Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, nanoula90 είπε:

Τοσους αντρες εχεις. Να σε προσεχουν, αντε τι κανουν κ αυτοι. Ολο μαμ κακα και νανι?? Καλα ο μικρος δεν μπορει να κανει κ πολλα, αλλα οι αλλοι δυο να μην κανουν τις παπιες χαχα. Να σε βοηθανε

Πιο πιθανό είναι να σηκωθεί το μωρό να βοηθήσει πάρα οι άλλοι δύο! Είναι ταλε κουαλε! 

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου τι κανετε??? Χάθηκα τελευταία αλλά τα έχω ψιλό παίξει... Η μικρή πρέπει να βγάζει δοντάκι και είναι όλη μέρα και όλη νύχτα με διαρροια και κλάμα ασταμάτητο... Στο μεταξύ στην δουλειά παίρνω και τον μεγάλο μαζί μου πλέον κάνα δυωρο και μετά έρχεται τον παίρνει η κουνιαδα μου... Μαζί μου τον έχω και τώρα... Αντε να τελειώσουν οι εκλογές να ηρεμήσω! 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσια μολις γυρισαμε απο την παιδιατρο! 7.200 και 70 ποντους μια χαρα δεν εκλαψε σχεδον καθολου! 

Μπραβο η μικρουλα σας!!! Μια χαρα ειναι η μπουμπου και ψηλη ψηλη!! 

Καλημερα κοριτσιαα

16 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μου τι κανετε??? Χάθηκα τελευταία αλλά τα έχω ψιλό παίξει... Η μικρή πρέπει να βγάζει δοντάκι και είναι όλη μέρα και όλη νύχτα με διαρροια και κλάμα ασταμάτητο... Στο μεταξύ στην δουλειά παίρνω και τον μεγάλο μαζί μου πλέον κάνα δυωρο και μετά έρχεται τον παίρνει η κουνιαδα μου... Μαζί μου τον έχω και τώρα... Αντε να τελειώσουν οι εκλογές να ηρεμήσω! 

Αχχχ ρε κοριτσι. Θα γινω γραφικη να πω τα ιδια παλι. Οποτε θα πω μονο υπομονηηηηη

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Μπραβο η μικρουλα σας!!! Μια χαρα ειναι η μπουμπου και ψηλη ψηλη!! 

Καλημερα κοριτσιαα

Αχχχ ρε κοριτσι. Θα γινω γραφικη να πω τα ιδια παλι. Οποτε θα πω μονο υπομονηηηηη

Χαχαχαχαχα αν σας περισσεύει λίγη δώστε και σε μένα το άμοιρο!! @ΒαλεντιναΧρηστοςφτου φτου το πιο καλό μωράκι έχεις εδώ μέσα, μπράβο το κοριτσάκι μας!!!! Εγω κορίτσια έχω ευχάριστα, πήγα έκανα την εξεταση στον μικρό και τα έβγαλε όλα φυσιολογικά η γιατρός, ακούμε κανονικά και από τα δύο αυτάκια!! Απλά θα κάνουμε έναν επανέλεγχο τον Σεπτέμβρη για καλό και για κακό! Και κοιμόταν στην αγκαλια μου το πουλάκι μου και δεν χρειάστηκε να κάνουμε μέθη!!!! 

  • Μου αρέσει 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia_paris είπε:

Χαχαχαχαχα αν σας περισσεύει λίγη δώστε και σε μένα το άμοιρο!! @ΒαλεντιναΧρηστοςφτου φτου το πιο καλό μωράκι έχεις εδώ μέσα, μπράβο το κοριτσάκι μας!!!! Εγω κορίτσια έχω ευχάριστα, πήγα έκανα την εξεταση στον μικρό και τα έβγαλε όλα φυσιολογικά η γιατρός, ακούμε κανονικά και από τα δύο αυτάκια!! Απλά θα κάνουμε έναν επανέλεγχο τον Σεπτέμβρη για καλό και για κακό! Και κοιμόταν στην αγκαλια μου το πουλάκι μου και δεν χρειάστηκε να κάνουμε μέθη!!!! 

Ωωωω τι τελεια νεα ειναι αυτα!!! Μπραβο ρε αγαπη. Πολυ χαρηκα!! 

