Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Εγώ είμαι πολύ καλά...Δεν έχω τίποτα....κοντεύω να σκάσω από το φαΐ όμως...χαχαχα...προσπάθησε μ.να κάνεις ότι μπορείς για να μην πέφτεις....θα περάσει σε λίγο....καλα από έξω άστο αλλο τόσο κ άλλο τόσο κ άλλο τόσο εχω να βγω κ γω....ουφφφφ....πολυ σπίτι ρε παιδι μ....που θα πάει θα περάσει....3 βδομαδες μ μείναν...

Είσαι τυχερή είσαι και στην 9η βδομάδα κοντεύεις για να φύγει αυτό το άτιμο 1ο τρίμηνο. Κανονικά κι εγώ 9η βδομάδα θα ήμουν αλλά στον υπέρηχο βγαίνει 8 μέρες μικρότερο. Οπότε ακόμα στην 7η είμαι εγώ. Αύριο είναι η μεγάλη μέρα επιτέλους θα δούμε τα μωράκια μας. Έχω τόση αγωνία.

Προσπαθώ να μη με παίρνει από κάτω αλλά δε γίνεται.. Από τις 4 και μετά η κατάσταση επιδεινώνεται πολύ και έχω να φροντίσω και 2 παιδιά. Καλά το σπίτι το έχω αφήσει στο έλεος (που ήμουν πάντα υστερική με την καθαριότητα) όλη μέρα μόνη μου είμαι...


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 18 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια μου από αναγουλες ζαλαδες εμετούς κτλ πως πάτε; καλυτερα; χειρότερα; εγώ τα ίδια και τα ίδια. Δεν βγαίνω έξω . Έχω να βγω από το προ-προηγούμενο Σάββατο κι τότε ήταν για μια δουλειά και ανυπομονούσα να επιστρέψω σπίτι να ξαπλώσω. Με έχει πάρει πολύ από κάτω όλο αυτό. 

Εγω καθε μερα κανα μισαωρο αφου φαω το οτιδηποτε ανακατευομαι τρελα αλλα μεχρι εκει. Εμετο δεν εχω κανει αλλα εχω φτασει οριακα δυο τρεις φορες... Ζαλαδες δεν εχω... Κ εγω αισθάνομαι την αναγκη να ειμαι ξαπλα ολη την ωρα... Οταν σηκωνομαι αισθάνομαι το στομαχι να βαραινει κ μου έρχεται πιο πολυ εμετος... Αυτα τα λιγα... Μη σε παιρνει απο κατω αγαπη... Να σκέφτεσαι οτι ολα αυτα θα κρατησουν ελαχιστα ακομα κ πως μεσα σου χτυπα μια καρδουλα κ αυτη τα δημιουργει ολα... Τα μωρακια μας!!! :wub:

  • Μου αρέσει 3

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

θα αγχώνεσαι η αλήθεια είναι αγαπη... απλα 8 εβδομαδων ακριβως δεν ετυχε να κανω υπερηχο στα αλλα μου παιδια γιαυτο ρωταω αν θα ναι εντελως σχηματισμενο :)

εχεις καθε δικαιωμα να αρνηθείς εμεις απο κοιλια το ειδαμε 6+4 κ μια χαρα φανηκε το εμβρυο κ ο παλμος κ ολα... 

Αυτό θα κάνω. Θα ζητήσω να κάνουμε υπέρηχο κοιλίας. Φοβήθηκα ρε παιδί μου. Δεν είχα τιποτα πριν τον υπέρηχο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Είσαι τυχερή είσαι και στην 9η βδομάδα κοντεύεις για να φύγει αυτό το άτιμο 1ο τρίμηνο. Κανονικά κι εγώ 9η βδομάδα θα ήμουν αλλά στον υπέρηχο βγαίνει 8 μέρες μικρότερο. Οπότε ακόμα στην 7η είμαι εγώ. Αύριο είναι η μεγάλη μέρα επιτέλους θα δούμε τα μωράκια μας. Έχω τόση αγωνία.

