Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Nikoleta... είπε:

Αχ μακάρι να τα καταφέρω κι εγώ. Του είχα πάρει κάτι μπισκοτάκια που λιώνουν στο στόμα. Και δάγκωσε μεγάλο κομμάτι και πνιγόταν. Τρόμαξα και φοβάμαι μην πνιγεί.

Φοβάμαι πως θα πάει 2-3 χρονών και θα θέλει μόνο αλεσμένα. Μου φαίνεται πολύ δύσκολο.

Σε καταλαβαινω εγω τα ψιλοκοβω κομματακια τωρα.Να μαθει να μασαει.Σημερα ημουν στο παιδιατρο ειπε να δινω μικρα κομματακια για αρχη.Επισης μπορεις να τα πατας κ με πιρουνι.Εμεις δυστυχως λογω αλλεργιων εχουμε και περιορισμενο μενου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

1 ώρα πρίν, Nikoleta... είπε:

Αχ μακάρι να τα καταφέρω κι εγώ. Του είχα πάρει κάτι μπισκοτάκια που λιώνουν στο στόμα. Και δάγκωσε μεγάλο κομμάτι και πνιγόταν. Τρόμαξα και φοβάμαι μην πνιγεί.

Φοβάμαι πως θα πάει 2-3 χρονών και θα θέλει μόνο αλεσμένα. Μου φαίνεται πολύ δύσκολο.

Θα μαθει...μην αγχωνεσαι!Μπορει να μην ηταν ετοιμος τη δεδομενη χρονικη στιγμη. Οπως θα εχεις διαπιστωσει κι εσυ, οι αλλαγες απο εβδομαδα σε εβδομαδα ειναι ραγδαιες, οποτε συνεχισε την προσπαθεια χωρις φοβο και καποια στιγμη θα σε εκπληξει!Κι εγω φοβομουν πολυ στην αρχη το gagging αλλα πλεον εχω καταλαβει οτι μπορει να διαχειριστει αρκετα καλα την τροφη κι εχω χαλαρωσει καπως...


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Σε καταλαβαινω εγω τα ψιλοκοβω κομματακια τωρα.Να μαθει να μασαει.Σημερα ημουν στο παιδιατρο ειπε να δινω μικρα κομματακια για αρχη.Επισης μπορεις να τα πατας κ με πιρουνι.Εμεις δυστυχως λογω αλλεργιων εχουμε και περιορισμενο μενου.

Φταίω κι εγώ γιατί είμαι φοβιτσιάρα. Με το πιρούνι άμα τα πατάω να βάζω και λίγο από το ζουμί του φαγητού; Εμένα προς το παρόν δε φαίνεται να έχει κάπου αλλεργία.

5 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Θα μαθει...μην αγχωνεσαι!Μπορει να μην ηταν ετοιμος τη δεδομενη χρονικη στιγμη. Οπως θα εχεις διαπιστωσει κι εσυ, οι αλλαγες απο εβδομαδα σε εβδομαδα ειναι ραγδαιες, οποτε συνεχισε την προσπαθεια χωρις φοβο και καποια στιγμη θα σε εκπληξει!Κι εγω φοβομουν πολυ στην αρχη το gagging αλλα πλεον εχω καταλαβει οτι μπορει να διαχειριστει αρκετα καλα την τροφη κι εχω χαλαρωσει καπως...

Μακάρι, θα προσπαθήσω πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Φταίω κι εγώ γιατί είμαι φοβιτσιάρα. Με το πιρούνι άμα τα πατάω να βάζω και λίγο από το ζουμί του φαγητού; Εμένα προς το παρόν δε φαίνεται να έχει κάπου αλλεργία.

Μακάρι, θα προσπαθήσω πάλι.

