Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , anemoni1989 είπε:

7+3...Ενταξει δε διακρινονταν και πολλα πράγματα!!! Ειναι πολυ μικρο!!! Μαικ ο Φασολακης μ πε η υπερηχολογος!! Αχαχαχχαχαχα

Οκ,  ειναι 10 μερες πισω με βαση την ΤΕΡ,  αλλα απο τη στιγμή που αναπτύχθηκε κανονικα δεν ανησυχουμε και απλα σε δυο βδομάδες θα ξαναπαω να δουμε οτι εξακολουθεί και αναπτύσσεται κανονικά!!! Αυτααααα :)

Είχατε πολυ καλούς παλμούς.Κρατα αυτό.βασικο.Εμενα είχε αδύναμους αλλά τότε δεν ήξερα.Ολα Καλά πάνε. :):)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 12 λεπτά , loyloy είπε:

Είχατε πολυ καλούς παλμούς.Κρατα αυτό.βασικο.Εμενα είχε αδύναμους αλλά τότε δεν ήξερα.Ολα Καλά πάνε. :):)

Σε ευχαριστώ!! Αυτο κραταω!! Και απο τη στιγμή που ξερω τις επαφες μου,  αποκλειω να επιασα την 9η ή την 11η, αφου 31η ημερα ειχα χοριακη 6!! Οπως και να χει δεν μπορώ να κανω και πολλα! Κραταω τη θετικη μ αυρα και ελπιζω... Δε σκοπευω να αγχωσω αδικα το σπορινι μου!!!  :)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Σε ευχαριστώ!! Αυτο κραταω!! Και απο τη στιγμή που ξερω τις επαφες μου,  αποκλειω να επιασα την 9η ή την 11η, αφου 31η ημερα ειχα χοριακη 6!! Οπως και να χει δεν μπορώ να κανω και πολλα! Κραταω τη θετικη μ αυρα και ελπιζω... Δε σκοπευω να αγχωσω αδικα το σπορινι μου!!!  :)

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Εύχομαι 9 υπέροχους μήνες και με το καλό να το πάρετε στην αγκαλιά σας!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!

Ωραίο θεμα!

Είμαι η Μαρία,μάλλον η μεγαλύτερη της παρέας,43.

Έχουμε τρεις προηγούμενες εγκυμοσύνες,μια με φυσιολογική σύλληψη,αποβολή.Οι άλλες δύο με εξωσωματική.Στην 1η εξ.,βιοχημική,στην 2η χάσαμε το μωρό μας περίπου στους 4μήνες.

Γυναικολογικά οκ,θεμα με το σπερματακι μας.

Το 2018,είναι η χρονιά μας!Χωρίς "θααααα"

Πιστέψτε το!

4 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια εγω τωρα ειμαι σ γιατρο!!! Εκανα υπερηχο και περιμένω τις λοιπες οδηγίες!!! 

Ακουσαμε καρδια!! Βολιδα πηγαινε!!! 172χτυπους το λεπτο!!! 

Κλασικά μια βδομαδα και κατι μικτοτερο,  αλλα αυτα ολα τα ηξερα!!! Ειμαι ευτυχισμενη!! Εύχομαι να το ζησετε ολες σύντομα!!! 

Α! Και ξεχασα!! Ειναι 12 ολοκληρα χιλιοστα!!! :)

Συγχαρητήρια κορίτσι!

Συγκινήθηκα!

 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλησπέρα και από εμένα!

Ωραίο θεμα!

Είμαι η Μαρία,μάλλον η μεγαλύτερη της παρέας,43.

Έχουμε τρεις προηγούμενες εγκυμοσύνες,μια με φυσιολογική σύλληψη,αποβολή.Οι άλλες δύο με εξωσωματική.Στην 1η εξ.,βιοχημική,στην 2η χάσαμε το μωρό μας περίπου στους 4μήνες.

Γυναικολογικά οκ,θεμα με το σπερματακι μας.

Το 2018,είναι η χρονιά μας!Χωρίς "θααααα"

Πιστέψτε το!

Συγχαρητήρια κορίτσι!

Συγκινήθηκα!

