Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Jamie είπε:

Ναι εχεις δικιο παραλογιζομαι ισως επειδη δεν εχω παιδακι και θα ηθελα εστω ενα να ολοκληρωσουμε την οικογενεια μας και σκεφτομαι διαφορα κουλα!!!

μην ανχωνεσε γενικα οτι κ να περνουμε αν διαβασεις απο πισω τι μπορει να προκαλεσει θα πεις οκ δεν πρεπει ουτε ντεπον να πινω. τωρα για το εμβολιο ετσι κ αλλιως δεν θα ειναι υποχρεωτικο

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Jamie είπε:

Ναι εχεις δικιο παραλογιζομαι ισως επειδη δεν εχω παιδακι και θα ηθελα εστω ενα να ολοκληρωσουμε την οικογενεια μας και σκεφτομαι διαφορα κουλα!!!

Η αλήθεια είναι γλυκουλες παρά το ότι δεν έχω θέμα να κάνω εμβόλια κακό σκυλί ψοφο δεν έχει,,,,αλλά ήταν τόσο γρήγορη αυτή η παραγωγή εμβολίου που είναι τρομαχτικό.πσντα λέγαμε και στο επάγγελμά μου που είμαι αισθητικός σε θέματα όπως το σολαριουμ το laser τις θεραπείες κλπ ότι μην ανησυχείτε κάντε το γιατί έχει κλείσει δεκαετία βιβλιογραφίας....τώρα τι να πούμε για ένα εξπρές εμβόλιο ενός άγριου ιού...κατά αρχήν όταν εμβολιαζομαστε έχουμε ιικο φορτίο ...κατά πόσο μπορούμε σε αυτή την περίοδο να μεταδώσουμε τον ιό;;;;έχουμε και παιδιά τα οποία απαγορεύεται να εμβολιαστούν.πανω από δεκαοχτώ ετών 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Valeria7 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε;

έκανα την Δευτέρα τη χοριακή που ήμουν 28η μέρα του κύκλου μου και είχα 335 :-D σκέφτομαι να επαναλάβω και σήμερα η αύριο που θα μαι 2ημέρα καθυστέρησης να δω αν διπλασιαζεται

Αυτά κι αν είναι ωραία νέα!!! Επιτέλους ακούμε ένα ακόμα ευχάριστο! Με το καλό κοριτσάκι μου, να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι! 

19 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Καλα και εγωωωω..εδω αναμενω να δω αν θα ερθει η οχι περιοδος.. Διαβασα και τα προηγουμενα μηνύματα μολις και αγχβθηκα λιγο μηπως συνέβη και σε εμενα κατι παρομοιο. Αφου περιοδος η σημαδια περιοδου δεν εχω ακομη τιποτα.. 38η μερα σημερΑ

Ρε κορίτσι, για θυμησε μου λίγο, είχες κάνει ένα τεστ αρνητικό; μήπως ήρθε η ώρα για επανάληψη ή χοριακή; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Emilly είπε:

Η αλήθεια είναι γλυκουλες παρά το ότι δεν έχω θέμα να κάνω εμβόλια κακό σκυλί ψοφο δεν έχει,,,,αλλά ήταν τόσο γρήγορη αυτή η παραγωγή εμβολίου που είναι τρομαχτικό.πσντα λέγαμε και στο επάγγελμά μου που είμαι αισθητικός σε θέματα όπως το σολαριουμ το laser τις θεραπείες κλπ ότι μην ανησυχείτε κάντε το γιατί έχει κλείσει δεκαετία βιβλιογραφίας....τώρα τι να πούμε για ένα εξπρές εμβόλιο ενός άγριου ιού...κατά αρχήν όταν εμβολιαζομαστε έχουμε ιικο φορτίο ...κατά πόσο μπορούμε σε αυτή την περίοδο να μεταδώσουμε τον ιό;;;;έχουμε και παιδιά τα οποία απαγορεύεται να εμβολιαστούν.πανω από δεκαοχτώ ετών 

Και εγω συμφωνω μαζι σου και επειδη η κολλητη μου ειναι γενετιστρια μου ελεγε οτι ενα εμβολιο θελει τουλ 2 χρονια κλινικες μελετες. Μαλλον στην περιπτωση της πανδημιας θα γινουν τα παππουδια λιγο πειραματοζωα για εμας.παρεπιπτοντως κοριτσια μου γλυκα αδιαθετησα και εγω το περιμενα λιγο να πω την αληθεια τουλ δεν με ταλαιπωρησε με καθυστερησεις για να μου δωσει ψευτικες ελπιδες!!

