Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, gogouli_ είπε:

Κορίτσι μου μπράβοοο! Τι υπέροχα νέα. Είδες το σποράκι γίνεται μωράκι.!

 

Άντε κορίτσια κοντά είναι η Τετάρτη. Εγώ Πέμπτη απόγευμα! Θα σκάσω, δεν περνάνε οι μερεεεεες!

Με το καλό όλα στην Αυχενική σας Μυρτώ μου. Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!Αχ όντως συγκλονιστικο, ανυπομονούμε να τα δούμε κι εμείς!

Σ' ευχαριστώ κορίτσι μου, θα τα δείτε σύντομα κι εσείς με το καλό! Ανεπανάληπτες στιγμές πραγματικά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

1 ώρα πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Ναι βρε,θα έχει και χερακια και ποδαρακια! Εμένα στον μεγαλο 10 και 4 είδαμε και τσουτσουνελακι!!! 

αχου να σκάσω εγω ....τι ωραία που θα είναι...γιουπιιιιι...σε ευχαριστώ αγάπη μ όμορφη...

1 hour ago, Myrtw80 είπε:

 Έλα κοριτσάκι μου... κι εγώ την Τετάρτη έχω αυχενική. Οταν πήγαμε 9 εβδ και 1μ. κουνούσε χεράκια και ποδαράκια! Ήταν συγκλονιστικό, δεν το περίμενα!!!

αχ τι τέλεια...Από τώρα ενθουσιάζομαι σ λεω...με το καλό ή Αυχενική σ κούκλα μ...όλα θα ειναι υπέροχα...

2 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Μπράβο Γιώτα μου γλυκειά!!! Χάιδεψε τη κοιλίτσα σου και από εμένα!

Τετάρτη εγώ υπέρηχο με @Rafaelatarzan και νομίζω και η @elpida20 έχει Τετάρτη και η @marioula1234 ;;; με το καλό κορίτσια όλες μας!

Ναι Τετάρτη ολες μας είμαστε.. χαμος θα γινει...τα μωράκια μας θα είναι ΤΕΛΕΙΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ .

4 ώρες πρίν, winspert είπε:

Αν κ αργησα να σου απαντησω, ναι, απο το πλει στορ οπως το γραφω. Εμένα  με εχει βολέψει πολυ. Υπαρχουν κ αλλες εφαρμογές παρόμοιες. Κατεβαζεις οσες θες, κρατας οποια σε βολεύει κ τις σβήνεις τις αλλες. Πες μου εντυπωσεις όταν το φτιάξεις. Θα σου ζητησει τελευταία περίοδο κ καποια αλλα πράγματα... 

νια το κατέβασα...πολυ ωραία..μ.εχουμε ποδαράκια κ χεράκια...χαχαχααχ πολυ πλακα έχει...κ γω  ξέχασα να σ πω ότι οχι δεν μ πε κατι για τα τσισα μ...

3 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

Κορίτσια μου όλα υπέροχα μα όλα όμως το μωρακι μου είναι υπέροχο σας λεω είναι πολύ καλαααά μου είπε ο γιατρός καλά καλά για τις εβδομαδες που είμαι και έχει πολύ καλη καρδιά δυνατή που είπε αυτααα κοριτσια μου δοξασμένο το όνομα ολων όσων με βοηθάνε να είστε καλά και εσείς φιλες μου η Παναγία μαζι μας να προσεχει τα μωρακια μας @Rafaelatarzan @P.L.L. @winspert @Dimitr@17 @ΒαλεντιναΧρηστος @ΦαιηΚατς @Farmakotriftena @Mamacita Alina @elpida20και σε οσες δεν εχω κάνει ταγκ ακούστε κορίτσια μην γελάσετε όμως έχει το κεφάλι του άνδρα μου επαθα πλακααα μιλάμε ίδιο σχημα ίδιο κεφάλι καλεεε

μωρο γιγας...αχχαχαχαχα ....κ κεφαλας...σε αγαπω απλα....

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

αχου να σκάσω εγω ....τι ωραία που θα είναι...γιουπιιιιι...σε ευχαριστώ αγάπη μ όμορφη...

αχ τι τέλεια...Από τώρα ενθουσιάζομαι σ λεω...με το καλό ή Αυχενική σ κούκλα μ...όλα θα ειναι υπέροχα...

Ναι Τετάρτη ολες μας είμαστε.. χαμος θα γινει...τα μωράκια μας θα είναι ΤΕΛΕΙΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ .

