Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Palmoira, νόμιζα πως ήταν η πρώτη σου εξωσωματική...!!!! Wow! Κορίτσι μου εισαι ΗΡΩΑΣ! Ειμαι σίγουρη οτι θα γίνεις τελεια μαμά! 

Μια συγχωριανή μου εκανε κι αυτη αρκετές εξωσωματικές. Τελικα έπιασε παιδι στα... (Κρατηθείτε..) 47!!! Και πιάσανε και τα δυο έμβρυα!!! Πριν λιγο καιρό γέννησε δυο υγιέστατα κοριτσάκια και τώρα τρέχει και δεν φτάνει!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Just now, P.L.L. είπε:

Palmoira, νόμιζα πως ήταν η πρώτη σου εξωσωματική...!!!! Wow! Κορίτσι μου εισαι ΗΡΩΑΣ! Ειμαι σίγουρη οτι θα γίνεις τελεια μαμά! 

Μια συγχωριανή μου εκανε κι αυτη αρκετές εξωσωματικές. Τελικα έπιασε παιδι στα... (Κρατηθείτε..) 47!!! Και πιάσανε και τα δυο έμβρυα μια!!! Πριν λιγο καιρό γέννησε δυο υγιέστατα κοριτσάκια και τώρα τρέχει και δεν φτάνει!!!!

Αυτά είναι!

Και μετά λέμε για ηλικίες!Δεν το λέω λόγω της δικής μου ηλικίας,αλλά αν ειναι να σου κάτσει,θα σου κάτσει,τέλος!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Ειμαι η μικρή λουλου!!!!!!!

Καλημεραααααααα!!!!!έκανες την εγγραφή Τελικά?κοίτα εμεν α το org δεν με βόλεψε ιδιαίτερα γιατί ότι γράφεις το ελέγχει ο συντονιστής και μπορεί να δημοσιευτεί και μοα μέρα αργότερα.εδω υπάρχει μια αμεσότητα.μιλαμε την ώρα που θέλουμε.Παντως με τον ίδιο τρόπο που έκανα και εδω έκανα την εγγραφή μου.

Καλά ε δω εννοείται χωριακες τα πάντα όλα θα τα μαθαίνουμε πρώτες.πριν τους φίλους μας.Αυτο το βλέμμα Πως είσαι και θα τα καταφέρετε μη στεναχωριέσαι.δεν το αντέχω ειδικά οτ Αν απο κάποιους ένιωθα ότι δεν το νιώθουν , το λένε απλά για να το πουν.Στο 5ο μήνα θα το μάθουν.Εσεις από τη πρώτη στιγμή: ) :)

Και εμείς κανένας άλλος εδώ εσείς και οι μανούλες μας!!!!

πρίν από 36 λεπτά , Luckystars είπε:

Κορίτσια σήμερα είμαι όφ!

Κρυωμενη,μυτη βουλωμενη  λαιμός,ευτυχώς απυρετη.

Αδιαθετησα.

Αυτά.

Πως με βρίσκετε,κομπλε???

Ωχουυυ περαστικά!!! Κομπλέ σε βρίσκω κατά τα αλλα μια χαρά!! Έτσι λέω εγω χαχαχαα

Εμενα έχουν αρχίσει τα όργανα μιλάμε θα γίνει ο χαμός όταν έρθουν οι Ρώσοι η κοιλιά μου στέλνει ηχητικά μνμ μέχρι την άλλη γωνία :?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Και εμείς κανένας άλλος εδώ εσείς και οι μανούλες μας!!!!

Ωχουυυ περαστικά!!! Κομπλέ σε βρίσκω κατά τα αλλα μια χαρά!! Έτσι λέω εγω χαχαχαα

Εμενα έχουν αρχίσει τα όργανα μιλάμε θα γίνει ο χαμός όταν έρθουν οι Ρώσοι η κοιλιά μου στέλνει ηχητικά μνμ μέχρι την άλλη γωνία :?

Ευχαριστώ μπεμπουλα!

Τι να κανουμε,χαριτολογω,μου την δίνει η γκρίνια.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

@P.L.L. χαχαχαχαχα λεγε με οπως θες δεν εχω προβλημα :)

@loyloy το ξερω οτι δεν ειναι μεγαλο το διαστημα... η ηλικια ειναι που με αγχωνει λιγο και καθε φορα που αδειαθετω στεναχωριεμαι λιγο...επισης τον τελευταιο χρονο αλλαξε λιγο ο κυκλος μου και εχω μπερδευτει με τις γονιμες....

