Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , Luckystars είπε:

Τι να πεις! Εσύ τα άκουσες από ξένο,εμεις να δεις τι ακούσαμε από κοντινούς μας!Όπως λέει και ο σύζυγος υπάρχουν άνθρωποι και ανθρωπάκια!

Ανθρωπάκια!Καλά λέει ο άντρας σου.Εμεις να είμαστε καλά και όλοι οι υπόλοιποι Ξυδάκι.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

@anemoni1989 εγω απτην αρχη με στενοχώριες και κλαματα τη βγαζω τις μισες μερες και τις αλλες μισες στον κοσμο μου... οποτε εχω αιμα ειμαι χαρούμενη και οποτε δεν εχω ειμαι στα τάρταρα. Χθες ειμαι και μαλιστα κοκκινο!!!

@loyloy Σημερα εχω γιατρο και ευχομαι να ειναι ολα καλα!!! Οποτε σημερα θα δω τι κανει το φασολάκι μου....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Cat! είπε:

@anemoni1989 εγω απτην αρχη με στενοχώριες και κλαματα τη βγαζω τις μισες μερες και τις αλλες μισες στον κοσμο μου... οποτε εχω αιμα ειμαι χαρούμενη και οποτε δεν εχω ειμαι στα τάρταρα. Χθες ειμαι και μαλιστα κοκκινο!!!

@loyloy Σημερα εχω γιατρο και ευχομαι να ειναι ολα καλα!!! Οποτε σημερα θα δω τι κανει το φασολάκι μου....

Γεια σε όλες! Cat γιατι εισαι χαρούμενη οταν εχεις αίμα;; 

Περιμενουμε με αγωνία να μας πει τι είδες μετα την εξέταση!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας! Να συστηθω...ειμαι 36 χρονων(σαν ψεμματα μου φαινεται γιατι νιωθω 25 :) ) και απο το Δεκεμβρη προσπαθουμε για παιδακι με τον αντρα μου αλλα ακομη δεν εχει ερθει! Την Παρασκευη εχω ραντεβου στη γυναικολογο για τεστ παπ και να το συζητησω λιγο το θεμα γιατι αρχισα να αγχωνομαι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 42 λεπτά , Cat! είπε:

@anemoni1989 εγω απτην αρχη με στενοχώριες και κλαματα τη βγαζω τις μισες μερες και τις αλλες μισες στον κοσμο μου... οποτε εχω αιμα ειμαι χαρούμενη και οποτε δεν εχω ειμαι στα τάρταρα. Χθες ειμαι και μαλιστα κοκκινο!!!

@loyloy Σημερα εχω γιατρο και ευχομαι να ειναι ολα καλα!!! Οποτε σημερα θα δω τι κανει το φασολάκι μου....

Θα χει μεγαλώσει. Λογικά θα το ακούσεις κιόλας.να μας πεις το βράδυ τα νέα σου.Ελπιζω να είναι όλα Καλά!! !!!!!!!

πρίν από 30 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Καλημερα σας! Να συστηθω...ειμαι 36 χρονων(σαν ψεμματα μου φαινεται γιατι νιωθω 25 :) ) και απο το Δεκεμβρη προσπαθουμε για παιδακι με τον αντρα μου αλλα ακομη δεν εχει ερθει! Την Παρασκευη εχω ραντεβου στη γυναικολογο για τεστ παπ και να το συζητησω λιγο το θεμα γιατι αρχισα να αγχωνομαι...

Καλ ως ήρθες στη παρέα μας!!!!!!!καλέ είναι μικρό το χρονικό διάστημα.μην αγχώνεσαι.απολαυσε αυτή τη διαδρομή. Είναι ωραία ;);)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Καλά αδιαφορία στο φουλ.αλλα τις πρώτες μέρες μόλις Ει χα γυρίσει δουλειά Από την απόξεση και άκουσα αυτή τη κουβέντα τρελάθηκα.Ειχα χάσει το μωράκι μου και ο άλλος ο ηλίθιος μου έλεγε ότι Ει χα ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη,  ο οποίος είχαν δυσκολευτεί πολύ με τη γυναίκα του και είχαν και 2 ανεπιτυχής εγκυμοσύνης.τι να πεις.

Πλέον δεν εργάζομαι εκε ι.Θα δουλεψω μαζί με τον φίλο μου.

@Cat! πως Είσαι?Πως πάει το μωράκι μας?

Και εγώ φοβάμαι ότι οτ Αν με το καλό έρθει εγκυμοσύνη μέχρι να γεννήσω Δεν θα το ευχαριστηθώ.Θα χω μονίμως άγχος.Προσπαθησε όμως όσο μπορείς να είσαι ήρεμη.Ηταν ολ α πολύ καλά χτες.Θα δεις είναι η τυχερή σου φορά τώρα!!!!!!