νια το κατέβασα...πολυ ωραία..μ.εχουμε ποδαράκια κ χεράκια...χαχαχααχ πολυ πλακα έχει...κ γω  ξέχασα να σ πω ότι οχι δεν μ πε κατι για τα τσισα μ...

μωρο γιγας...αχχαχαχαχα ....κ κεφαλας...σε αγαπω απλα....

ΧαχΧαχαχχαχζαχα γιγας ναι γιγαντομωρακι καλεε


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Giotitsa είπε:

ΧαχΧαχαχχαχζαχα γιγας ναι γιγαντομωρακι καλεε

Γεια σου Γιωτιτσα! Τι καλά κορίτσι μου! Είδες τη φασολαρα σου να μεγαλώνει! Να πάνε όλα τελεια! Καλά, πρέπει να ξέρεις ότι το κεφάλι θα αλλάξει παρα πολύ μέχρι να γεννηθεί, μην βιάζεσαι! Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , P.L.L. είπε:

Γεια σου Γιωτιτσα! Τι καλά κορίτσι μου! Είδες τη φασολαρα σου να μεγαλώνει! Να πάνε όλα τελεια! Καλά, πρέπει να ξέρεις ότι το κεφάλι θα αλλάξει παρα πολύ μέχρι να γεννηθεί, μην βιάζεσαι! Χαχαχα

Χαχαχαχαχαχαχαχα έλα ρε και μετα δεν θα με πιστεύει και ο άνδρας κου σήμερα με κοροιδευεεε μωρέ οχου

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Myrtw80 είπε:

 Έλα κοριτσάκι μου... κι εγώ την Τετάρτη έχω αυχενική. Οταν πήγαμε 9 εβδ και 1μ. κουνούσε χεράκια και ποδαράκια! Ήταν συγκλονιστικό, δεν το περίμενα!!!

μυρτω μου έφθασε κιολας η ημερα της αυχενικης ε; πως περναει ο καιρός!!! καλα αποτελεσματα ευχομαι ζουζουνα! 

5 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Κορίτσι μου μπράβοοο! Τι υπέροχα νέα. Είδες το σποράκι γίνεται μωράκι.!

 

Άντε κορίτσια κοντά είναι η Τετάρτη. Εγώ Πέμπτη απόγευμα! Θα σκάσω, δεν περνάνε οι μερεεεεες!

Με το καλό όλα στην Αυχενική σας Μυρτώ μου. Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!Αχ όντως συγκλονιστικο, ανυπομονούμε να τα δούμε κι εμείς!

κ εγω μαλλον Πέμπτη :)

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωπ κοριτσάκια. Βλέπω αναμένονται πολλοί υπέρηχοι και μια αυχενική μες την εβδομάδα; Τέλεια βρε κορίτσια άντε με το καλό.

Εγώ από βδομάδα και μου φαίνεται αιώνας. Θα περιμένουμε νέα σας!!

Βρε κορίτσια τι είναι αυτό που παθαίνω; Μπαίνω φβ τσουπ μπροστά μου άρθρο με κακά μαντάτα για παιδάκια, εγκυμοσύνες κλπ, ανοίγω τηλεόραση το ίδιο, μπροστά μου γίνονται συνέχεια τέτοιου είδους συζητήσεις. Τι φάση; Με έχει καταλάβει το σύμπαν ότι είμαι άρρωστοφοβική και μου τα πετάει για να μη μπορώ να κοιμηθώ το βραδυ; Με λες και γκαντεμω.... Πφφ


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ @marioula1234 να είσαι προετοιμασμένη να δεις κανονικό νινί!!! :-D Και εγω αυτό σκέφτομαι για τον κολπικό υπέρηχο. Δεν θέλω να είναι και ο επόμενος κολπικός. Δεν είχα καθόλου καφέ πριν τον υπέρηχο. Τώρα μου είπε πως θέλει να με δει ακόμα μια φορά την  10η εβδομάδα. Να μην πάμε αμέσως για αυχενική. Γιατί λέει η 10η εβδομάδα είναι πολύ σημαντική και κρίσιμη. (Τέτοια να μου λες εμένα, είμαι που είμαι αγχωμένη φουλ)! Επίσης κορίτσια ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη σας. Έχω παραγγείλει ένα doppler που ακούς την καρδιά του εμβρύου στο σπίτι. Πιστεύετε ότι θα με ηρεμήσει να το ακούω ή δεν θα βρίσκω παλμό και θα τρελαίνομαι;;; Έκανα βλακεία;;;  

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

μυρτω μου έφθασε κιολας η ημερα της αυχενικης ε; πως περναει ο καιρός!!! καλα αποτελεσματα ευχομαι ζουζουνα! 

