Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Mayax είπε:

 

Αυτό το ρώτησα γιατί στον Αρκ ενώ τους είχα πει ότι θα μπορούσα να πάρω τα φάρμακα από την επιτροπή για την κοπέλα με είχαν βάλει να τα πληρώσω ξεχωριστά από τα 5000 

Και σε αυτόν τώρα που ξαναρώτησα μου είπαν ότι η κοπέλα έχει περάσει επιτροπή για την δική της προσπάθεια και δεν χρειάζεται να της δώσω φάρμακα.

Μπορείς να το κάνεις αυτό; Αν σου δώσουν λιγότερα από τέσσερα να μην προχωρήσεις; 

Αν το έχεις ξεκαθαρίσει 

Εγώ κοπέλα μου, με όλη μου την ειλικρίνεια, το ξεκαθαρισα. Είχα ξοδέψει τότε πάνω από 20.000 για παιδι, έχασα τη δουλειά μου γιατί ελειπα Κ πολλά άλλα που δεν έχει νόημα να θυμάμαι τώρα. 

Πήγα για να κάνω παιδί, όχι για να αποτύχω πάλι βέβαια απέτυχα την πρώτη αλλά για πολύ συγκεκριμένο λογο.

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Σας ευχαριστώ πραγματικά πάρα πάρα πολύ όλες για την βοήθειά σας!!! Μου ανοίξατε τα μάτια!!! 

Τουλάχιστον αυτή την φορά θα απαιτήσω πράγματα και δεν θα ξαναπάω σαν πρόβατο.

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ καλή μου φίλη επισκέφθηκε και τον γιατρό την κοριτσιών στο Μητέρα και τον Τσιριγ και έμεινε ευχαριστημένη και από τους 2 , και οι δύο της είπαν σίγουρα 10-12 ωάρια( ουσιαστικά κάνεις δεν ξέρει από πριν σίγουρα) και όσα βγουν ( τουλάχιστον 4-6 σίγουρα αλλιώς ακυρώνεται) επειδή παίζει και ένα ρολο το σπέρμα, κατέληξε με τον Τσιριγ καθαρά γιατί είναι πολύ κοντά της, πήρε 11 ωάρια και έκανε 6 βλαστοκύστες άριστες ,  η τιμή 4800 , όπως λέτε πάνω κάτω όλες. 

Ρώτησε και εκ των έσω για τον Μαστρ επειδή είναι σε ιατρικό κύκλο, σαν κέντρο δεν έχει αναπτύξει το κομμάτι των δανεικών και γι'αυτό δεν δίνει έμβρυα πολλά, το focus του είναι κυρίως στα ζευγάρια που κάνουν εξωσωματική δική τους. 

Εύχομαι καλή επιτυχία σ όλες σας 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mayax είπε:

Σας ευχαριστώ πραγματικά πάρα πάρα πολύ όλες για την βοήθειά σας!!! Μου ανοίξατε τα μάτια!!! 

Τουλάχιστον αυτή την φορά θα απαιτήσω πράγματα και δεν θα ξαναπάω σαν πρόβατο.

 

Ακριβως

Γιατί κι εγώ σαν πρόβατο πήγαινα αρχικά 

 

Just now, Anniee είπε:

Να πω και εγώ καλή μου φίλη επισκέφθηκε και τον γιατρό την κοριτσιών στο Μητέρα και τον Τσιριγ και έμεινε ευχαριστημένη και από τους 2 , και οι δύο της είπαν σίγουρα 10-12 ωάρια( ουσιαστικά κάνεις δεν ξέρει από πριν σίγουρα) και όσα βγουν ( τουλάχιστον 4-6 σίγουρα αλλιώς ακυρώνεται) επειδή παίζει και ένα ρολο το σπέρμα, κατέληξε με τον Τσιριγ καθαρά γιατί είναι πολύ κοντά της, πήρε 11 ωάρια και έκανε 6 βλαστοκύστες άριστες ,  η τιμή 4800 , όπως λέτε πάνω κάτω όλες. 