Το πιστευω! Δεν ξερω αν το χω ξαναπει αλλα παντα τα σημαντικά με τη 2η τα πετυχαινα!!! Ελπιζω και τωρα να τηρηθει! 

@Cat! Μηπως μπερδευτηκες και εννοούσες πως εισαι χαρούμενη οταν ΔΕΝ εχεις αιμα? Καλη επιτυχια για σημερα! Περιμένουμε νεα!! :)

Εγω κοριτσια συνεχιζω ακαθεκτη με εμετους και ναυτιες.. Ο γιατρός χθες με μαλωσε,  αλλα δεν φταίω εγώ! Δεν ειμαι βουλιμικη,  εγκυος είμαι! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

@P.L.L. χαχαχαχαχα λεγε με οπως θες δεν εχω προβλημα :)

@loyloy το ξερω οτι δεν ειναι μεγαλο το διαστημα... η ηλικια ειναι που με αγχωνει λιγο και καθε φορα που αδειαθετω στεναχωριεμαι λιγο...επισης τον τελευταιο χρονο αλλαξε λιγο ο κυκλος μου και εχω μπερδευτει με τις γονιμες....

αυτο το μηνα τον ξεζουμισα λιγο το συζυγο οποτε περιμενω μπας και εκατσε η τυχερη φορα! σε 8-9 μερες περιμενω περιοδο οποτε ειδομεν...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!!

Αυτο με τις ηλικίες είναι αγχωτικό....Εγώ 39 και νιώθω ...35 μάξιμουμ!! :):)

3η ημέρα από την εμβρυομεταφορα σήμερα και αναμένω...Σαν τους φαντάρους είμαι 9 και σήμερα!! Έχω πολύ καλή διάθεση, λέω συνέχεια ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ και προσπαθώ να μην αγχώνομαι! 5η εξωσωματική, παλιά καραβάνα πια αλλά επειδή η ψυχολογία είναι πολύ σημαντική προσπαθώ να την ενισχύσω. Άντε βρε εμβρυάκια μου, βρείτε μια καλή μεριά και γαντζωθείτε σφιχτά σφιχτά να ξεμπερδεύουμε! Βρε χαζά που θα βρείτε τόσο ωραία μήτρα? Καθίστε εκεί και μεγαλώστε να γίνετε όμορφα στρουμπουλα μωράκια!

  • Μου αρέσει 7
  • Χαχα 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!

Αυτο με τις ηλικίες είναι αγχωτικό....Εγώ 39 και νιώθω ...35 μάξιμουμ!! :):)

3η ημέρα από την εμβρυομεταφορα σήμερα και αναμένω...Σαν τους φαντάρους είμαι 9 και σήμερα!! Έχω πολύ καλή διάθεση, λέω συνέχεια ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ και προσπαθώ να μην αγχώνομαι! 5η εξωσωματική, παλιά καραβάνα πια αλλά επειδή η ψυχολογία είναι πολύ σημαντική προσπαθώ να την ενισχύσω. Άντε βρε εμβρυάκια μου, βρείτε μια καλή μεριά και γαντζωθείτε σφιχτά σφιχτά να ξεμπερδεύουμε! Βρε χαζά που θα βρείτε τόσο ωραία μήτρα? Καθίστε εκεί και μεγαλώστε να γίνετε όμορφα στρουμπουλα μωράκια!

Καλή επιτυχία κορίτσι!

Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!!!

πρίν από 8 λεπτά , Diavolitsa είπε:

@P.L.L. χαχαχαχαχα λεγε με οπως θες δεν εχω προβλημα :)

@loyloy το ξερω οτι δεν ειναι μεγαλο το διαστημα... η ηλικια ειναι που με αγχωνει λιγο και καθε φορα που αδειαθετω στεναχωριεμαι λιγο...επισης τον τελευταιο χρονο αλλαξε λιγο ο κυκλος μου και εχω μπερδευτει με τις γονιμες....

αυτο το μηνα τον ξεζουμισα λιγο το συζυγο οποτε περιμενω μπας και εκατσε η τυχερη φορα! σε 8-9 μερες περιμενω περιοδο οποτε ειδομεν...

Καλή επιτυχία!Όντως το διάστημα είναι πολύ μικρό.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!

Αυτο με τις ηλικίες είναι αγχωτικό....Εγώ 39 και νιώθω ...35 μάξιμουμ!! :):)

3η ημέρα από την εμβρυομεταφορα σήμερα και αναμένω...Σαν τους φαντάρους είμαι 9 και σήμερα!! Έχω πολύ καλή διάθεση, λέω συνέχεια ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ και προσπαθώ να μην αγχώνομαι! 5η εξωσωματική, παλιά καραβάνα πια αλλά επειδή η ψυχολογία είναι πολύ σημαντική προσπαθώ να την ενισχύσω. Άντε βρε εμβρυάκια μου, βρείτε μια καλή μεριά και γαντζωθείτε σφιχτά σφιχτά να ξεμπερδεύουμε! Βρε χαζά που θα βρείτε τόσο ωραία μήτρα? Καθίστε εκεί και μεγαλώστε να γίνετε όμορφα στρουμπουλα μωράκια!

