Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Maria92 είπε:

Χαχαχαχα έτσι μπράβο μην τους αφήνετε κορίτσια να πάρουν ανάσα!!! 

Προς το παρόν η περίοδος άφαντη. Έχω κατι τραβήγματα στη μήτρα και τσιμπηματακια στο στήθος. Έχουμε και το σκ τώρα που μας δένει τα χέρια!! Άσε που φοβάμαι να κάνω τεστ μην απογοητευτω όπως τον προηγούμενο μήνα με το καραμπινάτο αρνητικό. Πφφφ...

Ποτε περιμένεις Μαράκι μου????

Just now, Maria92 είπε:

Θεωρητικά σήμερα περιμένω... λέω να περιμενω την καθυστέρηση πρώτα. Τον προηγούμενο μήνα έκανα τεστ τη μέρα της αναμενόμενης περιόδου και ήταν αρνητικό. 

Αχ τωρα το είδα!!!καλε κανε αύριο!!χαχαχχαα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, vasiliki2020 είπε:

Είναι ωραίο να μπορούμε να μοιραζόμαστε αυτα που αισθανόμαστε με αλλα άτομα . το κάνει πιο εύκολο είτε είναι καλα τα αποτελεσματα είτε οχι

Βρε τι θέλει ο άνθρωπος;;;;έναν καλό λόγο δεν θέλει;;;ιδίως σε σημαντικές φάσεις όπως αυτήν.λοιπον τον καλό λόγο σας το λέω από πείρα μην περιμένετε να τον ακούσετε από τον περίγυρο.εγω βλακείες έχω ακούσει κ από κοντινά μου άτομα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria92 said:

Συμφωνώ...χρειάζεται συγκρατημένη αισιοδοξία , για αυτό και εγώ λέω να περιμενω μερικές μέρες!! Πολύ ωραία λοιπόν!!! Έχω παρεουλα στην αναμονή!!

 

Just now, vasiliki2020 said:

Είναι ωραίο να μπορούμε να μοιραζόμαστε αυτα που αισθανόμαστε με αλλα άτομα . το κάνει πιο εύκολο είτε είναι καλα τα αποτελεσματα είτε οχι

 

Just now, Ellidr said:

Ε και μένα να με περιμενετε ε;;

Αχ ναι κορίτσια τι σπουδαίο να μοιράζεσαι ειλικρινα σας ευχαριστώ όλες κ ας μην προλαβαίνω να γράψω σε όλες όλα τα διαβάζω μαζί θα τα περάσουμε κ τα θετικά κ τ άλλα που αργότερα θα γίνουν θετικά κ θα είναι μεγαλύτερη η χαρά μας!! Αντεεε όλες μαζί περιμένουμεεε με το καλοο

Just now, Sofiamar93 said:

Αχχχχ γλυκουλι μου.. Εγω δεν ξερω πως νιωθω για αυτον τον μηνα.. Λιγο περίεργα.. Τους αλλους 3 μηνες ημουν ενθουσιασμενη.. Τωρα επειδη ξεκινησα παλι δουλεια μιας και ανοιξαν τα σχολεια.. Ειμαι νηπιαγωγος.  Και τρεχαμε με γαμους βαφτισεις στενου κύκλου.. Και λιγο σκεφτηκα τον δικο μου που αναβλήθηκε και λιγο το θεμα του γαμου που εχουμε αναβάλει για του χρονου ΑΝ γινει.. Που δεν θελω να γινει.. Θελω να ερθει ενα μωρακι και να τον κανω το 22.. Ειμαι λιγο σε φαση πως να το πω.. Ζεν? Λιγο δεν με νοιαζει.. Εννοειται πως το θελω παρα πολυυυυυ.. Αλλα με βρισκω χαλαρη αυτον τον μηνα.. Και επισης εχω εναν στοχο που είπα αν δεν ερθει ενα μωρακι ως του χρονου που εχω κλεισει γαμο τοτε θα κανω και εγω με την σειρα μου και ο αντρας μου τυπικες εξετασεις να δουμε αν ειναι ολα καλα και απο εκει και περα προχωραμε.. Δεν θα πεθανω.. Ο γιατρος μου μου ειχε πει κατι που μου ειχε μεινει.. Οταν πηγα την τελευταια φορα τον Ιούλιο και του ειπα γιατρε θελω να προσπαθησω για παιδακι μας ειπε να κανετε εννοειται και να μην αγχωθεις.. Να ξερεις πλεον σχεδον ολα διορθώνονται.. Απο εδω θα φυγεις με παιδακι.. Αυτο μου ειπε.. Και για αυτο ειμαι τοσο θετικη

