Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Ο λογος? Συγνώμη αν τομ ειπες και δεν το δα. 

Της προκλησης?? Κανένας ιδιαιτερος. Για αυτο σπαστηκα. Δικαιολογιες τ κωλου, προφανως για να μην τρεχει εκτός εφημεριας ο άνθρωπος! Αλλά δεν σκοπεύω να του κανω τη χάρη! Θα ζητήσω να περιμένω και την 39η εβδομάδα αν δεν εχει βγει η μπεμπα 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Της προκλησης?? Κανένας ιδιαιτερος. Για αυτο σπαστηκα. Δικαιολογιες τ κωλου, προφανως για να μην τρεχει εκτός εφημεριας ο άνθρωπος! Αλλά δεν σκοπεύω να του κανω τη χάρη! Θα ζητήσω να περιμένω και την 39η εβδομάδα αν δεν εχει βγει η μπεμπα 

Απο την στιγμη που δεν υπαρχει λογος εχεις δικιο. Κι εγω δεν συμφωνω. Χωρις να ξερω βεβαια αλλα δεν μου ακουγεται λογικο, απλα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smile89 είπε:

Απο την στιγμη που δεν υπαρχει λογος εχεις δικιο. Κι εγω δεν συμφωνω. Χωρις να ξερω βεβαια αλλα δεν μου ακουγεται λογικο, απλα. 

Να σ πω τη λογική του? Με την οποία φυσικά διαφωνω! 

Λεει απο την στιγμή που εχω μια υγιη μανα και ενα υγιες μωρο έτοιμο να γεννηθεί, γιατί να περιμένω παραπάνω ρισκαρωντας να γίνει κατι, αλλα και να μ χαλασει καποιο βραδινο υπνακο! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Να σ πω τη λογική του? Με την οποία φυσικά διαφωνω! 

Λεει απο την στιγμή που εχω μια υγιη μανα και ενα υγιες μωρο έτοιμο να γεννηθεί, γιατί να περιμένω παραπάνω ρισκαρωντας να γίνει κατι, αλλα και να μ χαλασει καποιο βραδινο υπνακο! 

Παρολογη λογικη!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Να σ πω τη λογική του? Με την οποία φυσικά διαφωνω! 

Λεει απο την στιγμή που εχω μια υγιη μανα και ενα υγιες μωρο έτοιμο να γεννηθεί, γιατί να περιμένω παραπάνω ρισκαρωντας να γίνει κατι, αλλα και να μ χαλασει καποιο βραδινο υπνακο! 

Συζήτησε το μαζί του.στη τελική δουλεύεις στο χώρο υγείας και ξέρεις κάποια πράγματα παραπάνω.μπορεις να απαντήσεις ανάλογα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , loyloy είπε:

Συζήτησε το μαζί του.στη τελική δουλεύεις στο χώρο υγείας και ξέρεις κάποια πράγματα παραπάνω.μπορεις να απαντήσεις ανάλογα.

Αυτο ειναι το θεμα ομως... Και οι  δυο οι αποψεις έχουν λογικη!!! Τεσπα, θα δω! Στην τελικη μπορεί μέχρι τοτε η μπεμπα να αποφασίσει να βγει απο μονη της!!! Δεν ειναι απίθανο!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Αυτο ειναι το θεμα ομως... Και οι  δυο οι αποψεις έχουν λογικη!!! Τεσπα, θα δω! Στην τελικη μπορεί μέχρι τοτε η μπεμπα να αποφασίσει να βγει απο μονη της!!! Δεν ειναι απίθανο!!! 

Καλημέρα! Παρε μια ανάσα και σκέψου το με καθαρό μυαλό! Όπως και να αποφασίσεις να γεννήσεις το γεγονός είναι ένα! Η Μπέμπα έρχεται!!!

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες.  Ψοφησε το κινητο μου και ειμαι με δανεικο.  Καιρός για ανανέωση! 

@anemoni1989 σε καταλαβαίνω που δεν θες την προκληση αλλα τουλάχιστον θα εχεις φτάσει στο πολυπόθητο 38 οποτε και να χρειαστεί να το κανετε έτσι ξέρεις ότι το παιδάκι σου είναι έτοιμο για τον κόσμο! Δώσε της λιγο χρονο ομως και μπορεί να έρθει μόνη της! Εύχομαι να σας πάνε όλα καλά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Περαστικά @*ζουζουνα*!!!!μακαρι να νιώθεις καλυτερα μετα τη 12η εβδομαδα. Να πανε ολα τελεια στην αυχενική και να μας ενημερώσεις!!! 

@Nansy29 με το καλο η επόμενη σύλληψη να γίνει σύντομα και να πανε ολα τελεια! Καλυτερα που ανακαλύψατε το θέμα με το ζάχαρο για να ειστε Προετοιμασμένοι! Εγω ειμαι 32+2 σημερα! Πλησιάζω!! 

