Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Farmakotriftena είπε:

@tsilona για πες... Μόλις έρθει ο συζυγος, θα κάνετε τις 9μιση βδομάδες; οπως στη ταινια η Κιμ Μπασιντζερ.. θα βγάζεις την καρμπονάρα και το προφιτερολ από το ψυγείο και θα αλοιφεστε;; 

Φίλε το 9μιση ντολμάδες θα κάνουμε .σαν ντολμας με πόδια ειμαι

  • Χαχα 5

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εγώ έφαγα πάλι μακαρονάδα με κιμά. Μπουυυυμ 123.... Κι έλεγα να τσακισω φουντούνια που ανακάλυψα σε ντουλάπι (μου τα κρύβει ο άντρας μου Χαχαχα) αλλά δεεεεν :(

Αχ μακαροναδα!!!! Εγω τρωω παλι γιαουρτι με ελάχιστο μελι κ λιγα δημητριακά... Αλλα θα ήθελα πιτσα.... Τωρα μου ηρθε... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Καλα τα λέτε εσεις... Εγω ειχα βγει βολτουλα κ τωρα γυρισα κ  πειναααααααωωωωω.... Μπορείτε  να μου πειτε τι να φαω;;; Θελω ολα αυτα που εχουν αναφερθει στις τελευταίες 3 σελιδες. Πιτογυρα, καρμποναρες, κρουασαν, προφιτερολ... Κ οτι αλλο... 

Σεξ είναι το ότι άλλο 

  • Χαχα 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυυυυ, εχετε διαλεξει τη μερα για να θυμηθειτε ολες τις λαχταριστες λιχουδιες που εκανα την κορτιζονη και θα ειμαι για μερικες ημερες με αναλατα και αγλυκα!!!Πφφφφφ..no mercy δηλαδη!!!Τουλαχιστον, εφαγα χθες το γλυκακι μου...να 'χω κατι να θυμαμαι για παρηγορια...:P

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Εντωμεταξυυυυ, εχετε διαλεξει τη μερα για να θυμηθειτε ολες τις λαχταριστες λιχουδιες που εκανα την κορτιζονη και θα ειμαι για μερικες ημερες με αναλατα και αγλυκα!!!Πφφφφφ..no mercy δηλαδη!!!Τουλαχιστον, εφαγα χθες το γλυκακι μου...να 'χω κατι να θυμαμαι για παρηγορια...:P

Καλά κάθε μέρα τις σκέφτομαστε αλλά σήμερα λυσσαξαμε η αλήθεια

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Όχι, εννοώ ότι δε θα φάει κρέας όπως δεν τρώνε η μαμά και ο μπαμπάς του! Και για να σε προλάβω κορίτσι μου έχω βρει ήδη παιδίατρο που θα αναλάβει το παιδί και μας στηρίζει απόλυτα!

Αγαπημένη, δεν έχω να προσθέσω τίποτα με κάλυψες απόλυτα!!!

Και γτ να μην επιλέξει το ίδιο το παιδί αν θα φάει κρέας κ του το επιβάλεις εσύ; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Σεξ είναι το ότι άλλο 

Να σου πω οτι ειναι το τελευταίο που θα ηθελα τωρα... Περασαν εκεινες οι μερες με τα ονειρα κ με τα ωραια ξυπνηματα... Με τετοια κοιλια κ τετοια πεινα.... Μονο φαΐ βλεπω μπροστά μου... Χαχαχα 

  • Χαχα 4

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Και γτ να μην επιλέξει το ίδιο το παιδί αν θα φάει κρέας κ του το επιβάλεις εσύ; 

Να μπω λίγο σφήνα ,στην αρχή που το παιδί δεν καταλαβαίνει οι γονείς το δίνουμε ότι θέλουμε εμείς.η κοπέλα δε θέλει να του δώσει ζωικά.αν μεγαλώνοντας αποφασίσει να φάει το παιδί ,αυτό είναι αλλουνου παπά ευαγγέλιο.κ γω δεν της έδιναν γαριδάκια κλπ μέχρι που ξεκινήσαμε τα πάρτυ.ε όσα χρόνια είχα εγώ τη διατροφή της υπό έλεγχο έτρωγε ότι θεωρούσα εγώ σωστό.

  • Μου αρέσει 5

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mamacita Alina said:

Καλύτερα μικρά γεύματα και συχνά κορίτσι. Μη μένεις μόνο με σαλάτες και πείνας γιατί θα τη πατήσεις σαν εμένα που μετά έτρωγα παραπάνω απ' τη πεινα... Στην πρώτη είχα καούρες απ' τον 5ο μαζί με εμετούς... Μιλάμε έκλαιγα απ' τον πόνο όσο για φαγητό άστα.... Αυτή τη φορά δεν έχω ευτυχώς. Εκεί που πήγαν να με πιάσουν πήρε θέση η μικρή και δεν πιέζει στομάχι... Νιώθω που και που αν παρά φάω βέβαια και μετανιώνω την ώρα και τη στιγμή.... Σε παρηγορεί κάτι; Εμένα η κόκα κόλα με παρηγορούσε και τα μήλα....

Και θυμάσαι; Μετρούσες τα πάντα σε ισοδύναμα.... Ήσουν υπόδειγμα αφού έλεγα μακάρι να τα καταφέρνω κι εγώ έτσι. Πλέον ούτε εγώ μπορώ να μπω σε διατροφή.... Δε γίνεται.... Και μετά κλαίω.... Αστα

Αυτό ξέρω κι εγώ γι'αυτό δε θέλω για 17 μέρες μόνο ινσουλίνη.... Κρίμα είναι γαμω το.... Να μένουν 2.5 εβδομάδες και να κάνω τώρα ινσουλίνη και να μπει ΜΕΝΝ.... Βέβαια το.μετρανε λέει μετά τη γέννα και ινσουλίνη να μη κάνεις και αν κάνει υπογλυκαιμία πάλι στο παίρνουν ΜΕΝΝ για προληπτικούς λόγους... 