αυτο το μηνα τον ξεζουμισα λιγο το συζυγο οποτε περιμενω μπας και εκατσε η τυχερη φορα! σε 8-9 μερες περιμενω περιοδο οποτε ειδομεν...

Καλησπερα κορίτσι μου καλως όρισες!!! Καλα θα κανεις όπως λες να συζητήσεις με την γιατρό ένας απλός προγεννετικος έλεγχος δεν βλάπτει.Καμια κολπικη καλλιέργεια,ορμονολογικές τέτοια απλά αρχικά και για τις γόνιμες αν μπερδεύεσαι ένα τσεκ με υπέρηχο!! Βεβαια σου εύχομαι σε λιγες μέρες να πας στην γιατρό επειδή θα είσαι εγκυουλα!!!! 

πρίν από 5 λεπτά , Luckystars είπε:

Ευχαριστώ μπεμπουλα!

Τι να κανουμε,χαριτολογω,μου την δίνει η γκρίνια.

Και εμενα πολύ! Μου χαλάει την διάθεση βγάζει αρνητική ενέργεια σαφώς όταν πρόκειται για απλά πραγματάκια γιατί εντάξει έρχονται και στιγμές που δεν είμαστε με το χαμόγελο.

4 ώρες πρίν, Cat! είπε:

Καλημερα κορίτσια!!! Ημουν χωρις κινητο λιγες μερες και η μπακατέλα που χρησιμοποιούσα δεν έμπαινε στο ιντερνετ... σας εχασα!! @anemoni1989 κοριτσι μου πολυ εχω χαρεί με τα νεα σου!!! Μπραβο!!!

καλως ήρθαν και τα καινουρια κορίτσια!! Καλη επιτυχια ευχομαι!!!

@Μαρία1430 συγχαρητήρια για ολη σου τη προσπαθεια!!!

Γεια σου @Cat! μας ελειψες!! Ακόμη με την αγωνία είσαι από ότι διάβασα..Είσαι μαχήτρια όλα θα είναι καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου καλως όρισες!!! Καλα θα κανεις όπως λες να συζητήσεις με την γιατρό ένας απλός προγεννετικος έλεγχος δεν βλάπτει.Καμια κολπικη καλλιέργεια,ορμονολογικές τέτοια απλά αρχικά και για τις γόνιμες αν μπερδεύεσαι ένα τσεκ με υπέρηχο!! Βεβαια σου εύχομαι σε λιγες μέρες να πας στην γιατρό επειδή θα είσαι εγκυουλα!!!! 

Και εμενα πολύ! Μου χαλάει την διάθεση βγάζει αρνητική ενέργεια σαφώς όταν πρόκειται για απλά πραγματάκια γιατί εντάξει έρχονται και στιγμές που δεν είμαστε με το χαμόγελο.

Γεια σου @Cat! μας ελειψες!! Ακόμη με την αγωνία είσαι από ότι διάβασα..Είσαι μαχήτρια όλα θα είναι καλα!!!

Καλά,εννοείται.

Μη νομιζεις και εγώ ψιλοσπρωχοντας παω.Να είναι καλά ο σύζυγος που είναι έξω καρδια αλλιωωωως,θα είχαμε παραδοσει ποικιλοτρόπως!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλά,εννοείται.

Μη νομιζεις και εγώ ψιλοσπρωχοντας παω.Να είναι καλά ο σύζυγος που είναι έξω καρδια αλλιωωωως,θα είχαμε παραδοσει ποικιλοτρόπως!

Μπράβο χαίρομαι να είστε έτσι πάντα καλα και αγαπημένοι και μαζί θα τα ξεπεράσετε όλα και θα καταφέρετε να πραγματοποιήσετε την επιθυμία σας..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Μπράβο χαίρομαι να είστε έτσι πάντα καλα και αγαπημένοι και μαζί θα τα ξεπεράσετε όλα και θα καταφέρετε να πραγματοποιήσετε την επιθυμία σας..

Ευχαριστούμε!Πιστεύω δεν τραβάνε αυτές οι δοκιμασίες αν δεν είναι ενωμένο το ζευγάρι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Luckystars είπε:

Ευχαριστούμε!Πιστεύω δεν τραβάνε αυτές οι δοκιμασίες αν δεν είναι ενωμένο το ζευγάρι!

Και εγω το πιστεύω..Όταν υπάρχει πραγματική αγαπη οι δυσκολίες το ενώνουν!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Και εγω το πιστεύω..Όταν υπάρχει πραγματική αγαπη οι δυσκολίες το ενώνουν!!

