Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι, Πολυ χάρηκα!!!!

Το team τι κανει????

σε ευχαριστω πολυ...να χαίρεσαι την μπουμπούκια σ κ να τις φας τα μπουτάκια της....Είμαστε ολες καλα....σε ευχαριστώ πολύ αγαπη μ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Μια χαρά είναι το ψυχουλακι μου. Είναι ήρεμο κ υπομονετικό παιδάκι. 

Εγώ υποφέρω από πόνο στον κόκκυγα. Άστα. 

Σας σκεφτομουν ρε αγαπη χαίρομαι που είσαι ήρεμη. Αυτό που λες είναι κυστη; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Nicol_ είπε:

Συγχαρητήρια! Με το καλο το μωρακι σου!! Θυμαμαι καποιες κοπελες που προσπαθουσαν και σε θυμαμαι Ραφαελα μου χαιρομαι πολυ για σενα!! 

σε ευχαριστω κούκλα μ γλυκιά.μμμμ....σ ευχομαι γρηγορα ν πάρεις τον έρωτα σ αγκαλιτσα..λιγο εμεινε κ σένα....ολα να σ πανε ροδινα

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπραβο κοπελα μ πολυ χαρηκα με τα νεα σου....μια ηρεμη εγκυμοσυνη ευχομαι με το καλο το μπεμπακι σου!!!!

@Smile89 να σου ζησει το μωρακι σου...καλα αναθρεμματα!!!

Τι κανουν τα υπολοιπα κοριτσια?

βαλεντινακι μ....να σ ζήσει το όμορφο μωρό σ....η κοράκλα σ.....να έχει πάντα υγεία κ ολα βέβαια τα μωράκια.....σε ευχαριστώ πολύ γλυκουλα μ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Όλα καλα θα είναι με το καλό κορίτσι μου !!

@Rafaelatarzan συγχαρηστηριααα καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη να έχεις!!

σε ευχαριστω μπεμπουλα μ.....να χει υγεία παντα το παιδάκι που περιμενεις .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριστω μπεμπουλα μ.....να χει υγεία παντα το παιδάκι που περιμενεις .

Σε ευχαριστώ καλη μου για όλες γερά μωράκια! Ποτε θα πας γιατρό τι φάση είστε χοριακη επανάληψη;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ καλη μου για όλες γερά μωράκια! Ποτε θα πας γιατρό τι φάση είστε χοριακη επανάληψη;;

ναι θα κανω επανάληψη Τετάρτη κ μετα τη επόμενη θα πάω να δει αν έχω 2η 1 φακή...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριστω πολυ...να χαίρεσαι την μπουμπούκια σ κ να τις φας τα μπουτάκια της....Είμαστε ολες καλα....σε ευχαριστώ πολύ αγαπη μ....

Έχει μαγουλιθρεεεεες!!!

πρίν από 24 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σας σκεφτομουν ρε αγαπη χαίρομαι που είσαι ήρεμη. Αυτό που λες είναι κυστη; 

Ελπίζω πως όχι. Προς το παρόν να το πω απλά πονάει η ουρά μου. Φφφφφφφ.....


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Smile89 είπε:

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Τι κάνεις?

 

Εδω με την πριγκιπισσα μου αγγαλιτσα καθομαστε! Τωρα ξεκινησε γελαει κ μας εχει παρει τα μυαλα πηγαμε στην παιδιατρο σημερα και βαλαμε 1κιλο σε 20μερες θρεφταρακι εγινε η μπουλουκα μ....40ντιζω την δευτερα με πεδευει μια μολυνση κατω στα εξωτερικα ραμματα δεν τα δεχεται ο οργανισμος ευτυχως μονο τα εξω τα μεσα ειναι μια χαρα οσα εμειναν και περνω αντιβιωση απο σημερα!

Κατα τα αλλα καλα....εσεις πως πατε??


