Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Καντι είπε:

Γραψε μας σε ποιον γιατρο εισαι να σου πουν τα κοριτσια τι εμπειρίες έχουν.

Εγω σ αυτο το κέντρο κατέβασα  17 ωάρια και μου γονιμοποιήθηκαν 4 :shock: κατι που φυσικα δεν επαναλήφθηκε σε κανένα αλλο κέντρο. Λες να ήμουν απο τις κοπέλες που τα χάρισαν εν άγνοια τους;;;;

Είμαι στον Μαστρο.... καταλάβατε φαντάζομαι!!! Αλλά και με άλλα δύο που μίλησα μου είπαν τα ίδια!!!! Μάλλον είναι ταρίφα τι να πω... 

Αυτό πάντως ήταν και το καμπανάκι που με έκανε να ψαξω λίγο ...σκεφτόμουν ότι καμία γυναίκα δεν θα ρίσκαρε να δώσει ωάρια τουλάχιστον όχι πριν...είναι σίγουρη για τα δικά της αποτελέσματα

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mayax said:

Είμαι στον Μαστρο.... καταλάβατε φαντάζομαι!!! Αλλά και με άλλα δύο που μίλησα μου είπαν τα ίδια!!!! Μάλλον είναι ταρίφα τι να πω... 

Αυτό πάντως ήταν και το καμπανάκι που με έκανε να ψαξω λίγο ...σκεφτόμουν ότι καμία γυναίκα δεν θα ρίσκαρε να δώσει ωάρια τουλάχιστον όχι πριν...είναι σίγουρη για τα δικά της αποτελέσματα

καλησπερα κοριτσι, διαβασα αυτα που εγραψες και ειμαι και εγω στον συγκεκριμενο γιατρο και να φανταστεις οτι εγω ειμαι αμερικη καιολα εγιναν απο το τηλεφωνο ο συζυγος ηρθε ελλαδα για καταθεση σπερματος τον φεβρουαριο και οταν βρεθηκε η δοτρια μου ειπαν κατοπιν εορτης οτι μονο τα 2 προχωρησαν σε βλαστοκυστες την διεκοψα την διαδικασια διοτι τα εξοδα ειναι πολλα, να μη τα πολυλογω μδεν εβγαλα ακρη απο το τηλεφωνο παρα μπνο με σφακ ο οποιος μου μιλησε πολυ ομορφα και ντομπρα και ο μονος που ενδιαφερθηκε για το ιστορικο μου, 

το θεμα ειναι οτι ηθελα να κανω μεταφορα των βλαστοκυστων και την αμπουλα σπερματος και να ξεκινησω με σφακιανουδη και να μπω ταυτοχρονα σε αναμονη για δοτρια παλι αλλα μου ειπαν οτι απο την στιγμη που εχω 2 βλαστοκυστες απαγορευεται απο τον  νομο να μπω στο προγραμμα 

ερχομαστε στο τωρα οταν λοιπον εβλεπα απο παντου τοιχος αποφασισα και μιλησα με τον συζυγο να κανουμε την 1 και μοναδικη προσπαθεια στον μ.... α  γιατι ειμι ηδη 46 και ο χρονος περναει αν δεν πετυχει το ξαναοργανωνω απο την αρχη με αλλο γιατρο 

αν μπορω να σε βοηθησω σε τιποτα αλλο πολυ ευχαριστως

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mayax είπε:

Είμαι στον Μαστρο.... καταλάβατε φαντάζομαι!!! Αλλά και με άλλα δύο που μίλησα μου είπαν τα ίδια!!!! Μάλλον είναι ταρίφα τι να πω... 

Αυτό πάντως ήταν και το καμπανάκι που με έκανε να ψαξω λίγο ...σκεφτόμουν ότι καμία γυναίκα δεν θα ρίσκαρε να δώσει ωάρια τουλάχιστον όχι πριν...είναι σίγουρη για τα δικά της αποτελέσματα

Ρωτα Τσιριγ

Just now, Κρισταλενια είπε:

