Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, kons27 said:

Μήπως να πάρουμε και τους άντρες μας τίποτα βιταμίνες ρε κορίτσια??? μόνο εμείς παίρνουμε?

Τα έχεις τα δικιά σου έλα μου ντε γιατί να πάρουμε μόνο εμείς, καλή ιδέα για να δούμε τι θα προτείνουν τα κορίτσια!! 

Just now, Ellidr said:

Εμένα παίρνει καρνιτινη 

Βοηθάει το σπέρμα να είναι πιο κινητικό ,πιο ξύπνιο,κάνει καλό και στη καρδιά

 

Ωω και αυτο καλό, χρειάζονται εξετάσεις κ συνταγή γιατρού? Ενδιαφέρομαι κορίτσια όχι μόνο για μένα, αλλά γενικά κ για να δώσω τα φώτα μου σε άλλους φίλους κ συγγενείς αχαχαχ ότι μάθεις καλό ειναιιι :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, SerafinaPekala είπε:

Τα έχεις τα δικιά σου έλα μου ντε γιατί να πάρουμε μόνο εμείς, καλή ιδέα για να δούμε τι θα προτείνουν τα κορίτσια!! 

Ωω και αυτο καλό, χρειάζονται εξετάσεις κ συνταγή γιατρού? Ενδιαφέρομαι κορίτσια όχι μόνο για μένα, αλλά γενικά κ για να δώσω τα φώτα μου σε άλλους φίλους κ συγγενείς αχαχαχ ότι μάθεις καλό ειναιιι :-)

Όχι δε χρειάζεται συνταγή γιατρού και είναι και οικονομικά ,γύρω στα 8 ευρώ 

Εμένα μου είπε ο γυναικολόγος μου να τα πάρει και το είπα και στη γενετιστρια και μου είπε να τα συνεχίσει μέχρι να πάμε 

Οπότε κάτι καλό θα κάνουν 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Όχι δε χρειάζεται συνταγή γιατρού και είναι και οικονομικά ,γύρω στα 8 ευρώ 

Εμένα μου είπε ο γυναικολόγος μου να τα πάρει και το είπα και στη γενετιστρια και μου είπε να τα συνεχίσει μέχρι να πάμε 

Οπότε κάτι καλό θα κάνουν 

Ωω καλό, Ευχαριστωω το κινητό μου πλέον δεν έχει φωτογραφίες print screen έχει αχαχχα για να θυμάμαι όσα είναι σημαντικά!!! 

Ρε κορίτσια μπερδεύτηκα άλλο το φιλισιν και άλλο το φολικο? Και εκεί που άρχιζα να βγάζω άκρη... Χμμ και να πεις ότι δεν ψάχνω κ στο ίντερνετ ψάχνω, σαλάτα τα κάνα στο μυαλό μου αχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Ωω καλό, Ευχαριστωω το κινητό μου πλέον δεν έχει φωτογραφίες print screen έχει αχαχχα για να θυμάμαι όσα είναι σημαντικά!!! 

Ρε κορίτσια μπερδεύτηκα άλλο το φιλισιν και άλλο το φολικο? Και εκεί που άρχιζα να βγάζω άκρη... Χμμ και να πεις ότι δεν ψάχνω κ στο ίντερνετ ψάχνω, σαλάτα τα κάνα στο μυαλό μου αχαχαχ

Τι ίδιο πράμα είναι ή φυλλικό ή φολικό

Το filicine είναι η μάρκα

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Ειναι ακριβες οι αντρικες, οντως. Αληθεια βρε κοριτσι, ο γιατρος με το που ξεκινησες διεγερσεις ποιες βιταμινες σου εδωσε?

 

Just now, Evouska είπε:

Τόσο ακριβές?! Ποιες παίρνει;;

Παίρνει κάποιες που λέγονται sermatrop alfa και εχουν μεσα και καρνιτινη που ειπε η @Ellidr αλλα πολυ ακριβές βρε κορίτσια μου!τι να πω!!!

@Ellidr τι σου είπε ο γιατρός εσενα??πως προχωράς τωρα??

Just now, tina79 είπε:

Ειναι ακριβες οι αντρικες, οντως. Αληθεια βρε κοριτσι, ο γιατρος με το που ξεκινησες διεγερσεις ποιες βιταμινες σου εδωσε?

Παιρνω εδω και 3 μήνες τις folivit με b12 και d3.. και επειδή έφτιαξα και τη διατροφη μου(πολλούς χυμούς,αυγά,αβοκάντο διαψορα σπόρια και καθόλου αλάτι)δεν μου είπε για αλλες βιταμίνες....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula είπε:

 

Παίρνει κάποιες που λέγονται sermatrop alfa και εχουν μεσα και καρνιτινη που ειπε η @Ellidr αλλα πολυ ακριβές βρε κορίτσια μου!τι να πω!!!