ποσο ομορφα τα λες! σιγουρα θα γινεις πολυ καλη μανουλα! με το καλο λοιπον τα εμβρυακια σου να γαντζωθουν οσο πιο σφιχτα μπορουν :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Το πιστευω! Δεν ξερω αν το χω ξαναπει αλλα παντα τα σημαντικά με τη 2η τα πετυχαινα!!! Ελπιζω και τωρα να τηρηθει! 

@Cat! Μηπως μπερδευτηκες και εννοούσες πως εισαι χαρούμενη οταν ΔΕΝ εχεις αιμα? Καλη επιτυχια για σημερα! Περιμένουμε νεα!! :)

Εγω κοριτσια συνεχιζω ακαθεκτη με εμετους και ναυτιες.. Ο γιατρός χθες με μαλωσε,  αλλα δεν φταίω εγώ! Δεν ειμαι βουλιμικη,  εγκυος είμαι! 

Κάνε Εκεί εμετούς να είσαι σίγουρη ότι ολ α πανε Καλά.καλο να χεις συμπτώματα και στη τελική αξίζει το κόπο.

πρίν από 46 λεπτά , Diavolitsa είπε:

@P.L.L. χαχαχαχαχα λεγε με οπως θες δεν εχω προβλημα :)

@loyloy το ξερω οτι δεν ειναι μεγαλο το διαστημα... η ηλικια ειναι που με αγχωνει λιγο και καθε φορα που αδειαθετω στεναχωριεμαι λιγο...επισης τον τελευταιο χρονο αλλαξε λιγο ο κυκλος μου και εχω μπερδευτει με τις γονιμες....

αυτο το μηνα τον ξεζουμισα λιγο το συζυγο οποτε περιμενω μπας και εκατσε η τυχερη φορα! σε 8-9 μερες περιμενω περιοδο οποτε ειδομεν...

Εκεί να τον ξεζουμιζεις.χαχαχαχαχαχαχα.καλο Του κάνει.Να σου πω και την δικη μου ιστορία.32 χρονών και πέρισυ το καλοκαίρι έμεινε ε γκυος με τη μέθοδο "αντισύλληψης " του τραβηγματος.Δεν είχαμε καν συζητήσει για οικογένεια αλλά ειπ Αμε ότι Αφού ήρθε Έτσι είναι ευλογία.6εβδ ακουσαμε καρδούλα.λεω ολ α Καλά!!!!!χαζομαμα ήδη Εγώ!!!!!Στην έβδομη όμως το μωράκι μας αποφάσισε να γίνει αγγελάκι.παλινδρομησε.Ακολουθησε η γνωστή διαδικασία απόξεσης και εγώ με χάλια ψυχολογία.Αργησα λίγο αλλά τώρα σιγά σιγά παίρνω τα πάνω μου.

@palmoira θα γατζωθουν!!!!μακάρι να τα καταφέρουν και τα δύο.μετα από τόσο κόπο ότι καλύτερο να κάνεις διδυμακια!!!!!!!!!

Κορίτσια μια Μια χαρά ηλικια είναι και τα 36 και τα 39.εδω πλέον κάνουν παιδιά και άνω τα 45 και τα καταφέρνουν φυσιολογικά.μην αγχώνεστε για την ηλικία.Ολα Καλά!! !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!

Αυτο με τις ηλικίες είναι αγχωτικό....Εγώ 39 και νιώθω ...35 μάξιμουμ!! :):)

3η ημέρα από την εμβρυομεταφορα σήμερα και αναμένω...Σαν τους φαντάρους είμαι 9 και σήμερα!! Έχω πολύ καλή διάθεση, λέω συνέχεια ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ και προσπαθώ να μην αγχώνομαι! 5η εξωσωματική, παλιά καραβάνα πια αλλά επειδή η ψυχολογία είναι πολύ σημαντική προσπαθώ να την ενισχύσω. Άντε βρε εμβρυάκια μου, βρείτε μια καλή μεριά και γαντζωθείτε σφιχτά σφιχτά να ξεμπερδεύουμε! Βρε χαζά που θα βρείτε τόσο ωραία μήτρα? Καθίστε εκεί και μεγαλώστε να γίνετε όμορφα στρουμπουλα μωράκι

Γειά σου κορίτσι! Πολύ ωραία που έχεις καλή διάθεση. Τώρα με τετοιο καλό και χαρούμενο περιβάλλον δεν υπάρχει περίπτωση να μην φωλιασουν για τα καλά τα εμβρυακια σού. Στο εύχομαι ολόψυχα! 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...