Έτσι ακριβώς να είσαι πάντα θετική!! Είμαι κ εγώ αισιόδοξη σε αυτό όλα διορθώνονται αρκεί να μη τα παρατάμε!! Άσε κάτι ξέρω κ εγώ από αναβολές παιδεύομαστε να παντρευτουμε δύο χρόνια κ μη φανταστείς φαντασμαγορειες έναν απλό πολιτικό θέλουμε να κάνουμε κ όλο αναποδιές γραφειοκρατία μεταφράσεις χαρτιά (είναι από άλλη χώρα ο άντρας μου), και στο καπάκι έναν ωραίο κορωνοιουλι. Σήμερα πήρα επιτέλους ένα ακόμα χαρτί που μας έλειπε κ πάλι δημαρχειο την Δευτέρα να δω τι άλλο θα μου ζητήσουν χεχε 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι  σε πολλές κοπέλες έχει συμβεί αυτό 

Μακάρι ρε κορίτσια για όλες τις κοπέλες 

Ας κάνω εγώ το πολύτιμο μου και μετά 

Όλα καλοδεχούμενα

Θα το κάνεις σύντομα το πολύτιμο.ολα καλά θα πάνε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Βρε τι θέλει ο άνθρωπος;;;;έναν καλό λόγο δεν θέλει;;;ιδίως σε σημαντικές φάσεις όπως αυτήν.λοιπον τον καλό λόγο σας το λέω από πείρα μην περιμένετε να τον ακούσετε από τον περίγυρο.εγω βλακείες έχω ακούσει κ από κοντινά μου άτομα. 

Συμφωνώ απόλυτα με όσα λες.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofiamar93 είπε:

 

Χαχαψχαα ναι το αλλαξαααα.. Λεω ειμαι η μονη με το ονομα του αντρουλη μου.. Ας το αλλαξω καλυτερα

Απαπαπαααα και λεω ποια είναι και ποια είναι!χαχαχχαχαχα

Πείτε μου πως το 92 στο μαρια και το 93 σοφακι ειναι οι χρονολογιες σας!!!!θα πηδηχτω από το παράθυρο!!!χαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ σας ευχαριστώ ώρα κορίτσια που μπορώ και μοιράζομαι τόσο προσωπικές στιγμές 

Που δε μπορώ να τις μοιραστώ με καμμιά φίλη ,φίλο και με κανένα συγγενή 

Κ έτσι παίρνω κ εγώ κουράγιο να συνεχίσω

Άσχετο 

Ακόμα δεν έχει ανοίξει θέμα μαϊου 2021???

Τυχαίο;;;

Εμάς περιμένουν παιδιά να ξέρετε

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Ναι  σε πολλές κοπέλες έχει συμβεί αυτό 

Μακάρι ρε κορίτσια για όλες τις κοπέλες 

Ας κάνω εγώ το πολύτιμο μου και μετά 

Όλα καλοδεχούμενα

Είμαι απόλυτα σίγουρη για σένα, μάλιστα όταν έφτασα στο τέλος των μηνυμάτων εξαιτίας σου ξεκίνησα να γράφω κ εγώ, θέλω να μοιραστώ την χαρά σου όταν θα έρθει :)

Just now, Emilly said:

Βρε τι θέλει ο άνθρωπος;;;;έναν καλό λόγο δεν θέλει;;;ιδίως σε σημαντικές φάσεις όπως αυτήν.λοιπον τον καλό λόγο σας το λέω από πείρα μην περιμένετε να τον ακούσετε από τον περίγυρο.εγω βλακείες έχω ακούσει κ από κοντινά μου άτομα. 

