Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Εμείς προχωράμε σε σπερματεγχυση 

Ο γιατρός με τις εξετάσεις μας 

Απεφανθει στου τύπου ανεξήγητη υπογονιμότητα 

Δεν υπάρχουν αιτίες 

Γ αυτό είναι και πιο δύσκολο 

Θα το πουσαρουμε με μια σπερματεγχυση κ αν δεν πάει καλά 

Εξωσωματική

Αλλά θέλω να είμαι αισιόδοξη 

Μου είπε κομμένα τα γλυκά ,αλκοόλ και να προτιμώ προϊόντα ολικής αλέσεως 

Θα πω την 9 μέρα για υπέρηχο να δούμε τ αυγουλακια μου ,πώς πάνε 

Και βλέπουμε

Τέλεια....οχι αυτο με την ανεξήγητη...αυτο ειναι σκατα...χαχαχχα αλλα που προχωράτε σε μια μεγάλη κίνηση!!!!!να μας ενημερώνεις!!!!:wub:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Ετσι ακριβώς κοριτσακι μου...μου πρότεινε ο γιατρός τη διατροφή κ διάβασα εγω με το αλάτι....και να σου πω την αληθεια οταν το έκοψα με βοηθησε πολύ με τις ενεσεις και τα φουσκωματα και ολα αυτά!

Και εγώ είχα πει να ακολουθήσω διατροφή αλλά από χθες έφαγα μισή τούρτα.ααα βαρέθηκα όλα με προσοχή κ όλα κομμένα μπας κ έρθει κ αν ποτέ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kelly_V είπε:

Καλησπέρα!

Νέο μέλος αν και σας διαβάζω εδώ και λίγες μέρες! Σύντομο ιστορικό: 28 χρονών, 7 μήνες προσπάθειες και 2 βιοχημικές στην 4η βδομάδα. Όλες αυτές οι συζητήσεις κάνουν τις δύσκολες στιγμές λίγο λιγότερο μοναχικές...

Για τους άντρες είδα ότι το coQ10 ενδείκνυται αλλά για την καρνιτινη δεν το ήξερα! Τυχαίνει να έχω κιόλας αλλά δεν νομίζω να ψηθεί να πάρει χωρίς να το πει γιατρός.

Ήθελα να σας ρωτήσω μήπως ξέρει καμμία. Εγώ το filicine 5mg το κόβω σε 4 αλλά δεν έχω ακούσει ποτέ να το κάνει καμμία αλλη. Διάβασα ότι ασφαλής ημερήσια δόση είναι στο 1 mg. Λέτε να μην ισχύει αυτό και να παίρνω λίγο τόσο καιρό; 

Καλώς ηρθες κελλυ μου και μακαρι η επόμενη να είναι η τυχερή σου!!!!το συζητησες με το γιατρό σου???νομίζω πρέπει να το παίρνεις ολόκληρο!!!

Just now, Emilly είπε:

Και εγώ είχα πει να ακολουθήσω διατροφή αλλά από χθες έφαγα μισή τούρτα.ααα βαρέθηκα όλα με προσοχή κ όλα κομμένα μπας κ έρθει κ αν ποτέ.

Χθες το βράδυ έτρωγα γαριδάκια...φοφικο  τα ξέρετε????έχω και τα κιλα μου να διατηρήσω εγω.... αχαχαχαχαχαχχαχα τουρτα ε???μιααααμ :tongue:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Άρα χτυπάς σπερματεγχυση σε αυτόν τον κύκλο;;;;;αχ τι καλά.αντε μαζί  με την Βασούλα αυτό τον μήνα.μακαρι κοριτσάκια.θα γίνει χαμός αυτόν τον μήνα 

Χαμουυυυυλης

Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Στα 47;!!!;;;Καρπεροτατη,χαχαχχ!!Μακαρι!Παντως μετα την παλινδρομη που ειχα τον Μάιο αρχιζω να αμφιβαλλω και για την ποιοτητα. Ειμαι και απο τη φυση μου απαισιοδοξη και αγχωδης ρε γαμωτο. Αφου σκεφτομαι αν τυχει παλι εγκυμοσυνη πώς θα την παλεψω με το αγχος. 