Ρώτησε και εκ των έσω για τον Μαστρ επειδή είναι σε ιατρικό κύκλο, σαν κέντρο δεν έχει αναπτύξει το κομμάτι των δανεικών και γι'αυτό δεν δίνει έμβρυα πολλά, το focus του είναι κυρίως στα ζευγάρια που κάνουν εξωσωματική δική τους. 

Εύχομαι καλή επιτυχία σ όλες σας 

Ακριβως

Πρέπει να πάει σε εξειδικευμένο κέντρο, γι αυτό έγραψα το ΙΑΚ, ασχολείται κατ αποκλειστικότητα σχεδόν με δοτριες αλλά από ότι διαβάζω κ το Μητέρα δεν πάει πίσω... Και πολύ καλό κοστος

 

  • Μου αρέσει 3

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, ni-ki είπε:

Ο γιατρός μου σαφώς μου πρότεινε δωρεά απλά εγώ δεν ήμουν σίγουρη. Ο άνδρας μου δεν είχε θέμα , ότι αποφάσιζα εγώ ,αρκεί να είμαι εγώ καλά μου λέει πάντα. Τώρα που το σκέφτομαι μάλλον λάθος έκανα . Απλά φοβάμαι ότι εάν μια στο εκατομμύριο πετύχω με δανεικά θα είμαι μια μεγάλη μαμά. Δεν μπορώ να γυρίσω τα χρόνια πίσω, όσο και αν το θέλω . Έχω χάσει τρεις εγκυμοσύνες , έχω ελέγχει από παντού έχω κάνει εξωσωματικές χωρίς επιτυχία , έχω δώσει άπειρα χρήματα σε όλους και παραμένω με μια άδεια αγκαλιά . Ίσως το τολμήσω γιατί θα είναι πάντα ένα αγκάθι μέσα μου ότι μια λαθος επιλογή μου , μας στερησε ένα παιδί...

Να προχωρήσεις με δανεικά ωάρια, θα αλλάξει η ψυχολογία σου αν πετύχεις κ θα τα ξεχάσεις όλα. Κ μπορείς να βάλεις κ το δικό σου μαζί αν φτάσει βλαστοκυστη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mayax είπε:

2 βλαστοκύστες 5000 ευρώ μου είπαν και ότι η κοπέλα κάνει κι εκείνη την προσπάθειά της στο κέντρο αλλά είναι ηλικιακά μικρότερη.

Αυτο δεν παίζει, δεν υπάρχει καμια περιπτωση μα καμια!!!!

 Αυτην την σκέψη να την εχεις οταν εισαι μικρή ηλικιακά τύπου 28 και μπαίνεις στην εξωσωματική δεν υπάρχει περιπτωση, να εχεις  φτασει στα 40 να σου έχουν περισσέψει έμβρυα και να το το σκέψεις αντί να τα πετάξεις να βοηθήσεις μια γυναίκα μπορει.

Just now, Sofia1214 είπε:

Να προχωρήσεις με δανεικά ωάρια, θα αλλάξει η ψυχολογία σου αν πετύχεις κ θα τα ξεχάσεις όλα. Κ μπορείς να βάλεις κ το δικό σου μαζί αν φτάσει βλαστοκυστη

Αυτο δεν επιτρεπεται απο τον νόμο, μονο σε διαφορετική εμβρυομεταφορά.

  • Μου αρέσει 3

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia1214 είπε:

Να προχωρήσεις με δανεικά ωάρια, θα αλλάξει η ψυχολογία σου αν πετύχεις κ θα τα ξεχάσεις όλα. Κ μπορείς να βάλεις κ το δικό σου μαζί αν φτάσει βλαστοκυστη

Απαγορεύεται από το νόμο! 

Η το δικό της μόνο του η δότριας. 