κ εγω μαλλον Πέμπτη :)

Σευχαριστώ πολύ αγάπη μου! Περνάει ο άτιμος ο καιρός γρήγορα! Με το καλό νακούσετε και να δείτε τα κατορθώματα του φασολιού σας την Πέμπτη :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, sissy_geo είπε:

Αχ @marioula1234 να είσαι προετοιμασμένη να δεις κανονικό νινί!!! :-D Και εγω αυτό σκέφτομαι για τον κολπικό υπέρηχο. Δεν θέλω να είναι και ο επόμενος κολπικός. Δεν είχα καθόλου καφέ πριν τον υπέρηχο. Τώρα μου είπε πως θέλει να με δει ακόμα μια φορά την  10η εβδομάδα. Να μην πάμε αμέσως για αυχενική. Γιατί λέει η 10η εβδομάδα είναι πολύ σημαντική και κρίσιμη. (Τέτοια να μου λες εμένα, είμαι που είμαι αγχωμένη φουλ)! Επίσης κορίτσια ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη σας. Έχω παραγγείλει ένα doppler που ακούς την καρδιά του εμβρύου στο σπίτι. Πιστεύετε ότι θα με ηρεμήσει να το ακούω ή δεν θα βρίσκω παλμό και θα τρελαίνομαι;;; Έκανα βλακεία;;;  

Κορίτσι μου έχω την αίσθηση ότι και την Πέμπτη που θα είμαι 8+5 κολπικό θα μου κάνει πάλι, έτσι μου είχε πει στο προηγούμενο ραντεβού. Από πότε περίπου αρχίζουν οι κοιλιακοί υπέρηχοι; Χαζή ερώτηση; Είμαι πρωταρα κι έχω πολλές απορίες, χαχα Όσο για το Doppler δυστυχώς δε ξέρω να σου απαντήσω, ας μας πει κάποια που το έχει δοκιμάσει! Αν το πάρω νομίζω όλη μέρα με αυτό θα ασχολούμαι!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

Κορίτσια μου όλα υπέροχα μα όλα όμως το μωρακι μου είναι υπέροχο σας λεω είναι πολύ καλαααά μου είπε ο γιατρός καλά καλά για τις εβδομαδες που είμαι και έχει πολύ καλη καρδιά δυνατή που είπε αυτααα κοριτσια μου δοξασμένο το όνομα ολων όσων με βοηθάνε να είστε καλά και εσείς φιλες μου η Παναγία μαζι μας να προσεχει τα μωρακια μας @Rafaelatarzan @P.L.L. @winspert @Dimitr@17 @ΒαλεντιναΧρηστος @ΦαιηΚατς @Farmakotriftena @Mamacita Alina @elpida20και σε οσες δεν εχω κάνει ταγκ ακούστε κορίτσια μην γελάσετε όμως έχει το κεφάλι του άνδρα μου επαθα πλακααα μιλάμε ίδιο σχημα ίδιο κεφάλι καλεεε

Καλημεραααα... Μπράβο γιωτιτσα μου υπέροχα τα νέα σου αλλά βρε θηρίο που το καταλαβες από τόσο μικρό ότι έχει του άντρα σου το κεφαλι;;; εδώ εγώ που το είχα δει κ 3 Ντι δεν μπορούσα να καταλάβω που μοιάζει αν κ νομίζω πιο πολύ σε μένα.. Τουλάχιστον στα χείλη γτ φαίνεται να έχει μεγάλα.. Έχω έρθει να κανω την καμπύλη κ περιμένω να με φωνάξουν.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Κορίτσι μου έχω την αίσθηση ότι και την Πέμπτη που θα είμαι 8+5 κολπικό θα μου κάνει πάλι, έτσι μου είχε πει στο προηγούμενο ραντεβού. Από πότε περίπου αρχίζουν οι κοιλιακοί υπέρηχοι; Χαζή ερώτηση; Είμαι πρωταρα κι έχω πολλές απορίες, χαχα Όσο για το Doppler δυστυχώς δε ξέρω να σου απαντήσω, ας μας πει κάποια που το έχει δοκιμάσει! Αν το πάρω νομίζω όλη μέρα με αυτό θα ασχολούμαι!