Και εγω φοβαμαι πολυ χλωμιαζω καθε φορα σημερα εδωσα ντοματα σε φετουλα να παιζει οσο τον ταιζα  και την εκοψε σε ενα τεραστιο κομματι και το εβαλε  στο στομα του εννοειται οτι το πηρα τρομαξα.Ναι βαλε και ζουμακι να γλιστραει..Μεγαλα κομματια τρεμω να δωσω ξανα αλλα τα μικρα δεν τα δινει σημασια  πολυ δυσκολα μου φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Και εγω φοβαμαι πολυ χλωμιαζω καθε φορα σημερα εδωσα ντοματα σε φετουλα να παιζει οσο τον ταιζα  και την εκοψε σε ενα τεραστιο κομματι και το εβαλε  στο στομα του εννοειται οτι το πηρα τρομαξα.Ναι βαλε και ζουμακι να γλιστραει..Μεγαλα κομματια τρεμω να δωσω ξανα αλλα τα μικρα δεν τα δινει σημασια  πολυ δυσκολα μου φαινεται.

Αχ κι εμένα πολύ δύσκολο μου φαίνεται. Δεν πρέπει κανονικά να φοβόμαστε τόσο. Εγώ μετά την φρουτόκρεμα του έδωσα ένα μπισκοτάκι ειδικό που λιώνει. Έκοψε ένα κομματάκι και έβλεπα που του στάθηκε στον λαιμό και έβηχε. Έκανε σαν να θέλει να κάνει εμετό και τρόμαξα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπέρα...Κ εμεις ακομα παλεύουμε με τα αλεσμενα... Βέβαια αυτό που παρατηρώ είναι οτι πνίγεται κ του έρχεται εμετος οπου θελει...Δλδ αν βρει ψιχουλακι μεσα στο φαγητό μπορεί να κανει εμετο..Το πρωι ομως θα φαει σε κομματάκια μιση φετα γκούντα...εκει δεν πνίγεται;;;; Μάλλον του αρέσει οπότε οχι...Του λιωνω εντελως ελαχιστη πατατουλα κ του τη δινω κ δεν μπορεί να την καταπιει με τίποτα...Παντως το ότι τρωει τυρακι είναι μια προοδος...Εμεις έχουμε ξεκινήσει αποθηλασμο,για να μην πω οτι τελειωσαμε κιολας... Ξεκινησα νωρις για να το παω χαλαρα αλλα το παιδακι μου το δεχτηκε κ πλεον του δινω ελάχιστο τη νυχτα...Κ θελω να σας πω οτι στενοχωριεμαι αφανταστα που του το εκοψα...Εχω τρελές τυψεις...Αλλα δε γινοταν αλλιως...Πινει σκονη κατσικισιο αλλα λεω να τον περάσω στο φρέσκο κατσικίσιο...Οσες δεν θηλαζετε τι γαλα δινετε;


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κοριτσια καλησπέρα...Κ εμεις ακομα παλεύουμε με τα αλεσμενα... Βέβαια αυτό που παρατηρώ είναι οτι πνίγεται κ του έρχεται εμετος οπου θελει...Δλδ αν βρει ψιχουλακι μεσα στο φαγητό μπορεί να κανει εμετο..Το πρωι ομως θα φαει σε κομματάκια μιση φετα γκούντα...εκει δεν πνίγεται;;;; Μάλλον του αρέσει οπότε οχι...Του λιωνω εντελως ελαχιστη πατατουλα κ του τη δινω κ δεν μπορεί να την καταπιει με τίποτα...Παντως το ότι τρωει τυρακι είναι μια προοδος...Εμεις έχουμε ξεκινήσει αποθηλασμο,για να μην πω οτι τελειωσαμε κιολας... Ξεκινησα νωρις για να το παω χαλαρα αλλα το παιδακι μου το δεχτηκε κ πλεον του δινω ελάχιστο τη νυχτα...Κ θελω να σας πω οτι στενοχωριεμαι αφανταστα που του το εκοψα...Εχω τρελές τυψεις...Αλλα δε γινοταν αλλιως...Πινει σκονη κατσικισιο αλλα λεω να τον περάσω στο φρέσκο κατσικίσιο...Οσες δεν θηλαζετε τι γαλα δινετε;