Just now, Καντι είπε:

Αυτο δεν παίζει, δεν υπάρχει καμια περιπτωση μα καμια!!!!

 Αυτην την σκέψη να την εχεις οταν εισαι μικρή ηλικιακά τύπου 28 και μπαίνεις στην εξωσωματική δεν υπάρχει περιπτωση, να εχεις  φτασει στα 40 να σου έχουν περισσέψει έμβρυα και να το το σκέψεις αντί να τα πετάξεις να βοηθήσεις μια γυναίκα μπορει.

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα 

Απλώς πολλα κέντρα το πλασάρουν για να μην αισθανθεί ασχημα η γυναικα

Εκνευρίζομαι όταν ακούω ότι τρία κέντρα της έδωσαν τιμή για δύο Βλαστοκυστες Κ μάλιστα τόσο μεγάλη... Προσωπικά θα προβληματιζομουν παρά πολύ. 

Εγώ το έχω πει, απαιτησα Κ δεν άφησα τον άντρα μου να βγάλει τσιμουδιά, μάλιστα κάποια στιγμή πέταξε μια χαζομάρα του στυλ σας εμπιστευομαστε απόλυτα κ τον έκοψα λέγοντάς εγω μόνο τον γιατρό μου εμπιστεύομαι εσάς θα δείξει... 

Και την δεύτερη φορά μετά την αποτυχία που εκθειαζε η εμβρυολογος τα έμβρυα, Σορρυ για το λεξιλόγιο της λεω άσε τις παπαριες σε εμένα, δίνουν εγκυμοσύνη? 

Μετά της εξήγησα ότι δεν είχα θέμα με εκείνη αλλά όλα θα κρίνονταν εκ του αποτελέσματος. 

Πρέπει να καταχαρηκαν που με ξεφορτώθηκαν. 

  • Χαχα 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Απαγορεύεται από το νόμο! 

Η το δικό της μόνο του η δότριας. 

Θα συμφωνήσω απόλυτα 

Απλώς πολλα κέντρα το πλασάρουν για να μην αισθανθεί ασχημα η γυναικα

Εκνευρίζομαι όταν ακούω ότι τρία κέντρα της έδωσαν τιμή για δύο Βλαστοκυστες Κ μάλιστα τόσο μεγάλη... Προσωπικά θα προβληματιζομουν παρά πολύ. 

Εγώ το έχω πει, απαιτησα Κ δεν άφησα τον άντρα μου να βγάλει τσιμουδιά, μάλιστα κάποια στιγμή πέταξε μια χαζομάρα του στυλ σας εμπιστευομαστε απόλυτα κ τον έκοψα λέγοντάς εγω μόνο τον γιατρό μου εμπιστεύομαι εσάς θα δείξει... 

Και την δεύτερη φορά μετά την αποτυχία που εκθειαζε η εμβρυολογος τα έμβρυα, Σορρυ για το λεξιλόγιο της λεω άσε τις παπαριες σε εμένα, δίνουν εγκυμοσύνη? 

Μετά της εξήγησα ότι δεν είχα θέμα με εκείνη αλλά όλα θα κρίνονταν εκ του αποτελέσματος. 

Πρέπει να καταχαρηκαν που με ξεφορτώθηκαν. 

Μια χαρά τους τα είπες!!! Εγώ  δυστυχώς ανοίγω το στόμα μου να μιλήσω σε άλλους σε γιατρούς είμαι κότα λειράτη .Φοβάμαι μην τσαντιστούν και βγάλουν το άχτι τους πάνω μου....

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Mayax είπε:

Είμαι στον Μαστρο.... καταλάβατε φαντάζομαι!!! Αλλά και με άλλα δύο που μίλησα μου είπαν τα ίδια!!!! Μάλλον είναι ταρίφα τι να πω... 