 

9 ώρες πρίν, sissy_geo είπε:

Αχ @marioula1234 να είσαι προετοιμασμένη να δεις κανονικό νινί!!! :-D Και εγω αυτό σκέφτομαι για τον κολπικό υπέρηχο. Δεν θέλω να είναι και ο επόμενος κολπικός. Δεν είχα καθόλου καφέ πριν τον υπέρηχο. Τώρα μου είπε πως θέλει να με δει ακόμα μια φορά την  10η εβδομάδα. Να μην πάμε αμέσως για αυχενική. Γιατί λέει η 10η εβδομάδα είναι πολύ σημαντική και κρίσιμη. (Τέτοια να μου λες εμένα, είμαι που είμαι αγχωμένη φουλ)! Επίσης κορίτσια ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη σας. Έχω παραγγείλει ένα doppler που ακούς την καρδιά του εμβρύου στο σπίτι. Πιστεύετε ότι θα με ηρεμήσει να το ακούω ή δεν θα βρίσκω παλμό και θα τρελαίνομαι;;; Έκανα βλακεία;;;  

 Κορίτσι δεν ξέρω αν εκανες καλά που πήρες το doppler για να ακούς την καρδιά του εμβρύου και αυτο γιατί θα σε αγχωσει περισσότερο για ποιο λόγο το πήρες αυτό;

Just now, Dimitr@17 είπε:

Καλημεραααα... Μπράβο γιωτιτσα μου υπέροχα τα νέα σου αλλά βρε θηρίο που το καταλαβες από τόσο μικρό ότι έχει του άντρα σου το κεφαλι;;; εδώ εγώ που το είχα δει κ 3 Ντι δεν μπορούσα να καταλάβω που μοιάζει αν κ νομίζω πιο πολύ σε μένα.. Τουλάχιστον στα χείλη γτ φαίνεται να έχει μεγάλα.. Έχω έρθει να κανω την καμπύλη κ περιμένω να με φωνάξουν..

 

 

Αχ τέλεια αποτελέσματα σου εύχομαι θα δεις θα τα έχεις

Καλημέρα σε όλα μου τα κοριτσια εδώ θα εχει μια υπεροχή Μερούλα κορίτσια εσείς τι κανετε;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, sissy_geo είπε:

Αχ @marioula1234 να είσαι προετοιμασμένη να δεις κανονικό νινί!!! :-D Και εγω αυτό σκέφτομαι για τον κολπικό υπέρηχο. Δεν θέλω να είναι και ο επόμενος κολπικός. Δεν είχα καθόλου καφέ πριν τον υπέρηχο. Τώρα μου είπε πως θέλει να με δει ακόμα μια φορά την  10η εβδομάδα. Να μην πάμε αμέσως για αυχενική. Γιατί λέει η 10η εβδομάδα είναι πολύ σημαντική και κρίσιμη. (Τέτοια να μου λες εμένα, είμαι που είμαι αγχωμένη φουλ)! Επίσης κορίτσια ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη σας. Έχω παραγγείλει ένα doppler που ακούς την καρδιά του εμβρύου στο σπίτι. Πιστεύετε ότι θα με ηρεμήσει να το ακούω ή δεν θα βρίσκω παλμό και θα τρελαίνομαι;;; Έκανα βλακεία;;;  

Το έχω ακούσει ότι υπάρχει αλλά μπορείς να ακούς την καρδιά του μωρού από την 12η βδομάδα κ μετά.. Το μωρό το ακούς έτσι κ αλλιως σίγουρα από την 16η..οποτε εξαρτάται την κοπέλα μπορεί να σου προκαλέσει αγχος

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Myrtw80 είπε:

Σευχαριστώ πολύ αγάπη μου! Περνάει ο άτιμος ο καιρός γρήγορα! Με το καλό νακούσετε και να δείτε τα κατορθώματα του φασολιού σας την Πέμπτη :)

Να εχεις μια πολύ πολύ καλη αυχενική εγώ σε 4 βδομαδουλες περνάνε κορίτσια περνανεεεε

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Giotitsa είπε:

 

 Κορίτσι δεν ξέρω αν εκανες καλά που πήρες το doppler για να ακούς την καρδιά του εμβρύου και αυτο γιατί θα σε αγχωσει περισσότερο για ποιο λόγο το πήρες αυτό;

 

 

Αχ τέλεια αποτελέσματα σου εύχομαι θα δεις θα τα έχεις

Καλημέρα σε όλα μου τα κοριτσια εδώ θα εχει μια υπεροχή Μερούλα κορίτσια εσείς τι κανετε;

Ναι το ελπίζω.. Το απόγευμα θα βγουν τα αποτελέσματα.. Εδώ πάντως έχει ακόμα κρύο... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...