Αχ πόσα μα πόσα κουλά έχω ακούσει κ εγώ κ η αδερφή μου είναι κ εκείνη στην ίδια φάση με εμένα μόνο που προσπαθεί περισσότερο καιρό, δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσα print screen της έχω στείλει από τα μηνύματα σας να παίρνει κουραγιο χαχα, της δώσατε κ εκείνης αισιοδοξια θα ερχόταν κ εκείνη στην παρέα μας αλλά έχει δύσκολα ωράρια με τη δουλειά :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κ εγώ σας ευχαριστώ ώρα κορίτσια που μπορώ και μοιράζομαι τόσο προσωπικές στιγμές 

Που δε μπορώ να τις μοιραστώ με καμμιά φίλη ,φίλο και με κανένα συγγενή 

Κ έτσι παίρνω κ εγώ κουράγιο να συνεχίσω

Άσχετο 

Ακόμα δεν έχει ανοίξει θέμα μαϊου 2021???

Τυχαίο;;;

Εμάς περιμένουν παιδιά να ξέρετε

Αντε να το ανοίξουμε εμεις το θεματακι αυτο.τι ωραια που θα ειναι

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Vasoula είπε:

Απαπαπαααα και λεω ποια είναι και ποια είναι!χαχαχχαχαχα

Πείτε μου πως το 92 στο μαρια και το 93 σοφακι ειναι οι χρονολογιες σας!!!!θα πηδηχτω από το παράθυρο!!!χαχαχαχα

Εμενα ναιιι..χαχαχ Ειμαι γεννημένη τελευταια μερα του 93..31 Δεκεμβρίου 93

Just now, SerafinaPekala είπε:

 

 

Αχ ναι κορίτσια τι σπουδαίο να μοιράζεσαι ειλικρινα σας ευχαριστώ όλες κ ας μην προλαβαίνω να γράψω σε όλες όλα τα διαβάζω μαζί θα τα περάσουμε κ τα θετικά κ τ άλλα που αργότερα θα γίνουν θετικά κ θα είναι μεγαλύτερη η χαρά μας!! Αντεεε όλες μαζί περιμένουμεεε με το καλοο

Έτσι ακριβώς να είσαι πάντα θετική!! Είμαι κ εγώ αισιόδοξη σε αυτό όλα διορθώνονται αρκεί να μη τα παρατάμε!! Άσε κάτι ξέρω κ εγώ από αναβολές παιδεύομαστε να παντρευτουμε δύο χρόνια κ μη φανταστείς φαντασμαγορειες έναν απλό πολιτικό θέλουμε να κάνουμε κ όλο αναποδιές γραφειοκρατία μεταφράσεις χαρτιά (είναι από άλλη χώρα ο άντρας μου), και στο καπάκι έναν ωραίο κορωνοιουλι. Σήμερα πήρα επιτέλους ένα ακόμα χαρτί που μας έλειπε κ πάλι δημαρχειο την Δευτέρα να δω τι άλλο θα μου ζητήσουν χεχε 

Πεεεε κατάλαβα.. Κράτος.. Ολο χαρτουρες.. Οτι να ναι.. Αφηστε τον κοσμο να παντρευτει καλεεεεεε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Αντε να το ανοίξουμε εμεις το θεματακι αυτο.τι ωραια που θα ειναι

 

Just now, Ellidr είπε:

Κ εγώ σας ευχαριστώ ώρα κορίτσια που μπορώ και μοιράζομαι τόσο προσωπικές στιγμές 

Που δε μπορώ να τις μοιραστώ με καμμιά φίλη ,φίλο και με κανένα συγγενή 

Κ έτσι παίρνω κ εγώ κουράγιο να συνεχίσω

Άσχετο 

Ακόμα δεν έχει ανοίξει θέμα μαϊου 2021???