καλησπερα κοριτσι, διαβασα αυτα που εγραψες και ειμαι και εγω στον συγκεκριμενο γιατρο και να φανταστεις οτι εγω ειμαι αμερικη καιολα εγιναν απο το τηλεφωνο ο συζυγος ηρθε ελλαδα για καταθεση σπερματος τον φεβρουαριο και οταν βρεθηκε η δοτρια μου ειπαν κατοπιν εορτης οτι μονο τα 2 προχωρησαν σε βλαστοκυστες την διεκοψα την διαδικασια διοτι τα εξοδα ειναι πολλα, να μη τα πολυλογω μδεν εβγαλα ακρη απο το τηλεφωνο παρα μπνο με σφακ ο οποιος μου μιλησε πολυ ομορφα και ντομπρα και ο μονος που ενδιαφερθηκε για το ιστορικο μου, 

το θεμα ειναι οτι ηθελα να κανω μεταφορα των βλαστοκυστων και την αμπουλα σπερματος και να ξεκινησω με σφακιανουδη και να μπω ταυτοχρονα σε αναμονη για δοτρια παλι αλλα μου ειπαν οτι απο την στιγμη που εχω 2 βλαστοκυστες απαγορευεται απο τον  νομο να μπω στο προγραμμα 

ερχομαστε στο τωρα οταν λοιπον εβλεπα απο παντου τοιχος αποφασισα και μιλησα με τον συζυγο να κανουμε την 1 και μοναδικη προσπαθεια στον μ.... α  γιατι ειμι ηδη 46 και ο χρονος περναει αν δεν πετυχει το ξαναοργανωνω απο την αρχη με αλλο γιατρο 

αν μπορω να σε βοηθησω σε τιποτα αλλο πολυ ευχαριστως

Έχω ξανακάνει με δωρεά και σε άλλο κεντρο. Τα χρήματα που λέτε για 2 βλαστοκυστες δεν τα έχω ακούσει πουθενά. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, pocm είπε:

Ρωτα Τσιριγ

Έχω ξανακάνει με δωρεά και σε άλλο κεντρο. Τα χρήματα που λέτε για 2 βλαστοκυστες δεν τα έχω ακούσει πουθενά. 

Περιμένω τηλέφωνο από Γιάνναρ νομίζω είναι στο ίδιο κέντρο με τον Τσιριγ..

Έχω ήδη κάνει μία παλιότερα με δωρεά στον Αρκ κι εκεί τα ίδια είχα δώσει για 2 βλαστοκύστες κι εκεί είχα πληρώσει κ όλα τα φάρμακα της κοπέλας και τα δικά μου γιατί δεν μου συνταγογραφούσε τίποτα! Αποτυχημένη βέβαια γιατί το ενδομήτριο ήταν 6.3 τουλάχιστον αυτό έβλεπα στο μόνιτορ αλλά στα χαρτιά που μου έδωσε έλεγε 7 . Ούτε καν θετική χοριακη δεν είδα βέβαια.

Πραγματικά έχω αρχίσει να πιστεύω ότι έχω φωτεινή επιγραφή στο κούτελο που αναβοσβήνει...

Just now, Κρισταλενια είπε:

καλησπερα κοριτσι, διαβασα αυτα που εγραψες και ειμαι και εγω στον συγκεκριμενο γιατρο και να φανταστεις οτι εγω ειμαι αμερικη καιολα εγιναν απο το τηλεφωνο ο συζυγος ηρθε ελλαδα για καταθεση σπερματος τον φεβρουαριο και οταν βρεθηκε η δοτρια μου ειπαν κατοπιν εορτης οτι μονο τα 2 προχωρησαν σε βλαστοκυστες την διεκοψα την διαδικασια διοτι τα εξοδα ειναι πολλα, να μη τα πολυλογω μδεν εβγαλα ακρη απο το τηλεφωνο παρα μπνο με σφακ ο οποιος μου μιλησε πολυ ομορφα και ντομπρα και ο μονος που ενδιαφερθηκε για το ιστορικο μου, 

το θεμα ειναι οτι ηθελα να κανω μεταφορα των βλαστοκυστων και την αμπουλα σπερματος και να ξεκινησω με σφακιανουδη και να μπω ταυτοχρονα σε αναμονη για δοτρια παλι αλλα μου ειπαν οτι απο την στιγμη που εχω 2 βλαστοκυστες απαγορευεται απο τον  νομο να μπω στο προγραμμα 

ερχομαστε στο τωρα οταν λοιπον εβλεπα απο παντου τοιχος αποφασισα και μιλησα με τον συζυγο να κανουμε την 1 και μοναδικη προσπαθεια στον μ.... α  γιατι ειμι ηδη 46 και ο χρονος περναει αν δεν πετυχει το ξαναοργανωνω απο την αρχη με αλλο γιατρο 

αν μπορω να σε βοηθησω σε τιποτα αλλο πολυ ευχαριστως

Πραγματικά λυπάμαι πολύ για την ταλαιπωρία σου!!! Επέλεξα αυτό το κέντρο γιατί είχα ακούσει τα καλύτερα! 

