Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, sofiadu είπε:

εγω γενικα δεν θεωρω εμπιστη μεθοδος τη θερμοκρασια, για αυτο δεν τη μετραω ποτε!!!

κ δεν τη θεωρω γιατι οπως εχω εξηγησει τα θερμομετρα μας ειναι της πλακας. Μετρανε μονο αν εχεις πυρετο κ δεν ειναι τοσο λεπτομερης για μικρες αποκλισεις που θελουμε να δουμε εμεις. 

Περα απο το γεγονος οτι βαριεμαι του θανατα να μετραω θερμοκρασιες!!!

αλλα ρε φιλε ουτε σοντουκου, τι πραγμα εινια αυτο; τι κυνηγι θησαυρου πια; ελεος!!! να το το αυγο, να το κ το σπερμα ελα να τελειωνουμε πιααααααα!!!!!!!

Καποιος μας δουλευει ετσι; δεν γινεται τοσο δυσκολο ρε κοριτσια αμαν πιααααα

Και εγώ βαρέθηκα αλλά συνεχίζω να το κάνω.ετσι σαν ρουτίνα.μες στη βλακεία είμαι...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

σου απαντησα ε;;; καλα δεν θυμαμαι;;

θα πεις λεπτομερως τη δουλεια που κανεις για να καταλαβει. μερικοι το βλεπουν κ πολυχαλαρα τυπου οκ μη σηκωνειςβαρη αλλα δεν ειναι ολοι οι εργοδοτες νορμαλ. αν δεις οτι ζοριζεσαι πηγαινε στον γιατρο κ πες του βγαλε με σε αδεια ! βεβαια θα πρεπει να περασεις απο επιτροπη αλλα τωρα με τον κορονοιο ισως μπορει να σε βγαλει απλως σαν ευπαθη ομαδα. ΑΘηνα εισαι;

Ναι μου απαντησες πως πας στον 5ο-6ο μηνα...ναι αθηνα ειμαι!!καλα εμενα δουλευε η κουμπαρα μου μαζι μου για καποιους μηνες και μολις εμεινε εγκυος την πιεσαν τοσο πολυ που παραιτηθηκε στην εβδομαδα πανω...αστο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Και εγώ βαρέθηκα αλλά συνεχίζω να το κάνω.ετσι σαν ρουτίνα.μες στη βλακεία είμαι...

ρε συ δες την εβουσκα! 35 μια μερα πριν το τεστ, τι να λεμε τωρα!

εγω βαζω κ θα με βγαλει 36,8, στα καπακια θα με βγαλει 36,3 μετα 36,6 ..ο,τι να ναι, τι να κατσω να κοιταω;;;

Just now, Vasiliki33 said:

Ναι μου απαντησες πως πας στον 5ο-6ο μηνα...ναι αθηνα ειμαι!!καλα εμενα δουλευε η κουμπαρα μου μαζι μου για καποιους μηνες και μολις εμεινε εγκυος την πιεσαν τοσο πολυ που παραιτηθηκε στην εβδομαδα πανω...αστο

τι δουλεια κανεις βρε κοριτσι; Αφου εισαι Αθηνα με τοσα κρουσματα παιζει να βγεις ως ευπαθη ομαδα. πες στον γιατρο σου οτι γινεται το χαος εκει μεσα με κοσμο μπας κ γινεται να βγεις...

Link to comment
Share on other sites

Εγω κοριτσια ειχα επαφη και εχθες. Θυμιζω ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας την Κυριακη. Ειχα επαφες Σαββατο, Κυριακη, Δευτερα. Σημερα δινω ρεπο στον αντρα μου. Νομιζω οτι ηταν να γινει εγινε. Τωρα θα μπω σιγα σιγα στην ψυχοφθορα διαδικασια της αναμονης.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα θα πάω να δώσω παραγγελία μια τούρτα για την 9η επέτειο μας με τον γλυκούλη μου...έχω πόνους περιόδου τι στο καλό θα έρθει νωρίτερα??? Είμαι 5μερες πριν 

Αν κάποια στιγμή θα μείνω έγκυος θα ήθελα να το μάθω από νωρίς για να προσέχω με την μικρή γιατί τώρα όλη την ώρα την περνώ αγγαλια

Περιμενουμε καο τα δικα σου αποτελεσματα!!! :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Avmar είπε:

Καλημερα κοριτσια , 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα. Εκανα το τεστ σημερα το πρωι και ειναι δυο γραμμουλλες μωβ :) 

κοριτσακι μου συγχαρητηριαααα! σε περιμενουμε στις μανουλες ιουνιου! :wub::wub:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI said:

Εγω κοριτσια ειχα επαφη και εχθες. Θυμιζω ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας την Κυριακη. Ειχα επαφες Σαββατο, Κυριακη, Δευτερα. Σημερα δινω ρεπο στον αντρα μου. Νομιζω οτι ηταν να γινει εγινε. Τωρα θα μπω σιγα σιγα στην ψυχοφθορα διαδικασια της αναμονης.

Πολυ καλες επαφες, οι σωστες!!! ενα γονιμο αυγο θες μονο!!! ευχομαι σε θετικα αποτελεσματα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI said:

Εγω κοριτσια ειχα επαφη και εχθες. Θυμιζω ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας την Κυριακη. Ειχα επαφες Σαββατο, Κυριακη, Δευτερα. Σημερα δινω ρεπο στον αντρα μου. Νομιζω οτι ηταν να γινει εγινε. Τωρα θα μπω σιγα σιγα στην ψυχοφθορα διαδικασια της αναμονης.

Το οποίο στην αρχή το πέρνεις χαλαρά και όσο περνάνε οι μέρες αρχίζεις και φουντωνεις και τα βλέπεις όλα ύποπτα....χαχαχα...εύχομαι όλα καλά να πάνε!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

να ζησετε καταρχην κοριτσι μου! καλε το ομορφο 9 χρονια πριν κ να το γιορταζετε;; μπραβο σας!!

