Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια...πως ξημερωσατε??? ολα καλα???? τεταρτη εχω γιατρο να δω το μωρο μ....θα ειμαι 9 βδομάδες...ξέρει καμία να μ πει τι θα δω ??? Εγώ μεγάλη χαρά...θα χει ποδαράκια χεράκια η λεω βλακιες:??? καλε μανουλες εδω μεσα κ κοπελιές σε πιο προχωρημένο στάδιο για πειτε μ κ εμένα ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 4 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κορίτσια...πως ξημερωσατε??? ολα καλα???? τεταρτη εχω γιατρο να δω το μωρο μ....θα ειμαι 9 βδομάδες...ξέρει καμία να μ πει τι θα δω ??? Εγώ μεγάλη χαρά...θα χει ποδαράκια χεράκια η λεω βλακιες:??? καλε μανουλες εδω μεσα κ κοπελιές σε πιο προχωρημένο στάδιο για πειτε μ κ εμένα ...

Καλημερα ταρζανακι μου... Εγω καλα ειμαι σε γενικες γραμμες. Οι αναγουλες καθε φορα  που τρωω κατι κοντευουν να μου γίνουν  συνηθεια. Αν θες να βλεπεις ακριβως σε τι φαση ειναι το μωρακι σου, μπορείς να κατεβάσεις μια εφαρμογή στο κινητό σου που λεγεται Pregnancy + κ στα λεει ολα... Γενικα σου λεει πολλες πληροφορίες που θα τις βρεις χρησιμες... Σου λεει ο γιατρος σου να εχεις τσισακια οταν πηγαινεις για υπερηχο; Εμενα μου ειπε να εχω την επομενη φορα για να το δουμε καλυτερα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , winspert είπε:

Καλημερα ταρζανακι μου... Εγω καλα ειμαι σε γενικες γραμμες. Οι αναγουλες καθε φορα  που τρωω κατι κοντευουν να μου γίνουν  συνηθεια. Αν θες να βλεπεις ακριβως σε τι φαση ειναι το μωρακι σου, μπορείς να κατεβάσεις μια εφαρμογή στο κινητό σου που λεγεται Pregnancy + κ στα λεει ολα... Γενικα σου λεει πολλες πληροφορίες που θα τις βρεις χρησιμες... Σου λεει ο γιατρος σου να εχεις τσισακια οταν πηγαινεις για υπερηχο; Εμενα μου ειπε να εχω την επομενη φορα για να το δουμε καλυτερα... 

Καλημέρα συνοδοιπωρεμου....καλο που τις συνηθίζεις παλι καλα να λες που τρώως κ κάτι...θα φυγουν πιστευω σε λιγο καιρο...ετσι λένε...αχ αχ μας ταλαιπωρούν αλλα δεν πειραζει...πάω τώρα να το κατεβάσω...από πλέι στορ ετσι?? όπως το γράφεις να το γράψω κ γω??? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα συνοδοιπωρεμου....καλο που τις συνηθίζεις παλι καλα να λες που τρώως κ κάτι...θα φυγουν πιστευω σε λιγο καιρο...ετσι λένε...αχ αχ μας ταλαιπωρούν αλλα δεν πειραζει...πάω τώρα να το κατεβάσω...από πλέι στορ ετσι?? όπως το γράφεις να το γράψω κ γω??? 

Αν κ αργησα να σου απαντησω, ναι, απο το πλει στορ οπως το γραφω. Εμένα  με εχει βολέψει πολυ. Υπαρχουν κ αλλες εφαρμογές παρόμοιες. Κατεβαζεις οσες θες, κρατας οποια σε βολεύει κ τις σβήνεις τις αλλες. Πες μου εντυπωσεις όταν το φτιάξεις. Θα σου ζητησει τελευταία περίοδο κ καποια αλλα πράγματα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου όλα υπέροχα μα όλα όμως το μωρακι μου είναι υπέροχο σας λεω είναι πολύ καλαααά μου είπε ο γιατρός καλά καλά για τις εβδομαδες που είμαι και έχει πολύ καλη καρδιά δυνατή που είπε αυτααα κοριτσια μου δοξασμένο το όνομα ολων όσων με βοηθάνε να είστε καλά και εσείς φιλες μου η Παναγία μαζι μας να προσεχει τα μωρακια μας @Rafaelatarzan @P.L.L. @winspert @Dimitr@17 @ΒαλεντιναΧρηστος @ΦαιηΚατς @Farmakotriftena @Mamacita Alina @elpida20και σε οσες δεν εχω κάνει ταγκ ακούστε κορίτσια μην γελάσετε όμως έχει το κεφάλι του άνδρα μου επαθα πλακααα μιλάμε ίδιο σχημα ίδιο κεφάλι καλεεε