 

Καλ ως μας ήρθες!!!!!!!!!Καλά λες Όχι θααααααα....ειναι σίγουρο δεδομένο τα μωράκια μας. :) Στους 4 μήνες?Θα ήταν δύσκολο πολύ , ειδικά η όλη διαδικασία θα το εκα νε δυσκολότερο.Εδω από ότι έχεις καταλάβει συζητάμε λέμε τις σκέψεις μας τους φόβους και παίρνουμε δύναμη η μια από την άλλη.ολες εχ ουμε κοινό στόχο.Να βιώσουμε το μεγαλείο της μητρότητας.Εμενα Προσωπικά με έχει βοηθήσει πολύ.Ελπιζω να σε βοηθήσουμε και εσε να! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , loyloy είπε:

Καλ ως μας ήρθες!!!!!!!!!Καλά λες Όχι θααααααα....ειναι σίγουρο δεδομένο τα μωράκια μας. :) Στους 4 μήνες?Θα ήταν δύσκολο πολύ , ειδικά η όλη διαδικασία θα το εκα νε δυσκολότερο.Εδω από ότι έχεις καταλάβει συζητάμε λέμε τις σκέψεις μας τους φόβους και παίρνουμε δύναμη η μια από την άλλη.ολες εχ ουμε κοινό στόχο.Να βιώσουμε το μεγαλείο της μητρότητας.Εμενα Προσωπικά με έχει βοηθήσει πολύ.Ελπιζω να σε βοηθήσουμε και εσε να! 

Καλώς σας βρήκα!

Αποφεύγω να συζητάω τα δυσάρεστα.Όχι πως ξεχνάω,άλλωστε ποτέ δεν ξεχνάς... Όσο κοιτάς πίσω,μενεις πίσω και δεν θέλω να αποπροσανατολίζομαι από τον στόχο μας!

Ήδη εχω νιώσει πολυ όμορφα στην παρέα σας!Σας ευχαριστώ!

Λουλου,θυμήσου, είσαι από τις πρωτες που θα μάθεις την χοριακή μου και εγώ την δική σου ΚΑΙ φυσικά όλων των κοριτσιων!

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι άσχετο?

Προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο parents.gr .

Ενώ συμπληρώνω όλα οκ τα πεδία,στο σημείο που γίνεται ο έλεγχος ασφαλειας ενω κάνω αντιγραφή σε ότι αναγράφεται δεν περνάει με τίποτα τον έλεγχο.Έχετε καμμία ιδέα τι μπορεί να κάνω λάθος?

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Καλησπέρα και από εμένα!

Ωραίο θεμα!

Είμαι η Μαρία,μάλλον η μεγαλύτερη της παρέας,43.

Έχουμε τρεις προηγούμενες εγκυμοσύνες,μια με φυσιολογική σύλληψη,αποβολή.Οι άλλες δύο με εξωσωματική.Στην 1η εξ.,βιοχημική,στην 2η χάσαμε το μωρό μας περίπου στους 4μήνες.

Γυναικολογικά οκ,θεμα με το σπερματακι μας.

Το 2018,είναι η χρονιά μας!Χωρίς "θααααα"

Πιστέψτε το!

Συγχαρητήρια κορίτσι!

Συγκινήθηκα!

 

Καλημέρα Μαράκι καλως ήρθες στην παρεούλα! Είμαι 36 χρόνων και τον Δεκέμβρη έκανα απόξεση στους 3 μήνες λόγω σπάνιου συνδρόμου.Τωρα περιμένω αύριο να αδιαθετησω και με το καλό βάζω μπροστά!!! 

Συγχαρητηρια για την δύναμη το πείσμα και την αισιοδοξία σου!Οτι έγινε έγινε το αφήνουμε στην καρδιά κλεισμένο και πάμε μπροστά για το καλύτερο!Εννοείται το ‘18 είναι η χρόνια μας και εγω είμαι η 2ρη που θα μαθω την χοριακη σου!!!χαχαχα

Ειμαστε εδώ ότι θέλεις!! 