Να μην είσαι καθόλου απαισιόδοξη....η fsh μου ειναι συνήθως άνω των 26..παρόλα αυτά έχω τύχει τον Αύγουστο με fsh 8 και το σεπτεμβρη με 15....κάθε μήνας είναι διαφορετικος και θα βρεις τον καλο τον μήνα!!!!αυτό με τα τεστ με ενδιαφέρει!!να μου πεις πως λειτουργούν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vasiliki2020 said:

Καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας .να σου πω την αλήθεια δεν εχω ξανακούσει να το κόβουν στα τέσσερα. Αν στο ειπε ο γιατρός σου κάτι θα ξέρει. Εισαι μικρούλα οποτε εισαι μια χαρ.μετα της 2 βιοχημικός που είχες σου πρότεινε ο γιατρος να κανεις κάποιες εξετάσεις Γενικά το έχετε ψαξει;

Μου έδωσε κάτι βασικές ορμονολογικες μόνο (στην πρώτη) και όλα ήταν καλά. Ήταν ανεβασμένη η προλακτίνη αλλά σε δύο επαναλήψεις βγήκε και αυτή καλή. Πιστεύω αυτό ήταν από το άγχος γιατί πήγα πολύ πρωί για αιμοληψια στην πρώτη. Άλλες εξετάσεις κάνω σε παθολόγο.(γενικές, βιταμίνες κλπ)

Πολύ λίγες εξετάσεις έχω κάνει αλλά φέρεται λιγο σαν να μην είναι και τίποτα οι δύο βιοχημικές ο γυναικολόγος μου.

Τί να πω, μπορεί να είναι συχνό φαινόμενο και να μην το ξέραμε μέχρι 25 χρόνια πριν που βγήκαν τα home test.

Just now, SerafinaPekala said:

 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Έτσι ακριβώς είναι τεράστια παρηγοριά να μοιραζόμαστε πράγματα και να μιλάμε ανοιχτά για τόσα θέματα που ούτε με τους κοντινούς μας δεν μπορούμε!!

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!Πραγματικά είναι ένα αρκετά ιδιωτικό ταξίδι και οποιοδήποτε πένθος το περνάμε κάπως μόνες. Είναι σημαντικό να υπάρχουν άνθρωποι που μιλούν ανοιχτά για όλα αυτά!

  • Μου αρέσει 1

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kelly_V είπε:

Καλησπέρα!

Νέο μέλος αν και σας διαβάζω εδώ και λίγες μέρες! Σύντομο ιστορικό: 28 χρονών, 7 μήνες προσπάθειες και 2 βιοχημικές στην 4η βδομάδα. Όλες αυτές οι συζητήσεις κάνουν τις δύσκολες στιγμές λίγο λιγότερο μοναχικές...

Για τους άντρες είδα ότι το coQ10 ενδείκνυται αλλά για την καρνιτινη δεν το ήξερα! Τυχαίνει να έχω κιόλας αλλά δεν νομίζω να ψηθεί να πάρει χωρίς να το πει γιατρός.