Εύχομαι να έχεις θετικά αποτελέσματα και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pocm said:

Ρωτα Τσιριγ

Έχω ξανακάνει με δωρεά και σε άλλο κεντρο. Τα χρήματα που λέτε για 2 βλαστοκυστες δεν τα έχω ακούσει πουθενά. 

κοριτσι εμενα δεν μου το ειπαν απο την αρχη, μιλησα με την εμβρυολογο μου ειπε οτι πηραν 8 ωαρια τα 5 ηταν καλα αλλα προχωρησαν μονο τα 2 σε βλαστοκυστες και εγω απο το φορουμ εδω μεσα διαβαζοντας ολα αυτα που λενε τα κοριτσια 2 χρονια τωρα ποτε ξανα δεν ακουσα για 2 βλαστοκυστες τι να πω μαλλον αρχιζει και γινεται μοδα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Mayax είπε:

Πήρα την ίδια τιμή από 3 κέντρα...όλοι τα ίδια η τιμή είναι για 2 βλαστοκύστες

Καλημερα

Μόλις είδα το σχόλιο της Καντι

Πως μπορώ να σε βοηθήσω? 

Τι τιμή σου έδωσαν για δύο Βλαστοκυστες??? 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mayax είπε:

Περιμένω τηλέφωνο από Γιάνναρ νομίζω είναι στο ίδιο κέντρο με τον Τσιριγ..

Έχω ήδη κάνει μία παλιότερα με δωρεά στον Αρκ κι εκεί τα ίδια είχα δώσει για 2 βλαστοκύστες κι εκεί είχα πληρώσει κ όλα τα φάρμακα της κοπέλας και τα δικά μου γιατί δεν μου συνταγογραφούσε τίποτα! Αποτυχημένη βέβαια γιατί το ενδομήτριο ήταν 6.3 τουλάχιστον αυτό έβλεπα στο μόνιτορ αλλά στα χαρτιά που μου έδωσε έλεγε 7 . Ούτε καν θετική χοριακη δεν είδα βέβαια.

Πραγματικά έχω αρχίσει να πιστεύω ότι έχω φωτεινή επιγραφή στο κούτελο που αναβοσβήνει...

Πραγματικά λυπάμαι πολύ για την ταλαιπωρία σου!!! Επέλεξα αυτό το κέντρο γιατί είχα ακούσει τα καλύτερα! 

Εύχομαι να έχεις θετικά αποτελέσματα και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο!

 

Καλημερα.Εγω που ρωτησα προσφατα στο κεντρο που συνεργαζεται ο Σφακ το Ιακεντρο μου ειπανε σιγουρα για 10 ωριμα ωαρια και βλαστοκυστες 3-5.Ψιλοεγγυωνται για 4.Οι περισσοτερες κοπελες πηρανε 4 βλαστοκυστες με σπερματα οχι απαραιτητα σουπερ.Και καποιες 6.Τιμη νομιζω και για πρωτη φορα(εγω εχω κανει με το γιατρο ενα σωρο πραγματα τοσα χρονια)κατω απο 5000.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Mayax είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Είναι η πρώτη φορά που γράφω, πραγματικά χρειάζομαι κάθε βοήθεια... Είμαι 43 και χθες ξεκίνησα cyclacur (1η ημέρα περιόδου 6 cyclacur την ημέρα , έχω κύκλο 26 ημερών) είναι η δεύτερη προσπάθεια με δανεικά ωάρια σε νέο κέντρο. Η πρώτη μου (4500 ευρώ) έδωσε 2 βλαστοκύστες 5ΑΑ και δεν είχε κανένα αποτέλεσμα.

