Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

      Αυριο σε ποια μέρα θα είσαι? Καλύτερα να μην κάνεις  πριν την έβδομη πάντως

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Clue είπε:

Καλημέρα! Είδα ένα ενδιαφέρον βίντεο στο γιουτιούμπ με μαθήματα από μία μαία που είπε ότι δεν βιώνουν όλες οι γυναίκες τον ίδιο πόνο. Έχει να κάνει πρώτον με το κόκκαλο της λεκάνης. Όχι μόνο αν είναι μεγάλο/φαρδύ, αλλά και τι κλίση έχει. Το δεύτερο είναι τα νεύρα γύρω από τη μήτρα. Άλλες έχουν λεπτά νεύρα σαν φιδές κι άλλες σαν ταλιατέλες. Μέχρι να φτάσει η ώρα του τοκετού δεν ξέρεις τι έχεις. Είναι έκπληξη!!! 

@marioula1234 κι εγώ εδώ και ένα 2ωρο ξύπνια... Έβλεπα και στον ύπνο μου πως δεν πρόλαβα να πλύνω τα ρούχα της μικρής.

Να δω το ζάχαρο πως θα είναι μετά από τέτοιο ξενύχτι...

Σήμερα έχω και γιατρό επιτέλους!

Ξεκινάω και μαθήματα ανώδυνου τοκετού! Έχω άγχος!!! Θα είμαι καλή μαθήτρια??:-P

Τελικά πως ήταν το ζαχαρο αγάπη; μωρέ να μπαίνετε να μιλάμε εδώ όσες ξενυχτα με χάχα μην έχεις άγχος για τα μαθήματα φυσικά κ θα είσαι καλή μαθήτρια ❤️

Just now, tsilona είπε:

Βαρέθηκα να αλλάζω βρακιά ρε σεις.ολο με φεύγουν τσισα.τα νεύρα μου τσαταλια.εσεις το παθαίνετε η μόνο εγώ είμαι κατουρλιτσα;

Μου έχουν φύγει πιο παλιά πάνω σε βήχα τώρα το ελέγχω αλλά πηγαίνω συνέχεια τουαλέτα γτ φοβάμαι αυτό ακριβώς μην κατουρηθω πάνω μου χαχα

  • Ευχαριστώ 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Ξανακαλημέρα σας!

Πάρα πολύ ωραίο το μάθημα! Το πρώτο από τα 4. Και η μαία μου άρεσε!

@marioula1234 το ζάχαρο ήταν 96. Το χαμηλότερο αυτή την εβδομάδα.... Μεθαύριο έχω ενδοκρινολόγο. 

Πωπω αυτή η εβδομάδα και η επόμενη φουλ άγχος και ραντεβού. Σήμερα 4 παθολόγο, 6.30 γυναικολόγο, αύριο 4 ψυχίατρο για ένα χαρτί, Τετάρτη σύμφωνο συμβίωσης στις 12, ενδοκρινολόγο στις 4. Ουφ... και μέσα σε όλα αυτά πρέπει να κανονίσω και τα διαδικαστικά με την άδεια κύησης που είναι περίεργα γιατί ήμουν άνεργη όλο το καλοκαίρι και από Παρασκευή μάλλον δεν θα είμαι. Οπότε δεν ξέρω και ποια χαρτιά χρειάζονται. Χάνω και το συμπληρωματικό επίδομα του οαεδ και είμαι να σκάσω γενικά....