 

@palmoira τι κανεις καλή μου πως είσαι ;

@P.L.L. δεν έχεις αδιαθετησει ακόμη τι σκέφτεσαι να κανεις αν δεν έρθει αυτές τις ημερες; 

Τα υπόλοιπα κοριτσια που είναι ελπίζω να είναι όλα καλα! Καλημέρα σε όλες!!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Καλησπέρα και από εμένα!

Ωραίο θεμα!

Είμαι η Μαρία,μάλλον η μεγαλύτερη της παρέας,43.

Έχουμε τρεις προηγούμενες εγκυμοσύνες,μια με φυσιολογική σύλληψη,αποβολή.Οι άλλες δύο με εξωσωματική.Στην 1η εξ.,βιοχημική,στην 2η χάσαμε το μωρό μας περίπου στους 4μήνες.

Γυναικολογικά οκ,θεμα με το σπερματακι μας.

Το 2018,είναι η χρονιά μας!Χωρίς "θααααα"

Πιστέψτε το!

Συγχαρητήρια κορίτσι!

Συγκινήθηκα!

 

Καλημερα και καλως ορισες στην παρεα μας!!!! Σε ευχαριστώ!!!! 

Θετικη σκεψη και ολα καλα θα πανε!! Ποτε θα βαλετε ξανα μπρος??? 

Εγω ειμαι 29 ετων και ειναι η 2η εγκυμοσυνη μ... Η πρωτη δυστυχώς δεν προλαβε καν να φτασει ως εδω που ειμαι τωρα! Για αυτό και μονο αισθάνομαι μεγάλη ανακουφιση!! Αλλα οσο να ναι,  παντα ενας φοβος θα υπάρχει!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!! 

Anemoni, εμενα μου φαίνονται τελεια τα όσα είδες! Δεν θα αγχωνόμουν για ΤΙΠΟΤΑ! Καλη συνέχεια! Και στα δικά μας!!!! 

Καλωσόρισες luckystar και ωραίο όνομα! Χίλια συγχαρητήρια για την αισιοδοξία και το κουράγιο σου. Θα μας δίνεις κι εμας και θα σου δίνουμε κι εμείς αν χρειαστεί. Εγω ειμαι 36 επισης, όπως η beboula (που νόμιζα πως ήταν 25!). 

Beboula μακάρι να μην αδειαθετησεις αλλα αν τελικα σου ερθει λες να μας ερθει μαζι;; Εγω ακομα περιμένω. Αλλα εχει αρχίσει να με πονάει η μέση οποτε την περιμένω. 

Κελυ μάθαμε ή ακομα;;; Ειναι καποια άλλη σε αναμονή; 

Loyloy θα σε λεω κι εγω Λουλού!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα!!!! 

Anemoni, εμενα μου φαίνονται τελεια τα όσα είδες! Δεν θα αγχωνόμουν για ΤΙΠΟΤΑ! Καλη συνέχεια! Και στα δικά μας!!!! 

Καλωσόρισες luckystar και ωραίο όνομα! Χίλια συγχαρητήρια για την αισιοδοξία και το κουράγιο σου. Θα μας δίνεις κι εμας και θα σου δίνουμε κι εμείς αν χρειαστεί. Εγω ειμαι 36 επισης, όπως η beboula (που νόμιζα πως ήταν 25!). 

Beboula μακάρι να μην αδειαθετησεις αλλα αν τελικα σου ερθει λες να μας ερθει μαζι;; Εγω ακομα περιμένω. Αλλα εχει αρχίσει να με πονάει η μέση οποτε την περιμένω. 

Κελυ μάθαμε ή ακομα;;; Ειναι καποια άλλη σε αναμονή; 

Loyloy θα σε λεω κι εγω Λουλού!!!