Τώρα άλλαξα κέντρο και έχω μπερδευτεί χειρότερα! αρχικά να σας πω ότι η επικοινωνία έγινε τηλεφωνικά γιατί μένω σε νησί, δεν έχω κάνει ένεση Avercap όπως μου είχε πει το προηγούμενο κέντρο . Μου είπαν δεν χρειάζεται και να πάρω μόνο cyclacur. Μου είπαν ότι η τιμή αφορά 2 βλαστοκύστες και το κόστος είναι 5000 ευρώ. Ρώτησα για τα φάρμακα της δότριας αν συμπεριλαμβάνονται στο ποσό κ μου είπαν ότι οι δοτριες είναι κοπέλες που κάνουν κι εκείνες την προσπάθειά τους κι έτσι έχουν προμηθευτεί τα φαρμακά τους γιατί κι εκείνες προσπαθούν για παιδάκι απλά δωρίζουν ωάρια για να μειωθεί το κόστος της δικής τους εξωσωματικής.

Εννοείται ότι για την δότρια δεν έχω καμία πληροφορία ούτε ηλικία ούτε τίποτα. Το κέντρο είναι μεγάλο και γνωστό...

Συγνώμη για το σεντόνι αλλά αν μπορείτε κάπως να με ξεμπερδέψετε... Είναι η τελευταία προσπάθεια που θα κάνω γιατί οικονομικά πατώσαμε .

Σας ευχαριστώ πολύ!

Τώρα το ειδα

Κορίτσι, εγώ πέτυχα στο ΙΑΚ με γιατρό το Σφακ. Δέκα ωαρια(ειναι το πακέτο) και 4 βλαστοκυστες, με κακό σπέρμα. 

Φίλες μου με μέτριο προς καλό, πήραν έξι. 

Εγώ, επειδή ήξερα το θέμα μας, πήγα συνειδητοποιημενη και ξεκαθάρισα ότι με λιγότερες από 4 γεια σας, ας έπαιρναν παραπανω ωαρια(επι λέξη όμως) αρκεί να μην πάρω λιγότερες από 4. 

το κόστος 4360 εκ των οποίων 4000 αμοιβή δότριας, γιατρού, εμβρυολογων, φάρμακα κλπ,  300 η κατάψυξη επιπλέον Εμβρυων κι εξήντα το τεστ Κορονοιου της δοτριας(χρεωνεσαι μόνο ένα) κάνει περισσότερα. 

Επίσης... Το ότι σου παν δυο βλαστοκυστες θα με προβλημάτιζε παρα πολύ, εξαρτάται κι από το σπέρμα, αν έδινε παραπάνω τι θα γινόταν?? Θα τις πετούσαν η θα τις έδιναν αλλου??? 

Επίσης, αυτό με τις δοτριες στην πλειονοτητα δεν ισχύει, οι περισσότερες πάνε για την αμοιβή, ας μη γελιόμαστε, αυτό όμως σε καμμια περίπτωση δεν μειώνει το γεγονός ότι αποκτούμε παιδιά. 

Επίσης, Αν έχεις φαρμακα από επιτροπή μπορείς να τα δώσεις Κ να σου κοψουν από το ποσο.

  • Μου αρέσει 4

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Καλημερα

Μόλις είδα το σχόλιο της Καντι

Πως μπορώ να σε βοηθήσω? 

Τι τιμή σου έδωσαν για δύο Βλαστοκυστες??? 

2 βλαστοκύστες 5000 ευρώ μου είπαν και ότι η κοπέλα κάνει κι εκείνη την προσπάθειά της στο κέντρο αλλά είναι ηλικιακά μικρότερη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mayax είπε:

2 βλαστοκύστες 5000 ευρώ μου είπαν και ότι η κοπέλα κάνει κι εκείνη την προσπάθειά της στο κέντρο αλλά είναι ηλικιακά μικρότερη.

καλημερα παπαθανακος κ κουρτης στο μητερα....αυγα πηρα 13 ολα δηλ 12 βαλστοκυστες μ έμειναν εβαλα 2 εχω ενα παιδι 6 μηνων κ άλλες 10 πισω μ άριστες...κοστος 5000 κ υα φαρμακα μεσα ολα κ η κατάψυξη  για τον πρωτο καιρο .δεν θυμάμαι ομως ποσο  καιρο

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thia1985 είπε:

Τώρα το ειδα

Κορίτσι, εγώ πέτυχα στο ΙΑΚ με γιατρό το Σφακ. Δέκα ωαρια(ειναι το πακέτο) και 4 βλαστοκυστες, με κακό σπέρμα. 

