Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

.....πάντως πλάκα πλάκα, ενστικτωδώς θεωρούσα πως η επόμενη που θα γεννήσει θα είναι η @elpida20... Όχι η @Mamacita Alina χοχοχο!

 μωρέ λέτε να γεννησε;; Είναι και θηριακι η μπέμπα της!! Δεν είχα δει τα μηνύματα όμως. Που είσαι καλέ κοριτσι;; 

Άσχετο το μήνυμα με όσα γράφεται, πετάχτηκα κι εγώ σαν τη τσουτσου...


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Farmakotriftena είπε:

.....πάντως πλάκα πλάκα, ενστικτωδώς θεωρούσα πως η επόμενη που θα γεννήσει θα είναι η @elpida20... Όχι η @Mamacita Alina χοχοχο!

 μωρέ λέτε να γεννησε;; Είναι και θηριακι η μπέμπα της!! Δεν είχα δει τα μηνύματα όμως. Που είσαι καλέ κοριτσι;; 

Άσχετο το μήνυμα με όσα γράφεται, πετάχτηκα κι εγώ σαν τη τσουτσου...

Μόνο άσχετο δεν το λες Φαρμακούλα μου το μήνυμά σου, γι'αυτά πρέπει να μιλάμε εδώ μέσα... Χαρές έχουμε και γεννητούρια απο 'δω και πέρα, έρχονται οι ψυχούλες μας!!!

Αλλά όντως μωρή @elpida20 πουυυυυυυυ είσαι?!?

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

.....πάντως πλάκα πλάκα, ενστικτωδώς θεωρούσα πως η επόμενη που θα γεννήσει θα είναι η @elpida20... Όχι η @Mamacita Alina χοχοχο!

 μωρέ λέτε να γεννησε;; Είναι και θηριακι η μπέμπα της!! Δεν είχα δει τα μηνύματα όμως. Που είσαι καλέ κοριτσι;; 

Άσχετο το μήνυμα με όσα γράφεται, πετάχτηκα κι εγώ σαν τη τσουτσου...

Χαχαχαχ μη λες τσουτσου και έχουμε ελλειψεις εδώ μεσααααα. Σκέψου τη Τσιλονα.... Βασικαααα οοοοοχι στη Τσιλονα πρέπει να λέμε για τσουτσου για εκδίκηση που λέει για γύρους προφιτερόλ και κρουασάν χαχαχαχαχα

Η Ελπίδα μας πιθανότατα ή γέννησε ή θα σκάσει μύτη και θα γελάει με τα κείμενα που τη θεωρούν ήδη λεχώνα... Πάντως τα συμπτώματα που είχε πει έμοιαζαν αρκετά με τοκετού.... Εγώ δε θα είμαι πάντως η επόμενη... Μετά είναι το τσιλονακιιιιι (μαρεσει να τη πειράζω αν δεν το καταλάβατε χαχαχαχαχα)

  • Χαχα 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλύτερα μικρά γεύματα και συχνά κορίτσι. Μη μένεις μόνο με σαλάτες και πείνας γιατί θα τη πατήσεις σαν εμένα που μετά έτρωγα παραπάνω απ' τη πεινα... Στην πρώτη είχα καούρες απ' τον 5ο μαζί με εμετούς... Μιλάμε έκλαιγα απ' τον πόνο όσο για φαγητό άστα.... Αυτή τη φορά δεν έχω ευτυχώς. Εκεί που πήγαν να με πιάσουν πήρε θέση η μικρή και δεν πιέζει στομάχι... Νιώθω που και που αν παρά φάω βέβαια και μετανιώνω την ώρα και τη στιγμή.... Σε παρηγορεί κάτι; Εμένα η κόκα κόλα με παρηγορούσε και τα μήλα....

Κι εγω στα ζορια πινω λιγο κοκα κολα και σημερα ξεκινησα το πρασινο μηλο γιατι μου το ειπε και η μαια. Γενικα αυτο κανω με τα γευματα αλλα εχω παρατηρησει πως οταν φαω οτιδηποτε πιο επιβαρυντικο, χωρις να μιλαμε καν για μεγαλη ποσοτητα, με πιανει εντονα, αλλιως παλευεται χωρις ιδιαιτερο προβλημα...μαλλον ο γιος μου με θελει fit και σου λεει μονο υγιεινα θα τρως...χαχαχα!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Θα πάω στη βδομάδα και θα σου πω ... Εμένα πάντως ο γιατρός μου φρικαρε τις προάλλες με το 94 φαντάσου....

Καλά να δεις πως φρίκαρε εμένα ο γιατρός μου που μία μέρα είχα 118!!!!!

Ευτυχώς αυτές τις μέρες έχω 94 με 95.

