Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

17η μέρα με 28 μέρες κύκλο και έχει αρχίσει η αναμονή μαζί με το αγαπημένο χόμπι της παρατήρησης συμπτωμάτων! Χαχαχα :D

Μια ερώτηση κορίτσια... Έχει τύχει σε καμμία να έχει τα γνωστά "γόνιμα" υγρά 10η με 17η μέρα συνεχόμενα; 

Βάσει θερμομέτρησης η ωορρηξία έγινε 12η μέρα του κύκλου.

  • Μου αρέσει 2

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Μαζί πάμε εμείς ε;

Για να δούμε

Φίλη άμα σου πω από που έρχομαι.....ήμουν βολτουλα με το κορίτσι που είναι συμμαθητές τα παιδιά κ ήταν έγκυος μαζί μου.κ πήρα κ αγκαλιά την μπουμπού και ότι θες.εχω υψώσει τοίχο μέσα μου.προσπαθω κ τα καταφέρνω.δεν ξέρω αν πετύχω αυτό τον μήνα η ποτέ.αρχιζω να απογοητεύομαι αλλά θέλω να δουλέψω πολύ με την ψυχολογία μου κ να την παλεύω 

Just now, Ellidr είπε:

Μαζί πάμε εμείς ε;

Για να δούμε

Μαζί είμαστε ακριβώς.

Just now, Kelly_V είπε:

17η μέρα με 28 μέρες κύκλο και έχει αρχίσει η αναμονή μαζί με το αγαπημένο χόμπι της παρατήρησης συμπτωμάτων! Χαχαχα :D

Μια ερώτηση κορίτσια... Έχει τύχει σε καμμία να έχει τα γνωστά "γόνιμα" υγρά 10η με 17η μέρα συνεχόμενα; 

Βάσει θερμομέτρησης η ωορρηξία έγινε 12η μέρα του κύκλου.

Ναι ναι και σε εμένα πολλές μέρες κρατάει κ καταμπερδευομαι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Φίλη άμα σου πω από που έρχομαι.....ήμουν βολτουλα με το κορίτσι που είναι συμμαθητές τα παιδιά κ ήταν έγκυος μαζί μου.κ πήρα κ αγκαλιά την μπουμπού και ότι θες.εχω υψώσει τοίχο μέσα μου.προσπαθω κ τα καταφέρνω.δεν ξέρω αν πετύχω αυτό τον μήνα η ποτέ.αρχιζω να απογοητεύομαι αλλά θέλω να δουλέψω πολύ με την ψυχολογία μου κ να την παλεύω 

Ναι ρε συ θα γίνει κ εμείς τώρα περιμένουμε κάτι καλούς φίλους που έχουν ένα κοριτσάκι αστέρι ,το υπερλατρευω και χαίρομαι πολύ όταν είναι κοντά μου.

Εγώ λίγο απογοητεύτηκα το πρωί αλλά πήγαμε και για μπανάκι στη θάλασσα και μου πέρασαν όλα ,είμαι αισιόδοξη ότι κάτι θα γίνει και σύντομα.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Mariavalla είπε:

Θα δω αν με πονέσουν θα πάω οδοντίατρο γιατί κάτι τέτοιο συμβαίνει δυστυχώς! 

Αααα κατάλαβα. Εγώ είμαι επίσης 16 με 26αρη κύκλο! Μήπως κάνω αργά ωορηξια η δεν έχει σχέση λες?? 

Γιατί να κάνεις αργά ωορηξια;;;αυτό θα το καταλάβεις αν καθυστερήσει η περίοδος κ δεν έχεις θετικό τεστ.εκανες τεστ ωορηξιας;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι ρε συ θα γίνει κ εμείς τώρα περιμένουμε κάτι καλούς φίλους που έχουν ένα κοριτσάκι αστέρι ,το υπερλατρευω και χαίρομαι πολύ όταν είναι κοντά μου.

Εγώ λίγο απογοητεύτηκα το πρωί αλλά πήγαμε και για μπανάκι στη θάλασσα και μου πέρασαν όλα ,είμαι αισιόδοξη ότι κάτι θα γίνει και σύντομα.