Ήθελα να σας ρωτήσω μήπως ξέρει καμμία. Εγώ το filicine 5mg το κόβω σε 4 αλλά δεν έχω ακούσει ποτέ να το κάνει καμμία αλλη. Διάβασα ότι ασφαλής ημερήσια δόση είναι στο 1 mg. Λέτε να μην ισχύει αυτό και να παίρνω λίγο τόσο καιρό; 

Κελλυ μου Καλώς ήρθες στη η παρέα μας! Λυπάμαι πολύ για τις βιοχημικές που πέρασες,  το καλό είναι όμως ότι μπορείς να ξεκινήσεις ξανά αμέσως τις προσπάθειες και επίσης είσαι πολύ μικρή και είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις πολύ πολύ σύντομα!!  Οσον αφορα το χάπι έχω διαβάσει ότι η προτεινόμενη δοσολογία πριν την εγκυμοσύνη είναι 400 μικρογραμμαρια (0,4mg) σε καθημερινή βάση, εγώ το fanolit των 5mg και το παίρνω ολόκληρο! Και στις οδηγίες στο κουτί του λέει στις ενδείξεις "Για τη συμπλήρωση των αυξημένων αναγκών και για την πρόληψη αναιμίας στη διάρκεια της εγκυμοσύνης ενδείκνυται προφυλακτικως η χορήγηση Φυλλικου οξέος ". Ρώτησε καλύτερα τον γιατρό σου για το χάπι αλλά νομίζω ότι το 1/4 είναι πολύ μικρή ποσότητα! 

 

Just now, Emilly είπε:

Και εγώ είχα πει να ακολουθήσω διατροφή αλλά από χθες έφαγα μισή τούρτα.ααα βαρέθηκα όλα με προσοχή κ όλα κομμένα μπας κ έρθει κ αν ποτέ.

Ε μια στο τόσο τη δικαιούσαι κ μια παρασπονδία!! Χαλαλι σου!! Κ εγώ κάθομαι κ βλέπω συνέχεια βιντεάκια με υγιεινές συνταγές χαχαχα! @sofiaduείδες που σου έλεγα για το αβοκάντο;; τώρα πρέπει να κόψω και το αλάτι αχ η χειρότερη μου!!

Just now, SerafinaPekala είπε:

Έτσι και να μείνεις αισιόδοξη όσο ξέρουμε ότι υπάρχουν τόσες πολλές λύσεις για να γίνει, θα έρθει το πολυπόθητο αναπάντεχα εκεί που δεν το περιμένουμε! 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Έτσι ακριβώς είναι τεράστια παρηγοριά να μοιραζόμαστε πράγματα και να μιλάμε ανοιχτά για τόσα θέματα που ούτε με τους κοντινούς μας δεν μπορούμε!! Θα περάσουμε καλά εδώ, θα κάνουμε την ψυχοθεραπεία μας και θα έρθει και αυτό που όλες επιθυμούμε!! 

Η φίλη μου έτσι έκανε αποβολές της πρώτες φορές και η μία αρκετά προχωρημένη, μετά από καποιο καιρό έπιασε το πρώτο και πολύ γρήγορα το δεύτερο. Να σας πω τι αρχίζω να πιστεύω ρε κορίτσια μπορεί να είναι κουλό, ότι τις πρώτες φορές ή έστω μετά από καιρό που προσπαθείτε σε σχέση με το πρώτο σας παιδάκι είναι λες και προσπαθεί το σώμα μας να πάρει μπρος, λες και κάνει πρόβα, σαν το αυτοκίνητο που προσπαθεί να ανάψει, σβήνει και μετά περνει μπρος μια και καλή. Δηλαδή πιστεύω ότι οι αρχικές αποβολές ή βιοχημικες δεν είναι επειδή κάτι έχουμε ή κάτι κάναμε λάθος αλλά είναι μέχρι να πάρει μπρος το σώμα μας με μια καλή εγκυμοσύνη δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τι εννοώ αλλά έχω τόσες φίλες κ γνωστές που παθαν τα ίδια στην αρχή κ μετά όλα καλά που έτσι αρχίζω να πιστεύω ότι είναι ένα στάδιο αυτό που όλες το περνάνε τι να πω... Απο την αισιόδοξη μεριά το βλέπω ότι δεν πρέπει να μας ρίχνει ίσα ίσα ότι είναι πολύ καλό σημάδι... 