Χαχαχα...μαλλον ειναι εκλεκτικος!!Πω πω...μπραβο που τα καταφερατε τοσο ευκολα!!Εγω ειχα στο μυαλο μου μετα το ετος να μειωνουμε θηλασμους με στοχο να εχουμε αποθηλασει μεχρι 1,5 αλλα απεχουμε πολυυυυυ απο αυτο το σεναριο...Γενικα, ζηταει μεσα στην ημερα, ακομα κι εξω να ειμαστε που εχει τοσα ερεθισματα να πεις οτι θα ξεχαστει, κι οχι μονο οταν νυσταζει...ειδικα τα Σ/Κ που με εχει 24 ωρες, θηλαζει πολλες φορες. Κι ετσι και του μπει η ιδεα, δεν του φευγει με τιποτα...γκρινιαζει και κλαιει μεχρι να του δωσω!!Μην εχεις τυψεις κοριτσακι μου!!Να χαιρεσαι που τα καταφερατε τοσο καλα και να κοιτας το στοχο σας που ευχομαι να επιτευχθει πολυ συντομα!!Εντωμεταξυ, το ξενο γαλα το δεχτηκε ευκολα?Γιατι κι αυτο ειναι δυσκολο...


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Χαχαχα...μαλλον ειναι εκλεκτικος!!Πω πω...μπραβο που τα καταφερατε τοσο ευκολα!!Εγω ειχα στο μυαλο μου μετα το ετος να μειωνουμε θηλασμους με στοχο να εχουμε αποθηλασει μεχρι 1,5 αλλα απεχουμε πολυυυυυ απο αυτο το σεναριο...Γενικα, ζηταει μεσα στην ημερα, ακομα κι εξω να ειμαστε που εχει τοσα ερεθισματα να πεις οτι θα ξεχαστει, κι οχι μονο οταν νυσταζει...ειδικα τα Σ/Κ που με εχει 24 ωρες, θηλαζει πολλες φορες. Κι ετσι και του μπει η ιδεα, δεν του φευγει με τιποτα...γκρινιαζει και κλαιει μεχρι να του δωσω!!Μην εχεις τυψεις κοριτσακι μου!!Να χαιρεσαι που τα καταφερατε τοσο καλα και να κοιτας το στοχο σας που ευχομαι να επιτευχθει πολυ συντομα!!Εντωμεταξυ, το ξενο γαλα το δεχτηκε ευκολα?Γιατι κι αυτο ειναι δυσκολο...

Μωρε κ εγω ηθελα να αποθηλασω μέχρι τελος του χρόνου,αλλα εγινε πολυ γρήγορα...κ οσο εβλεπα οτι συνηθιζε το κοψιμο καποιου γεύματος,προχωραγα στο επόμενο...Βοηθησε και το οτι ξεκινησα δουλεια, οπότε ελειπα κάποιες ώρες...Στην αρχη όταν γυρναγα απο τη δουλειά,μου τραβαγε τη μπλούζα κ ουρλιαζε για να πιει.Εκεινη την ωρα τον επαιρνε ο άντρας μου κ τον κατεβαζε στην αυλη να ξεχαστει...Κ καπως ετσι σταματησε να πολυζηταει...Οταν ξεκίνησα να του δινω ξενο,δεν το ηθελε ουτε να το βλεπει...Ομως δεν ήθελε ουτε το δικο μου σε μπουκαλι...Για μερες πολλές επινε λιγο δικο μου τη νυχτα οταν ξύπναγε...επινε ελάχιστο δλδ..Κ ξαφνικα απο εκει που δεν ηθελε να το βλέπει το ξενο,αρχισε να το πινει,κ οχι μονο το πινει αλλα κλαιει απαρηγόρητος οταν τελειωνει...Δεν το περιμενα αυτό το πράγμα...Η μαια μου,μου ειπε πως δεν πρέπει να στενοχωριεμαι γιατι για να το δεχτεί τοσο γρήγορα σημαίνει οτι ηταν ετοιμος... Βέβαια οταν ονειρευόμουν να θηλαζω μέχρι τα δυο κ τα τρια κ ξαφνικά το εκοψα στο χρόνο γιατί κατι δεν ειχα υπολογίσει σωστα,οχι απλα στενοχωριεμαι...Εχω ριξει τρελό κλαμα...Με θεωρω απαράδεκτη που του το στερω... Τελοσπαντων..Εχω τα θεματακια μου...Σε ευχαριστω πολυ Κατερινάκι μου...