 

Έστειλα και μνμ στη γενετιστρια 

Και μου απάντησε το εξής 

"Κάντε την ένεση και επαφές και η φύση προνοεί ,πότε δε ξέρεις"

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Ναι ρε συ θα γίνει κ εμείς τώρα περιμένουμε κάτι καλούς φίλους που έχουν ένα κοριτσάκι αστέρι ,το υπερλατρευω και χαίρομαι πολύ όταν είναι κοντά μου.

Εγώ λίγο απογοητεύτηκα το πρωί αλλά πήγαμε και για μπανάκι στη θάλασσα και μου πέρασαν όλα ,είμαι αισιόδοξη ότι κάτι θα γίνει και σύντομα.

 

Εγώ προσπαθώ να μην φαίνεται στα μάτια μου η θλίψη.προσπαθω να το παίζω άνετη αν κ κάνω υπερπροσπάθεια.γαμωτο για πολύ διάστημα δεν κυκλοφορούσα για να μην παίζω θέατρο αλλά πρέπει να το αντιμετωπίσω.

Just now, Ellidr είπε:

Έστειλα και μνμ στη γενετιστρια 

Και μου απάντησε το εξής 

"Κάντε την ένεση και επαφές και η φύση προνοεί ,πότε δε ξέρεις"

Έτσι ακριβώς.ετσι κ αλλιώς μέχρι ναωφτασουν τα αβγά 20 με 22 χιλιοστά θα παχύνει κι άλλο αυτό να ξέρεις.κανε σ...ξ εσύ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ προσπαθώ να μην φαίνεται στα μάτια μου η θλίψη.προσπαθω να το παίζω άνετη αν κ κάνω υπερπροσπάθεια.γαμωτο για πολύ διάστημα δεν κυκλοφορούσα για να μην παίζω θέατρο αλλά πρέπει να το αντιμετωπίσω.

Έτσι ακριβώς.ετσι κ αλλιώς μέχρι ναωφτασουν τα αβγά 20 με 22 χιλιοστά θα παχύνει κι άλλο αυτό να ξέρεις.κανε σ...ξ εσύ 

Πρέπει να το αντιμετωπίσουμε δε γίνεται αλλιώς ο κόσμος είναι γεμάτος με μωρά και εγκύους ,τι θα κάνουμε δε θα ξαναβγούμε από το σπίτι ,εγώ λέω ότι κ εγώ μια μέρα θα έχω ένα μπουμπουκακι ,το πιο όμορφο απ' όλα

Just now, Emilly είπε:

Εγώ προσπαθώ να μην φαίνεται στα μάτια μου η θλίψη.προσπαθω να το παίζω άνετη αν κ κάνω υπερπροσπάθεια.γαμωτο για πολύ διάστημα δεν κυκλοφορούσα για να μην παίζω θέατρο αλλά πρέπει να το αντιμετωπίσω.

Έτσι ακριβώς.ετσι κ αλλιώς μέχρι ναωφτασουν τα αβγά 20 με 22 χιλιοστά θα παχύνει κι άλλο αυτό να ξέρεις.κανε σ...ξ εσύ 

Ναι μου το είπε κ ο γιατρός ότι τπτ δε τελείωσε ακόμα 

Ερώτηση εάν το ενδομήτριο φτάσει οριακά την τρίτη και τελικά δεν πάμε για σπερματεγχυση

Και συνεχίσουμε επαφές 

Εμείς το ενδομήτριο δε το θέλουμε παχύ την ημέρα της εμφύτευσης;;

Αλλά μετά την ωορρηξία συνεχίζει να παχαινεί;;

Just now, Emilly είπε:

Εγώ προσπαθώ να μην φαίνεται στα μάτια μου η θλίψη.προσπαθω να το παίζω άνετη αν κ κάνω υπερπροσπάθεια.γαμωτο για πολύ διάστημα δεν κυκλοφορούσα για να μην παίζω θέατρο αλλά πρέπει να το αντιμετωπίσω.

