Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Καλημεραααα!!! Βασικα μονο ζαλαδες εχω και το πρωι ελαχιστη αναγουλα...Ασε αγχωνομαι για την χοριακη αυριο..!!! Γινεται να κοιμηθω και να ξυπνησω τριων μηνων????

Τέλεια θα είναι θα δεις θα πετάς αύριο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Καλημεραααα!!! Βασικα μονο ζαλαδες εχω και το πρωι ελαχιστη αναγουλα...Ασε αγχωνομαι για την χοριακη αυριο..!!! Γινεται να κοιμηθω και να ξυπνησω τριων μηνων????

Ασε...εχω και τη γραμματεα του γιατρου μου να με κοιταει σαν φοβισμενη τωρα που παλι ειμαι εγκυος...Και εκανα εγω ενθαρρυντικα σχολια αντι να κανει αυτη σε εμενα!!!! Δεν θα επιτρεψω σε κανεναν να μου στερησει την ελπιδα!!!!

Just now, Beboula25 είπε:

Τέλεια θα είναι θα δεις θα πετάς αύριο!!

Μακαρι!!!! Θελω λιγο ηρεμια!!!! Με τις χοριακες βεβαια εχω μαλωσει...Γιατι καθε φορα που τις εκανα αλλα ντ αλλων μου εδειχναν...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Γιατί ήσουν στα πατώματα?τα ίδια και η P.L.L. πριν λίγες μέρες και να τα αποτελέσματα.ειναι ε γκυος.Εδω θα λες ότι σε βασανίζει και σου ταλαιπωρεί το μυαλό και θα είσαι μια χαρά.Μη ξεχνάς ότι όλες έχουμε πονέσει και καταλαβαινόμαστε.

Ήταν μια δύσκολη χρονιά για εμένα.προσπαθώ να δείχνω δυνατή σε όλους και να είμαι αισιόδοξη και πρώτη φορά νοιώθω λίγο αδύναμη μπροστά σε όλο αυτό. Η αρχή έγινε πέρσι το Πάσχα όταν ανακάλυψα την υπογονιμοτητα. Ακολούθησε ένας κύκλος με serpafar με αποτέλεσμα μηδέν. Μετα μια προσπάθεια με φυσικό με αποτέλεσμα ένα κυστικο ωάριο. Μετά κανονική προσπάθεια εξωσωματικής με αποτέλεσμα να ακυρωθεί λόγο ότι οι ορμόνες μου πήραν την κάτω βόλτα. Και τώρα έκανα την τελευταία πήραμε 2 ωαριακια γονιμοποιηθηκε το ένα αλλά τελικά πάλι ένα μηδενικό. Ο γιατρός μου έχει μιλήσει για δανεικά αλλά αν και δεν είμαι αρνητική δεν νοιώθω ακόμα ετοιμη για κάτι τέτοιο. Θέλω να προσπαθήσω λίγο ακόμα μόνη μου. Συγγνώμη για το μεγάλο μήνυμα ήταν απλά για να δικαιολογήσω την κακή μου ψυχολογία 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , fairyanna είπε:

Ήταν μια δύσκολη χρονιά για εμένα.προσπαθώ να δείχνω δυνατή σε όλους και να είμαι αισιόδοξη και πρώτη φορά νοιώθω λίγο αδύναμη μπροστά σε όλο αυτό. Η αρχή έγινε πέρσι το Πάσχα όταν ανακάλυψα την υπογονιμοτητα. Ακολούθησε ένας κύκλος με serpafar με αποτέλεσμα μηδέν. Μετα μια προσπάθεια με φυσικό με αποτέλεσμα ένα κυστικο ωάριο. Μετά κανονική προσπάθεια εξωσωματικής με αποτέλεσμα να ακυρωθεί λόγο ότι οι ορμόνες μου πήραν την κάτω βόλτα. Και τώρα έκανα την τελευταία πήραμε 2 ωαριακια γονιμοποιηθηκε το ένα αλλά τελικά πάλι ένα μηδενικό. Ο γιατρός μου έχει μιλήσει για δανεικά αλλά αν και δεν είμαι αρνητική δεν νοιώθω ακόμα ετοιμη για κάτι τέτοιο. Θέλω να προσπαθήσω λίγο ακόμα μόνη μου. Συγγνώμη για το μεγάλο μήνυμα ήταν απλά για να δικαιολογήσω την κακή μου ψυχολογία 