Αχ μακάρι να είναι όπως τα λες και μετά τις ατυχίες μας να τα καταφέρουμε!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Ellidr είπε:

Όχι δε χρειάζεται συνταγή γιατρού και είναι και οικονομικά ,γύρω στα 8 ευρώ 

Εμένα μου είπε ο γυναικολόγος μου να τα πάρει και το είπα και στη γενετιστρια και μου είπε να τα συνεχίσει μέχρι να πάμε 

Οπότε κάτι καλό θα κάνουν 

Πες μας ποια είναι!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evouska said:

 

Ε μια στο τόσο τη δικαιούσαι κ μια παρασπονδία!! Χαλαλι σου!! Κ εγώ κάθομαι κ βλέπω συνέχεια βιντεάκια με υγιεινές συνταγές χαχαχα! @sofiaduείδες που σου έλεγα για το αβοκάντο;; τώρα πρέπει να κόψω και το αλάτι αχ η χειρότερη μου!!

 

Aχ κ δεν το μπορώ το αβοκάντο οοοο.... Ειχα πάρει για τον μικρό να φτιάξουμε παγωτό κ σμουθις το καλοκαίρι κ μόνο που το άνοιξα μου ήρθε αναγούλα.. Είμαι γενικά πολύ περιεργη με τα φαγητά από μικρή. Δύσκολη κ καθόλου περίεργη να δοκιμάσω γεύσεις. Επίσης το σούπερ κουλο:δεν μου αρέσουν τα γλυκά, παγωτό τρώω μόνο δέλτα-έβγα κ δεν μου αρέσει το χύμα. Κ μετά αναρωτιέμαι γιατί το παιδί μου βγήκε τόσο επιλεκτικό στο φαγητό! Είχε να πάρει dna!! 

14 minutes ago, Kelly_V said:

Καλησπέρα!

Νέο μέλος αν και σας διαβάζω εδώ και λίγες μέρες! Σύντομο ιστορικό: 28 χρονών, 7 μήνες προσπάθειες και 2 βιοχημικές στην 4η βδομάδα. Όλες αυτές οι συζητήσεις κάνουν τις δύσκολες στιγμές λίγο λιγότερο μοναχικές...

Για τους άντρες είδα ότι το coQ10 ενδείκνυται αλλά για την καρνιτινη δεν το ήξερα! Τυχαίνει να έχω κιόλας αλλά δεν νομίζω να ψηθεί να πάρει χωρίς να το πει γιατρός.

Ήθελα να σας ρωτήσω μήπως ξέρει καμμία. Εγώ το filicine 5mg το κόβω σε 4 αλλά δεν έχω ακούσει ποτέ να το κάνει καμμία αλλη. Διάβασα ότι ασφαλής ημερήσια δόση είναι στο 1 mg. Λέτε να μην ισχύει αυτό και να παίρνω λίγο τόσο καιρό; 

Γειά σου Κελλυ, για το filicine σήμερα κιολας μου είπε φαρμακοποιός ότι είναι πολύ μικρή δόση τα 5mg. Απλά διατηρεί (όπως χαρακτηριστικά είπε) τα επίπεδα φυλλικου αλλά από εκεί κ πέρα αν προκύψει εγκυμοσύνη απαραίτητα πιο πολλά mg, το οποίο μάλιστα θα προτεινει κ ο γιατρός. Εγώ στη πρώτη εγκυμοσύνη μου έπαιρνα το iofolen που έχει κ άλλες βιταμίνες μέσα. Ακριβούτσικο, 15€ το κουτι. 