Φίλες μου με μέτριο προς καλό, πήραν έξι. 

Εγώ, επειδή ήξερα το θέμα μας, πήγα συνειδητοποιημενη και ξεκαθάρισα ότι με λιγότερες από 4 γεια σας, ας έπαιρναν παραπανω ωαρια(επι λέξη όμως) αρκεί να μην πάρω λιγότερες από 4. 

το κόστος 4360 εκ των οποίων 4000 αμοιβή δότριας, γιατρού, εμβρυολογων, φάρμακα κλπ,  300 η κατάψυξη επιπλέον Εμβρυων κι εξήντα το τεστ Κορονοιου της δοτριας(χρεωνεσαι μόνο ένα) κάνει περισσότερα. 

Επίσης... Το ότι σου παν δυο βλαστοκυστες θα με προβλημάτιζε παρα πολύ, εξαρτάται κι από το σπέρμα, αν έδινε παραπάνω τι θα γινόταν?? Θα τις πετούσαν η θα τις έδιναν αλλου??? 

Επίσης, αυτό με τις δοτριες στην πλειονοτητα δεν ισχύει, οι περισσότερες πάνε για την αμοιβή, ας μη γελιόμαστε, αυτό όμως σε καμμια περίπτωση δεν μειώνει το γεγονός ότι αποκτούμε παιδιά. 

Επίσης, Αν έχεις φαρμακα από επιτροπή μπορείς να τα δώσεις Κ να σου κοψουν από το ποσο.

 

Just now, Thia1985 είπε:

Τώρα το ειδα

Κορίτσι, εγώ πέτυχα στο ΙΑΚ με γιατρό το Σφακ. Δέκα ωαρια(ειναι το πακέτο) και 4 βλαστοκυστες, με κακό σπέρμα. 

Φίλες μου με μέτριο προς καλό, πήραν έξι. 

Εγώ, επειδή ήξερα το θέμα μας, πήγα συνειδητοποιημενη και ξεκαθάρισα ότι με λιγότερες από 4 γεια σας, ας έπαιρναν παραπανω ωαρια(επι λέξη όμως) αρκεί να μην πάρω λιγότερες από 4. 

το κόστος 4360 εκ των οποίων 4000 αμοιβή δότριας, γιατρού, εμβρυολογων, φάρμακα κλπ,  300 η κατάψυξη επιπλέον Εμβρυων κι εξήντα το τεστ Κορονοιου της δοτριας(χρεωνεσαι μόνο ένα) κάνει περισσότερα. 

Επίσης... Το ότι σου παν δυο βλαστοκυστες θα με προβλημάτιζε παρα πολύ, εξαρτάται κι από το σπέρμα, αν έδινε παραπάνω τι θα γινόταν?? Θα τις πετούσαν η θα τις έδιναν αλλου??? 

Επίσης, αυτό με τις δοτριες στην πλειονοτητα δεν ισχύει, οι περισσότερες πάνε για την αμοιβή, ας μη γελιόμαστε, αυτό όμως σε καμμια περίπτωση δεν μειώνει το γεγονός ότι αποκτούμε παιδιά. 

Επίσης, Αν έχεις φαρμακα από επιτροπή μπορείς να τα δώσεις Κ να σου κοψουν από το ποσο.

Αυτό το ρώτησα γιατί στον Αρκ ενώ τους είχα πει ότι θα μπορούσα να πάρω τα φάρμακα από την επιτροπή για την κοπέλα με είχαν βάλει να τα πληρώσω ξεχωριστά από τα 5000 

Και σε αυτόν τώρα που ξαναρώτησα μου είπαν ότι η κοπέλα έχει περάσει επιτροπή για την δική της προσπάθεια και δεν χρειάζεται να της δώσω φάρμακα.