Έχεις δίκιο κορίτσι μου εδώ πέφτουμε με αλλα απλά. Κάνε την προσπάθεια σου πάλεψε το και εύχομαι να ανταμειφθείτε πολύ σύντομα!!!!

πρίν από 6 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Ασε...εχω και τη γραμματεα του γιατρου μου να με κοιταει σαν φοβισμενη τωρα που παλι ειμαι εγκυος...Και εκανα εγω ενθαρρυντικα σχολια αντι να κανει αυτη σε εμενα!!!! Δεν θα επιτρεψω σε κανεναν να μου στερησει την ελπιδα!!!!

Μακαρι!!!! Θελω λιγο ηρεμια!!!! Με τις χοριακες βεβαια εχω μαλωσει...Γιατι καθε φορα που τις εκανα αλλα ντ αλλων μου εδειχναν...

Πάει καλα αυτή; Συνδεσε την με Καϊρο! 

Στο ίδιο δεν τις κανεις; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairyanna είπε:

Ήταν μια δύσκολη χρονιά για εμένα.προσπαθώ να δείχνω δυνατή σε όλους και να είμαι αισιόδοξη και πρώτη φορά νοιώθω λίγο αδύναμη μπροστά σε όλο αυτό. Η αρχή έγινε πέρσι το Πάσχα όταν ανακάλυψα την υπογονιμοτητα. Ακολούθησε ένας κύκλος με serpafar με αποτέλεσμα μηδέν. Μετα μια προσπάθεια με φυσικό με αποτέλεσμα ένα κυστικο ωάριο. Μετά κανονική προσπάθεια εξωσωματικής με αποτέλεσμα να ακυρωθεί λόγο ότι οι ορμόνες μου πήραν την κάτω βόλτα. Και τώρα έκανα την τελευταία πήραμε 2 ωαριακια γονιμοποιηθηκε το ένα αλλά τελικά πάλι ένα μηδενικό. Ο γιατρός μου έχει μιλήσει για δανεικά αλλά αν και δεν είμαι αρνητική δεν νοιώθω ακόμα ετοιμη για κάτι τέτοιο. Θέλω να προσπαθήσω λίγο ακόμα μόνη μου. Συγγνώμη για το μεγάλο μήνυμα ήταν απλά για να δικαιολογήσω την κακή μου ψυχολογία 

Κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι. Καταλαβαινω πως νιώθεις αλλά μην το βάζεις κάτω. Στο λέει κάποια που έχει κάνει 5 εξωσωματικές, είχε μια παλινδρομη κύηση και έναν ενδομήτριο θάνατο σε μωρό 31 εβδομάδων. Πάρε και άλλη γνώμη από άλλον γιατρό. Εμένα εκτός από το ανατομικό πρόβλημα (μονοκερος μήτρα) διαπιστώθηκε και κακή ποιότητα ωαρίων. Αυτή τη φορά δοκίμασα ένα άλλο πρωτόκολλο με femara με στόχο να πάρουμε λίγα αλλά καλά ποιοτικά ωάρια. Πήραμε 4, γονιμοποιήθηκαν 3 και βάλαμε 2 πολύ καλύτερης ποιότητας από κάθε άλλη φορά. Η λύση της δωρεάς ωαρίων είναι και για εμένα μια επιλογή, δεν την αποκλείω και εάν αυτή τη φορά δεν τα καταφέρουμε θα προχωρήσουμε έτσι. Μην απογοητεύεσαι!! Πάρε και άλλη γνώμη!