Ίσως λόγω ηλικίας να σου είπε στα 4 ή ίσως έχει κάποιο άλλο λόγο που στο λέει. Ρώτησε τον καλύτερα να σου πει μήπως κ υπάρχει λόγος να το χωρίζεις στα 4.εντομεταξυ είναι τόσο μικρό... Πως το χωρίζεις στα 4 αλήθεια;;; 

Εντομεταξυ να αναφέρω ότι μάλλον έχω κολλήσει κάτι από το μικρό  σα Light γαστρεντεριτιδα γιατί όλο πάω τουαλέτα κ έχω αναγούλες. Αλλά μη βιάζεστε τα ίδια κ ο σύζυγος εκτός αν έμεινε έγκυος εκείνος αυτόν τον μήνα!!! Χαχαχχαχαχαχαχα

 

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Aχ κ δεν το μπορώ το αβοκάντο οοοο.... Ειχα πάρει για τον μικρό να φτιάξουμε παγωτό κ σμουθις το καλοκαίρι κ μόνο που το άνοιξα μου ήρθε αναγούλα.. Είμαι γενικά πολύ περιεργη με τα φαγητά από μικρή. Δύσκολη κ καθόλου περίεργη να δοκιμάσω γεύσεις. Επίσης το σούπερ κουλο:δεν μου αρέσουν τα γλυκά, παγωτό τρώω μόνο δέλτα-έβγα κ δεν μου αρέσει το χύμα. Κ μετά αναρωτιέμαι γιατί το παιδί μου βγήκε τόσο επιλεκτικό στο φαγητό! Είχε να πάρει dna!! 

Γειά σου Κελλυ, για το filicine σήμερα κιολας μου είπε φαρμακοποιός ότι είναι πολύ μικρή δόση τα 5mg. Απλά διατηρεί (όπως χαρακτηριστικά είπε) τα επίπεδα φυλλικου αλλά από εκεί κ πέρα αν προκύψει εγκυμοσύνη απαραίτητα πιο πολλά mg, το οποίο μάλιστα θα προτεινει κ ο γιατρός. Εγώ στη πρώτη εγκυμοσύνη μου έπαιρνα το iofolen που έχει κ άλλες βιταμίνες μέσα. Ακριβούτσικο, 15€ το κουτι. 

Ίσως λόγω ηλικίας να σου είπε στα 4 ή ίσως έχει κάποιο άλλο λόγο που στο λέει. Ρώτησε τον καλύτερα να σου πει μήπως κ υπάρχει λόγος να το χωρίζεις στα 4.εντομεταξυ είναι τόσο μικρό... Πως το χωρίζεις στα 4 αλήθεια;;; 

Εντομεταξυ να αναφέρω ότι μάλλον έχω κολλήσει κάτι από το μικρό  σα Light γαστρεντεριτιδα γιατί όλο πάω τουαλέτα κ έχω αναγούλες. Αλλά μη βιάζεστε τα ίδια κ ο σύζυγος εκτός αν έμεινε έγκυος εκείνος αυτόν τον μήνα!!! Χαχαχχαχαχαχαχα

 

Έτσι όπως πάμε εδώ μέσα 

Μάλλον πιο σίγουρο είναι να τους γκαστρωσουμε 

Στη κυριολεξία

Χαχαχαχα

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , *Vasoula είπε:

Να μην είσαι καθόλου απαισιόδοξη....η fsh μου ειναι συνήθως άνω των 26..παρόλα αυτά έχω τύχει τον Αύγουστο με fsh 8 και το σεπτεμβρη με 15....κάθε μήνας είναι διαφορετικος και θα βρεις τον καλο τον μήνα!!!!αυτό με τα τεστ με ενδιαφέρει!!να μου πεις πως λειτουργούν!!!

