Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Εγω 100 η πρώτη επίσκεψη 50 η δεύτερη για αποτελέσματα κ 150 εξετάσεις.τις κάνω σε μικροβιολόγο που κάνω χρόνια πράματα κ κάνει τα πάντα κ έχει τις χαμηλότερες τιμές μεχρι μοριακό για κοιλιοκάκη μου έκανε που δεν κάνουν όλοι.αχ περιμένω να μάθω για τα αβγά της ellidr.ολες μαζί τώρα ρίχνουμε αβγά.εσυ έκανες ωορηξια;;;εγώ βάση θερμοκρασίας δείχνει σήμερα ότι μάλλον έκανα προχθές.αν πέσει πάλι θα έχω κάνει λάθος.ηταν35,9. 36,3. 36,4. 36,6 σημερα

Η προχθες η εχθες εκανα.ειχα επαφες εννοειται.οποτε τωρα σε αναμονή. 17 του μηνα ειναι να (μην) ερθει η ακατονομαστη.χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Ε, οποτε και να ειχε γινει εμφυτευση ηταν παααααρα πολυ νωρις για να εχει σχηματιστει το παραμικρο. Επειδη τα παντα ειναι και θεμα ψυχολογιας, προσπαθησε να μη βασανιζεις το μυαλο σου με τετοιες σκεψεις του τυπου μηπως εγινε κατι και δεν προχωρησε, ειδικα οταν δεν εχεις καθυστερηση, γιατι σε στενοχωρουν και σε μπερδευουν και σε αποπροσανατολιζουν απο τον στοχο. Το εκανα επι χρονια και μου εκανε κακο για αυτο στο λεω με ειλικρινα καλη προθεση!Σκεψου στο κατω κατω οτι ό, τι και να εγινε μεχρι τωρα, εμεις θελουμε στο εξης μια ξεκαθαρη κατασταση, ενα καλο εμβρυο και τελικα ενα υγιες μωρακι!!

Έχεις δίκιο κ σε ευχαριστώ πολύ... Έχετε δίκιο!! Παλεύω λίγο με το μέσα μου κ πιστεύω σε δύο τρεις μέρες θα είναι έτοιμη για την καινούρια προσπάθεια με καλύτερη διάθεση κ ελπίζω πια χωρίς άγχος...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Η προχθες η εχθες εκανα.ειχα επαφες εννοειται.οποτε τωρα σε αναμονή. 17 του μηνα ειναι να (μην) ερθει η ακατονομαστη.χαχαχα

Καλημερα

Άντε μακάρι 

Να δούμε άσπρη μέρα 

Κ όχι κόκκινη

Χαχα χαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Η προχθες η εχθες εκανα.ειχα επαφες εννοειται.οποτε τωρα σε αναμονή. 17 του μηνα ειναι να (μην) ερθει η ακατονομαστη.χαχαχα

Και εγώ ξεπατωθηκα.ανυε να δούμε.κσλα η θερμοκρασία...πονάει ο λαιμός του μικρού κ μπορεί να μου κουβάλησε τίποτα.οποτε κουλουβάχατα πάλι άκρη δεν θα βγάλω.αλλα μάλλον έριξα 13 μέρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!καλή Κυριακή να έχουμε!!!!πως είστε σήμερα???

@Ellidr περιμένουμε τα νέα!!!!

@Evouska ευακι μ πως εισαι εσυ?

Καλημέρα στις 11 έχω ραντεβού 

Για να δούμε τι θα δούμε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Η προχθες η εχθες εκανα.ειχα επαφες εννοειται.οποτε τωρα σε αναμονή. 17 του μηνα ειναι να (μην) ερθει η ακατονομαστη.χαχαχα

Μη σωσει κ μας έρθει για ένα χρόνο .άντε κουραστηκα.να σταματήσουμε κ το s"""x να ξεκουραστούμε κ να θρέψουμε κ*""*λο.φαι ύπνο ξεκούραση.

Just now, Ellidr είπε:

Καλημέρα στις 11 έχω ραντεβού 

Για να δούμε τι θα δούμε...