Έτσι ακριβώς.ετσι κ αλλιώς μέχρι ναωφτασουν τα αβγά 20 με 22 χιλιοστά θα παχύνει κι άλλο αυτό να ξέρεις.κανε σ...ξ εσύ 

Κάνω κάνω εγώ σεχ ,δεν έχει έρθει ακόμα ωορρηξία και έχουμε βρεθεί ήδη 5 φορές 

Θα τον πεθάνω τον έρμο

Αλλά κάθεται δε λέει κάτι 

Καλοβολος

Χαχαχαχα

Αν μείνω έγκυος μου φαίνεται ότι κ αυτός θα την θέλει την απόχη έτσι όπως πάμεχαχα

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Γιατί να κάνεις αργά ωορηξια;;;αυτό θα το καταλάβεις αν καθυστερήσει η περίοδος κ δεν έχεις θετικό τεστ.εκανες τεστ ωορηξιας;;;

Όχι δεν έχω κάνει ποτέ τεστ ωορηξιας γιατί μου φαίνονται λίγο αγχωτικα. 

Τυχαίο γεγονός είναι και απ αυτά που διαβάζω στο διαδίκτυο ξεσηκωνομαι άδικα. Αφού άλλωστε λένε πως πρέπει να είσαι 6εβδομαδες+ για να αρχίσει αυτό! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Πρέπει να το αντιμετωπίσουμε δε γίνεται αλλιώς ο κόσμος είναι γεμάτος με μωρά και εγκύους ,τι θα κάνουμε δε θα ξαναβγούμε από το σπίτι ,εγώ λέω ότι κ εγώ μια μέρα θα έχω ένα μπουμπουκακι ,το πιο όμορφο απ' όλα

Ναι μου το είπε κ ο γιατρός ότι τπτ δε τελείωσε ακόμα 

Ερώτηση εάν το ενδομήτριο φτάσει οριακά την τρίτη και τελικά δεν πάμε για σπερματεγχυση

Και συνεχίσουμε επαφές 

Εμείς το ενδομήτριο δε το θέλουμε παχύ την ημέρα της εμφύτευσης;;

Αλλά μετά την ωορρηξία συνεχίζει να παχαινεί;;

Κάνω κάνω εγώ σεχ ,δεν έχει έρθει ακόμα ωορρηξία και έχουμε βρεθεί ήδη 5 φορές 

Θα τον πεθάνω τον έρμο

Αλλά κάθεται δε λέει κάτι 

Καλοβολος

Χαχαχαχα

Αν μείνω έγκυος μου φαίνεται ότι κ αυτός θα την θέλει την απόχη έτσι όπως πάμεχαχα

 

Λοιπόν πρέπει να αλλάξουμε το τίτλο της ομάδας μας.θα την ονομάσουμε σεξομανής γυναικες σε απόγνωση χαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου δεν είμαι στα καλύτερά μου.. πόνος στο στομάχι  σήμερα και η κοιλιά μου σαν να μου ερχόταν σήμερα αναγκαστικά πήρα παυσίπονο γιατί η μέση μου δεν με σήκωνε άντε να έρθει να πάμε στον επόμενο μήνα..

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mariavalla είπε:

Όχι δεν έχω κάνει ποτέ τεστ ωορηξιας γιατί μου φαίνονται λίγο αγχωτικα. 

Τυχαίο γεγονός είναι και απ αυτά που διαβάζω στο διαδίκτυο ξεσηκωνομαι άδικα. Αφού άλλωστε λένε πως πρέπει να είσαι 6εβδομαδες+ για να αρχίσει αυτό! 

Κοίτα συμπτώματα έχουμε πάντα πριν την περίοδο η την εγκυμοσύνη αλλά είναι περίπου ίδια.τα βαριά όμως αρχίζουν όντως εκεί μετά την 6 εβδομάδα.

Just now, Ritapog είπε:

Κορίτσια μου δεν είμαι στα καλύτερά μου.. πόνος στο στομάχι  σήμερα και η κοιλιά μου σαν να μου ερχόταν σήμερα αναγκαστικά πήρα παυσίπονο γιατί η μέση μου δεν με σήκωνε άντε να έρθει να πάμε στον επόμενο μήνα..