Αληθεια; Σε ευχαριστω για την πληροφορια!Δεν το γνωριζα οτι μπορει να υπαρχουν αυξομειωσεις απο μηνα σε μηνα. Λοιπον, τα τεστ λειτουργουν οπως και τα εγκυμοσυνης, δηλαδη με ουρα αλλα εδω θελουμε να βγει αρνητικο το τεστ, να μην υπαρχει μεγαλη συγκεντρωση της fsh. Εφοσον βεβαια το τεστ δεν δειχνει τιμη, μονο στο περιπου μπορεις να ξερεις, οπως αλλωστε και στα εγκυμοσυνης με τη χοριακη. Ειχε και οδηγιες μεσα στη συσκευασια.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Aχ κ δεν το μπορώ το αβοκάντο οοοο.... Ειχα πάρει για τον μικρό να φτιάξουμε παγωτό κ σμουθις το καλοκαίρι κ μόνο που το άνοιξα μου ήρθε αναγούλα.. Είμαι γενικά πολύ περιεργη με τα φαγητά από μικρή. Δύσκολη κ καθόλου περίεργη να δοκιμάσω γεύσεις. Επίσης το σούπερ κουλο:δεν μου αρέσουν τα γλυκά, παγωτό τρώω μόνο δέλτα-έβγα κ δεν μου αρέσει το χύμα. Κ μετά αναρωτιέμαι γιατί το παιδί μου βγήκε τόσο επιλεκτικό στο φαγητό! Είχε να πάρει dna!! 

Γειά σου Κελλυ, για το filicine σήμερα κιολας μου είπε φαρμακοποιός ότι είναι πολύ μικρή δόση τα 5mg. Απλά διατηρεί (όπως χαρακτηριστικά είπε) τα επίπεδα φυλλικου αλλά από εκεί κ πέρα αν προκύψει εγκυμοσύνη απαραίτητα πιο πολλά mg, το οποίο μάλιστα θα προτεινει κ ο γιατρός. Εγώ στη πρώτη εγκυμοσύνη μου έπαιρνα το iofolen που έχει κ άλλες βιταμίνες μέσα. Ακριβούτσικο, 15€ το κουτι. 

Ίσως λόγω ηλικίας να σου είπε στα 4 ή ίσως έχει κάποιο άλλο λόγο που στο λέει. Ρώτησε τον καλύτερα να σου πει μήπως κ υπάρχει λόγος να το χωρίζεις στα 4.εντομεταξυ είναι τόσο μικρό... Πως το χωρίζεις στα 4 αλήθεια;;; 

Εντομεταξυ να αναφέρω ότι μάλλον έχω κολλήσει κάτι από το μικρό  σα Light γαστρεντεριτιδα γιατί όλο πάω τουαλέτα κ έχω αναγούλες. Αλλά μη βιάζεστε τα ίδια κ ο σύζυγος εκτός αν έμεινε έγκυος εκείνος αυτόν τον μήνα!!! Χαχαχχαχαχαχαχα

 

 

Just now, Ellidr είπε:

Έτσι όπως πάμε εδώ μέσα 

Μάλλον πιο σίγουρο είναι να τους γκαστρωσουμε 

Στη κυριολεξία

Χαχαχαχα

Χαχαχαχχαχαχαχα θα με πεθάνετε!!!χαχαχχαχαχαχαχχαχα

Just now, marmelady είπε:

Αληθεια; Σε ευχαριστω για την πληροφορια!Δεν το γνωριζα οτι μπορει να υπαρχουν αυξομειωσεις απο μηνα σε μηνα. Λοιπον, τα τεστ λειτουργουν οπως και τα εγκυμοσυνης, δηλαδη με ουρα αλλα εδω θελουμε να βγει αρνητικο το τεστ, να μην υπαρχει μεγαλη συγκεντρωση της fsh. Εφοσον βεβαια το τεστ δεν δειχνει τιμη, μονο στο περιπου μπορεις να ξερεις, οπως αλλωστε και στα εγκυμοσυνης με τη χοριακη. Ειχε και οδηγιες μεσα στη συσκευασια.

Αααααα ευχαριστώ!!!!και απο ποια τιμή και πανω ανιχνεύει???γιατί ειμαι σχεδόν μόνιμα πανω απο 10 με ελάχιστες εξαιρέσεις!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...