@Ellidr τι σου είπε ο γιατρός εσενα??πως προχωράς τωρα??

Παιρνω εδω και 3 μήνες τις folivit με b12 και d3.. και επειδή έφτιαξα και τη διατροφη μου(πολλούς χυμούς,αυγά,αβοκάντο διαψορα σπόρια και καθόλου αλάτι)δεν μου είπε για αλλες βιταμίνες....

Εκανες πολυ καλα με την διατροφη! Το εχω ακουσει κ γω που το ψαχνω κοντα δυο χρονια τωρα για την εξωσωματικη, οτι πρεπει να τρως καλα κ σωστα κ ειδικα ολα αυτα που ειπες για το αβοκαντο, τα αυγα, τους χυμους, τα σπορια! Το συστηνουν κ οι ιδιοι τα συγκεκριμενα αν δεν κανω λαθος.. το αλατι ουτως η αλλως γτ με την διεγερση δινουν κ κορτιζονη, οποτε αναγκαστικα το κοβεις κ μονο καλο κανεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Εκανες πολυ καλα με την διατροφη! Το εχω ακουσει κ γω που το ψαχνω κοντα δυο χρονια τωρα για την εξωσωματικη, οτι πρεπει να τρως καλα κ σωστα κ ειδικα ολα αυτα που ειπες για το αβοκαντο, τα αυγα, τους χυμους, τα σπορια! Το συστηνουν κ οι ιδιοι τα συγκεκριμενα αν δεν κανω λαθος.. το αλατι ουτως η αλλως γτ με την διεγερση δινουν κ κορτιζονη, οποτε αναγκαστικα το κοβεις κ μονο καλο κανεις

Ετσι ακριβώς κοριτσακι μου...μου πρότεινε ο γιατρός τη διατροφή κ διάβασα εγω με το αλάτι....και να σου πω την αληθεια οταν το έκοψα με βοηθησε πολύ με τις ενεσεις και τα φουσκωματα και ολα αυτά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

 

Παίρνει κάποιες που λέγονται sermatrop alfa και εχουν μεσα και καρνιτινη που ειπε η @Ellidr αλλα πολυ ακριβές βρε κορίτσια μου!τι να πω!!!

@Ellidr τι σου είπε ο γιατρός εσενα??πως προχωράς τωρα??

Παιρνω εδω και 3 μήνες τις folivit με b12 και d3.. και επειδή έφτιαξα και τη διατροφη μου(πολλούς χυμούς,αυγά,αβοκάντο διαψορα σπόρια και καθόλου αλάτι)δεν μου είπε για αλλες βιταμίνες....

Εμείς προχωράμε σε σπερματεγχυση 

Ο γιατρός με τις εξετάσεις μας 

Απεφανθει στου τύπου ανεξήγητη υπογονιμότητα 

Δεν υπάρχουν αιτίες 

Γ αυτό είναι και πιο δύσκολο 

Θα το πουσαρουμε με μια σπερματεγχυση κ αν δεν πάει καλά 

Εξωσωματική

Αλλά θέλω να είμαι αισιόδοξη 

Μου είπε κομμένα τα γλυκά ,αλκοόλ και να προτιμώ προϊόντα ολικής αλέσεως 

Θα πω την 9 μέρα για υπέρηχο να δούμε τ αυγουλακια μου ,πώς πάνε 

Και βλέπουμε

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εμείς προχωράμε σε σπερματεγχυση 

Ο γιατρός με τις εξετάσεις μας 

Απεφανθει στου τύπου ανεξήγητη υπογονιμότητα 

Δεν υπάρχουν αιτίες 

Γ αυτό είναι και πιο δύσκολο 

Θα το πουσαρουμε με μια σπερματεγχυση κ αν δεν πάει καλά 

Εξωσωματική

Αλλά θέλω να είμαι αισιόδοξη 

Μου είπε κομμένα τα γλυκά ,αλκοόλ και να προτιμώ προϊόντα ολικής αλέσεως 

Θα πω την 9 μέρα για υπέρηχο να δούμε τ αυγουλακια μου ,πώς πάνε 

Και βλέπουμε

Αντε κοριτσάκι να σου πανε ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Νέο μέλος αν και σας διαβάζω εδώ και λίγες μέρες! Σύντομο ιστορικό: 28 χρονών, 7 μήνες προσπάθειες και 2 βιοχημικές στην 4η βδομάδα. Όλες αυτές οι συζητήσεις κάνουν τις δύσκολες στιγμές λίγο λιγότερο μοναχικές...