Αυτό πάντως ήταν και το καμπανάκι που με έκανε να ψαξω λίγο ...σκεφτόμουν ότι καμία γυναίκα δεν θα ρίσκαρε να δώσει ωάρια τουλάχιστον όχι πριν...είναι σίγουρη για τα δικά της αποτελέσματα

Συγγνώμη που επεμβαίνω, δεν ανήκω καν στο συγκεκριμένο γκρουπ και ίσως δε δικαιούμαι να γράφω, αλλά ακούγεται έντονα ότι οι 2 μεγαλύτεροι γιατροί της Αθήνας, Π. και Μ. 'κλέβουν' ωάρια εν αγνοίας νέων γυναικών. Το τραγικό είναι ότι αυτές οι γυναίκες έχουν εν αγνοία τους και άλλα βιολογικά παιδιά, για μένα είναι ανατριχιαστικό...Παρόλο που δεν είμαι και τόσο νέα, άρα μάλλον δεν ανήκω στο target group, αυτός ήταν και ο πιο σημαντικός λόγος που με έκανε να εξαντλήσω τα άλλα περιθώρια πριν πάω σε εξωσωματική και σίγουρα μόνο και μόνο από αυτό έχω διαγράψει τα 2 αυτά κέντρα...

Επίσης αυτό που έγραψε άλλη κοπέλα για έμβρυο δικό της και ξένα ταυτόχρονα, έχω ακούσει μαρτυρία γνωστής μου γυναίκας 47 ετών που έβαλε 2 δικά της και 1 ξένο στον Π. Αν ήξερε ότι είναι παράνομο, δεν θα το έλεγε ανοιχτά, οπότε δε νομίζω να έλεγε ψέματα. Μετά μου έδειχνε φωτογραφίες του παιδιού της για να μου δείξει πόσο της μοιάζει, διότι είχε θέμα με τον πατέρα, ο οποίος διεκδικούσε την επιμέλεια με τη δικαιολογία ότι μπορεί να μην είναι από δικό της γενετικό υλικό. Οπότε καταλαβαίνουμε για ποιο λόγο ο νόμος το απαγορεύει...

Για την κοπέλα που αναρωτιέται για το όριο ηλικίας, φίλη της μητέρας μου έκανε επιτυχημένη προσπάθεια στον Παρ. στα 52 της και είμαι 100% σίγουρη για την ηλικία της. Στον κόσμο έλεγαν ότι είναι φυσική σύλληψη, γιατί γνώριζαν το νόμο.

Ίσως σήμερα μίλησα πιο ανοιχτά απ' ό,τι θα έπρεπε, ανέφερα γνωστά μου περιστατικά που παραβίασαν το νόμο και ζητώ συγγνώμη αν σόκαρα, αλλά όλοι υποψιαζόμαστε ότι μέσα στο συγκεκριμένο χώρο γίνονται πολλές απάτες...

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Συγγνώμη που επεμβαίνω, δεν ανήκω καν στο συγκεκριμένο γκρουπ και ίσως δε δικαιούμαι να γράφω, αλλά ακούγεται έντονα ότι οι 2 μεγαλύτεροι γιατροί της Αθήνας, Π. και Μ. 'κλέβουν' ωάρια εν αγνοίας νέων γυναικών. Το τραγικό είναι ότι αυτές οι γυναίκες έχουν εν αγνοία τους και άλλα βιολογικά παιδιά, για μένα είναι ανατριχιαστικό...Παρόλο που δεν είμαι και τόσο νέα, άρα μάλλον δεν ανήκω στο target group, αυτός ήταν και ο πιο σημαντικός λόγος που με έκανε να εξαντλήσω τα άλλα περιθώρια πριν πάω σε εξωσωματική και σίγουρα μόνο και μόνο από αυτό έχω διαγράψει τα 2 αυτά κέντρα...