Ο κάθε γιατρός πάντως υποστηρίζει τα δικά του. Άλλος ενδοκρινολόγος που ξέρω από κοπέλα την άφησε να κάνει διατροφή 1 βδομάδα μόνο και επειδή είχε νηστείας 93 πάνω κάτω της έδωσε και κάνει κάθε βράδυ ινσουλίνη. Αλλά η ινσουλίνη το βράδυ, φτιάχνει μόνο το νηστείας, όχι τα μεταγευματικά. Εκεί πρέπει και πάλι να προσέχεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, katerinaki 86 είπε:

Κι εγω στα ζορια πινω λιγο κοκα κολα και σημερα ξεκινησα το πρασινο μηλο γιατι μου το ειπε και η μαια. Γενικα αυτο κανω με τα γευματα αλλα εχω παρατηρησει πως οταν φαω οτιδηποτε πιο επιβαρυντικο, χωρις να μιλαμε καν για μεγαλη ποσοτητα, με πιανει εντονα, αλλιως παλευεται χωρις ιδιαιτερο προβλημα...μαλλον ο γιος μου με θελει fit και σου λεει μονο υγιεινα θα τρως...χαχαχα!!

Χαχαχαχα πονηρουλης ο γιος. Εγώ το είχα αυτό με τα λιπαρά φαγητά.... Ότι ήταν λίγο περισσότερο λιπαρό δεν προλάβαινε να πάει στο στομάχι και τσουπ καούρα.... Υπομονή κοριτσαρες τελειώνουμε. Και οι ζαχαρενιες και οι καυτές....

Just now, Nikoleta... είπε:

Καλά να δεις πως φρίκαρε εμένα ο γιατρός μου που μία μέρα είχα 118!!!!!

Ευτυχώς αυτές τις μέρες έχω 94 με 95.

Ο κάθε γιατρός πάντως υποστηρίζει τα δικά του. Άλλος ενδοκρινολόγος που ξέρω από κοπέλα την άφησε να κάνει διατροφή 1 βδομάδα μόνο και επειδή είχε νηστείας 93 πάνω κάτω της έδωσε και κάνει κάθε βράδυ ινσουλίνη. Αλλά η ινσουλίνη το βράδυ, φτιάχνει μόνο το νηστείας, όχι τα μεταγευματικά. Εκεί πρέπει και πάλι να προσέχεις.

Με 93;;;; Ενώ το όριο είναι 92;;;; Καλέ το παρακανε.... Είπαμε τα μηχανάκια έχουν απόκλιση αν βασίστηκε σε μηχανάκι και όχι σε μικροβιολογικό μπορεί το 93 να ήταν 90.... Τι να πω δε ξέρω με έχει μπερδέψει άπειρα το ζάχαρο

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Farmakotriftena είπε:

Ναι παρακαλώ;;; Είπε κάποια για κουλι;με φωναξατε;;; Εγώ περίμενω να ρθει το κουλι μου κ μετά να γεννήσω.

Σκατιαρες με πέθανε στην καούρα το κρουασάν.με χεσατε ρεεεεεεεε.

 

  • Χαχα 8

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Χαχαχαχ μη λες τσουτσου και έχουμε ελλειψεις εδώ μεσααααα. Σκέψου τη Τσιλονα.... Βασικαααα οοοοοχι στη Τσιλονα πρέπει να λέμε για τσουτσου για εκδίκηση που λέει για γύρους προφιτερόλ και κρουασάν χαχαχαχαχα

Η Ελπίδα μας πιθανότατα ή γέννησε ή θα σκάσει μύτη και θα γελάει με τα κείμενα που τη θεωρούν ήδη λεχώνα... Πάντως τα συμπτώματα που είχε πει έμοιαζαν αρκετά με τοκετού.... Εγώ δε θα είμαι πάντως η επόμενη... Μετά είναι το τσιλονακιιιιι (μαρεσει να τη πειράζω αν δεν το καταλάβατε χαχαχαχαχα)

Η @tsilona έχει έλλειψη από αυτό , λείπει ο συζυξ αν ενθυμούμαι ορθώς. :oops:

Η @tsilona αργεί , νομίζω θα φτάσει κάπου 40++ 41 βδομάδες και θα μας λέει "έχω κάνει τα πάντα και δεν κατεβαίνει το μωρό... Κορίτσια πείτε ιδέες" 

  • Χαχα 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Ναι παρακαλώ;;; Είπε κάποια για κουλι;με φωναξατε;;; Εγώ περίμενω να ρθει το κουλι μου κ μετά να γεννήσω.

Σκατιαρες με πέθανε στην καούρα το κρουασάν.με χεσατε ρεεεεεεεε.