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 38 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

 

βαλεντινακι μ....να σ ζήσει το όμορφο μωρό σ....η κοράκλα σ.....να έχει πάντα υγεία κ ολα βέβαια τα μωράκια.....σε ευχαριστώ πολύ γλυκουλα μ

Σε ευχαριστω κοπελα μ...ολα τα καλα του Θεου ευχομαι!!! Γρηγορα να ζησεις αυτα τα γλυκα βασανα!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εδω με την πριγκιπισσα μου αγγαλιτσα καθομαστε! Τωρα ξεκινησε γελαει κ μας εχει παρει τα μυαλα πηγαμε στην παιδιατρο σημερα και βαλαμε 1κιλο σε 20μερες θρεφταρακι εγινε η μπουλουκα μ....40ντιζω την δευτερα με πεδευει μια μολυνση κατω στα εξωτερικα ραμματα δεν τα δεχεται ο οργανισμος ευτυχως μονο τα εξω τα μεσα ειναι μια χαρα οσα εμειναν και περνω αντιβιωση απο σημερα!

Κατα τα αλλα καλα....εσεις πως πατε??

Πολλά φιλάκια στην κορούλα σου να την χαίρεστε έτσι να είναι πάντα γελαστή! Περαστικά κ με τα ράμματα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Πολλά φιλάκια στην κορούλα σου να την χαίρεστε έτσι να είναι πάντα γελαστή! Περαστικά κ με τα ράμματα..

Της δινωω.....την εχω φαειιι αντι να μυριζει μωρουδιλα μυριζει σαλια...ειναι ερωταςςς!!!! Με το καλο το μπεμπακι σουυυ τι εχεις κοριτσακι ή αγορακι?


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εδω με την πριγκιπισσα μου αγγαλιτσα καθομαστε! Τωρα ξεκινησε γελαει κ μας εχει παρει τα μυαλα πηγαμε στην παιδιατρο σημερα και βαλαμε 1κιλο σε 20μερες θρεφταρακι εγινε η μπουλουκα μ....40ντιζω την δευτερα με πεδευει μια μολυνση κατω στα εξωτερικα ραμματα δεν τα δεχεται ο οργανισμος ευτυχως μονο τα εξω τα μεσα ειναι μια χαρα οσα εμειναν και περνω αντιβιωση απο σημερα!

Κατα τα αλλα καλα....εσεις πως πατε??

Πώς κατάλαβες ότι έχεις πάθει μόλυνση??? Και σταμάτησες τον θηλασμό λόγω αντιβίωσης?

Εμάς μας χαμογελάει αλλά είναι αντανακλαστικό προς το παρόν!! Φυσικά και ήδη έχει ξεφύγει το μυαλό. 

πρίν από 10 λεπτά , Beboula25 είπε:

Άντε με το καλό όλα! 

@Smile89 περαστικά γρήγορα!

Από το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Πώς κατάλαβες ότι έχεις πάθει μόλυνση??? Και σταμάτησες τον θηλασμό λόγω αντιβίωσης?

Εμάς μας χαμογελάει αλλά είναι αντανακλαστικό προς το παρόν!! Φυσικά και ήδη έχει ξεφύγει το μυαλό. 

Από το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί!!

Εβγαλα κατι σαν σπυρια π εβγαζαν πυον ας το πω πανω στις τρυπες π ηταν τα ραμματα τα οποια πλεον εχουν πεσει κ εκει καταλαβα πως κατι τρεχει....κοκυωδης ιστος ή κοκυωμα λεγεται...

Τον θηλασμο τον σταματησα μια εβδομαδα μετα την γεννα γιατι η μικρη δεν το ετρωγε ολο απο το στηθος κ εμενε μεσα εγω προσπαθουσα να βγαλω οτι εμενε αλλα λογω χαζου θηλαστρου δεν εβγαζε κατι με πονουσε το στηθος κ ετσι οταν πηγα στο νοσοκομειο να το βγαλω με το νοσοκομειακο θηλαστρο δεν εβγαζε τπτ αρχη μαστιτιδας μ ειπαν μ εβγαλαν οσο μπορουσαν με το χερι κ αποθηλασα με χαπια...

Περαστικα κιολας!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...