Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου σερνομαι κ πολύ λυπάμαι.σαν άρρωστη είμαι.αντε να μου ρθει η ψυχοβγαλτα να τελειώνω.νομιζω πέφτει κ η θερμοκρασία μου.μια σταγόνα χθες καφέ κ μια σταγόνα σήμερα μπεζ.δεν έχω κουράγιο ούτε να γράψω( φαντάσου).σας καληνυχτω και ότι είναι να γίνει ας γίνει αύριο να τελειώνω. η ψυχή μου βγαίνει,και πόνος και τσάμπα ελπίδα με την παλιοσταγονα και βράζω ορμονικά.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Κ εγώ σας ευχαριστώ ώρα κορίτσια που μπορώ και μοιράζομαι τόσο προσωπικές στιγμές 

Που δε μπορώ να τις μοιραστώ με καμμιά φίλη ,φίλο και με κανένα συγγενή 

Κ έτσι παίρνω κ εγώ κουράγιο να συνεχίσω

Άσχετο 

Ακόμα δεν έχει ανοίξει θέμα μαϊου 2021???

Τυχαίο;;;

Εμάς περιμένουν παιδιά να ξέρετε

Κορίτσια άνοιξε σήμερα το πρωίιιιιι!  

Κ εγώ πολύ θα ήθελα να είμαι στις μανούλες Μάιου γιατί κ εγώ είμαι ταυρακι του Μαΐου!!αλλά νομίζω ότι αν τα καταφέρουμε να μην μας έρθει τον Οκτώβρη θα είμαστε μανούλες Ιουνίουυυυ!!

Ας μην έρθει η ακατανομαστη κ δεν πειράζει ότι μήνας κ να είναι!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κορίτσια μου σερνομαι κ πολύ λυπάμαι.σαν άρρωστη είμαι.αντε να μου ρθει η ψυχοβγαλτα να τελειώνω.νομιζω πέφτει κ η θερμοκρασία μου.μια σταγόνα χθες καφέ κ μια σταγόνα σήμερα μπεζ.δεν έχω κουράγιο ούτε να γράψω( φαντάσου).σας καληνυχτω και ότι είναι να γίνει ας γίνει αύριο να τελειώνω. η ψυχή μου βγαίνει,και πόνος και τσάμπα ελπίδα με την παλιοσταγονα και βράζω ορμονικά.

Να μην ερθει και να κάνει την ανατροπή...να ξεκουραστείς και αυριο θα περιμένουμε νέα σου!!!!:wub:

Just now, Evouska είπε:

Κορίτσια άνοιξε σήμερα το πρωίιιιιι!  

Κ εγώ πολύ θα ήθελα να είμαι στις μανούλες Μάιου γιατί κ εγώ είμαι ταυρακι του Μαΐου!!αλλά νομίζω ότι αν τα καταφέρουμε να μην μας έρθει τον Οκτώβρη θα είμαστε μανούλες Ιουνίουυυυ!!

Ωωωω άνοιξε ε?????με περιμένει τότε η αυτο η το Ιουνίου....:wink:

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Να μην ερθει και να κάνει την ανατροπή...να ξεκουραστείς και αυριο θα περιμένουμε νέα σου!!!!:wub:

Ωωωω άνοιξε ε?????με περιμένει τότε η αυτο η το Ιουνίου....:wink:

Βασούλα μου η τελευταία σου περίοδος πότε ήταν; 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ έγραψα στο κοριτσι να μην νιώθει μοναξιά

Χαχαχαχα

Χαχαχαχα πω πω απίστευτο!!! Άνοιξε το θεματάκι!!! Έλα να μαζευτούμε εκεί μην είναι μόνο του το κορίτσι!!! 

  • Μου αρέσει 1

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Να μην ερθει και να κάνει την ανατροπή...να ξεκουραστείς και αυριο θα περιμένουμε νέα σου!!!!:wub:

Ωωωω άνοιξε ε?????με περιμένει τότε η αυτο η το Ιουνίου....:wink:

Vasoula καμία ανατροπή δεν θα γίνει τώρα τουαλέτα είχα λίγο ακόμα στο χαρτί αλλά πίστεψέ με ας έρθει γιατί έχω δυο μέρες πόνο που είναι τουλάχιστον περίεργο.αλλα ξεκίνησε η περίοδος.next month.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Κορίτσια μου σερνομαι κ πολύ λυπάμαι.σαν άρρωστη είμαι.αντε να μου ρθει η ψυχοβγαλτα να τελειώνω.νομιζω πέφτει κ η θερμοκρασία μου.μια σταγόνα χθες καφέ κ μια σταγόνα σήμερα μπεζ.δεν έχω κουράγιο ούτε να γράψω( φαντάσου).σας καληνυχτω και ότι είναι να γίνει ας γίνει αύριο να τελειώνω. η ψυχή μου βγαίνει,και πόνος και τσάμπα ελπίδα με την παλιοσταγονα και βράζω ορμονικά.

Καλη ξεκούραση να έχεις. Μην στεναχωριέσαι σε παρακαλώ.κατι θα γίνει θα δεις

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, sofiadu είπε:

Κοριτσια; οταν εχετε ωορρηξια ειστε ευαισθητες; νευρικες; αναισθησια; ή εμενα ολα μου πανε στραβα κ θελω να κλαιω κ να φωναζω συνεχεια ανεξαρτητων ορμονων;;;;;;;;;;

 

Κλαίω εύκολα ,είμαι λυπημένη νιώθω ότι δεν με αγαπάει κανείς αλλά θέλω μπόλικο σεξ . επίσης φαγητό πολύ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Maria92 είπε:

Σήμερα ΔΕΝ την περιμένω!!! Χαχαχα. Εγώ συνήθως έχω πόνο στις γάμπες όταν είναι να έρθει και κάπως έτσι νιώθω και σήμερα. Νομίζω δε τη γλιτώνω...

Εσύ πότε ΔΕΝ την περιμένεις;

Εγώ την Δευτέρα... Εγώ νιώθω τραβήγματα στις ωοθήκες 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...