ποσα κιλα εινια η μικρουλα; κανα 10αρι;;; 

11 είναι μη πω και παραπάνω

Ευχαριστώ πολύ ναι εννοείται το γιορτάζουμε


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kons27 said:

Εμένα σήμερα με πονάει πολύ το στήθος μου... Δεν νιώθω έγκυος όμως...δεν ξέρω.. πιστεύω ότι όταν γίνει θα τ νιώσω...έτσι δεν λένε τα περισσότερα κορίτσια?

ετσι λεω εγω τωρα που παω για το δευτερο. στο πρωτο δεν ειχα παρει χαμπαρι, βεβαια δεν το εψαχνα τοσο οσο τωρα αλλα θυμαμαι πως δεν ενιωθα κατι απο συμπτωματα..μονο πονακια περιοδου κ αυτα πολυ χαλαρα στις μερες καθυστερησης.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Αν βγηκε αρνητικο θα πει οτι εγινε ωορρηξία οποτε κανε και σημερα για σιγουρια αλλα αυριο ρεπό.. 

Κοριτσια μου εγω νομιζω το εχασα αυτον τον μηνα.. Ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα.. Δεν θελω να φανω εγωίστρια και ετσι δεν τον πιεζω. Αλλα σημερα ειναι η ωορρηξία μου.. Το νιωθω.. Το νιωθω απτο δερμα μου απτην λυμπιντο απο τους πονους.. Απολα.. Σημερα ειναι.. Ξεκινησε μεν απο το σαββατο αλλα σημερα νομιζω θα σκασει το αυγο.. Οποτε θα το χασω.. Ουτε εχθες επαφη ουτε σημερα αποκλείεται αυριο που θα ειναινκαινη κηδεια.. Οποτε ακυρος ο μηνας μου.. Εχω μονο μια κρυφη ελπιδα αν αντεξει 2μερουλες το σπερμα απο το σαββατο αλλα μπαα.. Εδω ο προηγουμενος μηνας καναμε την ημερα της ωορρηξίας  την προηγουμενη και τις μεθεπομενες. Βασικα κάναμε 7 μερες σερι και δνε πετυχε. Αυτος θα πετυχει? Δεν εχω ελπιδες

Μην σε παίρνει από κάτω σοφακι!!!γιατί χρειάζεσαι μία επαφη καλη....σίγουρα με ποιο συχνές έχεις πιο πολλές πιθανότητες όμως και πάλι μην αποκλείεις τίποτα!!!!!

Just now, Avmar είπε:

Καλημερα κοριτσια , 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα. Εκανα το τεστ σημερα το πρωι και ειναι δυο γραμμουλλες μωβ :) 

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!! Μα ήμασταν ολες και εγω μαζι τοσο σίγουρες για εσενα!!!να εχεις μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη και ενα δυνατό υγιες μωράκι!!μπράβο βρε κορίτσι μου!έδωσες φως στις μουντες αυτες μέρες!!!!!

Just now, TATAKI είπε:

Εγω κοριτσια ειχα επαφη και εχθες. Θυμιζω ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας την Κυριακη. Ειχα επαφες Σαββατο, Κυριακη, Δευτερα. Σημερα δινω ρεπο στον αντρα μου. Νομιζω οτι ηταν να γινει εγινε. Τωρα θα μπω σιγα σιγα στην ψυχοφθορα διαδικασια της αναμονης.

Πολύ καλά το έκανες!ενα διάλειμμα ναι σας χρειάζεται!χαχαχαχαχχα και τωρα μπαίνεις στο πιο δύσκολο κομμάτι της διαδικασίας!!μακαρι στο τέλος να σε ανταμείψει αυτή η αναμονή!!!

Just now, kons27 είπε:

Εμένα σήμερα με πονάει πολύ το στήθος μου... Δεν νιώθω έγκυος όμως...δεν ξέρω.. πιστεύω ότι όταν γίνει θα τ νιώσω...έτσι δεν λένε τα περισσότερα κορίτσια?

Το λένε όντως πολλα κοριτσια....αλλα και ποσα ακόμα λένε δεν είχα ιδέα????και αν ανήκεις σε αυτα?????

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Μην σε παίρνει από κάτω σοφακι!!!γιατί χρειάζεσαι μία επαφη καλη....σίγουρα με ποιο συχνές έχεις πιο πολλές πιθανότητες όμως και πάλι μην αποκλείεις τίποτα!!!!!

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!! Μα ήμασταν ολες και εγω μαζι τοσο σίγουρες για εσενα!!!να εχεις μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη και ενα δυνατό υγιες μωράκι!!μπράβο βρε κορίτσι μου!έδωσες φως στις μουντες αυτες μέρες!!!!!

Πολύ καλά το έκανες!ενα διάλειμμα ναι σας χρειάζεται!χαχαχαχαχχα και τωρα μπαίνεις στο πιο δύσκολο κομμάτι της διαδικασίας!!μακαρι στο τέλος να σε ανταμείψει αυτή η αναμονή!!!

Το λένε όντως πολλα κοριτσια....αλλα και ποσα ακόμα λένε δεν είχα ιδέα????και αν ανήκεις σε αυτα?????

Μακάρι!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu said:

Πολυ καλες επαφες, οι σωστες!!! ενα γονιμο αυγο θες μονο!!! ευχομαι σε θετικα αποτελεσματα!!!!

Αχ σε ευχαριστω πολυ.. και εγω ετσι νιωθω πως πηγα πολυ στοχευμενα, με βοηθησε και το τεστ φυσικα...μακαρι...σε ολες μας...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...