23 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσιαααα.. Καλησπεραααα... Τι μου κανετε?? Πως ειστε?? 

Κοριτσι μου εσυ πως πας αδιαθετησες;;σορυ διαβαζω ολων και μπερδευομαι καμια φορα δεν θυμαμαι

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jamie είπε:

Και εγω συμφωνω μαζι σου και επειδη η κολλητη μου ειναι γενετιστρια μου ελεγε οτι ενα εμβολιο θελει τουλ 2 χρονια κλινικες μελετες. Μαλλον στην περιπτωση της πανδημιας θα γινουν τα παππουδια λιγο πειραματοζωα για εμας.παρεπιπτοντως κοριτσια μου γλυκα αδιαθετησα και εγω το περιμενα λιγο να πω την αληθεια τουλ δεν με ταλαιπωρησε με καθυστερησεις για να μου δωσει ψευτικες ελπιδες!!

Κοριτσι μου εσυ πως πας αδιαθετησες;;σορυ διαβαζω ολων και μπερδευομαι καμια φορα δεν θυμαμαι

Next month νεαρό μου κορίτσι...να σου πω σκέψου κ το άλλο τουλάχιστον θα κάνεις σ,,,ξ τις γιορτές να χαρείς τον έρωτα σου με το αγόρι σου.γιατι τον πρώτο καιρό εγκυμοσύνης σ,,ξ γιοκ...έτσι να βλέπουμε κ κάνα θετικό μέσα στην μαυρίλα της περιόδου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Next month νεαρό μου κορίτσι...να σου πω σκέψου κ το άλλο τουλάχιστον θα κάνεις σ,,,ξ τις γιορτές να χαρείς τον έρωτα σου με το αγόρι σου.γιατι τον πρώτο καιρό εγκυμοσύνης σ,,ξ γιοκ...έτσι να βλέπουμε κ κάνα θετικό μέσα στην μαυρίλα της περιόδου.

Χαχαχχαχ σωστοτατη ενας γυρος σεξ ακομα εγω ευχομαι για σενα μεσα στις γιορτες να ανακαλυψεις οτι για 9 μηνες και θα κοψεις το σεξ!!!

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Valeria7 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε;

έκανα την Δευτέρα τη χοριακή που ήμουν 28η μέρα του κύκλου μου και είχα 335 :-D σκέφτομαι να επαναλάβω και σήμερα η αύριο που θα μαι 2ημέρα καθυστέρησης να δω αν διπλασιαζεται

Τι ωραία νέα!!!!Μπράβοοοο κορίτσι μου!!!Σου εύχομαι ότι καλή καλύτερό!!!!Πολύ χάρηκα!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Penny28 είπε:

Τι ωραία νέα!!!!Μπράβοοοο κορίτσι μου!!!Σου εύχομαι ότι καλή καλύτερό!!!!Πολύ χάρηκα!!! 

Σ ευχαριστώ πολύ!! Σου εύχομαι σύντομα να μας πεις και εσύ τα ευχάριστα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 said:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Δεν κρατήθηκα σήμερα έκανα τεστ αρνητικό

Καλημέρα Κωνσταντίνα το περίεργο θα ήταν να ήταν θετικό....

Γιατί το έκανες αυτό στον εαυτό σου....Αυτά τα φτηνά τα τεστ την μέρα της καθυστερήσεις δείχνουν αχνά....πόσο μάλλον 2 μέρες πριν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τονιαα είπε:

Καλημέρα Κωνσταντίνα το περίεργο θα ήταν να ήταν θετικό....