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κοριτσια καλησπέρα...Κ εμεις ακομα παλεύουμε με τα αλεσμενα... Βέβαια αυτό που παρατηρώ είναι οτι πνίγεται κ του έρχεται εμετος οπου θελει...Δλδ αν βρει ψιχουλακι μεσα στο φαγητό μπορεί να κανει εμετο..Το πρωι ομως θα φαει σε κομματάκια μιση φετα γκούντα...εκει δεν πνίγεται;;;; Μάλλον του αρέσει οπότε οχι...Του λιωνω εντελως ελαχιστη πατατουλα κ του τη δινω κ δεν μπορεί να την καταπιει με τίποτα...Παντως το ότι τρωει τυρακι είναι μια προοδος...Εμεις έχουμε ξεκινήσει αποθηλασμο,για να μην πω οτι τελειωσαμε κιολας... Ξεκινησα νωρις για να το παω χαλαρα αλλα το παιδακι μου το δεχτηκε κ πλεον του δινω ελάχιστο τη νυχτα...Κ θελω να σας πω οτι στενοχωριεμαι αφανταστα που του το εκοψα...Εχω τρελές τυψεις...Αλλα δε γινοταν αλλιως...Πινει σκονη κατσικισιο αλλα λεω να τον περάσω στο φρέσκο κατσικίσιο...Οσες δεν θηλαζετε τι γαλα δινετε;

Καλησπέρα! Μη νιώθεις τύψεις, αφού δε γίνεται. Εγώ του δίνω το Almiron2 που είναι μέχρι 12 μηνών και τώρα θα ρωτήσω της παιδίατρο αν θα πάμε σε Almiron3 ή σε κάποιο άλλο.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω δεν δουλευω και θηλαζει συνεχεια.Πιστευω οτι θα ζοριστω παρα πολυ να αποθηλασουμε.Απο την αλλη το μωρο μου τρωει ελαχιστα τροφες δεν θελει γενικα καθολου κι αυτα που τρωει τα τρωει με το ζορι δυστυχως.Αρα τι να κανω θηλαζω ακομα και θα θηλαζω καιρο ακομα.Αυτο που.με στεναχωρει ειναι οτι συνηθισε θηλασμο και δεν θελει να τρωει.2 μηνες βαλαμε μονο 160 γρ.Εχουμε και τις αλλεργιες και στερουμαστε και οι δυο πολλες τροφες.Παντως μπραβο που θηλασες εστω τοσο, ο θηλασμος απο τα πιο δυσκολα που εχω κανει εως τωρα ζοριστηκα παρα πολυ.Και μπραβο που καταφερες να τρωτε απο ολα και να πηγαινει καλα και με το ξενο.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Κι εμείς φτάσαμε τον στόχο του έτους με τον θηλασμό. Ιδανικά εγώ έλεγα μέχρι τα 2 να τη θηλάζω που λέει ο ΠΟΥ, η άλλη μαμά έλεγε να το σταματήσουμε τώρα, οπότε συμβιβαστήκαμε και οι δύο και θα θηλάσω μέχρι 18 μηνών περίπου. Θα μιλήσω με σύμβουλο για το πώς θα το κάνουμε ομαλά ως τότε.