Έτσι είναι απλά είναι κάποιες δοκιμασίες τόσο μα τόσο δύσκολες που κλονίζεται και φθείρει το ζευγάρι.Το ολο θέμα είναι στην αγάπη στον σεβασμό και την αλληλοκατανόηση.Και αυτά θέλουν συνεχή αγώνα!Αγώνας στον αγώνα,μεγάλη δοκιμασία συν Όλα τα άλλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλημέρα!!!! 

Anemoni, εμενα μου φαίνονται τελεια τα όσα είδες! Δεν θα αγχωνόμουν για ΤΙΠΟΤΑ! Καλη συνέχεια! Και στα δικά μας!!!! 

Καλωσόρισες luckystar και ωραίο όνομα! Χίλια συγχαρητήρια για την αισιοδοξία και το κουράγιο σου. Θα μας δίνεις κι εμας και θα σου δίνουμε κι εμείς αν χρειαστεί. Εγω ειμαι 36 επισης, όπως η beboula (που νόμιζα πως ήταν 25!). 

Beboula μακάρι να μην αδειαθετησεις αλλα αν τελικα σου ερθει λες να μας ερθει μαζι;; Εγω ακομα περιμένω. Αλλα εχει αρχίσει να με πονάει η μέση οποτε την περιμένω. 

Κελυ μάθαμε ή ακομα;;; Ειναι καποια άλλη σε αναμονή; 

Loyloy θα σε λεω κι εγω Λουλού!!!

Καλησπεραααα!!! Κοριτσια συγχωρεστε με! Νομιζω ειμαι η μονη που δεν ξερω καθολου να χειριζομαι το φορουμ...δεν βλεπω εγκαιρως δημοσιευσεις κλπ...Που θα παει..θα μαθω!!! Ειμαι εγκυος!!!!!!! Νομιζα οτι ειχα αδιαθετησει γιατι ειχα λιγο αιμα το οποιο εγινε καφε! Και μετα δεν κατεβαινε.. οποτε εκανα χοριακη και βγηκε 46!!! Κανονικα σημερα περιμεναα περιοδο!! Επαναληψη την παρασκευη!!! Επιτελους χαμογελαω και ελπιζω να συνεχισω!!!!

3 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!

Αυτο με τις ηλικίες είναι αγχωτικό....Εγώ 39 και νιώθω ...35 μάξιμουμ!! :):)

3η ημέρα από την εμβρυομεταφορα σήμερα και αναμένω...Σαν τους φαντάρους είμαι 9 και σήμερα!! Έχω πολύ καλή διάθεση, λέω συνέχεια ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ και προσπαθώ να μην αγχώνομαι! 5η εξωσωματική, παλιά καραβάνα πια αλλά επειδή η ψυχολογία είναι πολύ σημαντική προσπαθώ να την ενισχύσω. Άντε βρε εμβρυάκια μου, βρείτε μια καλή μεριά και γαντζωθείτε σφιχτά σφιχτά να ξεμπερδεύουμε! Βρε χαζά που θα βρείτε τόσο ωραία μήτρα? Καθίστε εκεί και μεγαλώστε να γίνετε όμορφα στρουμπουλα μωράκια!

Καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!! Κέλλυ μπράβο!!!!!! Πολυ χαίρομαι!!! Τι γίνεται βρε παιδια;;; Γέμισε το φόρουμ εγκυουλες για να μας "κολλήσουν" κι εμας!!! Πολυ γόνιμος αυτος ο Φλεβάρης κι Μάρτιος!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Καλησπεραααα!!! Κοριτσια συγχωρεστε με! Νομιζω ειμαι η μονη που δεν ξερω καθολου να χειριζομαι το φορουμ...δεν βλεπω εγκαιρως δημοσιευσεις κλπ...Που θα παει..θα μαθω!!! Ειμαι εγκυος!!!!!!! Νομιζα οτι ειχα αδιαθετησει γιατι ειχα λιγο αιμα το οποιο εγινε καφε! Και μετα δεν κατεβαινε.. οποτε εκανα χοριακη και βγηκε 46!!! Κανονικα σημερα περιμεναα περιοδο!! Επαναληψη την παρασκευη!!! Επιτελους χαμογελαω και ελπιζω να συνεχισω!!!!

Καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου!

Συγχαρητήρια!!!!!!!μπράβο με το καλό ένα υγιές μωράκι.ποτε θα σε δει γιατρός?

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...