Για τους άντρες είδα ότι το coQ10 ενδείκνυται αλλά για την καρνιτινη δεν το ήξερα! Τυχαίνει να έχω κιόλας αλλά δεν νομίζω να ψηθεί να πάρει χωρίς να το πει γιατρός.

Ήθελα να σας ρωτήσω μήπως ξέρει καμμία. Εγώ το filicine 5mg το κόβω σε 4 αλλά δεν έχω ακούσει ποτέ να το κάνει καμμία αλλη. Διάβασα ότι ασφαλής ημερήσια δόση είναι στο 1 mg. Λέτε να μην ισχύει αυτό και να παίρνω λίγο τόσο καιρό; 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kelly_V είπε:

Καλησπέρα!

Νέο μέλος αν και σας διαβάζω εδώ και λίγες μέρες! Σύντομο ιστορικό: 28 χρονών, 7 μήνες προσπάθειες και 2 βιοχημικές στην 4η βδομάδα. Όλες αυτές οι συζητήσεις κάνουν τις δύσκολες στιγμές λίγο λιγότερο μοναχικές...

Για τους άντρες είδα ότι το coQ10 ενδείκνυται αλλά για την καρνιτινη δεν το ήξερα! Τυχαίνει να έχω κιόλας αλλά δεν νομίζω να ψηθεί να πάρει χωρίς να το πει γιατρός.

Ήθελα να σας ρωτήσω μήπως ξέρει καμμία. Εγώ το filicine 5mg το κόβω σε 4 αλλά δεν έχω ακούσει ποτέ να το κάνει καμμία αλλη. Διάβασα ότι ασφαλής ημερήσια δόση είναι στο 1 mg. Λέτε να μην ισχύει αυτό και να παίρνω λίγο τόσο καιρό; 

Καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας .να σου πω την αλήθεια δεν εχω ξανακούσει να το κόβουν στα τέσσερα. Αν στο ειπε ο γιατρός σου κάτι θα ξέρει. Εισαι μικρούλα οποτε εισαι μια χαρ.μετα της 2 βιοχημικός που είχες σου πρότεινε ο γιατρος να κανεις κάποιες εξετάσεις Γενικά το έχετε ψαξει;

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, SerafinaPekala είπε:

Χαχαχ ναιι είκοσι είκοσι τα περνουμε, χμμμ ενδιαφέρον αυτό με την ανίχνευση ορμόνης, τι είναι αυτή η ορμόνη και που βοηθάει να μάθω η άσχετη? 

Φτου φτουυ τέλειοι είστεεε πολύ χαίρομαι άιντε έτσι αγαπημένοι να μαστε όλοι!! Αα να βάλω κ εγώ κάποια στιγμή αχαχαχ αλλά εμείς επειδή συνήθως πηγαίνουμε για ψάρεμα πιο πολύ τα καλάμια κ τα ψάρια τραβάω πάρα εμάς αχαχαχ

Καιιι εγώ αυτές τις μέρες αυτό νιώθω δυσπεψία, κ έτσι στο λαιμό και να πεις ότι έκανα κάτι διαφορετικό το γνωστό σαβουριασμα... Χμμ μακάρι να μας βγει σε καλοοο

 

Αφήστε κ εγώ τα ίδια έκανα ακριβώς φοβήθηκα και έκανα μόνο εκείνη την επαφή με το αυγό που είχε η εφαρμογή, γι αυτό λέω όλα λάθος τα κάνα αυτόν τον μήνα, με το καλό τον επόμενο κάτι θα κάνω απ τις συμβουλές εδω μαξιλάρια κατακόρυφους δεν θα τον αφήσω σε χλωρό κλαρι :-)

Αυτη η ορμονη δειχνει την ποιοτητα των ωαριων. Σε αντιθεση με την amh που δειχνει την ποσοτητα που απομενει. Οσο πιο χαμηλη η fsh τοσο καλυτερη η ποιοτητα!Η εξεταση πρεπει να γινει απο τη δευτερη εως την τεταρτη μερα του κυκλου για να ειναι αξιοπιστη. Κανονικα γινεται με εξεταση αιματος, αλλα μια και βρηκα τα τεστ ειπα να παρω!Πριν 3 χρονια που ειχα κανει ολες τις ορμονολογικες αιματολογικες ειχα πατο την amh φαντασου ημουν 35 και η εικονα του αποθεματος ωαριων μου ταιριαζε με 42 + .Ειχα ομως καλη fsh. Τωρα πια εχουν περασει και 3 χρονια....για να δουμε μου εχει μεινει κανενα καλο ωαριακι αραγε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Εμείς προχωράμε σε σπερματεγχυση 