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

Κι ομως αληθεια ειναι...ειδικα το πρωτο διάστημα νιωθεις σαν αγελαδα...γαλατα να τρεχουν παντου, να γεμιζουν τα σακουλακια για πλακα...(επισης χρησιμά για οσες θελουν να αποθηκευουν το γαλα τους για π.χ. αν θελουν να αφήσουν το μωρο στη μαμα ή για οταν θα γυρισουν στη δουλεια τους και δεν θελουν να σταματησουν το θηλασμο)

Εσυ φτερνιστηκες και βγηκε εγω υπεφερα απο τους πονους ενα 24ωρο με σπασμενα νερα και δεν εκανα διαστολη...κι εγω πηγα με σκοπο να μην κανω επισκληριδιο αλλα εφτασα να παρακαλαω να μου κανουν γιατι οι πονοι δεν αντεχοταν...μου έσπασαν ολα τα αγγεια στα πόδια μου απο την πιεση...και να ξερετε οτι η επισκληριδιος γινεται οταν φτασεις σε ικανοποιητικη διαστολη, δλδ εισαι ετοιμη να γεννησεις...εμενα περασε και η δραση της και ακομα δεν ειχα γεννησει...το ατιμο δεν εβγαινε. Τελικα βγηκε με βεντουζα... Μακαρι να γεννησετε με εναν πονο λοιπον σαν της Αλινας, και να μη χρειαστειτε επισκληριδιο, αλλιως θα παρακαλατε για ελεοοοοοοοςςς....

Στο ευχομαι!!!

Αλλα κι εδω μην εισαι απολυτη γιατι κι εγω τα ιδια ελεγα!

Μα δεν είμαι απόλυτη κορίτσι μου σε τίποτα, έξω απ'το χορό πολλά λέμε... Λέω αυτά που θα ήθελα να γίνουν! Είμαι απλά πολύ αισιόδοξη και με φουλ θετική ενέργεια...


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Ξανακαλημέρα σας!

Πάρα πολύ ωραίο το μάθημα! Το πρώτο από τα 4. Και η μαία μου άρεσε!

@marioula1234 το ζάχαρο ήταν 96. Το χαμηλότερο αυτή την εβδομάδα.... Μεθαύριο έχω ενδοκρινολόγο. 

Πωπω αυτή η εβδομάδα και η επόμενη φουλ άγχος και ραντεβού. Σήμερα 4 παθολόγο, 6.30 γυναικολόγο, αύριο 4 ψυχίατρο για ένα χαρτί, Τετάρτη σύμφωνο συμβίωσης στις 12, ενδοκρινολόγο στις 4. Ουφ... και μέσα σε όλα αυτά πρέπει να κανονίσω και τα διαδικαστικά με την άδεια κύησης που είναι περίεργα γιατί ήμουν άνεργη όλο το καλοκαίρι και από Παρασκευή μάλλον δεν θα είμαι. Οπότε δεν ξέρω και ποια χαρτιά χρειάζονται. Χάνω και το συμπληρωματικό επίδομα του οαεδ και είμαι να σκάσω γενικά....

Αχ 96 χαμηλότερο διαβάζω. Σου έχει πει για ινσουλίνη; Τώρα μερικές μέρες βλέπω κι εγώ 92 και πάνω και φοβάμαι μη κάνω ινσουλίνη για μόνο 17 μέρες ... Για να μη μπει η μικρή ΜΕΝΝ όχι τίποτα άλλο... Εύχομαι βέβαια να μη μπει γενικά γιατί εγώ λέω για ινσουλίνη κλπ αλλά ποτέ δεν ξέρεις αν χρειαστεί για άλλο λογο Παναγία μου.

Χθες έφαγα ρυζακι με αρακά και ανάμεικτα λαχανικά ... 175.... Στη μία ώρα.... Δε περιγράφω άλλο.... Ή ήταν πάντα έτσι και με το άλλο μηχανάκι δε τα έβλεπα λόγο απόκλισης ή έχει τρελαθεί το ζάχαρο τελευταία....

Για το τί χαρτιά χρειάζονται για κάθε περίπτωση ειδικά για μαιευτήριο γκουγκλαρετε κοριτσαρες. Φανταστείτε εγώ εκεί βρήκα τι θέλει το μαιευτήριο. Όταν είχα ρωτήσει μία μαία στη γραμματεία μου είπε τα μισά και θα τρέχαμε μετά (πρώτη γέννα) γιατί ζήτησαν και τα υπόλοιπα που είχα δει ότι θέλουν εν τέλει.