 

Χαχαχαχα πνιγηκα ρε χαχαχαχα με κοιτάει σα χαζό ο άντρας μου δε μπορώ κλαίω χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ποια είπε για χορτοφαγία; Γιώτα εσύ; Ο άντρας μου είναι χορτοφάγος κ οι εξετάσεις του είναι πολύ καλύτερες από τότε που έκοψε τα ζωικα.εγω ομολογώ ότι είμαι πολύ λιχουδω κ δε μπορώ...όσον αφορά το γάλα κ το παιδάκι της αγελάδας συμφωνώ,από τότε που αποθηλασε η μικρή μου ,μάλλον η μεγάλη,δεν ήπιε άλλο γάλα κ λέει κιόλας"το κάθε παιδί πίνει της δικιας του μαμάς γαλα" σοκαρίστηκε η πεθερά όταν της το πει(σε πίεση να πιει γτ κάνει καλό) 

Μπράβο σου πάντως που το μπορείς!!

  • Μου αρέσει 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

Με 93;;;; Ενώ το όριο είναι 92;;;; Καλέ το παρακανε.... Είπαμε τα μηχανάκια έχουν απόκλιση αν βασίστηκε σε μηχανάκι και όχι σε μικροβιολογικό μπορεί το 93 να ήταν 90.... Τι να πω δε ξέρω με έχει μπερδέψει άπειρα το ζάχαρο

Τι να σου πω. Ήταν πολύ αυστηρός αυτός. Δεν άφησε περιθώρια. Κι εμένα με έχει μπερδέψει....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Η @tsilona έχει έλλειψη από αυτό , λείπει ο συζυξ αν ενθυμούμαι ορθώς. :oops:

Η @tsilona αργεί , νομίζω θα φτάσει κάπου 40++ 41 βδομάδες και θα μας λέει "έχω κάνει τα πάντα και δεν κατεβαίνει το μωρό... Κορίτσια πείτε ιδέες" 

Μαρή θα σε πω τπτ στα ποντιακά κ δε θα το καταλάβεις ..... Αυτό νοιωθω ότι θα γίνει κ γω ,αλλά πρέπει να το λες κ συ ;;; Η μόνη μου ελπίδα,ειναι να μη γέννησε η ελπίδα ,γτ αν γέννησε κ το προβλεψες τη γ@μησα.:ph34r:

Ναι λείπει το αγόρι μου....:cry:

  • Χαχα 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

 

Άσχετο το μήνυμα με όσα γράφεται, πετάχτηκα κι εγώ σαν τη τσουτσου...

Αν εισαι εσυ τσουτσου εγω τι ειμαι;;:lol: 

Κοριτσια μου οπως και να γεννησετε με φ.τ με κ.τ με επισκληριδιο ή χωρις θηλασετε ή οχι το θεμα ειναι ενα: ΓΕΡΑ μωρα κοριτσια γερα μωρα!!! Κ φυσικα γερες μαμαδουλες για να τα μεγαλωσουν!!!

Με το καλο σε ολες!!!:wub:

  • Μου αρέσει 7
  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Μαρή θα σε πω τπτ στα ποντιακά κ δε θα το καταλάβεις ..... Αυτό νοιωθω ότι θα γίνει κ γω ,αλλά πρέπει να το λες κ συ ;;; Η μόνη μου ελπίδα,ειναι να μη γέννησε η ελπίδα ,γτ αν γέννησε κ το προβλεψες τη γ@μησα.:ph34r:

Ναι λείπει το αγόρι μου....:cry:

Χαχαχαχαχα κλαίω με την απάντηση!!

Πρώτον ειμαι Καβαλιωτισσα και καατι θα καταλάβω από τα Ποντιακά.

Δεύτερον στις Μανούλες Ιουνίου 2018 ειχα πέσει αν όχι σε όλες , σχεδόν σε όλες μέσα για το ποια θα γεννήσει άσχετα με την πητ τους! Μουαχαχαχα

  • Χαχα 1
  • Λυπημένη/-ος 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Ποια είπε για χορτοφαγία; Γιώτα εσύ; Ο άντρας μου είναι χορτοφάγος κ οι εξετάσεις του είναι πολύ καλύτερες από τότε που έκοψε τα ζωικα.εγω ομολογώ ότι είμαι πολύ λιχουδω κ δε μπορώ...όσον αφορά το γάλα κ το παιδάκι της αγελάδας συμφωνώ,από τότε που αποθηλασε η μικρή μου ,μάλλον η μεγάλη,δεν ήπιε άλλο γάλα κ λέει κιόλας"το κάθε παιδί πίνει της δικιας του μαμάς γαλα" σοκαρίστηκε η πεθερά όταν της το πει(σε πίεση να πιει γτ κάνει καλό) 

Μπράβο σου πάντως που το μπορείς!!

Ναι αγάπη το έχω κόψει εδώ και 2 χρόνια και οι εξετάσεις μου είναι καλύτερες από ποτέ... Όσο για την κοράκλα σου τα σέβη μου....!!!

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...