Ο γιατρός με τις εξετάσεις μας 

Απεφανθει στου τύπου ανεξήγητη υπογονιμότητα 

Δεν υπάρχουν αιτίες 

Γ αυτό είναι και πιο δύσκολο 

Θα το πουσαρουμε με μια σπερματεγχυση κ αν δεν πάει καλά 

Εξωσωματική

Αλλά θέλω να είμαι αισιόδοξη 

Μου είπε κομμένα τα γλυκά ,αλκοόλ και να προτιμώ προϊόντα ολικής αλέσεως 

Θα πω την 9 μέρα για υπέρηχο να δούμε τ αυγουλακια μου ,πώς πάνε 

Και βλέπουμε

Έτσι και να μείνεις αισιόδοξη όσο ξέρουμε ότι υπάρχουν τόσες πολλές λύσεις για να γίνει, θα έρθει το πολυπόθητο αναπάντεχα εκεί που δεν το περιμένουμε! 

Just now, Kelly_V said:

Καλησπέρα!

Νέο μέλος αν και σας διαβάζω εδώ και λίγες μέρες! Σύντομο ιστορικό: 28 χρονών, 7 μήνες προσπάθειες και 2 βιοχημικές στην 4η βδομάδα. Όλες αυτές οι συζητήσεις κάνουν τις δύσκολες στιγμές λίγο λιγότερο μοναχικές...

Για τους άντρες είδα ότι το coQ10 ενδείκνυται αλλά για την καρνιτινη δεν το ήξερα! Τυχαίνει να έχω κιόλας αλλά δεν νομίζω να ψηθεί να πάρει χωρίς να το πει γιατρός.

Ήθελα να σας ρωτήσω μήπως ξέρει καμμία. Εγώ το filicine 5mg το κόβω σε 4 αλλά δεν έχω ακούσει ποτέ να το κάνει καμμία αλλη. Διάβασα ότι ασφαλής ημερήσια δόση είναι στο 1 mg. Λέτε να μην ισχύει αυτό και να παίρνω λίγο τόσο καιρό; 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Έτσι ακριβώς είναι τεράστια παρηγοριά να μοιραζόμαστε πράγματα και να μιλάμε ανοιχτά για τόσα θέματα που ούτε με τους κοντινούς μας δεν μπορούμε!! Θα περάσουμε καλά εδώ, θα κάνουμε την ψυχοθεραπεία μας και θα έρθει και αυτό που όλες επιθυμούμε!! 

Η φίλη μου έτσι έκανε αποβολές της πρώτες φορές και η μία αρκετά προχωρημένη, μετά από καποιο καιρό έπιασε το πρώτο και πολύ γρήγορα το δεύτερο. Να σας πω τι αρχίζω να πιστεύω ρε κορίτσια μπορεί να είναι κουλό, ότι τις πρώτες φορές ή έστω μετά από καιρό που προσπαθείτε σε σχέση με το πρώτο σας παιδάκι είναι λες και προσπαθεί το σώμα μας να πάρει μπρος, λες και κάνει πρόβα, σαν το αυτοκίνητο που προσπαθεί να ανάψει, σβήνει και μετά περνει μπρος μια και καλή. Δηλαδή πιστεύω ότι οι αρχικές αποβολές ή βιοχημικες δεν είναι επειδή κάτι έχουμε ή κάτι κάναμε λάθος αλλά είναι μέχρι να πάρει μπρος το σώμα μας με μια καλή εγκυμοσύνη δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τι εννοώ αλλά έχω τόσες φίλες κ γνωστές που παθαν τα ίδια στην αρχή κ μετά όλα καλά που έτσι αρχίζω να πιστεύω ότι είναι ένα στάδιο αυτό που όλες το περνάνε τι να πω... Απο την αισιόδοξη μεριά το βλέπω ότι δεν πρέπει να μας ρίχνει ίσα ίσα ότι είναι πολύ καλό σημάδι... 

