Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

γενικά θα βγει αρνητικο μετα την ωορρηξια ετσι το επιβεβαιώνεις οτι εγινε κιολας.τωρα δεν ξερω σε περίπτωση εγκυμοσυνης εχω την εντύπωση ότι παλι μπορει να δώσει θετικο ή προς θετικο νομιζω, ετσι μου έχουν πει,αλλά με κάθε επιφύλαξη το λεω αυτο...όταν κ αν μεινω θα το τσεκάρω χαχαχαχαχα 

Απ'ότι κατάλαβα από το τικεράκι σου πας για το 4ο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 minutes ago, Emilly said:

Οι γιατροί μυνησεις κ οι εταιρίες θα μας κάνουν προτάσεις να διαφημίζουμε τεστ για κάθε χρηση.

Σε εμένα τα λες;;;κλαίω...κ είμαι τιμωρία.καθισα κ έκανα με χλωρίνη...τακουςςς;;χλωρίνη σου λέω...

Πρέπει να τα φαγα πριν μια εβδομάδα.κ περιμένω σήμερα περίοδο.σκαβω τον πάτο.

Χλωρινη χαχαχα ελα πηγαινε να παρεις...ασε την αποτοξινωση δεν ειναι για εμας...εχω λιωσει στο γελιο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikipa είπε:

Κορίτσια εγώ έκανα τελικά χοριακη σήμερα. Αρνητική βεβαίως βεβαίως.. Θα χάσουμε και την ελπίδα μας στο τέλος... Καλό κουράγιο να έχουμε όλες μας! 

Κρίμα κοριτσι μου!!!μην απογοηυευεσαι όμως σε παρακαλώ....την όρεξη μας την χανουμε πότε πότε....την ελπίδα μας όμως όχι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, CMES είπε:

Απ'ότι κατάλαβα από το τικεράκι σου πας για το 4ο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Χαχαχαχα ναι αν ερθει μεχρι φέτος, αν όχι δεν πειραζει θα δούμε...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nikipa said:

Κορίτσια εγώ έκανα τελικά χοριακη σήμερα. Αρνητική βεβαίως βεβαίως.. Θα χάσουμε και την ελπίδα μας στο τέλος... Καλό κουράγιο να έχουμε όλες μας! 

Μην απογοητευεσαι και μην χανεις την ελπιδα σου. Θα δεις πως αν ελπιζεις και πιστευεις στον στοχο σου συντομα θα ερθει και το σπορακι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, CMES είπε:

ΩΩΩΩΩ!!!!! Σε θαυμάζω να ξέρεις! με το καλό!

σε ευχαριστώ πολυ κοριτσι μου!!!αν ερθει ενταξει,θα δουμε...εύχομαι σύντομα εγκυουλα!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχω μια απορια. Εκανα προχθες τεστ ωορρηξιας και βγηκε αρνητικο, εχεις βγηκε φατσουλα θετικο δηλαδη, σημερα απο περιεργεια εκανα και ηταν αρνητικο. Αυτο σημαινει πως εγινε η ωορρηξια μου ή ισχυει εως 36 ωρες απο το θετικο;

Κοινως του την πεφτω και σημερα και αυριο; ή τον αφηνω αυριο να ξεκουραστει;; χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Κοριτσια εχω μια απορια. Εκανα προχθες τεστ ωορρηξιας και βγηκε αρνητικο, εχεις βγηκε φατσουλα θετικο δηλαδη, σημερα απο περιεργεια εκανα και ηταν αρνητικο. Αυτο σημαινει πως εγινε η ωορρηξια μου ή ισχυει εως 36 ωρες απο το θετικο;

αν βγηκε τωρα αρνητικο σημαινει οτι εγινε η ωορρηξια σου,τωρα ή εχθες ή και σημερα.επαφες να εχεις κ σήμερα 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

αν βγηκε τωρα αρνητικο σημαινει οτι εγινε η ωορρηξια σου,τωρα ή εχθες ή και σημερα.επαφες να εχεις κ σήμερα 

Σιγουρα σημερα, αυριο λεω να του δωσω ρεπο αν εγινε γι αυτο ρωταω γιατι τα εχει παιξει με την δουλεια. Πριν ετρωγε κατι φουντουκια και με κοιταει. Του λεω φαε φαε παρε δυναμεις...γουρλωσε...σου λεει παλι αυτη.. χαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, TATAKI είπε:

Σιγουρα σημερα, αυριο λεω να του δωσω ρεπο αν εγινε γι αυτο ρωταω γιατι τα εχει παιξει με την δουλεια. Πριν ετρωγε κατι φουντουκια και με κοιταει. Του λεω φαε φαε παρε δυναμεις...γουρλωσε...σου λεει παλι αυτη.. χαχαχα

Αν βγηκε αρνητικο θα πει οτι εγινε ωορρηξία οποτε κανε και σημερα για σιγουρια αλλα αυριο ρεπό.. 

