Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Να είσαι καλα κορίτσι μου!! Είσαι πολύ αισιόδοξος άνθρωπος!!

Με όλα αυτά που συμβαίνουν δεν είναι εύκολο αλλά ειλικρινά προσπαθω φιλότιμα!!!!χιχιχιχι!!!!

Είναι που είσαι και εσύ καλοπροαίρετο και αισιόδοξο κορίτσι και το εκλαμβανεις όμορφα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια εγω τωρα ειμαι σ γιατρο!!! Εκανα υπερηχο και περιμένω τις λοιπες οδηγίες!!! 

Ακουσαμε καρδια!! Βολιδα πηγαινε!!! 172χτυπους το λεπτο!!! 

Κλασικά μια βδομαδα και κατι μικτοτερο,  αλλα αυτα ολα τα ηξερα!!! Ειμαι ευτυχισμενη!! Εύχομαι να το ζησετε ολες σύντομα!!! 

Α! Και ξεχασα!! Ειναι 12 ολοκληρα χιλιοστα!!! :)

Μπράβο Ανεμονη, πολύ καλά τα νέα σού! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Καλημέρα!!!! 

Anemoni, εμενα μου φαίνονται τελεια τα όσα είδες! Δεν θα αγχωνόμουν για ΤΙΠΟΤΑ! Καλη συνέχεια! Και στα δικά μας!!!! 

Καλωσόρισες luckystar και ωραίο όνομα! Χίλια συγχαρητήρια για την αισιοδοξία και το κουράγιο σου. Θα μας δίνεις κι εμας και θα σου δίνουμε κι εμείς αν χρειαστεί. Εγω ειμαι 36 επισης, όπως η beboula (που νόμιζα πως ήταν 25!). 

Beboula μακάρι να μην αδειαθετησεις αλλα αν τελικα σου ερθει λες να μας ερθει μαζι;; Εγω ακομα περιμένω. Αλλα εχει αρχίσει να με πονάει η μέση οποτε την περιμένω. 

Κελυ μάθαμε ή ακομα;;; Ειναι καποια άλλη σε αναμονή; 

Loyloy θα σε λεω κι εγω Λουλού!!!

Ειμαι η μικρή λουλου!!!!!!!

9 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Καλώς σας βρήκα!

Αποφεύγω να συζητάω τα δυσάρεστα.Όχι πως ξεχνάω,άλλωστε ποτέ δεν ξεχνάς... Όσο κοιτάς πίσω,μενεις πίσω και δεν θέλω να αποπροσανατολίζομαι από τον στόχο μας!

Ήδη εχω νιώσει πολυ όμορφα στην παρέα σας!Σας ευχαριστώ!

Λουλου,θυμήσου, είσαι από τις πρωτες που θα μάθεις την χοριακή μου και εγώ την δική σου ΚΑΙ φυσικά όλων των κοριτσιων!

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι άσχετο?

Προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο parents.gr .

Ενώ συμπληρώνω όλα οκ τα πεδία,στο σημείο που γίνεται ο έλεγχος ασφαλειας ενω κάνω αντιγραφή σε ότι αναγράφεται δεν περνάει με τίποτα τον έλεγχο.Έχετε καμμία ιδέα τι μπορεί να κάνω λάθος?

Καλημεραααααααα!!!!!έκανες την εγγραφή Τελικά?κοίτα εμεν α το org δεν με βόλεψε ιδιαίτερα γιατί ότι γράφεις το ελέγχει ο συντονιστής και μπορεί να δημοσιευτεί και μοα μέρα αργότερα.εδω υπάρχει μια αμεσότητα.μιλαμε την ώρα που θέλουμε.Παντως με τον ίδιο τρόπο που έκανα και εδω έκανα την εγγραφή μου.

Καλά ε δω εννοείται χωριακες τα πάντα όλα θα τα μαθαίνουμε πρώτες.πριν τους φίλους μας.Αυτο το βλέμμα Πως είσαι και θα τα καταφέρετε μη στεναχωριέσαι.δεν το αντέχω ειδικά οτ Αν απο κάποιους ένιωθα ότι δεν το νιώθουν , το λένε απλά για να το πουν.Στο 5ο μήνα θα το μάθουν.Εσεις από τη πρώτη στιγμή: ) :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Ειμαι η μικρή λουλου!!!!!!!