Επίσης αυτό που έγραψε άλλη κοπέλα για έμβρυο δικό της και ξένα ταυτόχρονα, έχω ακούσει μαρτυρία γνωστής μου γυναίκας 47 ετών που έβαλε 2 δικά της και 1 ξένο στον Π. Αν ήξερε ότι είναι παράνομο, δεν θα το έλεγε ανοιχτά, οπότε δε νομίζω να έλεγε ψέματα. Μετά μου έδειχνε φωτογραφίες του παιδιού της για να μου δείξει πόσο της μοιάζει, διότι είχε θέμα με τον πατέρα, ο οποίος διεκδικούσε την επιμέλεια με τη δικαιολογία ότι μπορεί να μην είναι από δικό της γενετικό υλικό. Οπότε καταλαβαίνουμε για ποιο λόγο ο νόμος το απαγορεύει...

Για την κοπέλα που αναρωτιέται για το όριο ηλικίας, φίλη της μητέρας μου έκανε επιτυχημένη προσπάθεια στον Παρ. στα 52 της και είμαι 100% σίγουρη για την ηλικία της. Στον κόσμο έλεγαν ότι είναι φυσική σύλληψη, γιατί γνώριζαν το νόμο.

Ίσως σήμερα μίλησα πιο ανοιχτά απ' ό,τι θα έπρεπε, ανέφερα γνωστά μου περιστατικά που παραβίασαν το νόμο και ζητώ συγγνώμη αν σόκαρα, αλλά όλοι υποψιαζόμαστε ότι μέσα στο συγκεκριμένο χώρο γίνονται πολλές απάτες...

Την τελευταια τριετία ισχύει ο νόμος οτι δεν μπορείς να κανεις mix τα δικά σου ωαρια και της δοτριας παλιότερα ηταν σύνηθες.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Την τελευταια τριετία ισχύει ο νόμος οτι δεν μπορείς να κανεις mix τα δικά σου ωαρια και της δοτριας παλιότερα ηταν σύνηθες.

αν ο γιατρός μπορεί να κανει π@στια το κανει  ανετα κ ανάλογα κ την θεση που εχει στο κεντρο

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Την τελευταια τριετία ισχύει ο νόμος οτι δεν μπορείς να κανεις mix τα δικά σου ωαρια και της δοτριας παλιότερα ηταν σύνηθες.

Δε θυμάμαι πότε γεννήθηκε το συγκεκριμένο παιδί, πάντως όχι πολύ παλιά. Ίσως δεν ίσχυε ο νόμος, ίσως πήγαν κάποιες τέτοιες περιπτώσεις στα δικαστήρια και αναγκάστηκαν να το νομοθετήσουν, δε γνωρίζω...

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αν ο γιατρός μπορεί να κανει π@στια το κανει  ανετα κ ανάλογα κ την θεση που εχει στο κεντρο

Ήταν ο Π., ο ιδιοκτήτης του μεγαλύτερου κέντρου στην Αθήνα, ίσως και στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Δε θυμάμαι πότε γεννήθηκε το συγκεκριμένο παιδί, πάντως όχι πολύ παλιά. Ίσως δεν ίσχυε ο νόμος, ίσως πήγαν κάποιες τέτοιες περιπτώσεις στα δικαστήρια και αναγκάστηκαν να το νομοθετήσουν, δε γνωρίζω...

Ήταν ο Π., ο ιδιοκτήτης του μεγαλύτερου κέντρου στην Αθήνα, ίσως και στην Ελλάδα.

αυτό  απο μονο τ λεει πολλα....γοατι οταν τον ρωτησα εγω τον δικο μ ντοκ μ λεει απαγορεύεται δεν μπορω να το κανω ασε που δεν υπαρχει κ νοημα κιολας

Just now, Mayax είπε:

Σας ευχαριστώ πραγματικά πάρα πάρα πολύ όλες για την βοήθειά σας!!! Μου ανοίξατε τα μάτια!!! 

Τουλάχιστον αυτή την φορά θα απαιτήσω πράγματα και δεν θα ξαναπάω σαν πρόβατο.