Just now, marmelady said:

Αυτη η ορμονη δειχνει την ποιοτητα των ωαριων. Σε αντιθεση με την amh που δειχνει την ποσοτητα που απομενει. Οσο πιο χαμηλη η fsh τοσο καλυτερη η ποιοτητα!Η εξεταση πρεπει να γινει απο τη δευτερη εως την τεταρτη μερα του κυκλου για να ειναι αξιοπιστη. Κανονικα γινεται με εξεταση αιματος, αλλα μια και βρηκα τα τεστ ειπα να παρω!Πριν 3 χρονια που ειχα κανει ολες τις ορμονολογικες αιματολογικες ειχα πατο την amh φαντασου ημουν 35 και η εικονα του αποθεματος ωαριων μου ταιριαζε με 42 + .Ειχα ομως καλη fsh. Τωρα πια εχουν περασει και 3 χρονια....για να δουμε μου εχει μεινει κανενα καλο ωαριακι αραγε;

Αχά print screen και αυτά να τα μελετήσω αχαχαχ, βέβαιος και θα χεις καλά ωαριακια ακόμα, το ανέφερα σε άλλο ποστ μου, γνωστή μου έμεινε πρώτη φορά στα 47 της!!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Έτσι και να μείνεις αισιόδοξη όσο ξέρουμε ότι υπάρχουν τόσες πολλές λύσεις για να γίνει, θα έρθει το πολυπόθητο αναπάντεχα εκεί που δεν το περιμένουμε! 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Έτσι ακριβώς είναι τεράστια παρηγοριά να μοιραζόμαστε πράγματα και να μιλάμε ανοιχτά για τόσα θέματα που ούτε με τους κοντινούς μας δεν μπορούμε!! Θα περάσουμε καλά εδώ, θα κάνουμε την ψυχοθεραπεία μας και θα έρθει και αυτό που όλες επιθυμούμε!! 

Η φίλη μου έτσι έκανε αποβολές της πρώτες φορές και η μία αρκετά προχωρημένη, μετά από καποιο καιρό έπιασε το πρώτο και πολύ γρήγορα το δεύτερο. Να σας πω τι αρχίζω να πιστεύω ρε κορίτσια μπορεί να είναι κουλό, ότι τις πρώτες φορές ή έστω μετά από καιρό που προσπαθείτε σε σχέση με το πρώτο σας παιδάκι είναι λες και προσπαθεί το σώμα μας να πάρει μπρος, λες και κάνει πρόβα, σαν το αυτοκίνητο που προσπαθεί να ανάψει, σβήνει και μετά περνει μπρος μια και καλή. Δηλαδή πιστεύω ότι οι αρχικές αποβολές ή βιοχημικες δεν είναι επειδή κάτι έχουμε ή κάτι κάναμε λάθος αλλά είναι μέχρι να πάρει μπρος το σώμα μας με μια καλή εγκυμοσύνη δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τι εννοώ αλλά έχω τόσες φίλες κ γνωστές που παθαν τα ίδια στην αρχή κ μετά όλα καλά που έτσι αρχίζω να πιστεύω ότι είναι ένα στάδιο αυτό που όλες το περνάνε τι να πω... Απο την αισιόδοξη μεριά το βλέπω ότι δεν πρέπει να μας ρίχνει ίσα ίσα ότι είναι πολύ καλό σημάδι... 

Αχά print screen και αυτά να τα μελετήσω αχαχαχ, βέβαιος και θα χεις καλά ωαριακια ακόμα, το ανέφερα σε άλλο ποστ μου, γνωστή μου έμεινε πρώτη φορά στα 47 της!!! 

Στα 47;!!!;;;Καρπεροτατη,χαχαχχ!!Μακαρι!Παντως μετα την παλινδρομη που ειχα τον Μάιο αρχιζω να αμφιβαλλω και για την ποιοτητα. Ειμαι και απο τη φυση μου απαισιοδοξη και αγχωδης ρε γαμωτο. Αφου σκεφτομαι αν τυχει παλι εγκυμοσυνη πώς θα την παλεψω με το αγχος. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εμείς προχωράμε σε σπερματεγχυση 

Ο γιατρός με τις εξετάσεις μας 

Απεφανθει στου τύπου ανεξήγητη υπογονιμότητα 

Δεν υπάρχουν αιτίες 

Γ αυτό είναι και πιο δύσκολο 

Θα το πουσαρουμε με μια σπερματεγχυση κ αν δεν πάει καλά 

Εξωσωματική

Αλλά θέλω να είμαι αισιόδοξη 

Μου είπε κομμένα τα γλυκά ,αλκοόλ και να προτιμώ προϊόντα ολικής αλέσεως 

Θα πω την 9 μέρα για υπέρηχο να δούμε τ αυγουλακια μου ,πώς πάνε 

Και βλέπουμε

Άρα χτυπάς σπερματεγχυση σε αυτόν τον κύκλο;;;;;αχ τι καλά.αντε μαζί  με την Βασούλα αυτό τον μήνα.μακαρι κοριτσάκια.θα γίνει χαμός αυτόν τον μήνα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...