  • Μου αρέσει 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Nikoleta... είπε:

Καλησπέρα! Μη νιώθεις τύψεις, αφού δε γίνεται. Εγώ του δίνω το Almiron2 που είναι μέχρι 12 μηνών και τώρα θα ρωτήσω της παιδίατρο αν θα πάμε σε Almiron3 ή σε κάποιο άλλο.

Ναι κ εγώ πέρασα μονη μου στο φρεζιλακ το 3,κατσικισιο οπως εγραψα...

10 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Κοριτσια εγω δεν δουλευω και θηλαζει συνεχεια.Πιστευω οτι θα ζοριστω παρα πολυ να αποθηλασουμε.Απο την αλλη το μωρο μου τρωει ελαχιστα τροφες δεν θελει γενικα καθολου κι αυτα που τρωει τα τρωει με το ζορι δυστυχως.Αρα τι να κανω θηλαζω ακομα και θα θηλαζω καιρο ακομα.Αυτο που.με στεναχωρει ειναι οτι συνηθισε θηλασμο και δεν θελει να τρωει.2 μηνες βαλαμε μονο 160 γρ.Εχουμε και τις αλλεργιες και στερουμαστε και οι δυο πολλες τροφες.Παντως μπραβο που θηλασες εστω τοσο, ο θηλασμος απο τα πιο δυσκολα που εχω κανει εως τωρα ζοριστηκα παρα πολυ.Και μπραβο που καταφερες να τρωτε απο ολα και να πηγαινει καλα και με το ξενο.

Κ εγω ετσι ελεγα...Οτι δεν θα το αφησει ποτέ... Βυζάκια τον ανεβαζαμε βυζάκια τον κατεβαζαμε..Κ ομως με εξέπληξε....

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα! Κι εμείς φτάσαμε τον στόχο του έτους με τον θηλασμό. Ιδανικά εγώ έλεγα μέχρι τα 2 να τη θηλάζω που λέει ο ΠΟΥ, η άλλη μαμά έλεγε να το σταματήσουμε τώρα, οπότε συμβιβαστήκαμε και οι δύο και θα θηλάσω μέχρι 18 μηνών περίπου. Θα μιλήσω με σύμβουλο για το πώς θα το κάνουμε ομαλά ως τότε.

Αχ κ εγω ελεγα να το κοψει μονος του οποτε ηθελε...Αλλα μου ειπε η παιδιατρος πως αν δεν το κοβαμε τωρα μετα θα δυσκολευοταν πολυ αν του το εκοβα λιγο αργότερα... Κοριτσια,σας μιλαω για πολυ κλαμα...Νιωθω οτι χάνουμε κατι μοναδικο...Τη νυχτα που τον θηλαζω τον χαιδευω κ τον κοιταω κ λιωνω...

Ναι θελει σιγα σιγα να του το κοψεις...

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Clue είπε:

Καλημέρα! Κι εμείς φτάσαμε τον στόχο του έτους με τον θηλασμό. Ιδανικά εγώ έλεγα μέχρι τα 2 να τη θηλάζω που λέει ο ΠΟΥ, η άλλη μαμά έλεγε να το σταματήσουμε τώρα, οπότε συμβιβαστήκαμε και οι δύο και θα θηλάσω μέχρι 18 μηνών περίπου. Θα μιλήσω με σύμβουλο για το πώς θα το κάνουμε ομαλά ως τότε.