Προσπαθώ να μη με παίρνει από κάτω αλλά δε γίνεται.. Από τις 4 και μετά η κατάσταση επιδεινώνεται πολύ και έχω να φροντίσω και 2 παιδιά. Καλά το σπίτι το έχω αφήσει στο έλεος (που ήμουν πάντα υστερική με την καθαριότητα) όλη μέρα μόνη μου είμαι...

αχ μωρέ ψυχή μ...έχεις πολύ δίκιο....απορω πως τα καταφέρνεις....μπράβο σ όμως ακομα κ γιαυτα που κάνεις....είσαι θηριοοοοοο....Ναι θα δούμε τα μωράκια μας....τι όμορφα....Δεν πειράζει που είσαι πιο πίσω...Αφού ολα πάνε καλά κ θα πάνε όλα καλητεραααααααα....άσε στο σπίτι στο ελεος δεν πειραζει...κοίτα όσο μπορείς τα παιδάκια σ κ αυτό που έρχεται κ όλα θα γίνουν σιγα σιγα....

πρίν από 7 λεπτά , marioula1234 είπε:

κοριτσια μ τελικα οηγα σημερα για υπερηχο ολα ειναι πολυ καλα το μωρακι μεγαλωσε κ η αποκόλληση υποχώρησε v2u24n.jpg

ιιιιιιιιιι τι όμορφο μπιζελι είναι αυτό παναγια μ,?????? να χει παντα υγεία κοριτσι μου....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

πκαλησπερα κοριτσια μ..πως εισται μανουλες μ???? έχουμε ήλιοο κ το απόλαυσα....σημερα έχω τα μποτε μ.....καθαρισμό προσώπου...φρυδια κ αποτρίχωση....μαϊμού θα γίνω....δυστηχως γέμισα τριχουλες  από τις ορμόνες....Αλλά δεν με πειράζει....θα τις καταστρέψω ολες τωρα...χαχαχαχ....Ίσως να κάνω κ τα νύχια μ...θα δω....ειμαι πολύ ενθουσιασμένη που αυριο επιτελους θα δω το ανθρωπάκι μ....φτου μ σήμερα μην με ματιασω εχω ενέργεια πολυ....

αααα κ μην ξεχνιόμαστε.κατω τα χέρια από τα βυζια σας....χαχαχαχαχ...

Φιλάκια στις κοιλιτσες σας....

Γεμισες τριχες???? Ετοιμασου...κοριτσακι θα κανεις. Εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα γινει σπανη...ειχα ξεχασει τι ειναι το ξυραφι...αληθεια...φρυδι δεν εβγαινε τριχα...εκανα αγορακι! Λενε πως τραβουσε τις τριχες το αγορι λογω ορμονών...εσενα το αντιθετο φανταζομαι...


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Evangeliaa είπε:

Γεμισες τριχες???? Ετοιμασου...κοριτσακι θα κανεις. Εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα γινει σπανη...ειχα ξεχασει τι ειναι το ξυραφι...αληθεια...φρυδι δεν εβγαινε τριχα...εκανα αγορακι! Λενε πως τραβουσε τις τριχες το αγορι λογω ορμονών...εσενα το αντιθετο φανταζομαι...

λες ...χαχαχαχαχ μωρε ας είναι ότι θελει...Αλλά εγώ νομίζω ότι οι τρίχες μ είναι από τις ορμόνες τα φάρμακα...Γιατί ειμαι απο εξωσωματικη κ παίρνω πολλά...λεω γω τωρα δεν ξερω κιολας....χαχαχαχ ...οι κοιλιά μ ειδικά σκατα...που εγώ είμαι ξανθιά κ σπανη κανονικα τωρα ειμαι μαϊμού σ λεω....χαχαχαχα ...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, marioula1234 είπε:

κοριτσια μ τελικα οηγα σημερα για υπερηχο ολα ειναι πολυ καλα το μωρακι μεγαλωσε κ η αποκόλληση υποχώρησε v2u24n.jpg

Κοριτσάκι μου μπράβο τέλεια νεααα να συνεχίσεις ετσι όλα καλά να εχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και τελειομηνη