σχετικά με τον 1ο μήνα νομίζω ότι νιώθω καλύτερα αλλά έχω ακόμα θέμα,ίσως γιατί μάλλον έχω ακούσει το μωρό..κ γι'αυτό μειώνονται..το ένιωσα μια στις 8+ Κ Μια στις 10 νομίζω...άλλα επειδή δεν είμαι σίγουρη μετά την Αυχενική αν το ξανά νιώσω θα είμαι σίγουρη...κ στον 2ο έτσι νωρίς ένιωσα,9η κ μετά 13η κ αρκετά συχνά.εννοείται θα ενημερώσω.

@giotitsa όντως υπομονή κάνω...αλλά σε γενικές γραμμές πάω καλύτερα.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα @P.L.L. μου τι κάνεις?με το πεθερό σου Τελικά τι έγινε?η μπέμπα μας πως Είναι?

Καλημέρα καρδιά μου. Ο πεθερός μου πεθανε με το που φτάσαμε στο χωριό. Ισα ισα τον προλαβε ο άντρας μου. Αλλα εφυγε ήρεμος και ξεκουραστηκε. Σημερα εχουμε ερθει στο νοσοκομείο να κανει ο αντρας μου καμπυλη ζαχαρου κι εχει πλακα γιατι ειμαι μαζί του και του κανω συντροφιά ανάμεσα στις αιμοληψιες. Ειναι αστεια η εικονα γιατι εγώ είμαι με την κοιλιά στο στόμα αλλα αυτος πινει τη γλυκόζη! Χα χα Και του αρεσει κιόλας!! Μπλιαχ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

σχετικά με τον 1ο μήνα νομίζω ότι νιώθω καλύτερα αλλά έχω ακόμα θέμα,ίσως γιατί μάλλον έχω ακούσει το μωρό..κ γι'αυτό μειώνονται..το ένιωσα μια στις 8+ Κ Μια στις 10 νομίζω...άλλα επειδή δεν είμαι σίγουρη μετά την Αυχενική αν το ξανά νιώσω θα είμαι σίγουρη...κ στον 2ο έτσι νωρίς ένιωσα,9η κ μετά 13η κ αρκετά συχνά.εννοείται θα ενημερώσω.

@giotitsa όντως υπομονή κάνω...αλλά σε γενικές γραμμές πάω καλύτερα.

@*ζουζουνα*!!! μπραβο κοριτσακι μου ολα τα μωρακια ετσι δεν ειναι ;;;

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα καρδιά μου. Ο πεθερός μου πεθανε με το που φτάσαμε στο χωριό. Ισα ισα τον προλαβε ο άντρας μου. Αλλα εφυγε ήρεμος και ξεκουραστηκε. Σημερα εχουμε ερθει στο νοσοκομείο να κανει ο αντρας μου καμπυλη ζαχαρου κι εχει πλακα γιατι ειμαι μαζί του και του κανω συντροφιά ανάμεσα στις αιμοληψιες. Ειναι αστεια η εικονα γιατι εγώ είμαι με την κοιλιά στο στόμα αλλα αυτος πινει τη γλυκόζη! Χα χα Και του αρεσει κιόλας!! Μπλιαχ...

Ζωή σε σας κοριτσάκι μου.τουλάχιστον πρόλαβε να τον δει ο άντρας σου και όπως λες Αφού έφυγε ήρεμος και ξελουραστηκε τότε καλυτερ α έτσι.τεσπα.

Του αρεσει η γλυκόζη?α δεν πάει καλά πες του.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα καρδιά μου. Ο πεθερός μου πεθανε με το που φτάσαμε στο χωριό. Ισα ισα τον προλαβε ο άντρας μου. Αλλα εφυγε ήρεμος και ξεκουραστηκε. Σημερα εχουμε ερθει στο νοσοκομείο να κανει ο αντρας μου καμπυλη ζαχαρου κι εχει πλακα γιατι ειμαι μαζί του και του κανω συντροφιά ανάμεσα στις αιμοληψιες. Ειναι αστεια η εικονα γιατι εγώ είμαι με την κοιλιά στο στόμα αλλα αυτος πινει τη γλυκόζη! Χα χα Και του αρεσει κιόλας!! Μπλιαχ...

Καλημερα, ζωη σε σας. 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα καρδιά μου. Ο πεθερός μου πεθανε με το που φτάσαμε στο χωριό. Ισα ισα τον προλαβε ο άντρας μου. Αλλα εφυγε ήρεμος και ξεκουραστηκε. Σημερα εχουμε ερθει στο νοσοκομείο να κανει ο αντρας μου καμπυλη ζαχαρου κι εχει πλακα γιατι ειμαι μαζί του και του κανω συντροφιά ανάμεσα στις αιμοληψιες. Ειναι αστεια η εικονα γιατι εγώ είμαι με την κοιλιά στο στόμα αλλα αυτος πινει τη γλυκόζη! Χα χα Και του αρεσει κιόλας!! Μπλιαχ...

Να ζήσετε να τον θυμάστε! 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...