γυρισα εχθές. Υπήρχε περίοδος που δεν ήξεραν σε ποια χώρα βρίσκομαι. Τωρα εχω ερθει να περάσω δυο εβδομαδες μαζι τους και ο έλεγχος εχει χτυπήσει κόκκινο. Και ειμαι μια κοπελα που δεν έδωσα ποτε δικαίωμα. Ουτε στάλα αλκοόλ δεν πίνω! (Όχι γιατι δεν θελω. Είχα παντα θέμα με το αλκοόλ και δεν το άντεχε ο οργανισμός μου). Και μεσα σε ολα με πηρε τηλ και η πεθερά μου ΓΙΑΤΙ δεν έχω πάει να την επισκεφτώ απο προχθες! Λείπει ο άντρας μου για δουλειά και δεν νιώθω άνετη να πηγαίνω. Εντάξει, μια στο τοσο. Αλλα και καθε δυο μέρες; 

Αυτα! Τα ειπα και ησύχασα! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...