Είναι η ημερομηνία γέννησης μου! Εντάξει και το μπεμπουλα σας μπερδεύει Χαχααχ

Θα αδιαθετησω είναι στανταρ με ξέρω απ’εξω.. Και χαίρομαι πολύ γιατί πρώτον πέφτω μέσα και γιατί επιτέλους βάζω μπροστά κανονικά..Ελπίζω μην έχουμε αυτό τον μήνα κανα απρόοπτο πάλι δλδ! Περίμενε λιγάκι ναι μπορεί να είναι αυτό που λέμε ότι θέλει λίγο χρόνο να στρώσει και μετά βουρρρ μαζί στον πόλεμο χαχαχαα 

 @Κελυ 32 έλα και από εδώ στα κοριτσάκια !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα Μαράκι καλως ήρθες στην παρεούλα! Είμαι 36 χρόνων και τον Δεκέμβρη έκανα απόξεση στους 3 μήνες λόγω σπάνιου συνδρόμου.Τωρα περιμένω αύριο να αδιαθετησω και με το καλό βάζω μπροστά!!! 

Συγχαρητηρια για την δύναμη το πείσμα και την αισιοδοξία σου!Οτι έγινε έγινε το αφήνουμε στην καρδιά κλεισμένο και πάμε μπροστά για το καλύτερο!Εννοείται το ‘18 είναι η χρόνια μας και εγω είμαι η 2ρη που θα μαθω την χοριακη σου!!!χαχαχα

Ειμαστε εδώ ότι θέλεις!! 

 

@palmoira τι κανεις καλή μου πως είσαι ;

@P.L.L. δεν έχεις αδιαθετησει ακόμη τι σκέφτεσαι να κανεις αν δεν έρθει αυτές τις ημερες; 

Τα υπόλοιπα κοριτσια που είναι ελπίζω να είναι όλα καλα! Καλημέρα σε όλες!!

Καλημέρα μπεμπουλα!Καλώς σας βρήκα και  είμαι σίγουρη εχουμε βρεθεί για ΚΑΛΟ!

Μα τι όμορφη παρέα που είστε και με τόσο γλυκά nicknames!

Έχεις περάσει και εσυ δοκιμασία μπεμπουλα....Μακάρι να μην υπήρχε καμμία δυσάρεστη ιστορία σε καμμία οικογένεια.

Όμως ευτυχώς η δυστυχώς αυτές οι δοκιμασίες μας δυναμώνουν,κάποιες φορές μας σκληραίνουν.Εγω ειλικρινα θαυμάζω όλα τα κορίτσια .Σας θαυμάζω και όταν ακουω από τον περίγυρο μου "χαζα"παραπονα ,εσας σκέφτομαι τι δοκιμασίες τραβάμε για ένα παιδί και άλλοι τα έχουν και...τι να πω,τα ξέρετε.

Πρέπει να "κλειδωνουμε" κάθε δυσάρεστο και να προχωράμε.Τέλος!

Αλήθεια το πιστεύω για το 2018!Αλλιώς δεν θα το ελεγα.

Για παμε το σύνθημα.

Χωρίς "θαααααα",γερά με τσαμπουκα!

Το 2018 είναι η χρονιά μας!

 

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Καλημερα και καλως ορισες στην παρεα μας!!!! Σε ευχαριστώ!!!! 

Θετικη σκεψη και ολα καλα θα πανε!! Ποτε θα βαλετε ξανα μπρος??? 

Εγω ειμαι 29 ετων και ειναι η 2η εγκυμοσυνη μ... Η πρωτη δυστυχώς δεν προλαβε καν να φτασει ως εδω που ειμαι τωρα! Για αυτό και μονο αισθάνομαι μεγάλη ανακουφιση!! Αλλα οσο να ναι,  παντα ενας φοβος θα υπάρχει!! 

Καλημέρα Ανεμώνη! Καλώς σας βρήκα!

Τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλημέρα μπεμπουλα!

Μα τι όμορφη παρέα που είστε και με τόσο γλυκά nicknames!

Έχεις περάσει και εσυ δοκιμασία μπεμπουλα....Μακάρι να μην υπήρχε καμμία δυσάρεστη ιστορία σε καμμία οικογένεια.

Όμως ευτυχώς η δυστυχώς αυτές οι δοκιμασίες μας δυναμώνουν,κάποιες φορές μας σκληραίνουν.Εγω ειλικρινα θαυμάζω όλα τα κορίτσια .Σας θαυμάζω και όταν ακουω από τον περίγυρο μου "χαζα"παραπονα ,εσας σκέφτομαι τι δοκιμασίες τραβάμε για ένα παιδί και άλλοι τα έχουν και...τι να πω,τα ξέρετε.