Κι εγω αν ημουν μονη μου θα συνεχιζα μεχρι τα 2 αλλα κι εμενα δεν ειναι πολυ υποστηρικτικο το περιβαλλον, ουτε κι ο μπαμπας που θα ηθελε να εχω αποθηλασει ηδη να σου πω την αληθεια. Απο την αρχη, για να μη με πρηζουν ειχα πει οτι θα θηλασω σιγουρα μεχρι το ετος και μετα θα το κοψουμε σιγα σιγα, αναλογως με το ποσο δεκτικος θα ειναι ο μικρουλης. Το κορυφαιο ειναι οτι ακομα καποιοι μου λενε οτι αν του δωσω ξενο, μπορει να στρωσει ο υπνος...λες και πειναει...που τρωει τα παντα απο τις στερεες του ολη μερα!Θα βαζω τον αντρα μου μετα να ξυπναει ολο το βραδυ για να τον ξανακοιμιζει με κουνημα...ειμαι σιγουρη οτι θα αλλαξει γνωμη και θα μου πει να τον θηλασω μεχρι τα 5 χαχαχα!!

  • Χαχα 6

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 15/9/2020 at 7:03 ΜΜ, tzeni82 είπε:

Να σασ ζησει ο φιλιπποσ!!!

 

Κοριτσια σασ βολευει ακομη το παρκο για τα παιδακια σασ? Εμεισ ειμαστε 10.5 μηνων κ σκεφτομαι να το αποσυρω..ελαχιστα την αφηνω μεσα..

Εμενα δεν μπηκε ποτε... 

Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2020 at 1:44 ΠΜ, winspert είπε:

Κοριτσια καλησπέρα...Κ εμεις ακομα παλεύουμε με τα αλεσμενα... Βέβαια αυτό που παρατηρώ είναι οτι πνίγεται κ του έρχεται εμετος οπου θελει...Δλδ αν βρει ψιχουλακι μεσα στο φαγητό μπορεί να κανει εμετο..Το πρωι ομως θα φαει σε κομματάκια μιση φετα γκούντα...εκει δεν πνίγεται;;;; Μάλλον του αρέσει οπότε οχι...Του λιωνω εντελως ελαχιστη πατατουλα κ του τη δινω κ δεν μπορεί να την καταπιει με τίποτα...Παντως το ότι τρωει τυρακι είναι μια προοδος...Εμεις έχουμε ξεκινήσει αποθηλασμο,για να μην πω οτι τελειωσαμε κιολας... Ξεκινησα νωρις για να το παω χαλαρα αλλα το παιδακι μου το δεχτηκε κ πλεον του δινω ελάχιστο τη νυχτα...Κ θελω να σας πω οτι στενοχωριεμαι αφανταστα που του το εκοψα...Εχω τρελές τυψεις...Αλλα δε γινοταν αλλιως...Πινει σκονη κατσικισιο αλλα λεω να τον περάσω στο φρέσκο κατσικίσιο...Οσες δεν θηλαζετε τι γαλα δινετε;

Κοριτσι πεσ καμμια συμβουλη για το πωσ καταφερεσ να αποθηλασεισ?? 

Εγω θελω να μειωσω θηλασμουσ ..με την μεγαλη μου ηταν παιχνιδακι...με την μικρη που ειμαστε συνεχεια μαζι θα τα βρω μπαστουνια νομιζω..

Τωρα ειμαστε 11 μηνων..περιμενω να  χρονισει σε 1 μηνα κ να αρχισω φρεσκο γαλα..μπασ κ μειωσει κ θηλασμουσ...

Just now, tzeni82 είπε:

Κοριτσι πεσ καμμια συμβουλη για το πωσ καταφερεσ να αποθηλασεισ?? 

Εγω θελω να μειωσω θηλασμουσ ..με την μεγαλη μου ηταν παιχνιδακι...με την μικρη που ειμαστε συνεχεια μαζι θα τα βρω μπαστουνια νομιζω..

Τωρα ειμαστε 11 μηνων..περιμενω να  χρονισει σε 1 μηνα κ να αρχισω φρεσκο γαλα..μπασ κ μειωσει κ θηλασμουσ...

Μολισ ειδα πωσ ειχεσ ηδη γραψει..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...