9 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

Κι ομως αληθεια ειναι...ειδικα το πρωτο διάστημα νιωθεις σαν αγελαδα...γαλατα να τρεχουν παντου, να γεμιζουν τα σακουλακια για πλακα...(επισης χρησιμά για οσες θελουν να αποθηκευουν το γαλα τους για π.χ. αν θελουν να αφήσουν το μωρο στη μαμα ή για οταν θα γυρισουν στη δουλεια τους και δεν θελουν να σταματησουν το θηλασμο)

Εσυ φτερνιστηκες και βγηκε εγω υπεφερα απο τους πονους ενα 24ωρο με σπασμενα νερα και δεν εκανα διαστολη...κι εγω πηγα με σκοπο να μην κανω επισκληριδιο αλλα εφτασα να παρακαλαω να μου κανουν γιατι οι πονοι δεν αντεχοταν...μου έσπασαν ολα τα αγγεια στα πόδια μου απο την πιεση...και να ξερετε οτι η επισκληριδιος γινεται οταν φτασεις σε ικανοποιητικη διαστολη, δλδ εισαι ετοιμη να γεννησεις...εμενα περασε και η δραση της και ακομα δεν ειχα γεννησει...το ατιμο δεν εβγαινε. Τελικα βγηκε με βεντουζα... Μακαρι να γεννησετε με εναν πονο λοιπον σαν της Αλινας, και να μη χρειαστειτε επισκληριδιο, αλλιως θα παρακαλατε για ελεοοοοοοοςςς....

Στο ευχομαι!!!

Αλλα κι εδω μην εισαι απολυτη γιατι κι εγω τα ιδια ελεγα!

Θες να σου πω τι έπαθα μετά αναλυτικά να παρακαλάς για τον τοκετό σου τον τέλειο; Χαχαχαχαχα.

Ας μην τρομάζουμε τις κοπέλες βρε κορίτσι. Μερικά μαιευτήρια δεν κάνουν επισκληριδιο σε φυσιολογικο. Αν τους λες ότι υπάρχει περίπτωση να παρακαλανε και ξέρουν ήδη ότι δεν θα κάνουν επισκληριδιο θα τρομάξουν.... Καμία μα καμία που γεννησαμε μαζί δεν έκανε επισκληριδιο διότι δεν κάνουν σε φ.τ αλλά όλες ήταν σε φάση το ξανά έκανα και αύριο. Άλλες ούρλιαζαν ναι μεν αλλά είναι έτσι το στυλ τους όταν πονάνε μετά ήταν τόσο κουλ που απορούσα κι εγώ η ίδια....

  • Μου αρέσει 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@tsilona εμένα δε μου φεύγουν πολλα τσισα, αλλά αλλάζω πολλά εσώρουχα  γιατί έχω γενικότερα υγρά, ίσως και τσισα..αηδία είναι πάντως. Εγώ έχω αγανακτήσει από αυτό το πράγμα.

Η Ελπίδα γιατί καλέ να έχει γεννησει; έχασα επεισόδια; την περιμέναμε;;

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

@tsilona εμένα δε μου φεύγουν πολλα τσισα, αλλά αλλάζω πολλά εσώρουχα  γιατί έχω γενικότερα υγρά, ίσως και τσισα..αηδία είναι πάντως. Εγώ έχω αγανακτήσει από αυτό το πράγμα.

Η Ελπίδα γιατί καλέ να έχει γεννησει; έχασα επεισόδια; την περιμέναμε;;

Μας έλεγε ότι νοιώθει να κοντεύει γτ είχε περίεργους πόνους 2 μέρες σερι

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αχ 96 χαμηλότερο διαβάζω. Σου έχει πει για ινσουλίνη; Τώρα μερικές μέρες βλέπω κι εγώ 92 και πάνω και φοβάμαι μη κάνω ινσουλίνη για μόνο 17 μέρες ... Για να μη μπει η μικρή ΜΕΝΝ όχι τίποτα άλλο... Εύχομαι βέβαια να μη μπει γενικά γιατί εγώ λέω για ινσουλίνη κλπ αλλά ποτέ δεν ξέρεις αν χρειαστεί για άλλο λογο Παναγία μου.