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Έχεις δίκιο κορίτσι μου εδώ πέφτουμε με αλλα απλά. Κάνε την προσπάθεια σου πάλεψε το και εύχομαι να ανταμειφθείτε πολύ σύντομα!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Και εγώ το εύχομαι. Και για εμένα και για όλες τις κοπέλες εδώ μέσα και εκεί έξω που αγωνίζονται για κάτι που όλος ο κόσμος θεωρεί αυτόνοητο. Θα έρθει κάποτε και εμάς αυτή η υπέροχη στιγμή φτάνει να το πιστεύουμε πραγματικά 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairyanna είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Και εγώ το εύχομαι. Και για εμένα και για όλες τις κοπέλες εδώ μέσα και εκεί έξω που αγωνίζονται για κάτι που όλος ο κόσμος θεωρεί αυτόνοητο. Θα έρθει κάποτε και εμάς αυτή η υπέροχη στιγμή φτάνει να το πιστεύουμε πραγματικά 

Για ότι πιο ιερό αγωνίζεσαι και σε θαυμάζω..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairyanna είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Και εγώ το εύχομαι. Και για εμένα και για όλες τις κοπέλες εδώ μέσα και εκεί έξω που αγωνίζονται για κάτι που όλος ο κόσμος θεωρεί αυτόνοητο. Θα έρθει κάποτε και εμάς αυτή η υπέροχη στιγμή φτάνει να το πιστεύουμε πραγματικά 

Πιστέψέ με είμαστε πάρα πολλές αυτές που αγωνιζόμαστε γι αυτό τον σκοπό απλά οι περισσότεροι δεν το συζητούν. Δεν είσαι μόνη, καμιά μας δεν είναι μόνη! Έχουμε αυτό το ωραίο παρεάκι για να μοιραζόμαστε σκέψεις, ελπίδες, επιτυχίες αλλά και τις δύσκολες στιγμές μας! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Beboula25 είπε:

Για ότι πιο ιερό αγωνίζεσαι και σε θαυμάζω..

Το θαύμα της μητρότητας είναι από μόνο του αξιοθαύμαστο. Όλες οι κοπέλες εδώ μέσα αξίζουν τον θαυμασμό όλων. Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λογια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairyanna είπε:

Το θαύμα της μητρότητας είναι από μόνο του αξιοθαύμαστο. Όλες οι κοπέλες εδώ μέσα αξίζουν τον θαυμασμό όλων. Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λογια

Σωστά όλες οι κοπέλες.. Να είσαι καλα και ότι αισθάνεσαι  όπως είπε και η λουλου να μας το λες..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , palmoira είπε:

Πιστέψέ με είμαστε πάρα πολλές αυτές που αγωνιζόμαστε γι αυτό τον σκοπό απλά οι περισσότεροι δεν το συζητούν. Δεν είσαι μόνη, καμιά μας δεν είναι μόνη! Έχουμε αυτό το ωραίο παρεάκι για να μοιραζόμαστε σκέψεις, ελπίδες, επιτυχίες αλλά και τις δύσκολες στιγμές μας! 

Όντως αυτό το παρέακι βοηθάει να μην νοιώθεις μονη και επιπλέον μας εμψυχώνει μέσα από τις επιτυχίες των κοριτσιών να ελπίζουμε και εμείς. Χίλια μπράβο σου αξίζουν για όσα έχεις περασει και ακόμα αγωνίζεσαι χωρίς να τα παρατάς.  Να σε ρωτήσω κάτι ή όποια κοπέλα γνωρίζει? Έχω σταματήσει τα χάπια περίπου 10 ημέρες και ξαφνικά γέμισα σπυράκια στο πρόσωπο. Σας έχει συμβεί ποτέ? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...