 

χαρα μας που σε βοηθησαμε να βγάλεις  ακρη.. κ προβατο δεν εισαι...για εισαι εδω εισαι μαχημη κ μονο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Συγγνώμη που επεμβαίνω, δεν ανήκω καν στο συγκεκριμένο γκρουπ και ίσως δε δικαιούμαι να γράφω, αλλά ακούγεται έντονα ότι οι 2 μεγαλύτεροι γιατροί της Αθήνας, Π. και Μ. 'κλέβουν' ωάρια εν αγνοίας νέων γυναικών. Το τραγικό είναι ότι αυτές οι γυναίκες έχουν εν αγνοία τους και άλλα βιολογικά παιδιά, για μένα είναι ανατριχιαστικό...Παρόλο που δεν είμαι και τόσο νέα, άρα μάλλον δεν ανήκω στο target group, αυτός ήταν και ο πιο σημαντικός λόγος που με έκανε να εξαντλήσω τα άλλα περιθώρια πριν πάω σε εξωσωματική και σίγουρα μόνο και μόνο από αυτό έχω διαγράψει τα 2 αυτά κέντρα...

Επίσης αυτό που έγραψε άλλη κοπέλα για έμβρυο δικό της και ξένα ταυτόχρονα, έχω ακούσει μαρτυρία γνωστής μου γυναίκας 47 ετών που έβαλε 2 δικά της και 1 ξένο στον Π. Αν ήξερε ότι είναι παράνομο, δεν θα το έλεγε ανοιχτά, οπότε δε νομίζω να έλεγε ψέματα. Μετά μου έδειχνε φωτογραφίες του παιδιού της για να μου δείξει πόσο της μοιάζει, διότι είχε θέμα με τον πατέρα, ο οποίος διεκδικούσε την επιμέλεια με τη δικαιολογία ότι μπορεί να μην είναι από δικό της γενετικό υλικό. Οπότε καταλαβαίνουμε για ποιο λόγο ο νόμος το απαγορεύει...

Για την κοπέλα που αναρωτιέται για το όριο ηλικίας, φίλη της μητέρας μου έκανε επιτυχημένη προσπάθεια στον Παρ. στα 52 της και είμαι 100% σίγουρη για την ηλικία της. Στον κόσμο έλεγαν ότι είναι φυσική σύλληψη, γιατί γνώριζαν το νόμο.

Ίσως σήμερα μίλησα πιο ανοιχτά απ' ό,τι θα έπρεπε, ανέφερα γνωστά μου περιστατικά που παραβίασαν το νόμο και ζητώ συγγνώμη αν σόκαρα, αλλά όλοι υποψιαζόμαστε ότι μέσα στο συγκεκριμένο χώρο γίνονται πολλές απάτες...

Πραγματικά δεν θέλω να σκέφτομαι ότι μπορεί να ισχύει κάτι τέτοιο....Η αλήθεια είναι ότι πριν την εξωσωματική με δικά μου μου έδωσαν να υπογράψω ένα σκασμο χαρτιά που ρωτούσαν τι θέλετε να κάνετε με τα ωάρια που μπορεί να περισσέψουν ή με τα έμβρυα ...θέλω να ελπίζω ότι αυτό που υπέγραψα έγινε ....

Πάντως στον Μ. όταν είχε μείνει ένα δικό μου κατάψυξη και ρώτησα για δανεικά μου είπαν ότι δεν γίνεται μαζί ....πρώτα η δική μου και ξεχωριστά μετά όποια άλλη προσπάθεια θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mayax είπε:

Μια χαρά τους τα είπες!!! Εγώ  δυστυχώς ανοίγω το στόμα μου να μιλήσω σε άλλους σε γιατρούς είμαι κότα λειράτη .Φοβάμαι μην τσαντιστούν και βγάλουν το άχτι τους πάνω μου....

Άμα πας κοπέλα μου έτσι, θα σε φάνε λάχανο. Τοσα λεφτά παίρνουν, χρυσωρυχείο είμαστε??? 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...