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 7

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Giotitsa είπε:

Κορίτσια μου όλα υπέροχα μα όλα όμως το μωρακι μου είναι υπέροχο σας λεω είναι πολύ καλαααά μου είπε ο γιατρός καλά καλά για τις εβδομαδες που είμαι και έχει πολύ καλη καρδιά δυνατή που είπε αυτααα κοριτσια μου δοξασμένο το όνομα ολων όσων με βοηθάνε να είστε καλά και εσείς φιλες μου η Παναγία μαζι μας να προσεχει τα μωρακια μας @Rafaelatarzan @P.L.L. @winspert @Dimitr@17 @ΒαλεντιναΧρηστος @ΦαιηΚατς @Farmakotriftena @Mamacita Alina @elpida20και σε οσες δεν εχω κάνει ταγκ ακούστε κορίτσια μην γελάσετε όμως έχει το κεφάλι του άνδρα μου επαθα πλακααα μιλάμε ίδιο σχημα ίδιο κεφάλι καλεεε

Αχχαχαχαχα φαντάζομαι και ίδιο χρώμα ματια ε;;;; κοριτσάκι μου ομορφο χαίρομαι παρα πολύ!!! Ολα θα πάνε τέλεια, θα το δεις!!! Να είσαι καλά και να ζεις την κάθε στιγμή της εγκυμοσύνης σου γιατί είναι μαγεία!!! Ενα φιλί σε εσένα και ενα στη κοιλιτσα στο νινι σου!

  • Μου αρέσει 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Giotitsa είπε:

Κορίτσια μου όλα υπέροχα μα όλα όμως το μωρακι μου είναι υπέροχο σας λεω είναι πολύ καλαααά μου είπε ο γιατρός καλά καλά για τις εβδομαδες που είμαι και έχει πολύ καλη καρδιά δυνατή που είπε αυτααα κοριτσια μου δοξασμένο το όνομα ολων όσων με βοηθάνε να είστε καλά και εσείς φιλες μου η Παναγία μαζι μας να προσεχει τα μωρακια μας @Rafaelatarzan @P.L.L. @winspert @Dimitr@17 @ΒαλεντιναΧρηστος @ΦαιηΚατς @Farmakotriftena @Mamacita Alina @elpida20και σε οσες δεν εχω κάνει ταγκ ακούστε κορίτσια μην γελάσετε όμως έχει το κεφάλι του άνδρα μου επαθα πλακααα μιλάμε ίδιο σχημα ίδιο κεφάλι καλεεε

Μπράβο Γιώτα μου γλυκειά!!! Χάιδεψε τη κοιλίτσα σου και από εμένα!

Τετάρτη εγώ υπέρηχο με @Rafaelatarzan και νομίζω και η @elpida20 έχει Τετάρτη και η @marioula1234 ;;; με το καλό κορίτσια όλες μας!

  • Μου αρέσει 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Αχχαχαχαχα φαντάζομαι και ίδιο χρώμα ματια ε;;;; κοριτσάκι μου ομορφο χαίρομαι παρα πολύ!!! Ολα θα πάνε τέλεια, θα το δεις!!! Να είσαι καλά και να ζεις την κάθε στιγμή της εγκυμοσύνης σου γιατί είναι μαγεία!!! Ενα φιλί σε εσένα και ενα στη κοιλιτσα στο νινι σου!