Χθες έφαγα ρυζακι με αρακά και ανάμεικτα λαχανικά ... 175.... Στη μία ώρα.... Δε περιγράφω άλλο.... Ή ήταν πάντα έτσι και με το άλλο μηχανάκι δε τα έβλεπα λόγο απόκλισης ή έχει τρελαθεί το ζάχαρο τελευταία....

Αστο.... Το ζαχαρο μαλλον εχει τρελαθει... Βλεπω κ εγω παλι κατι 95αρια...κ το περίεργο... Τρωω το βραδυ γιαουρτι με 1μιση κουταλακι του γλυκου μελι κ δημητριακά κ πηγε 100 στη μια ωρα... Κ τρωω το πρωι λιγα δημητριακά κ πηγε 165...πλακα μας κανει; Τι σκατα να τρωω το πρωι; Με τοστ παλι στο θεο... Κ μετα απο κανα 3αρι ωρες που μετρηθηκα ειχα 79...


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Αστο.... Το ζαχαρο μαλλον εχει τρελαθει... Βλεπω κ εγω παλι κατι 95αρια...κ το περίεργο... Τρωω το βραδυ γιαουρτι με 1μιση κουταλακι του γλυκου μελι κ δημητριακά κ παλι 100 στη μια ωρα... Κ τρωω το πρωι λιγα δημητριακά κ πηγε 165...πλακα μας κανει; Τι σκατα να τρωω το πρωι; Με τοστ παλι στο θεο... Κ μετα απο κανα 3αρι ωρες που μετρηθηκα ειχα 79...

Εν τω μεταξύ τρώτε μελι κι εσύ και η Νικολέτα νομίζω ενώ είναι χειροτερο απ' τη ζάχαρη ... Ζηλεύωωωωω και θέλω τοοοοσο πολύ μια φέτα φρυγανιά με μέλι και βιταμ τρελαίνομαι....

Ειλικρινά είναι εντελώς αλλού το ζάχαρο. Δε ξέρω τι να σου πω.... Ειλικρινά ..

Εγώ πλέον και γλυκό να φάω ανεβαίνει... Πάει σίγουρα 130... Με δύο γεμιστά τις προάλλες... Αλλά με απλό ρυζακι και λαχανικά 175;;;;;; 

Εσένα τι σου λέει ο ενδοκρινολόγος; Αρχίζω και αγχώνομαι με τα κουλά σκαμπανεβάσματα μέσα στη μέρα. Χθες φαντάσου 3 φορές ήταν 130+


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εν τω μεταξύ τρώτε μελι κι εσύ και η Νικολέτα νομίζω ενώ είναι χειροτερο απ' τη ζάχαρη ... Ζηλεύωωωωω και θέλω τοοοοσο πολύ μια φέτα φρυγανιά με μέλι και βιταμ τρελαίνομαι....

Ειλικρινά είναι εντελώς αλλού το ζάχαρο. Δε ξέρω τι να σου πω.... Ειλικρινά ..

Εγώ πλέον και γλυκό να φάω ανεβαίνει... Πάει σίγουρα 130... Με δύο γεμιστά τις προάλλες... Αλλά με απλό ρυζακι και λαχανικά 175;;;;;; 

Εσένα τι σου λέει ο ενδοκρινολόγος; Αρχίζω και αγχώνομαι με τα κουλά σκαμπανεβάσματα μέσα στη μέρα. Χθες φαντάσου 3 φορές ήταν 130+