Κοριτσια μου εγω νομιζω το εχασα αυτον τον μηνα.. Ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα.. Δεν θελω να φανω εγωίστρια και ετσι δεν τον πιεζω. Αλλα σημερα ειναι η ωορρηξία μου.. Το νιωθω.. Το νιωθω απτο δερμα μου απτην λυμπιντο απο τους πονους.. Απολα.. Σημερα ειναι.. Ξεκινησε μεν απο το σαββατο αλλα σημερα νομιζω θα σκασει το αυγο.. Οποτε θα το χασω.. Ουτε εχθες επαφη ουτε σημερα αποκλείεται αυριο που θα ειναινκαινη κηδεια.. Οποτε ακυρος ο μηνας μου.. Εχω μονο μια κρυφη ελπιδα αν αντεξει 2μερουλες το σπερμα απο το σαββατο αλλα μπαα.. Εδω ο προηγουμενος μηνας καναμε την ημερα της ωορρηξίας  την προηγουμενη και τις μεθεπομενες. Βασικα κάναμε 7 μερες σερι και δνε πετυχε. Αυτος θα πετυχει? Δεν εχω ελπιδες

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Αν βγηκε αρνητικο θα πει οτι εγινε ωορρηξία οποτε κανε και σημερα για σιγουρια αλλα αυριο ρεπό.. 

Κοριτσια μου εγω νομιζω το εχασα αυτον τον μηνα.. Ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα.. Δεν θελω να φανω εγωίστρια και ετσι δεν τον πιεζω. Αλλα σημερα ειναι η ωορρηξία μου.. Το νιωθω.. Το νιωθω απτο δερμα μου απτην λυμπιντο απο τους πονους.. Απολα.. Σημερα ειναι.. Ξεκινησε μεν απο το σαββατο αλλα σημερα νομιζω θα σκασει το αυγο.. Οποτε θα το χασω.. Ουτε εχθες επαφη ουτε σημερα αποκλείεται αυριο που θα ειναινκαινη κηδεια.. Οποτε ακυρος ο μηνας μου.. Εχω μονο μια κρυφη ελπιδα αν αντεξει 2μερουλες το σπερμα απο το σαββατο αλλα μπαα.. Εδω ο προηγουμενος μηνας καναμε την ημερα της ωορρηξίας  την προηγουμενη και τις μεθεπομενες. Βασικα κάναμε 7 μερες σερι και δνε πετυχε. Αυτος θα πετυχει? Δεν εχω ελπιδες

Μια χαρά ελπίδες έχεις ως και 5μερες ζει το σπέρμα άντε πες 3 και εγώ εκεί ποντάρω αν άντεξε δύο μερουλες γιατί άλλη επαφή δεν είχαμε!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, CMES είπε:

Κορίτσια έχει κάποια από εδώ οπίσθια κλίση στη μήτρα; έχω εγώ και στο πρώτο παιδί δυσκολεύτηκα πολύ να συλλάβω. Με ένα κόλπο του γυναικολόγου όμως πέτυχε αμέσως!

Αν κ δ προσπαθώ για άλλο ναι με οπίσθια κλιση

Κ το πιάσαμε με το τρικ. Στα 4.βεβαια δ δυσκολεύτηκα κ δ το εκανα επίτηδες. 

Στο δεύτερο ακομη πιο εύκολα κ ήμουν από πανω

Με το καλο CMES, zouzouna αλλα κ στα υπόλοιπα κοριτσια! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Τέτοια λεγε μου να τρελαθώ!!!!!! Το εύχομαι πραγματικά!!! Να κάνεις κ εσύ ένα καρκινακι να τρελαθείς!! 

@sofiadu Με εχει πιασει πονος εντονος στην κοιλια...σαν περιοδου και ζαλαδα εντονη...να ανυσηχησω;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...