Μπορείς να το κάνεις αυτό; Αν σου δώσουν λιγότερα από τέσσερα να μην προχωρήσεις; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλημερα παπαθανακος κ κουρτης στο μητερα....αυγα πηρα 13 ολα δηλ 12 βαλστοκυστες μ έμειναν εβαλα 2 εχω ενα παιδι 6 μηνων κ άλλες 10 πισω μ άριστες...κοστος 5000 κ υα φαρμακα μεσα ολα κ η κατάψυξη  για τον πρωτο καιρο .δεν θυμάμαι ομως ποσο  καιρο

μαζι μ ειναι κ το @Τουτουνι το οποίο μπορεί να στο επιβαιβαιωση  κ αυτη...τα ιδια πηρε με ενα κ παραπανω νομιζω...κ επισης υπαρχει κ αλλη κοπελα που δεν μπαινει φόρουμ  κ εχει τα ιδια με εμας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλημερα παπαθανακος κ κουρτης στο μητερα....αυγα πηρα 13 ολα δηλ 12 βαλστοκυστες μ έμειναν εβαλα 2 εχω ενα παιδι 6 μηνων κ άλλες 10 πισω μ άριστες...κοστος 5000 κ υα φαρμακα μεσα ολα κ η κατάψυξη  για τον πρωτο καιρο .δεν θυμάμαι ομως ποσο  καιρο

Καλημέρα! Να σου ζήσει το παιδάκι σου!!!

Έχω κι άλλη μια απορία για την κοπέλα που κάνει την δωρεά είχατε κάποια πληροφορία;

Στο μητέρα είχες δει τον Παπαθα ή στο ιατρείο του; Άκουσα το όνομα κι από άλλη κοπέλα και σκέφτομαι να επικοινωνήσω και μαζί του.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mayax είπε:

Καλημέρα! Να σου ζήσει το παιδάκι σου!!!

Έχω κι άλλη μια απορία για την κοπέλα που κάνει την δωρεά είχατε κάποια πληροφορία;

Στο μητέρα είχες δει τον Παπαθα ή στο ιατρείο του; Άκουσα το όνομα κι από άλλη κοπέλα και σκέφτομαι να επικοινωνήσω και μαζί του.

εγω δεν ρώτησα  τιποτα για την κοπελα ξερω  μονο ηλικία αυτο ηθελα κ τιποτες αλλο.φυσικα ομως μαθαινεις αυτά  που αρμόζουν απο το νόμο αμα εσυ θες...εγω τους εμπιστεύτηκα....τον βλεπεις κ μητερα κ στο ιατρείο τ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

μαζι μ ειναι κ το @Τουτουνι το οποίο μπορεί να στο επιβαιβαιωση  κ αυτη...τα ιδια πηρε με ενα κ παραπανω νομιζω...κ επισης υπαρχει κ αλλη κοπελα που δεν μπαινει φόρουμ  κ εχει τα ιδια με εμας

Φυσικά και επιβεβαιώνω την ταρζανιτσα σε όλα!!!ναι εγώ πήρα 13 βλαστοκυστες στο γιατρό μας!!!!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εγω δεν ρώτησα  τιποτα για την κοπελα ξερω  μονο ηλικία αυτο ηθελα κ τιποτες αλλο.φυσικα ομως μαθαινεις αυτά  που αρμόζουν απο το νόμο αμα εσυ θες...εγω τους εμπιστεύτηκα....τον βλεπεις κ μητερα κ στο ιατρείο τ..

@MayaxΕγω δεν ρώτησα ούτε καν την ηλικία. Την ηλικία την έμαθα στην αυχενική! Τον εμπιστευτικά 100%

4 ώρες πρίν, Mayax είπε:

Είμαι στον Μαστρο.... καταλάβατε φαντάζομαι!!! Αλλά και με άλλα δύο που μίλησα μου είπαν τα ίδια!!!! Μάλλον είναι ταρίφα τι να πω... 

Αυτό πάντως ήταν και το καμπανάκι που με έκανε να ψαξω λίγο ...σκεφτόμουν ότι καμία γυναίκα δεν θα ρίσκαρε να δώσει ωάρια τουλάχιστον όχι πριν...είναι σίγουρη για τα δικά της αποτελέσματα

Κι εμένα ο Μαστρομηνας για δύο βλαστοκυστες (ούτε καν τέλειες) μου ζήτησε 5000...αν δεν ήταν η ταρζανιτσα να μου ανοίξει τα μάτια θα την είχα πατήσει κι εγώ!!!!

  • Μου αρέσει 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...