Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , Φραουλίνο είπε:

Δεν νομίζω να σε βάλει να κάνεις και αύριο, μια χαρά είναι επανάληψη τρεις μέρες μετά αλλά όπως νιώθεις.. ❤️ Αν αντέχεις εννοείται να περιμένεις!! 

Θα αντεξω τι να κανω.. Οτι μ ειπε ο γιατρος μου ❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Flolipop είπε:

@Emilly θυμάμαι τον γιατρό να μου λέει ότι στην εγκυμοσύνη η tsh πρέπει να είναι κάτω από 1. Μια χαρά είσαι. 

Αλήθεια;δεν το ήξερα..στην προηγούμενη είχα 1,30. Οκ ευχαριστώ...άντε να δούμε...εσύ πως είσαι φωτεινή;;με τα σχολεία;;;εμείς ακόμα δεν αρχίσαμε έχουν μαλωματα.δεν μπορώ άλλο έχουμε δύο συγκεκριμένα παιδιά που κάνουν κ λένε τέρατα..κάθε μέρα γίνεται κάτι..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αλήθεια;δεν το ήξερα..στην προηγούμενη είχα 1,30. Οκ ευχαριστώ...άντε να δούμε...εσύ πως είσαι φωτεινή;;με τα σχολεία;;;εμείς ακόμα δεν αρχίσαμε έχουν μαλωματα.δεν μπορώ άλλο έχουμε δύο συγκεκριμένα παιδιά που κάνουν κ λένε τέρατα..κάθε μέρα γίνεται κάτι..

Ωχ έχετε και τετοια πράγματα;;;  Με τα αγόρια είναι λίγο δύσκολα ... ευτυχώς προς το παρόν εδώ επικρατεί ηρεμία ! Άρχισαν φουλ τα διαβάσματα πάλι...εγώ δεν είμαι και στα πολύ καλά μου... να φανταστείς αυτόν τον μήνα σχεδόν δεν προσπαθω... νιώθω κούραση φοβερή , ψυχολογική εννοώ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Ωχ έχετε και τετοια πράγματα;;;  Με τα αγόρια είναι λίγο δύσκολα ... ευτυχώς προς το παρόν εδώ επικρατεί ηρεμία ! Άρχισαν φουλ τα διαβάσματα πάλι...εγώ δεν είμαι και στα πολύ καλά μου... να φανταστείς αυτόν τον μήνα σχεδόν δεν προσπαθω... νιώθω κούραση φοβερή , ψυχολογική εννοώ.

Κοίτα να πάρεις τα πάνω σου...όπως κ να χει είμαστε μια χαρά..να το θυμάσαι αυτό..κ εγώ προσπαθώ να επικεντρωνομαι σε αυτά που έχω ήδη κ έχω ευθύνη να ομορφαίνω την ζωή μου...τώρα είμαι σαν άρρωστη κ χάνω πολλές στιγμές θέλω να κοιμάμαι κ υπολειτουργω αλλά όταν γίνω καλύτερα θα χαρώ την οικογένεια μου κ το παιδί μου κ θα προσπαθήσω να τα αφήσω όλα πίσω.φετος που πήγαμε τετραήμερο στην Τήνο πέρασα τέλεια....έχει μεγαλώσει κ το παιδί κ είναι σαν φιλαράκι μας...χαχαχαχα.κ λέω τι ωραία που είμαστε...κ πόσο ακόμα τέλεια μπορεί να περνάμε...έτσι θα πορευτώ...θέλω να περνάω καλά πλέον..φτάνει τρία χρόνια στην μιζέρια.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Εγώ δεν θυμάμαι με την καμία κωδικούς..αν ποτέ εξαφανίστω για τα καλά θα ξέρετε ότι με πέταξε το σύστημα..αλλά θα βρω τρόπο να ξαναμπώ..από το παράθυρο χαχαχαχαχα.

Δεν επηρεάζουν η αντιπηκτική αγωγή..απλά έπεσε..ο γιατρός είπε μια φορά τον μήνα θα την επαναλαμβάνω.αυτο μόνο..δεν χρειάζεται μου είπε ενδοκρινολογο...στο 0,66 που έφτασες εσύ σου είχε πει ότι είναι πρόβλημα ηηη όλα καλά;;;

Και εγώ ζοριζομαι πολύ..σαν άρρωστη είμαι κ παρακαλάω τουλάχιστον να πάει καλά μην το περνάω πάλι τσάμπα όλο αυτό...μακάρι θεέ μου.

Χαχαχαχ θα σε βρω εγω και θα σε φέρω πισω

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Χαχαχα πραγματικά είμαι πολύ ανυπόμονη!!!! Δεν έχω υπομονή όταν έχω τεστ σπίτι κάνω ασταμάτητα... Και εγώ αυτές λέω να πάρω στον άντρα μου τα πάρω profetil είναι ακριβές αρκετά αλλά πιστεύω στο πρώτο μας παιδάκι βοήθησαν πολύ!

Ποια μπορεί να αναλάβει το πινακακι;;; Κάποια να ξέρει λίγο τα κορίτσι ώστε να βάλει τα ονόματα τους! Μπορούν τα κορίτσια που θέλουν να μπουν στο πινακακι να γράψουν αναμενομη περίοδο ώστε να αρχίσουμε να το φτιάχνουμε σιγά σιγά!