Μήπως δεν σου έρθει;;;;;;;;έκανες υστεροσκοπηση θυμάμαι;;;;;μήπως ελυσες τον πολύποδα κ έγινε το θαύμα;;;;

Just now, Ellidr είπε:

Πρέπει να το αντιμετωπίσουμε δε γίνεται αλλιώς ο κόσμος είναι γεμάτος με μωρά και εγκύους ,τι θα κάνουμε δε θα ξαναβγούμε από το σπίτι ,εγώ λέω ότι κ εγώ μια μέρα θα έχω ένα μπουμπουκακι ,το πιο όμορφο απ' όλα

Ναι μου το είπε κ ο γιατρός ότι τπτ δε τελείωσε ακόμα 

Ερώτηση εάν το ενδομήτριο φτάσει οριακά την τρίτη και τελικά δεν πάμε για σπερματεγχυση

Και συνεχίσουμε επαφές 

Εμείς το ενδομήτριο δε το θέλουμε παχύ την ημέρα της εμφύτευσης;;

Αλλά μετά την ωορρηξία συνεχίζει να παχαινεί;;

Κάνω κάνω εγώ σεχ ,δεν έχει έρθει ακόμα ωορρηξία και έχουμε βρεθεί ήδη 5 φορές 

Θα τον πεθάνω τον έρμο

Αλλά κάθεται δε λέει κάτι 

Καλοβολος

Χαχαχαχα

Αν μείνω έγκυος μου φαίνεται ότι κ αυτός θα την θέλει την απόχη έτσι όπως πάμεχαχα

 

Εννοείται κάνε εσύ κ μη σε νοιάζει τίποτα.το ενδομήτριο δεν έφτασε ακόμα στην κορύφωση του.στην ωορηξια το θέλουν 8 αλλά αποτι διάβασα κ με 7,5 υπάρχει εμφύτευση( το έψαχνα τότε που μου είχε βρει 4 σοκ)και εννοείται αφού γίνει σύλληψη αυτό συνεχίζει να παχαινει .

Just now, vasiliki2020 είπε:

Λοιπόν πρέπει να αλλάξουμε το τίτλο της ομάδας μας.θα την ονομάσουμε σεξομανής γυναικες σε απόγνωση χαχαχαχ

Κοίτα εγώ μήνα παρά μήνα έχω ορμονικό οίστρο και τον βλέπω σαν ξερολουκουμο.μετα πάλι χαλαρώνω.

Just now, Ellidr είπε:

Πρέπει να το αντιμετωπίσουμε δε γίνεται αλλιώς ο κόσμος είναι γεμάτος με μωρά και εγκύους ,τι θα κάνουμε δε θα ξαναβγούμε από το σπίτι ,εγώ λέω ότι κ εγώ μια μέρα θα έχω ένα μπουμπουκακι ,το πιο όμορφο απ' όλα

Ναι μου το είπε κ ο γιατρός ότι τπτ δε τελείωσε ακόμα 

Ερώτηση εάν το ενδομήτριο φτάσει οριακά την τρίτη και τελικά δεν πάμε για σπερματεγχυση

Και συνεχίσουμε επαφές 

Εμείς το ενδομήτριο δε το θέλουμε παχύ την ημέρα της εμφύτευσης;;

Αλλά μετά την ωορρηξία συνεχίζει να παχαινεί;;

Κάνω κάνω εγώ σεχ ,δεν έχει έρθει ακόμα ωορρηξία και έχουμε βρεθεί ήδη 5 φορές 

Θα τον πεθάνω τον έρμο

Αλλά κάθεται δε λέει κάτι 

Καλοβολος

Χαχαχαχα

Αν μείνω έγκυος μου φαίνεται ότι κ αυτός θα την θέλει την απόχη έτσι όπως πάμεχαχα

 

Εγώ δεν ξέρω τι θα τον κάνω αν ξαναμεινώ που θα είναι μες στα νεύρα από την πείνα.θεε μου τι με περιμένει.εναλλακτικες μεθόδους.βρε δε γλιτώνω εγω.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κοίτα συμπτώματα έχουμε πάντα πριν την περίοδο η την εγκυμοσύνη αλλά είναι περίπου ίδια.τα βαριά όμως αρχίζουν όντως εκεί μετά την 6 εβδομάδα.