Πρέπει να "κλειδωνουμε" κάθε δυσάρεστο και να προχωράμε.Τέλος!

Αλήθεια το πιστεύω για το 2018!Αλλιώς δεν θα το ελεγα.

Για παμε το σύνθημα.

Χωρίς "θαααααα",γερά με τσαμπουκα!

Το 2018 είναι η χρονιά μας!

 

Το 2018 θα είναι η χρόνια μας!!!!! 

Ετσι είναι πέφτουμε και σηκωνόμαστε πιο δυνατοί!!! Είναι μονοδρομος τελος έτσι πρέπει έτσι οφείλουμε για εμας τις ιδιες και για τους ανθρωπους που μας αγαπούν!! Την υγεία μας να έχουμε και όλα τα υπόλοιπα έρχονται είτε εύκολα είτε με ζόρι..Θαυμάζουμε η μια την άλλη και είμαστε εδώ για τον ίδιο σκοπό για ότι πιο ιερό την μητρότητα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα!!!! 

Anemoni, εμενα μου φαίνονται τελεια τα όσα είδες! Δεν θα αγχωνόμουν για ΤΙΠΟΤΑ! Καλη συνέχεια! Και στα δικά μας!!!! 

Καλωσόρισες luckystar και ωραίο όνομα! Χίλια συγχαρητήρια για την αισιοδοξία και το κουράγιο σου. Θα μας δίνεις κι εμας και θα σου δίνουμε κι εμείς αν χρειαστεί. Εγω ειμαι 36 επισης, όπως η beboula (που νόμιζα πως ήταν 25!). 

Beboula μακάρι να μην αδειαθετησεις αλλα αν τελικα σου ερθει λες να μας ερθει μαζι;; Εγω ακομα περιμένω. Αλλα εχει αρχίσει να με πονάει η μέση οποτε την περιμένω. 

Κελυ μάθαμε ή ακομα;;; Ειναι καποια άλλη σε αναμονή; 

Loyloy θα σε λεω κι εγω Λουλού!!!

Καλημέρα κορίτσι!

Καλώς σας βρήκα,ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σου! Τον τελευταίο καιρό είναι αλήθεια δεν είμαι η καλύτερη παρέα,άλλωστε δύσκολα να με καταλάβει κάποιος για το μέγα κεφάλαιο " παιδί"!Ευτυχώς ,δεν έχουμε κανένα φιλικό ζευγάρι να αντιμετωπίζει ανάλογο θέμα και στην παρέα Είμαι η γυναίκα ουφο!!!!χαχαχα!!!Οπότε καταλάβατε,θα με ανεχτειτε!!!!χαχαχαχαχα!!!!

Καλή μας επιτυχία!

Just now, Beboula25 είπε:

Το 2018 θα είναι η χρόνια μας!!!!! 

Ετσι είναι πέφτουμε και σηκωνόμαστε πιο δυνατοί!!! Είναι μονοδρομος τελος έτσι πρέπει έτσι οφείλουμε για εμας τις ιδιες και για τους ανθρωπους που μας αγαπούν!! Την υγεία μας να έχουμε και όλα τα υπόλοιπα έρχονται είτε εύκολα είτε με ζόρι..Θαυμάζουμε η μια την άλλη και είμαστε εδώ για τον ίδιο σκοπό για ότι πιο ιερό την μητρότητα!!!!

Σωστηηηηη!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλημέρα κορίτσι!

Καλώς σας βρήκα,ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σου! Τον τελευταίο καιρό είναι αλήθεια δεν είμαι η καλύτερη παρέα,άλλωστε δύσκολα να με καταλάβει κάποιος για το μέγα κεφάλαιο " παιδί"!Ευτυχώς ,δεν έχουμε κανένα φιλικό ζευγάρι να αντιμετωπίζει ανάλογο θέμα και στην παρέα Είμαι η γυναίκα ουφο!!!!χαχαχα!!!Οπότε καταλάβατε,θα με ανεχτειτε!!!!χαχαχαχαχα!!!!

Καλή μας επιτυχία!

Σωστηηηηη!!

:cool::-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...