Μελι εχω φαει δυο με τρεις φορές κ καμια δεν μου το εχει ανεβασει... Γλυκο δεν εχω φαει καθόλου οποτε δεν ξερω... Μου κανει εντύπωση γενικά... Στον ενδοκρινολόγο θα παω αυριο που γυριζει απο διακοπές κ θα δω τι θα μου πει... Κ ολα τα σκατοολικης μου το ανεβαζουν. Εχθες λεμοματο κοτόπουλο με λιγο κιτρινο ρυζι πηγε 126...Κ παγωτακι που ετρωγα ρε συ δεν μου το ανεβαζε πολυ. Κ με τους υδατάνθρακες εχουν σπάσει τα νεύρα μου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Τέλεια θα περιμένουμε μήνυμα σου λοιπόν την ώρα της γέννας :):)❤️ 

Κορίτσια υποφέρω από αϋπνία έλεος δλδ

Νυστάζω τόσο πολύ κ δεν μπορώ να κοιμηθώ!!! 

Πλακα μου κανεις? 2 ωρες κοιμηθηκα μονο χθες βραδυ...πεφτω με καουρες κ πονο στη μεση, με τη μεση θελω να ειμαι ξαπλωμενη, με τις καουρες ημικαθιστη...πανω που βολευομαι μου ρχεται κατουρημα...μετα απο λιγο βουλωνει και το ενα μου ρουθουνι (μαλλον απ το aircondition), σηκωνομαι να φυσηξω τη μυτη μου αντε να ξαναβολευτω...νερο, κατουρημα, πονοι στη μεση...να και μια σύσπαση...και πανω που βολευομαι και κοιμαμαι (εχει παει ηδη 4.00) τσουπ.....ξυπναει το μωρο.......ααααααααααααα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Εγώ έχω ριξει το πρωινό κ είμαι τσιμπημενη στα μεταγευματικα.αι σιχτιρια δλδ.

Βέβαια τρώω μαλακιουλες.πχ τώρα έφαγα στραπατσάδα (αβγά με ντομάτα όσες δεν το ξέρετε) και για σβήσιμο έφαγα ένα κρουασάν που με φωναζε.135 στη μία ωρα

  • Λυπημένη/-ος 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Clue είπε:

Καλημέρα! Είδα ένα ενδιαφέρον βίντεο στο γιουτιούμπ με μαθήματα από μία μαία που είπε ότι δεν βιώνουν όλες οι γυναίκες τον ίδιο πόνο. Έχει να κάνει πρώτον με το κόκκαλο της λεκάνης. Όχι μόνο αν είναι μεγάλο/φαρδύ, αλλά και τι κλίση έχει. Το δεύτερο είναι τα νεύρα γύρω από τη μήτρα. Άλλες έχουν λεπτά νεύρα σαν φιδές κι άλλες σαν ταλιατέλες. Μέχρι να φτάσει η ώρα του τοκετού δεν ξέρεις τι έχεις. Είναι έκπληξη!!! 

@marioula1234 κι εγώ εδώ και ένα 2ωρο ξύπνια... Έβλεπα και στον ύπνο μου πως δεν πρόλαβα να πλύνω τα ρούχα της μικρής.

Να δω το ζάχαρο πως θα είναι μετά από τέτοιο ξενύχτι...

Σήμερα έχω και γιατρό επιτέλους!

Ξεκινάω και μαθήματα ανώδυνου τοκετού! Έχω άγχος!!! Θα είμαι καλή μαθήτρια??:-P

Μ' αρεσει που τα λενε και μαθηματα ανωδυνου τοκετου.....χαχαχα

1 hour ago, tsilona είπε:

Βαρέθηκα να αλλάζω βρακιά ρε σεις.ολο με φεύγουν τσισα.τα νεύρα μου τσαταλια.εσεις το παθαίνετε η μόνο εγώ είμαι κατουρλιτσα;

Ναι καλε...αψου και μουσκεμα το βρακι...γκουχου και μουσκεμα το βρακι...χαχαχα και μουσκεμα το βρακι...μηπως να χρησιμοποιησω τις πανες ακρατειας που εχω για το μαιευτηριο απο τωρα?