Καλημεραααααααα!!!!!έκανες την εγγραφή Τελικά?κοίτα εμεν α το org δεν με βόλεψε ιδιαίτερα γιατί ότι γράφεις το ελέγχει ο συντονιστής και μπορεί να δημοσιευτεί και μοα μέρα αργότερα.εδω υπάρχει μια αμεσότητα.μιλαμε την ώρα που θέλουμε.Παντως με τον ίδιο τρόπο που έκανα και εδω έκανα την εγγραφή μου.

Καλά ε δω εννοείται χωριακες τα πάντα όλα θα τα μαθαίνουμε πρώτες.πριν τους φίλους μας.Αυτο το βλέμμα Πως είσαι και θα τα καταφέρετε μη στεναχωριέσαι.δεν το αντέχω ειδικά οτ Αν απο κάποιους ένιωθα ότι δεν το νιώθουν , το λένε απλά για να το πουν.Στο 5ο μήνα θα το μάθουν.Εσεις από τη πρώτη στιγμή: ) :)

Καλημέρα μικρή Λουλου!!!!

Δε μου κάνει εγγραφη,βασικά το ήθελα ποιο πολυ γιατι θέλω να παραθεσω μια ιατρική ερώτηση και είδα μπορεί να απαντήσει γιατρός(?)-αν εχω καταλαβει σωστά.Αλλά δε μου κάνει με τίποτα εγγραφή.

Ναι,αυτή η λύπηση στα μάτια τους, μου την σπάει και εμένα.Εμείς έχουμε αποφασίσει να το μάθουν λίγοι και σημαντικοί,οι υπόλοιποι μετααααα την γέννα!Αμ πως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Καλώς σας βρήκα!

Αποφεύγω να συζητάω τα δυσάρεστα.Όχι πως ξεχνάω,άλλωστε ποτέ δεν ξεχνάς... Όσο κοιτάς πίσω,μενεις πίσω και δεν θέλω να αποπροσανατολίζομαι από τον στόχο μας!

Ήδη εχω νιώσει πολυ όμορφα στην παρέα σας!Σας ευχαριστώ!

Λουλου,θυμήσου, είσαι από τις πρωτες που θα μάθεις την χοριακή μου και εγώ την δική σου ΚΑΙ φυσικά όλων των κοριτσιων!

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι άσχετο?

Προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο parents.gr .

Ενώ συμπληρώνω όλα οκ τα πεδία,στο σημείο που γίνεται ο έλεγχος ασφαλειας ενω κάνω αντιγραφή σε ότι αναγράφεται δεν περνάει με τίποτα τον έλεγχο.Έχετε καμμία ιδέα τι μπορεί να κάνω λάθος?

Να σε καλωσόρισω και εγώ με τη σειρά μου! Είμαι σχεδόν 36 και εγώ και επίσης έχουμε θεματακι με το σπέρμα. Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Και όσο για την εγγραφή και εγώ παιδευτικα αρκετές φορές μέχρι να γίνει,  μου έκανε και εμένα τα ίδια, ίσως έχει κάποιο πρόβλημα το σαιτ. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BettySt είπε:

Να σε καλωσόρισω και εγώ με τη σειρά μου! Είμαι σχεδόν 36 και εγώ και επίσης έχουμε θεματακι με το σπέρμα. Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Και όσο για την εγγραφή και εγώ παιδευτικα αρκετές φορές μέχρι να γίνει,  μου έκανε και εμένα τα ίδια, ίσως έχει κάποιο πρόβλημα το σαιτ. 

Καλημέρα Μπέττυ!Ευχαριστώ πολύ Καλώς σας βρηκα,μακάρι να φέρουμε τύχη η μια στην άλλη!

Είπα και εγώ με αυτή την εγγραφή,τι στο καλό κάνω λαθος?Εμένα κολλάει στο πεδίο που πρέπει να κάνεις αντιγραφή ότι σου δίνει για να περάσει τον έλεγχο ασφαλειας.Βγάζει δύο πινακακια.Άλλοτε αριθμούς άλλοτε λέξεις.Καποια φαίνονται έντονα κάποια αχνα.Εχω προσπαθήσει ολους τους συνδυασμους,να αντιγράψω  ότι φαινεται έντονα ,να αντιγραψω και τα δύο να να να ,τίποτα!εσένα που σε δυσκόλεψε?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλημέρα μικρή Λουλου!!!!