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιαααααα ήταν να πάω για τον πρώτο υπέρηχο την Πέμπτη αλλά σκουπίστηκα πριν στη δουλειά και είδα κάποια μπεζ-καφέ υγρά! Πήρα το γιατρό και κανονίσαμε να πάω αύριο το πρωί να με δει γιατί ανησύχησα αρκετά... Πόσο στεναχωριέμαι που πρέπει να είμαι όρθια 8 ώρες κάθε μέρα, τρέμω μην πάθει τίποτα το νινάκι μου.... :sad: Αν δεν κάνω λάθος, έχετε εμφανίσει οι περισσότερες τα υγρά αυτά εεεε???


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Giwtouli1990 είπε:

Κορίτσιαααααα ήταν να πάω για τον πρώτο υπέρηχο την Πέμπτη αλλά σκουπίστηκα πριν στη δουλειά και είδα κάποια μπεζ-καφέ υγρά! Πήρα το γιατρό και κανονίσαμε να πάω αύριο το πρωί να με δει γιατί ανησύχησα αρκετά... Πόσο στεναχωριέμαι που πρέπει να είμαι όρθια 8 ώρες κάθε μέρα, τρέμω μην πάθει τίποτα το νινάκι μου.... :sad: Αν δεν κάνω λάθος, έχετε εμφανίσει οι περισσότερες τα υγρά αυτά εεεε???

ουυυυ όλα καλά καλά...δε εισαι η μόνη...Εγώ είχα αιμα κανονικό κανονικό.κ οχι λίγο.. εμ τα περισσότερα είναι μέσα στο πρόγραμμα...μην σε τρομάζει τίποτα αγαπη μ...να πας για δεις ότι όλα θα είναι καλά αύριο.. Περί

Έχουμε νεα....ξάπλωσα κ αύριο το φασόλι σ θα νια εκεί γιατι απλούστατα σε κοροϊδεύει ...χαχαχαχ ατιμουτσικο θα σ βγει κ σένα....να προσέχεις όμως κ ταυτόχρονα...φιλακιαααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

ουυυυ όλα καλά καλά...δε εισαι η μόνη...Εγώ είχα αιμα κανονικό κανονικό.κ οχι λίγο.. εμ τα περισσότερα είναι μέσα στο πρόγραμμα...μην σε τρομάζει τίποτα αγαπη μ...να πας για δεις ότι όλα θα είναι καλά αύριο.. Περί

Έχουμε νεα....ξάπλωσα κ αύριο το φασόλι σ θα νια εκεί γιατι απλούστατα σε κοροϊδεύει ...χαχαχαχ ατιμουτσικο θα σ βγει κ σένα....να προσέχεις όμως κ ταυτόχρονα...φιλακιαααα

Χαχαχαχα καλά που έχουμε κι εσένα πραγματικά!!! Μωρέ αυτό που με έχει ανησυχήσει πιο πολύ είναι ότι πονάω από εκείνη την ώρα χαμηλά στην κοιλίτσα κι όχι τόσο τα υγρά!! Ουφφφφ άντε να ξημερώσει... Πως είσαι εσύ κοριτσάρα μου???


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Giwtouli1990 είπε:

Χαχαχαχα καλά που έχουμε κι εσένα πραγματικά!!! Μωρέ αυτό που με έχει ανησυχήσει πιο πολύ είναι ότι πονάω από εκείνη την ώρα χαμηλά στην κοιλίτσα κι όχι τόσο τα υγρά!! Ουφφφφ άντε να ξημερώσει... Πως είσαι εσύ κοριτσάρα μου???