  • Χαχα 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Μελι εχω φαει δυο με τρεις φορές κ καμια δεν μου το εχει ανεβασει... Γλυκο δεν εχω φαει καθόλου οποτε δεν ξερω... Μου κανει εντύπωση γενικά... Στον ενδοκρινολόγο θα παω αυριο που γυριζει απο διακοπές κ θα δω τι θα μου πει... Κ ολα τα σκατοολικης μου το ανεβαζουν. Εχθες λεμοματο κοτόπουλο με λιγο κιτρινο ρυζι πηγε 126...Κ παγωτακι που ετρωγα ρε συ δεν μου το ανεβαζε πολυ. Κ με τους υδατάνθρακες εχουν σπάσει τα νεύρα μου... 

Μα πες μου τώρα πωωωωως εξηγείται όλο αυτό; Τρελό.... Ειδικά με το ρύζι.... Πολύ πρόβλημα.... Τώρα θα μετρηθω μετά από μακαρονάδα με τόνο να σου πω.... Αν και έφαγα πολύ γιατί είμαι λιχουδα.... Προβλέπω ένα 130αρι

Just now, tsilona είπε:

Εγώ έχω ριξει το πρωινό κ είμαι τσιμπημενη στα μεταγευματικα.αι σιχτιρια δλδ.

Βέβαια τρώω μαλακιουλες.πχ τώρα έφαγα στραπατσάδα (αβγά με ντομάτα όσες δεν το ξέρετε) και για σβήσιμο έφαγα ένα κρουασάν που με φωναζε.135 στη μία ωρα

Χθες γύρο. Σήμερα κρουασάν. Ρε στο λαιμό σου θα με πάρεις!!!

@winspert κάθεσαι; Μετρηθηκα. 93 λέει. Κλαίω απ' τα γέλια. Αύριο θα φάω σκέτο νερό βραστό μακαρονι και θα πάει 160.... Και είναι μπροστά μου κάτι κουκις της μικρής και να φταίει η Τσιλονα παίρνω θάρρος και θα τα κατασπαταξω.... Τσιλοναααα βγες απ' το φόρουμ χθες.... Άμα σε βρω θα σε ταισω μπρόκολο μαρή. Μου ανοίγεις την όρεξη σε κάθε ποστ. Ημαρτον και αχ.

 

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αχ 96 χαμηλότερο διαβάζω. Σου έχει πει για ινσουλίνη; Τώρα μερικές μέρες βλέπω κι εγώ 92 και πάνω και φοβάμαι μη κάνω ινσουλίνη για μόνο 17 μέρες ... Για να μη μπει η μικρή ΜΕΝΝ όχι τίποτα άλλο... Εύχομαι βέβαια να μη μπει γενικά γιατί εγώ λέω για ινσουλίνη κλπ αλλά ποτέ δεν ξέρεις αν χρειαστεί για άλλο λογο Παναγία μου.

Χθες έφαγα ρυζακι με αρακά και ανάμεικτα λαχανικά ... 175.... Στη μία ώρα.... Δε περιγράφω άλλο.... Ή ήταν πάντα έτσι και με το άλλο μηχανάκι δε τα έβλεπα λόγο απόκλισης ή έχει τρελαθεί το ζάχαρο τελευταία....

Καλά 175;;;; Ο αρακάς να ξέρεις ανήκει στα αμυλούχα, οπότε με κοτόπουλο τον έφαγα μία φορά. 175 δεν είχε πάει όταν είχα βγει έξω και έφαγα μπριζολάκια με πατάτες τηγανητές και τηγανητά αυγά και τηγανητά κολοκυθάκια και γλυκό σιροπιαστό με παγωτό κιουνεφέ.

Just now, winspert είπε:

Μελι εχω φαει δυο με τρεις φορές κ καμια δεν μου το εχει ανεβασει... Γλυκο δεν εχω φαει καθόλου οποτε δεν ξερω... Μου κανει εντύπωση γρνικα... 

Κι εμένα το μέλι δε με ανεβάζει, ακόμα και πρωί που έχω φάει με γιαούρτι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...