Γιατί το έκανες αυτό στον εαυτό σου....Αυτά τα φτηνά τα τεστ την μέρα της καθυστερήσεις δείχνουν αχνά....πόσο μάλλον 2 μέρες πριν

Τόνια μου !!!! Έκανα self clear αυτό π λέει ότι δείχνει 5 ημέρες μετά την σύλληψη.... Το Σάββατο περιμένω!! Τι να πω...!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 said:

Τόνια μου !!!! Έκανα self clear αυτό π λέει ότι δείχνει 5 ημέρες μετά την σύλληψη.... Το Σάββατο περιμένω!! Τι να πω...!! 

Καταλαβαίνω....και περιμένεις το Σάββατο εε;

Υπομονή τότε...θα δεις τι θα γίνει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Jamie είπε:

Και εγω συμφωνω μαζι σου και επειδη η κολλητη μου ειναι γενετιστρια μου ελεγε οτι ενα εμβολιο θελει τουλ 2 χρονια κλινικες μελετες. Μαλλον στην περιπτωση της πανδημιας θα γινουν τα παππουδια λιγο πειραματοζωα για εμας.παρεπιπτοντως κοριτσια μου γλυκα αδιαθετησα και εγω το περιμενα λιγο να πω την αληθεια τουλ δεν με ταλαιπωρησε με καθυστερησεις για να μου δωσει ψευτικες ελπιδες!!

Κοριτσι μου εσυ πως πας αδιαθετησες;;σορυ διαβαζω ολων και μπερδευομαι καμια φορα δεν θυμαμαι

 

13 ώρες πρίν, Agatte είπε:

Αυτά κι αν είναι ωραία νέα!!! Επιτέλους ακούμε ένα ακόμα ευχάριστο! Με το καλό κοριτσάκι μου, να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι! 

Ρε κορίτσι, για θυμησε μου λίγο, είχες κάνει ένα τεστ αρνητικό; μήπως ήρθε η ώρα για επανάληψη ή χοριακή; 

Πηγα εχθες και πηρα τεστ ηταν να το κανω σημερα αλλα ξεχασα το πρωι και ηρθα δουλεια.. Θα το κανω αυριο πρωι.. Παντως δνε νομιζω για εγκυμοσυνη.. 40η μερα σημερα.. Θα δειξει σιγουρα αν ειμαι η οχι.. Παντως ετσι καθυστέρηση ειχα ξανα πριν ενα μιση χρονο λιγο πριν παεω αντισυλληπτικα γιατι ειχα κυστη.. Οποτε και τωρα νομιζω για κυστη παω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

 

Πηγα εχθες και πηρα τεστ ηταν να το κανω σημερα αλλα ξεχασα το πρωι και ηρθα δουλεια.. Θα το κανω αυριο πρωι.. Παντως δνε νομιζω για εγκυμοσυνη.. 40η μερα σημερα.. Θα δειξει σιγουρα αν ειμαι η οχι.. Παντως ετσι καθυστέρηση ειχα ξανα πριν ενα μιση χρονο λιγο πριν παεω αντισυλληπτικα γιατι ειχα κυστη.. Οποτε και τωρα νομιζω για κυστη παω

Δεν πειραζει κανε ενα να σου φυγει απο το μυαλο ποτε δεν ξερεις και μετα μιλα με το γιατρο σου!

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Jamie είπε:

Χαχαχχαχ σωστοτατη ενας γυρος σεξ ακομα εγω ευχομαι για σενα μεσα στις γιορτες να ανακαλυψεις οτι για 9 μηνες και θα κοψεις το σεξ!!!

Αχ κορίτσι μου την πιο σωστή κουβέντα είπες...ας με λυπηθεί ο υψηστος να ξεκουραστεί το κορμί μου..θα πάθω κ τίποτα στο τέλος χαχαχαχαχα.επαγγελματιας να ήμουν θα έπαιρνα ένα ρεπό...δηλαδή δουλειά όχι αστεία.

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...