Δε μου κάνει εγγραφη,βασικά το ήθελα ποιο πολυ γιατι θέλω να παραθεσω μια ιατρική ερώτηση και είδα μπορεί να απαντήσει γιατρός(?)-αν εχω καταλαβει σωστά.Αλλά δε μου κάνει με τίποτα εγγραφή.

Ναι,αυτή η λύπηση στα μάτια τους, μου την σπάει και εμένα.Εμείς έχουμε αποφασίσει να το μάθουν λίγοι και σημαντικοί,οι υπόλοιποι μετααααα την γέννα!Αμ πως!

Καλύτερα.εγω αναγκαστικά στη δουλειά μου Επειδή δεν ηθελ α να το ρισκάρω το είπα για να έχω λίγο πιο χαλαρό πρόγραμμα.Και μετα απο ότι καταλαβαίνεις άκουσα Διάφορα.Εδω μέχρι και ότι έκανα έκτρωση άκουσα ότι έκανα  Επειδή δεν είμαστε παντρεμένοι με τον σύντροφό μου.στη τελική και αυτό να ήταν Δεν το λες στον άλλο κατάμουτρα.τωρα κανένας.οι γονείς αδέρφια , κολλητοί φίλοι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλημέρα Μπέττυ!Ευχαριστώ πολύ Καλώς σας βρηκα,μακάρι να φέρουμε τύχη η μια στην άλλη!

Είπα και εγώ με αυτή την εγγραφή,τι στο καλό κάνω λαθος?Εμένα κολλάει στο πεδίο που πρέπει να κάνεις αντιγραφή ότι σου δίνει για να περάσει τον έλεγχο ασφαλειας.Βγάζει δύο πινακακια.Άλλοτε αριθμούς άλλοτε λέξεις.Καποια φαίνονται έντονα κάποια αχνα.Εχω προσπαθήσει ολους τους συνδυασμους,να αντιγράψω  ότι φαινεται έντονα ,να αντιγραψω και τα δύο να να να ,τίποτα!εσένα που σε δυσκόλεψε?

Εκεί ακριβώς στο ίδιο σημείο και έκανα τα ίδια με εσένα μέχρι που έγινε η δουλειά. Από ότι τιμάμε το κωδικό που είναι πιο έντονο μετράει 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!!! Ημουν χωρις κινητο λιγες μερες και η μπακατέλα που χρησιμοποιούσα δεν έμπαινε στο ιντερνετ... σας εχασα!! @anemoni1989 κοριτσι μου πολυ εχω χαρεί με τα νεα σου!!! Μπραβο!!!

καλως ήρθαν και τα καινουρια κορίτσια!! Καλη επιτυχια ευχομαι!!!

@Μαρία1430 συγχαρητήρια για ολη σου τη προσπαθεια!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , loyloy είπε:

Καλύτερα.εγω αναγκαστικά στη δουλειά μου Επειδή δεν ηθελ α να το ρισκάρω το είπα για να έχω λίγο πιο χαλαρό πρόγραμμα.Και μετα απο ότι καταλαβαίνεις άκουσα Διάφορα.Εδω μέχρι και ότι έκανα έκτρωση άκουσα ότι έκανα  Επειδή δεν είμαστε παντρεμένοι με τον σύντροφό μου.στη τελική και αυτό να ήταν Δεν το λες στον άλλο κατάμουτρα.τωρα κανένας.οι γονείς αδέρφια , κολλητοί φίλοι.

Μην δίνεις σημασία.Ξέρω σε πληγώνουν συμπεριφορες αλλά υιοθέτησε το σύστημα μπαινακης-βγαινακης!εμένα με έσωσε!

πρίν από 2 λεπτά , BettySt είπε:

Εκεί ακριβώς στο ίδιο σημείο και έκανα τα ίδια με εσένα μέχρι που έγινε η δουλειά. Από ότι τιμάμε το κωδικό που είναι πιο έντονο μετράει 

Και αυτόν που εβαλα τίποτα.

Ίδωμεν.

πρίν από 2 λεπτά , Cat! είπε:

Καλημερα κορίτσια!!! Ημουν χωρις κινητο λιγες μερες και η μπακατέλα που χρησιμοποιούσα δεν έμπαινε στο ιντερνετ... σας εχασα!! @anemoni1989 κοριτσι μου πολυ εχω χαρεί με τα νεα σου!!! Μπραβο!!!

καλως ήρθαν και τα καινουρια κορίτσια!! Καλη επιτυχια ευχομαι!!!