Δεν σ έχει δώσει κάτι...ούτρο πχ....να μην.σε.ανησυχει τίποτα...θα  μας βγει δυνατό μπεμπέ να ξες...γίγαντας θα γίνει......Εγώ είμαι Πολυ καλα αλλααααααα βαρεθηκααααααααα να κατουραωωωωωωω..έλεος ποια...λες κ με χουν συνδέσει με βρύση ..Κάθε 20 λ.τσισιν ....αποφεύγω λίγο το νερό όσο μπορώ αλλά  κ πάλι τίποτα δεν κάνει...Εκεί αυτο τρέχει 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααα καλημέρα. Σήμερα στις 12 έχω γιατρό επιτέλους μετά από 3 βδομαδες χιχιχι.. Επίσης εγώ κάθε Παρασκευή για 3 ώρες πάω σε παιδικό σταθμό και ασχολούμαι με παιδάκια... Η γιατρός μου είπε να αποφεύγω παιδάκια που έχουν ίωση κτλπ.. Αλλά εκεί μέσα ποτέ δε ξέρεις.. Πια είναι η άποψη σας; 


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, elpida20 είπε:

Κοριτσιαααα καλημέρα. Σήμερα στις 12 έχω γιατρό επιτέλους μετά από 3 βδομαδες χιχιχι.. Επίσης εγώ κάθε Παρασκευή για 3 ώρες πάω σε παιδικό σταθμό και ασχολούμαι με παιδάκια... Η γιατρός μου είπε να αποφεύγω παιδάκια που έχουν ίωση κτλπ.. Αλλά εκεί μέσα ποτέ δε ξέρεις.. Πια είναι η άποψη σας; 

Καλημέρα κοριτσακι μου... Με το καλο σημερα να δεις το μωρακι σου... Περιμενουμε να μας πεις εντυπώσεις... 

Οσο για τον παιδικο αν θυμασαι εγω σταματησα γι αυτι το λογο. Κ λογω αποστασης βέβαια. Φαντάζομαι ειναι πρακτική αυτο που κανεις. Θα σε συμβουλευα να ρωτησεις οταν πας αν υπαρχουν αρρωστα παιδακια κ να εχεις μαζί  σου μια μάσκα. Αν χρειαστεί να τη φορεσεις. Για να μη σου πω να τη φορεσεις ετσι κ αλλιως. Η γριπη αυτη ειναι επικίνδυνη. Κ φρόντισε να υπαρχουν ανοιχτα παράθυρα κ ολα θα πανε καλα. Κ φυσικα προσοχή  μην πεσει κανα παιδακι πανω σου. Πλενε τα χερια σου συχνα κ βαζε αντισηπτικο. Αυτα τα λιγα γιατι ειμαι του επαγγέλματος. Τα φιλια μου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Δεν σ έχει δώσει κάτι...ούτρο πχ....να μην.σε.ανησυχει τίποτα...θα  μας βγει δυνατό μπεμπέ να ξες...γίγαντας θα γίνει......Εγώ είμαι Πολυ καλα αλλααααααα βαρεθηκααααααααα να κατουραωωωωωωω..έλεος ποια...λες κ με χουν συνδέσει με βρύση ..Κάθε 20 λ.τσισιν ....αποφεύγω λίγο το νερό όσο μπορώ αλλά  κ πάλι τίποτα δεν κάνει...Εκεί αυτο τρέχει 

 

 

Καλημερούδια!!! Μία απ'τα ίδια με τα τσισάκια, άσε αν πηγαίνουμε τόσο από τώρα όταν πιέζουν τα μωρά με τις κεφάλες τους εκεί τι θα γίνει δηλαδή?!!? :razz: Όσο για χθες... Είμαι τοοοοοσο ηλίθια... Ανησύχησα άδικα! Είχε φτιάξει η πεθερά μου παντζάρια και έφαγα 3-4 χθες και μου λέει σήμερα το πρωί παιδί μου γι' αυτό ήταν τα μπεζ υγρά! Πράγματι είδα μόνο 2 φορές στο σκούπισμα και μετά τίποτα... Χαϊδεύω την κοιλίτσα τώρα και λέω συγνώμη μωρό μου που σε τάραξα! Χαχαχα 1:30 με περιμένει ο γιατρός για τον πρώτο υπέρηχο.... ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΩΩΩΩΩΩ να δω την κουκιδίτσα μου!!!!!!!! :x:x:x


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...