Ε καλά ντε 10 είπες...ααα τελείωσε κ ο καφές.αντε περιμένουμε.αφου άρχισαν τα υγρά γίνεται η δουλειά.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Καλημερα

Άντε μακάρι 

Να δούμε άσπρη μέρα 

Κ όχι κόκκινη

Χαχα χαχα

Καλημερα.αμην! Χαχαχα

Just now, Emilly είπε:

Μη σωσει κ μας έρθει για ένα χρόνο .άντε κουραστηκα.να σταματήσουμε κ το s"""x να ξεκουραστούμε κ να θρέψουμε κ*""*λο.φαι ύπνο ξεκούραση.

Ε καλά ντε 10 είπες...ααα τελείωσε κ ο καφές.αντε περιμένουμε.αφου άρχισαν τα υγρά γίνεται η δουλειά.

Τι αμα μεινω για 2 χρονια θα σταματήσω το σεξ να ερθω στα ίσια μου δεν μπορω αλλο χαχαχα

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Μη σωσει κ μας έρθει για ένα χρόνο .άντε κουραστηκα.να σταματήσουμε κ το s"""x να ξεκουραστούμε κ να θρέψουμε κ*""*λο.φαι ύπνο ξεκούραση.

Ε καλά ντε 10 είπες...ααα τελείωσε κ ο καφές.αντε περιμένουμε.αφου άρχισαν τα υγρά γίνεται η δουλειά.

Ναι τον πήρα τηλέφωνο και μου είπε 11 

Να πιω κ εγώ το καφέ μου δε πειράζει 

Επαφή είχαμε ψες αργά 

Φυσικά 

Χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι τον πήρα τηλέφωνο και μου είπε 11 

Να πιω κ εγώ το καφέ μου δε πειράζει 

Επαφή είχαμε ψες αργά 

Φυσικά 

Χαχαχαχα

Ναι δεν σταματάμε την δουλειά αυτά τα είπαμε.καλα έκανες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vasiliki2020 είπε:

Καλημερα.αμην! Χαχαχα

Τι αμα μεινω για 2 χρονια θα σταματήσω το σεξ να ερθω στα ίσια μου δεν μπορω αλλο χαχαχα

Παιδιά αμαρτία μου 

Αλλά το ίδιο σκέφτομαι κ εγώ 

Να σταματήσουμε λιγο το σεξ βρε παιδί μου.

Ν ασχοληθούμε με τις κοιλάρες μας...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Παιδιά αμαρτία μου 

Αλλά το ίδιο σκέφτομαι κ εγώ 

Να σταματήσουμε λιγο το σεξ βρε παιδί μου.

Ν ασχοληθούμε με τις κοιλάρες μας...

Καθόλου αμαρτία....ενσ διάλειμμα ζητάμε οι φουκαριαρες..χαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Καθόλου αμαρτία....ενσ διάλειμμα ζητάμε οι φουκαριαρες..χαχαχα

Εμένα ο ερμος ήταν εχθές ψαροντούφεκο καμία 10ρια ώρες 

Και μετά ήταν κομμάτια 

Του λέω έλα ...κάνε ένα κουράγιο

Χαχαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Παιδιά αμαρτία μου 

Αλλά το ίδιο σκέφτομαι κ εγώ 

Να σταματήσουμε λιγο το σεξ βρε παιδί μου.

Ν ασχοληθούμε με τις κοιλάρες μας...

Παιδιά έχει περάσει στιγμιαία από το μυαλό μου χωρίς ιδιαίτερη επεξεργασία κ εντελώς απλοποιημενα....να πάει να βρει γκόμενα μετά αααχαχαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Παιδιά έχει περάσει στιγμιαία από το μυαλό μου χωρίς ιδιαίτερη επεξεργασία κ εντελώς απλοποιημενα....να πάει να βρει γκόμενα μετά αααχαχαχαχαχα.

Αχαχαχαχαχαχαχα εσυ το έχεις πάει σε άλλο επίπεδο.θα αρχισω να ανησυχώ για σενα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...