Τυχαίο;;;

Εμάς περιμένουν παιδιά να ξέρετε

Συμφωνώ και επαυξάνω μας περιμένουν!!!η που θα το πηδηξουμε να ανοίξουμε Ιούνη...οσες μείνουμε ρε κορίτσια τωρα (τοση σιγουριά) Ιούνη δε θα περιμένουμε????κάπου εκεί ε???τέλη Μαΐου αρχές Ιούνη....άντε λοιπόν!!για πάμεεεεε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Είμαι απόλυτα σίγουρη για σένα, μάλιστα όταν έφτασα στο τέλος των μηνυμάτων εξαιτίας σου ξεκίνησα να γράφω κ εγώ, θέλω να μοιραστώ την χαρά σου όταν θα έρθει :)

Αχ πόσα μα πόσα κουλά έχω ακούσει κ εγώ κ η αδερφή μου είναι κ εκείνη στην ίδια φάση με εμένα μόνο που προσπαθεί περισσότερο καιρό, δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσα print screen της έχω στείλει από τα μηνύματα σας να παίρνει κουραγιο χαχα, της δώσατε κ εκείνης αισιοδοξια θα ερχόταν κ εκείνη στην παρέα μας αλλά έχει δύσκολα ωράρια με τη δουλειά :)

Αχ κορίτσι μου 

Μακαρί να μην σας απογοητεύσω 

Γιατί το ξέρω ότι την μοιραζόμαστε τη χαρά όπως και την απογοήτευση 

Αλλά ας χαρούμε με την @KimK τώρα και να περιμένουμε την τεράστια χοριακη της την Δευτέρα 

Και ν ακολουθήσουμε και οι υπόλοιπες 

Οπότε είναι γραφτό της καθεμιας

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αχ κορίτσι μου 

Μακαρί να μην σας απογοητεύσω 

Γιατί το ξέρω ότι την μοιραζόμαστε τη χαρά όπως και την απογοήτευση 

Αλλά ας χαρούμε με την @KimK τώρα και να περιμένουμε την τεράστια χοριακη της την Δευτέρα 

Και ν ακολουθήσουμε και οι υπόλοιπες 

Οπότε είναι γραφτό της καθεμιας

Μα η πρώτη χαρά ήταν της @KimK και η δεύτερη η δικη σου!!!!!η σαλπιγγογραφια έκανε το θαύμα της λέμε...η Αγία σαλπιγγογραφια λοιπόν...:P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Απαπαπαααα και λεω ποια είναι και ποια είναι!χαχαχχαχαχα

Πείτε μου πως το 92 στο μαρια και το 93 σοφακι ειναι οι χρονολογιες σας!!!!θα πηδηχτω από το παράθυρο!!!χαχαχαχα

Χαχαχαχα στη δική μου περίπτωση το 92 είναι η χρονολογία γέννησης!!! 

Just now, Ellidr είπε:

Κ εγώ σας ευχαριστώ ώρα κορίτσια που μπορώ και μοιράζομαι τόσο προσωπικές στιγμές 

Που δε μπορώ να τις μοιραστώ με καμμιά φίλη ,φίλο και με κανένα συγγενή 

Κ έτσι παίρνω κ εγώ κουράγιο να συνεχίσω

Άσχετο 

Ακόμα δεν έχει ανοίξει θέμα μαϊου 2021???

Τυχαίο;;;

Εμάς περιμένουν παιδιά να ξέρετε

Αυτό εξακολουθεί να μου κάνει εντύπωση!!! Μήπως είναι καιρός να ανοίξει;;;;


ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...