@Μαρία1430 συγχαρητήρια για ολη σου τη προσπαθεια!!!

Καλημέρα Κατ.Καλή μας επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Cat! είπε:

Καλημερα κορίτσια!!! Ημουν χωρις κινητο λιγες μερες και η μπακατέλα που χρησιμοποιούσα δεν έμπαινε στο ιντερνετ... σας εχασα!! @anemoni1989 κοριτσι μου πολυ εχω χαρεί με τα νεα σου!!! Μπραβο!!!

καλως ήρθαν και τα καινουρια κορίτσια!! Καλη επιτυχια ευχομαι!!!

@Μαρία1430 συγχαρητήρια για ολη σου τη προσπαθεια!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Εσυ ποτε εχεις υπερηχο??? 

Βέβαια να πω πως ακομα εχω αγχος! Δεν ξερω αν θα φυγει ποτε!! Μεχρι χθες ειχα αγχος για την καρδια,  για την  επόμενη φορα αν θα εξακολουθει να αναπτυσσεται,  μετα φανταζομαι για την αυχενικη.. Ενα αγχος ολη η φάση ρε παιδι μου! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Luckystars είπε:

Μην δίνεις σημασία.Ξέρω σε πληγώνουν συμπεριφορες αλλά υιοθέτησε το σύστημα μπαινακης-βγαινακης!εμένα με έσωσε!

Και αυτόν που εβαλα τίποτα.

Ίδωμεν.

Καλημέρα Κατ.Καλή μας επιτυχία!

Καλά αδιαφορία στο φουλ.αλλα τις πρώτες μέρες μόλις Ει χα γυρίσει δουλειά Από την απόξεση και άκουσα αυτή τη κουβέντα τρελάθηκα.Ειχα χάσει το μωράκι μου και ο άλλος ο ηλίθιος μου έλεγε ότι Ει χα ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη,  ο οποίος είχαν δυσκολευτεί πολύ με τη γυναίκα του και είχαν και 2 ανεπιτυχής εγκυμοσύνης.τι να πεις.

Πλέον δεν εργάζομαι εκε ι.Θα δουλεψω μαζί με τον φίλο μου.

@Cat! πως Είσαι?Πως πάει το μωράκι μας?

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Εσυ ποτε εχεις υπερηχο??? 

Βέβαια να πω πως ακομα εχω αγχος! Δεν ξερω αν θα φυγει ποτε!! Μεχρι χθες ειχα αγχος για την καρδια,  για την  επόμενη φορα αν θα εξακολουθει να αναπτυσσεται,  μετα φανταζομαι για την αυχενικη.. Ενα αγχος ολη η φάση ρε παιδι μου! 

Και εγώ φοβάμαι ότι οτ Αν με το καλό έρθει εγκυμοσύνη μέχρι να γεννήσω Δεν θα το ευχαριστηθώ.Θα χω μονίμως άγχος.Προσπαθησε όμως όσο μπορείς να είσαι ήρεμη.Ηταν ολ α πολύ καλά χτες.Θα δεις είναι η τυχερή σου φορά τώρα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , loyloy είπε:

Καλά αδιαφορία στο φουλ.αλλα τις πρώτες μέρες μόλις Ει χα γυρίσει δουλειά Από την απόξεση και άκουσα αυτή τη κουβέντα τρελάθηκα.Ειχα χάσει το μωράκι μου και ο άλλος ο ηλίθιος μου έλεγε ότι Ει χα ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη,  ο οποίος είχαν δυσκολευτεί πολύ με τη γυναίκα του και είχαν και 2 ανεπιτυχής εγκυμοσύνης.τι να πεις.

Πλέον δεν εργάζομαι εκε ι.Θα δουλεψω μαζί με τον φίλο μου.

@Cat! πως Είσαι?Πως πάει το μωράκι μας?

Και εγώ φοβάμαι ότι οτ Αν με το καλό έρθει εγκυμοσύνη μέχρι να γεννήσω Δεν θα το ευχαριστηθώ.Θα χω μονίμως άγχος.Προσπαθησε όμως όσο μπορείς να είσαι ήρεμη.Ηταν ολ α πολύ καλά χτες.Θα δεις είναι η τυχερή σου φορά τώρα!!!!!!

Τι να πεις! Εσύ τα άκουσες από ξένο,εμεις να δεις τι ακούσαμε από κοντινούς μας!Όπως λέει και ο σύζυγος υπάρχουν άνθρωποι και ανθρωπάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...