Λοιπον θα κανεις κατι που κανω κ γω.Κοιταξου στον καθρεφτη και πες φτου σου κοπελαρα μου, τι μανουλομανουλο εισαι εσυ χαχαχαχα. Κ μετα απο αυτο σκεψου οτι εχεις 3 πανεμορφα τελεια παιδακια που οσο και αν σε κουραζουν, ειναι ολη σου η ζωη! Καποτε θα μεγαλωσουν και θα σου λειπουν καποια απο αυτα της βρεφικης ηλικιας οσο δυσκολα κ αν περνας! 

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Μπραβο η μικρουλα σας!!! Μια χαρα ειναι η μπουμπου και ψηλη ψηλη!! 

Καλημερα κοριτσιαα

Ναι η μπουμπου απορω π εμιασε κ οι 2ειμαστε τα πρωτα μποι:razz:

 

Just now, Anastasia_paris είπε:

Χαχαχαχαχα αν σας περισσεύει λίγη δώστε και σε μένα το άμοιρο!! @ΒαλεντιναΧρηστοςφτου φτου το πιο καλό μωράκι έχεις εδώ μέσα, μπράβο το κοριτσάκι μας!!!! Εγω κορίτσια έχω ευχάριστα, πήγα έκανα την εξεταση στον μικρό και τα έβγαλε όλα φυσιολογικά η γιατρός, ακούμε κανονικά και από τα δύο αυτάκια!! Απλά θα κάνουμε έναν επανέλεγχο τον Σεπτέμβρη για καλό και για κακό! Και κοιμόταν στην αγκαλια μου το πουλάκι μου και δεν χρειάστηκε να κάνουμε μέθη!!!! 

Χαχαχαχαχχα εεεε οχι κ το πιο καλο δεν ειμαι κ μαμα κουκουβαγια καλες ειμαστε! Μπραβο το πουλακι σου ετσι μονο ευχαριστα να εχετε μπραβο το αγορακι μας το γλυκο γλυτωσατε κ την μεθη!

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσια μολις γυρισαμε απο την παιδιατρο! 7.200 και 70 ποντους μια χαρα δεν εκλαψε σχεδον καθολου! 

Καλημέραα!!! Αχ μπράβο η γλυκούλα σου!!! Τελεια!!! Κι εμείς έχουμε αύριο παιδίατρο, και περιμένω πως και πως.. Θέλω να τον ρωτήσω διαφορα, και πιο πολύ για τις στερεές... 

15 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Χαχαχαχαχα αν σας περισσεύει λίγη δώστε και σε μένα το άμοιρο!! @ΒαλεντιναΧρηστοςφτου φτου το πιο καλό μωράκι έχεις εδώ μέσα, μπράβο το κοριτσάκι μας!!!! Εγω κορίτσια έχω ευχάριστα, πήγα έκανα την εξεταση στον μικρό και τα έβγαλε όλα φυσιολογικά η γιατρός, ακούμε κανονικά και από τα δύο αυτάκια!! Απλά θα κάνουμε έναν επανέλεγχο τον Σεπτέμβρη για καλό και για κακό! Και κοιμόταν στην αγκαλια μου το πουλάκι μου και δεν χρειάστηκε να κάνουμε μέθη!!!! 

Αντε τέλεια!!! Τα πιο ωραία νέα ακούσαμε σήμερα!!!! Όχι ότι ήταν κάτι τραγικό πιστεύω, αλλά όπως και να το κάνεις εγώ θα ειχα βγει από τον παιδιατρο και θα γελούσα σαν μικρό παιδί, όπως κι έκανα όταν έβγαινα από τον γυναικολόγο όταν μου έλεγε ότι ήταν όλα καλά!!!! Μπράβο, πάντα υγεία να έχουν τα παιδακια μας!!!! 

  • Μου αρέσει 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Καλημέραα!!! Αχ μπράβο η γλυκούλα σου!!! Τελεια!!! Κι εμείς έχουμε αύριο παιδίατρο, και περιμένω πως και πως.. Θέλω να τον ρωτήσω διαφορα, και πιο πολύ για τις στερεές... 