Μεχρι να εχεις περίοδο τίποτα δεν είναι σίγουρο... Όποτε θα περιμένεις και να τα βλέπεις όλα αισιόδοξα...! 

 

εμένα οπως ανέφερα τις προάλλες με κρατούν εξάψεις συνέχεια μέσα στην ημέρα και βράδυ και την ημέρα! Λόγω της δουλειάς μου μετράμε συνέχεια τη θερμοκρασία μας χθες ήταν 36,7 όταν την μέτρησαν σήμερα είχε πάει 37.7 (λόγω COVID παρ ολίγον να μην με αφήσουν να περάσω, άσε) μετά από λίγο έπεσε στο 37.4 και 37... δεν ξέρω αν αυτό είναι σημάδι, πάντως δεν έχω κανένα σύμπτωμα πέρα από πριν λιγες ημερες που ένιωθα κράμπες στην κοιλια μου χαμηλά... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Flolipop είπε:

Ωχ έχετε και τετοια πράγματα;;;  Με τα αγόρια είναι λίγο δύσκολα ... ευτυχώς προς το παρόν εδώ επικρατεί ηρεμία ! Άρχισαν φουλ τα διαβάσματα πάλι...εγώ δεν είμαι και στα πολύ καλά μου... να φανταστείς αυτόν τον μήνα σχεδόν δεν προσπαθω... νιώθω κούραση φοβερή , ψυχολογική εννοώ.

Μην το αφήσεις να σε πάρει από κάτω το ξερω δεν είναι εύκολο ουτε το κάνεις επίτηδες.ολες εχουμε τα κάτω μας και τα πάνω μας .αλλα μην παρατάς της προσπάθεια. Συνέχισε φουλ και θα συμβεί σε όλες μας:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Μην το αφήσεις να σε πάρει από κάτω το ξερω δεν είναι εύκολο ουτε το κάνεις επίτηδες.ολες εχουμε τα κάτω μας και τα πάνω μας .αλλα μην παρατάς της προσπάθεια. Συνέχισε φουλ και θα συμβεί σε όλες μας:x

Σ ευχαριστώ πολύ για την ενθάρρυνση. Σου εύχομαι σύντομα να τα καταφέρεις !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κοίτα να πάρεις τα πάνω σου...όπως κ να χει είμαστε μια χαρά..να το θυμάσαι αυτό..κ εγώ προσπαθώ να επικεντρωνομαι σε αυτά που έχω ήδη κ έχω ευθύνη να ομορφαίνω την ζωή μου...τώρα είμαι σαν άρρωστη κ χάνω πολλές στιγμές θέλω να κοιμάμαι κ υπολειτουργω αλλά όταν γίνω καλύτερα θα χαρώ την οικογένεια μου κ το παιδί μου κ θα προσπαθήσω να τα αφήσω όλα πίσω.φετος που πήγαμε τετραήμερο στην Τήνο πέρασα τέλεια....έχει μεγαλώσει κ το παιδί κ είναι σαν φιλαράκι μας...χαχαχαχα.κ λέω τι ωραία που είμαστε...κ πόσο ακόμα τέλεια μπορεί να περνάμε...έτσι θα πορευτώ...θέλω να περνάω καλά πλέον..φτάνει τρία χρόνια στην μιζέρια.

 

Εννοειται ότι χαίρομαι τα παιδάκια μου και νιώθω τόσο μεγάλη ευγνωμοσύνη που τα απέκτησα τόσο εύκολα, πραγματικά με τόσα που έχω περάσει τελευταία,το εκτιμώ όλο και περισσότερο! Την πάτησα όμως με την προσπάθεια για το τρίτο ,και είναι σαν να εθίστηκα στο να τα καταφέρω ... 

Just now, Flolipop είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ για την ενθάρρυνση. Σου εύχομαι σύντομα να τα καταφέρεις !!!

Ας κάνω την αρχή λοιπόν! Περιμένω να αδιαθετήσω 1η Φλεβάρη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Flolipop είπε:

Εννοειται ότι χαίρομαι τα παιδάκια μου και νιώθω τόσο μεγάλη ευγνωμοσύνη που τα απέκτησα τόσο εύκολα, πραγματικά με τόσα που έχω περάσει τελευταία,το εκτιμώ όλο και περισσότερο! Την πάτησα όμως με την προσπάθεια για το τρίτο ,και είναι σαν να εθίστηκα στο να τα καταφέρω ... 

Ας κάνω την αρχή λοιπόν! Περιμένω να αδιαθετήσω 1η Φλεβάρη...

Σε νιώθω...να φτάνεις στην πηγή κ να μην πίνεις νερό...κ πόσες φορές να το περάσεις....σαν να σου δίνουν δώρο κ να στο παίρνουν...δεν υπάρχει αυτό το συναίσθημα...ξέρω.. 

Just now, vasiliki2020 είπε:

Χαχαχαχ θα σε βρω εγω και θα σε φέρω πισω

Ναι μην με ξεχάσεις...γιατί άμα φύγω από δω θα τα φάω στους ψυχολόγους μετά χαχαχαχα.καηκα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...