Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Καλη δύναμη palmoira (και μαλλον και Μαρία;) Ειμαστε εδω για να μιλάς αν χρειαστείς να ξεχαστείς! Και στέλνουμε θετική ενέργεια!

Εγω αυτη την αναμονή την περασα 2φορες σε σπερματεγχυση και 2φορες σε εξωσωματική.Σήμερα είμαι 8εβδ+5 κι εύχομαι αυτη τη φορά να καταφερω να φτασω ως το τέλος την εγκυμοσύνη και να ξαναζησω αυτή την αναμονή για δεύτερο παιδί 

  • Μου αρέσει 3

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 1 λεπτό , Μαρία1430 είπε:

Εγω αυτη την αναμονή την περασα 2φορες σε σπερματεγχυση και 2φορες σε εξωσωματική.Σήμερα είμαι 8εβδ+5 κι εύχομαι αυτη τη φορά να καταφερω να φτασω ως το τέλος την εγκυμοσύνη και να ξαναζησω αυτή την αναμονή για δεύτερο παιδί 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου μέσα από την καρδιά σου εύχομαι μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μαρία1430 είπε:

Εγω αυτη την αναμονή την περασα 2φορες σε σπερματεγχυση και 2φορες σε εξωσωματική.Σήμερα είμαι 8εβδ+5 κι εύχομαι αυτη τη φορά να καταφερω να φτασω ως το τέλος την εγκυμοσύνη και να ξαναζησω αυτή την αναμονή για δεύτερο παιδί 

Συγχαρητήρια κορίτσι Μου!!!!!!!Να πάμε ολ α Καλά σου εύχομαι! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη με ενα γερό μωράκι!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια και σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ομορφες ευχες σας!

Ευχομαι ολοψυχα να γινετε μανουλες συντομα και να κρατησετε τα ζουμπουρλουδικα μωρα στην αγκαλια σας 

Παρεα θα ειμαστε και θα βλεπω τα νεα σας....

  • Μου αρέσει 4

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

21 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλό μου κορίτσι που έχεις πάντα τον καλό λόγο και είσαι τόσο θετικός άνθρωπος!Ολα τα κοριτσια εδώ δλδ και χαίρομαι πολύ που μοιράζομαι και εγω μαζί σας την αγωνία μου χωρίς να φοβάμαι πως θα παρεξηγηθώ ή θα φανώ υπερβολική.. P.L.L μου είπαμε άλλωστε δεν πτοουμαστε τον άλλο μήνα να είμαστε καλα και βάζουμε μπροστά!Μετα ολες μαζί θα δίνουμε κουράγιο για τις αναγουλες μας :-D

@psipsinel η cat είσαι ή άλλη γατούλα;;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΕΙΜΑΙ ΑΣΠΡΗ-ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ. Η ΚΑΤ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΕΧΕΙ...

  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια εγω τωρα ειμαι σ γιατρο!!! Εκανα υπερηχο και περιμένω τις λοιπες οδηγίες!!! 

Ακουσαμε καρδια!! Βολιδα πηγαινε!!! 172χτυπους το λεπτο!!! 

Κλασικά μια βδομαδα και κατι μικτοτερο,  αλλα αυτα ολα τα ηξερα!!! Ειμαι ευτυχισμενη!! Εύχομαι να το ζησετε ολες σύντομα!!! 

Α! Και ξεχασα!! Ειναι 12 ολοκληρα χιλιοστα!!! :)

  • Μου αρέσει 9
  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια εγω τωρα ειμαι σ γιατρο!!! Εκανα υπερηχο και περιμένω τις λοιπες οδηγίες!!! 

Ακουσαμε καρδια!! Βολιδα πηγαινε!!! 172χτυπους το λεπτο!!! 

Κλασικά μια βδομαδα και κατι μικτοτερο,  αλλα αυτα ολα τα ηξερα!!! Ειμαι ευτυχισμενη!! Εύχομαι να το ζησετε ολες σύντομα!!! 

Α! Και ξεχασα!! Ειναι 12 ολοκληρα χιλιοστα!!! :)

Αχου το μπεμπακι το μικρό τι όμορφη στιγμή μπράβο!!!! Πάντα ευτυχισμένη!!!! σε ευχαριστούμε πολύ για την ευχή σου!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια εγω τωρα ειμαι σ γιατρο!!! Εκανα υπερηχο και περιμένω τις λοιπες οδηγίες!!! 

Ακουσαμε καρδια!! Βολιδα πηγαινε!!! 172χτυπους το λεπτο!!! 

Κλασικά μια βδομαδα και κατι μικτοτερο,  αλλα αυτα ολα τα ηξερα!!! Ειμαι ευτυχισμενη!! Εύχομαι να το ζησετε ολες σύντομα!!! 

Α! Και ξεχασα!! Ειναι 12 ολοκληρα χιλιοστα!!! :)

Με συγκίνησες!!!!!!!!!!!μπράβο σου!!!!!Όλα να σου πάνε σούπερ από δω και πέρα.Αχ τι όμορφα.Εχει και πολλούς χτυπους.Μια χαρά.Μπραβο μπράβο!!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Μπραβοοοοοοοοο!!!!!!! Anemoni κι εμενα με συγκινησες!!!! Εισαι 8 εβδομάδων δηλαδη; Είδατε και χεράκια και ποδαράκια; Κουνιόταν;;;; Τι τελεια! Μακάρι να το ζήσουμε κι εμείς! Και σύντομα!

Εγω πάντως ακομα περιμένω περίοδο. Δεν θα επρεπε να ελπιζω μιας και οι οδηγίες του γιατρού ήταν σαφείς (να μην προσπαθήσουμε ακομα), αλλα μετα απο αυτο που είπες οτι κι εσυ το έπιασες στην 20η μερα δε μπορώ να κρατηθώ απο το να το ευχομαι! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Μπραβοοοοοοοοο!!!!!!! Anemoni κι εμενα με συγκινησες!!!! Εισαι 8 εβδομάδων δηλαδη; Είδατε και χεράκια και ποδαράκια; Κουνιόταν;;;; Τι τελεια! Μακάρι να το ζήσουμε κι εμείς! Και σύντομα!

Εγω πάντως ακομα περιμένω περίοδο. Δεν θα επρεπε να ελπιζω μιας και οι οδηγίες του γιατρού ήταν σαφείς (να μην προσπαθήσουμε ακομα), αλλα μετα απο αυτο που είπες οτι κι εσυ το έπιασες στην 20η μερα δε μπορώ να κρατηθώ απο το να το ευχομαι! 

7+3...Ενταξει δε διακρινονταν και πολλα πράγματα!!! Ειναι πολυ μικρο!!! Μαικ ο Φασολακης μ πε η υπερηχολογος!! Αχαχαχχαχαχα

Οκ,  ειναι 10 μερες πισω με βαση την ΤΕΡ,  αλλα απο τη στιγμή που αναπτύχθηκε κανονικα δεν ανησυχουμε και απλα σε δυο βδομάδες θα ξαναπαω να δουμε οτι εξακολουθεί και αναπτύσσεται κανονικά!!! Αυτααααα :)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...