Κ εγω πηγα με ραβασακι με ερωτησεις τι αντηλιακο,τι αντικουνουπικο, τι αλλα φρουτα να δωσω,τι να δωσω το απογευμα εναλλαξ με κρεμα μην τρωει καθε μερα κρεμα και ρωτησα και το πλανο για τις στερεες του φαγητο δηλ πρωτα πατατα καροτο κ τι ακολουθει καθε φορα μεχρι να ξαναπαμε σε 1μηνα....γενικα μ τις ελυσε ολες η γυναικα!!!! Σημερα παω για τεστ παπ!

Καλημερα μανουλες και παιδακια!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα!Εμείς χθες πήγαμε στην παιδίατρο.Είμαστε 8 κιλά και 68cm.Από σήμερα ξεκινάμε στερεές τροφές.Ελπίζω να τα πάμε καλά.Θα ξεκινήσουμε με μήλο.Τέλος και η αποστείρωση!!!Κι εγώ είχα πάει με ένα χαρτάκι με ερωτήσεις.

Χαίρομαι είστε όλες καλά με τα μπεμπάκια σας και μ’ αρέσει που οι μαμάδες Δεκεμβρίου είναι ακόμα ‘ ενεργές´ στο parents.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sunshine83 είπε:

Καλημέρα κι από εμένα!Εμείς χθες πήγαμε στην παιδίατρο.Είμαστε 8 κιλά και 68cm.Από σήμερα ξεκινάμε στερεές τροφές.Ελπίζω να τα πάμε καλά.Θα ξεκινήσουμε με μήλο.Τέλος και η αποστείρωση!!!Κι εγώ είχα πάει με ένα χαρτάκι με ερωτήσεις.

Χαίρομαι είστε όλες καλά με τα μπεμπάκια σας και μ’ αρέσει που οι μαμάδες Δεκεμβρίου είναι ακόμα ‘ ενεργές´ στο parents.

Πω πω βρε κοριτσι μου μπραβο κιλαα φτου φτου!!!!! Καλη αρχη με το μηλαρακι ευχομαι! Οτι απορια εδω ειμαστε! Κ γω χαιρομαι π βλεπω την ομαδουλα να κινειτε!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ εγω πηγα με ραβασακι με ερωτησεις τι αντηλιακο,τι αντικουνουπικο, τι αλλα φρουτα να δωσω,τι να δωσω το απογευμα εναλλαξ με κρεμα μην τρωει καθε μερα κρεμα και ρωτησα και το πλανο για τις στερεες του φαγητο δηλ πρωτα πατατα καροτο κ τι ακολουθει καθε φορα μεχρι να ξαναπαμε σε 1μηνα....γενικα μ τις ελυσε ολες η γυναικα!!!! Σημερα παω για τεστ παπ!

Καλημερα μανουλες και παιδακια!!!

Θα ξανακάνεις τεστ ΠΑΠ;; στο είπε ο γυναικολόγος;; 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Θα ξανακάνεις τεστ ΠΑΠ;; στο είπε ο γυναικολόγος;; 

Ναι μ ειπε 5μηνες αφου εχω γεννησει! Δεν εκανα πιο πριν εγω τον μηνα π ηθελα να παω εμεινα εγκυος!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι μ ειπε 5μηνες αφου εχω γεννησει! Δεν εκανα πιο πριν εγω τον μηνα π ηθελα να παω εμεινα εγκυος!

Οχι εννοώ εσένα σε είδε μετά τις 40 ημέρες κ θέλει να σε ξαναδει μετά από 5 μήνες; γτ εγώ έκανα τεστ παπ όταν δεν είχα πια αίμα, καπου στο 2μηνο από τότε που γέννησα, αλλα δεν μ ανέφερε αν πρέπει να ξαναπαω..


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Οχι εννοώ εσένα σε είδε μετά τις 40 ημέρες κ θέλει να σε ξαναδει μετά από 5 μήνες; γτ εγώ έκανα τεστ παπ όταν δεν είχα πια αίμα, καπου στο 2μηνο από τότε που γέννησα, αλλα δεν μ ανέφερε αν πρέπει να ξαναπαω..

Οχι στις 34μερες π καθαρισα κ πηγα να με δει δεν μ εκανε τεστ παπ μ ειπε μαιο!

Εφοσον εκανες σε 1 χρονο θελει παλι!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...