Μήπως δεν σου έρθει;;;;;;;;έκανες υστεροσκοπηση θυμάμαι;;;;;μήπως ελυσες τον πολύποδα κ έγινε το θαύμα;;;;

Εννοείται κάνε εσύ κ μη σε νοιάζει τίποτα.το ενδομήτριο δεν έφτασε ακόμα στην κορύφωση του.στην ωορηξια το θέλουν 8 αλλά αποτι διάβασα κ με 7,5 υπάρχει εμφύτευση( το έψαχνα τότε που μου είχε βρει 4 σοκ)και εννοείται αφού γίνει σύλληψη αυτό συνεχίζει να παχαινει .

Κοίτα εγώ μήνα παρά μήνα έχω ορμονικό οίστρο και τον βλέπω σαν ξερολουκουμο.μετα πάλι χαλαρώνω.

Δεν τον έβγαλα τον πολύποδα ! Αλλού που πήγα μου είπε ότι δεν έχει να κάνει με την υπογονιμότητα..

Πονάνε οι γάμπες μου ,οι κοιλιά σαν να σκάσω και πονάω.. έρχεται απλά με βασανίζει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Δεν τον έβγαλα τον πολύποδα ! Αλλού που πήγα μου είπε ότι δεν έχει να κάνει με την υπογονιμότητα..

Πονάνε οι γάμπες μου ,οι κοιλιά σαν να σκάσω και πονάω.. έρχεται απλά με βασανίζει

Ποτέ περιμένεις;;;κάνε τεστακι να ξέρεις.στο εύχομαι κορίτσι μου ολόψυχα.παντως το θέμα του πολύποδα να σου πω μια αποξεση υπόθεση είναι κ δεν θα το έχεις στο μυαλό.κ έχω ακούσει πολλά κορίτσια που τους έλεγαν γιατροί δεν ευθύνεται για υπογονιμότητα κ όταν το αφαιρεσανε έμειναν κατευθείαν.και από δω μέσα κορίτσι το έλεγαν χρόνια δεν πειράζει κ τελικά αυτό ήταν η αιτία.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Kelly_V είπε:

17η μέρα με 28 μέρες κύκλο και έχει αρχίσει η αναμονή μαζί με το αγαπημένο χόμπι της παρατήρησης συμπτωμάτων! Χαχαχα :D

Μια ερώτηση κορίτσια... Έχει τύχει σε καμμία να έχει τα γνωστά "γόνιμα" υγρά 10η με 17η μέρα συνεχόμενα; 

Βάσει θερμομέτρησης η ωορρηξία έγινε 12η μέρα του κύκλου.

νομιζω πως ναι και εγώ 6 με 7 μερες εχω σίγουρα υγρά γόνιμα 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ποτέ περιμένεις;;;κάνε τεστακι να ξέρεις.στο εύχομαι κορίτσι μου ολόψυχα.παντως το θέμα του πολύποδα να σου πω μια αποξεση υπόθεση είναι κ δεν θα το έχεις στο μυαλό.κ έχω ακούσει πολλά κορίτσια που τους έλεγαν γιατροί δεν ευθύνεται για υπογονιμότητα κ όταν το αφαιρεσανε έμειναν κατευθείαν.και από δω μέσα κορίτσι το έλεγαν χρόνια δεν πειράζει κ τελικά αυτό ήταν η αιτία.

Κορίτσι κ εμένα η φίλη μου που είχε πολυποδα της είχε πει εξ αρχής ο γιατρός ότι δεν θα πετύχει εγκυμοσύνη όσο τον έχει και ότι ο πολυποδας γενικά εμποδίζει στην επίτευξη  μιας εγκυμοσύνης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...