Χαχαχαχαχαχαχαχα δεν ξέρω για ματια αλλά το ίδιο κεφάλι το έχει τέρμα χαχαχχαχαχαχχαχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Giotitsa είπε:

Κορίτσια μου όλα υπέροχα μα όλα όμως το μωρακι μου είναι υπέροχο σας λεω είναι πολύ καλαααά μου είπε ο γιατρός καλά καλά για τις εβδομαδες που είμαι και έχει πολύ καλη καρδιά δυνατή που είπε αυτααα κοριτσια μου δοξασμένο το όνομα ολων όσων με βοηθάνε να είστε καλά και εσείς φιλες μου η Παναγία μαζι μας να προσεχει τα μωρακια μας @Rafaelatarzan @P.L.L. @winspert @Dimitr@17 @ΒαλεντιναΧρηστος @ΦαιηΚατς @Farmakotriftena @Mamacita Alina @elpida20και σε οσες δεν εχω κάνει ταγκ ακούστε κορίτσια μην γελάσετε όμως έχει το κεφάλι του άνδρα μου επαθα πλακααα μιλάμε ίδιο σχημα ίδιο κεφάλι καλεεε

Γιωτούλα μου χαιρομαι τοσο  πολυ με τη χαρα σου... Η Παναγία ειναι κοντα μας κ κοντα στα μωρα μας κ θα πανε ολα καλα... Μπραβο κοριτσακι μου γλυκο... 

Μα να εχει το κεφαλι του αντρα σου;;; χαχαχα, εισαι φοβερη... Καλη συνεχεια γλυκια μου κ μια υπέροχη  τελειομηνη εγκυμοσύνη να εχεις... Σε φιλω γλυκά... :wub:

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Γιωτούλα μου χαιρομαι τοσο  πολυ με τη χαρα σου... Η Παναγία ειναι κοντα μας κ κοντα στα μωρα μας κ θα πανε ολα καλα... Μπραβο κοριτσακι μου γλυκο... 

Μα να εχει το κεφαλι του αντρα σου;;; χαχαχα, εισαι φοβερη... Καλη συνεχεια γλυκια μου κ μια υπέροχη  τελειομηνη εγκυμοσύνη να εχεις... Σε φιλω γλυκά... :wub:

Χαχαχχαχαχχαχαχαχα αχ ρε κορίτσια κάνω σαν χαζή χαχαχχαχα αλλά δεν πειράζει είναι απο την χαρά μου το είπα στον άνδρα μου αλλά αυτός με κορόιδευε μωρέ οταν ερθει θα του κορνιζαρω τον υπέρηχο να δει την κεφαλα του οοοοοοο χαχαχαχχαχαχχαχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κορίτσια...πως ξημερωσατε??? ολα καλα???? τεταρτη εχω γιατρο να δω το μωρο μ....θα ειμαι 9 βδομάδες...ξέρει καμία να μ πει τι θα δω ??? Εγώ μεγάλη χαρά...θα χει ποδαράκια χεράκια η λεω βλακιες:??? καλε μανουλες εδω μεσα κ κοπελιές σε πιο προχωρημένο στάδιο για πειτε μ κ εμένα ...

θα εχει τα πάντα κανονικααααα :)

5 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

Καλημερα μικρή εγώ σήμερα πάω Εχω αγωνιααααααα

 

1 hour ago, Giotitsa είπε:

Κορίτσια μου όλα υπέροχα μα όλα όμως το μωρακι μου είναι υπέροχο σας λεω είναι πολύ καλαααά μου είπε ο γιατρός καλά καλά για τις εβδομαδες που είμαι και έχει πολύ καλη καρδιά δυνατή που είπε αυτααα κοριτσια μου δοξασμένο το όνομα ολων όσων με βοηθάνε να είστε καλά και εσείς φιλες μου η Παναγία μαζι μας να προσεχει τα μωρακια μας @Rafaelatarzan @P.L.L. @winspert @Dimitr@17 @ΒαλεντιναΧρηστος @ΦαιηΚατς @Farmakotriftena @Mamacita Alina @elpida20και σε οσες δεν εχω κάνει ταγκ ακούστε κορίτσια μην γελάσετε όμως έχει το κεφάλι του άνδρα μου επαθα πλακααα μιλάμε ίδιο σχημα ίδιο κεφάλι καλεεε

χαχαχ τελειαααα για πες 8 εβδομαδων ειχε κανονικα χερια ποδια ε; 

πρίν από 55 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Μπράβο Γιώτα μου γλυκειά!!! Χάιδεψε τη κοιλίτσα σου και από εμένα!

Τετάρτη εγώ υπέρηχο με @Rafaelatarzan και νομίζω και η @elpida20 έχει Τετάρτη και η @marioula1234 ;;; με το καλό κορίτσια όλες μας!

ναι κ εγω η Τετάρτη η πέμπτη θα παω


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κορίτσια...πως ξημερωσατε??? ολα καλα???? τεταρτη εχω γιατρο να δω το μωρο μ....θα ειμαι 9 βδομάδες...ξέρει καμία να μ πει τι θα δω ??? Εγώ μεγάλη χαρά...θα χει ποδαράκια χεράκια η λεω βλακιες:??? καλε μανουλες εδω μεσα κ κοπελιές σε πιο προχωρημένο στάδιο για πειτε μ κ εμένα ...

Ναι βρε,θα έχει και χερακια και ποδαρακια! Εμένα στον μεγαλο 10 και 4 είδαμε και τσουτσουνελακι!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , marioula1234 είπε:

θα εχει τα πάντα κανονικααααα :)

 

χαχαχ τελειαααα για πες 8 εβδομαδων ειχε κανονικα χερια ποδια ε; 

ναι κ εγω η Τετάρτη η πέμπτη θα παω

8+3 με έβγαζε ο υπέρηχος χαχχαχχαα κεφάλι ειδα και πλάτη τώρα τα αλλά δεν μπόρεσα να τα δω χαχαχχαχχαχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κορίτσια...πως ξημερωσατε??? ολα καλα???? τεταρτη εχω γιατρο να δω το μωρο μ....θα ειμαι 9 βδομάδες...ξέρει καμία να μ πει τι θα δω ??? Εγώ μεγάλη χαρά...θα χει ποδαράκια χεράκια η λεω βλακιες:??? καλε μανουλες εδω μεσα κ κοπελιές σε πιο προχωρημένο στάδιο για πειτε μ κ εμένα ...

 Έλα κοριτσάκι μου... κι εγώ την Τετάρτη έχω αυχενική. Οταν πήγαμε 9 εβδ και 1μ. κουνούσε χεράκια και ποδαράκια! Ήταν συγκλονιστικό, δεν το περίμενα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

Κορίτσια μου όλα υπέροχα μα όλα όμως το μωρακι μου είναι υπέροχο σας λεω είναι πολύ καλαααά μου είπε ο γιατρός καλά καλά για τις εβδομαδες που είμαι και έχει πολύ καλη καρδιά δυνατή που είπε αυτααα κοριτσια μου δοξασμένο το όνομα ολων όσων με βοηθάνε να είστε καλά και εσείς φιλες μου η Παναγία μαζι μας να προσεχει τα μωρακια μας @Rafaelatarzan @P.L.L. @winspert @Dimitr@17 @ΒαλεντιναΧρηστος @ΦαιηΚατς @Farmakotriftena @Mamacita Alina @elpida20και σε οσες δεν εχω κάνει ταγκ ακούστε κορίτσια μην γελάσετε όμως έχει το κεφάλι του άνδρα μου επαθα πλακααα μιλάμε ίδιο σχημα ίδιο κεφάλι καλεεε

Κορίτσι μου μπράβοοο! Τι υπέροχα νέα. Είδες το σποράκι γίνεται μωράκι.!

 

2 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Μπράβο Γιώτα μου γλυκειά!!! Χάιδεψε τη κοιλίτσα σου και από εμένα!

Τετάρτη εγώ υπέρηχο με @Rafaelatarzan και νομίζω και η @elpida20 έχει Τετάρτη και η @marioula1234 ;;; με το καλό κορίτσια όλες μας!

Άντε κορίτσια κοντά είναι η Τετάρτη. Εγώ Πέμπτη απόγευμα! Θα σκάσω, δεν περνάνε οι μερεεεεες!

πρίν από 50 λεπτά , Myrtw80 είπε:

 Έλα κοριτσάκι μου... κι εγώ την Τετάρτη έχω αυχενική. Οταν πήγαμε 9 εβδ και 1μ. κουνούσε χεράκια και ποδαράκια! Ήταν συγκλονιστικό, δεν το περίμενα!!!

Με το καλό όλα στην Αυχενική σας Μυρτώ μου. Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!Αχ όντως συγκλονιστικο, ανυπομονούμε να τα δούμε κι εμείς!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...