Το ήξερα ότι θα μου το χτυπήσεις για την επιπλοκή για την οποία έχω αναφέρει πολλάκις ότι φταίει η ανατομία μου καθαρά και το δικό μου σώμα... Πάραυτα δε πειράζει.... Ήδη μόνη μου ανέφερα ότι κι εγώ ίσως έχω τρομάξει κάποια και δεν είναι κακό να το μάθω γιατί μπορεί να μη το έχω καταλάβει.

Και επίσης υπερβολική γιατί; Επειδή εγώ θα το έπαιρνα από φόβο και απλά το ανέφερα; Θα ήμουν υπερβολική αν δεν ένιωθα έτσι και σου έλεγα κατι ή αν σου έλεγα ότι τρομάζεις τις κοπέλες και τέλος.... Τώρα απλά είπα τη γνώμη μου με βάση τι θα ένιωθα εγώ.... Και αν τρόμαξε κάποια με την αναφορά μου στην επιπλοκή εδώ θα ήμουν και είμαι να μου το πουν και δε θα το έπαιρνα στραβά. Γνώμες είναι αυτά... Δεν μπορώ να ξέρω με τι θα βάλω κάποια κοπέλα που δε ξέρω καν σε περίεργες σκέψεις. Οπότε ναι χαρά μου να μου το έλεγε κάποια αν συναιβη να μη το ξανά αναφέρω.... Δε θεωρώ ότι είπα κάτι κακό ούτε ότι είχα άσχημο ύφος στην αιτιολόγηση μου για να θεωρηθω υπερβολική. Δεν είναι κακό να έχουμε και διαφορετικες απόψεις εδώ μέσα. Στο τέλος θα συμφωνούμε όλες με όλα και αντίθετη άποψη να έχουμε γιατί αν πούμε την αντίθετη άποψη θα έρθουμε σε αντιπαράθεση. Το ότι κάποια κοπέλα έχει άποψη πάνω στο λόγο μας δε σημαίνει ότι είναι προσβλητικο για εμάς. Ούτε ότι η γνώμη της είναι υπερβολικη ή λανθασμένη επειδή απλά διαφωνεί ή μας αναφέρει κάτι που ίσως να μην είχαμε σκεφτεί. Άλλο να αναφερθεί σε εμάς με άσχημο ύφος και άλλο απλά να τοποθετηθεί.

Νομίζω πάντως για άλλη κοπέλα λέω εγώ... Γιατί απάντησα στη winspert που ρωτούσε συγκεκριμένα για την απουσία επισκληριδιου, εσύ αναφέρεσαι στη Giwtouli που είπε όχι στον γιατρό της.  Κι επειδή ξέρω την winspert πόσο ευαίσθητη και αγχώδης ειναι, γιατί έχουμε αρκετές ομοιότητες στον χαρακτήρα σκέφτηκα απλά να το αναφέρω. Αν απάντησες στη Γιωτουλι, λάθος μου... Οπότε συγνώμη που είπα την άποψη μου.

 

@winspert κάτσε γιατί πάω να μετρηθω.... Θέλω καλή συμπαράσταση ετοιμάσου

Άστα... Ήμουν πολύ καλό κορίτσι. Γι αυτό τώρα περνάω την επανάστασή μου. Μπούχτισα! Πιτόγυρο έφαγα και δε μετρήθηκα μετά! Οπότε μια χαρά είμαι! Εγώ και η στρουθοκάμηλος....

Just now, Mamacita Alina said:

Καλεεε δε θα αλλάξουμε τοπικ εκτός αν θέλετε να το βαπτισουμε σε τρελές μανουλες Σεπτεμβρίου έως Οκτωβρίου 2019 χαχαχαχαχα

Εως Νοεμβρίου παρακαλώ. Εκτός αν η @Farmakotriftena έχει μυρίσει τα νύχια της και για μένα και της λένε Οκτώβρη...

  • Μου αρέσει 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dimitr@17 είπε:

Και γτ να μην επιλέξει το ίδιο το παιδί αν θα φάει κρέας κ του το επιβάλεις εσύ; 

Και γιατί να μην επιλέξει το δικό σου παιδί να μη βάλει μέσα του τη χοληστερίνη που θες να του δώσεις ντε και καλά?! Αυτά είναι που λέμε τόση ώρα, η καθεμία θα κάνει αυτό που θεωρεί σωστό για το σπλάχνο της... Δε μου πέφτει λόγος στο τι θα δώσεις στο παιδάκι σου να φάει και να πιει γι' αυτό σε παρακαλώ μην κρίνεις τις δικές μου επιλογές! Α! Και λίγη ευγένεια δε βλάπτει...

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Άστα... Ήμουν πολύ καλό κορίτσι. Γι αυτό τώρα περνάω την επανάστασή μου. Μπούχτισα! Πιτόγυρο έφαγα και δε μετρήθηκα μετά! Οπότε μια χαρά είμαι! Εγώ και η στρουθοκάμηλος....

Εως Νοεμβρίου παρακαλώ. Εκτός αν η @Farmakotriftena έχει μυρίσει τα νύχια της και για μένα και της λένε Οκτώβρη...

Έλα άμα μπαίνεις Οκτωβριο στο μήνα σου ίσως κάνει ντου νωρίτερα χαχαχα. Έχεις ψωμάκι εσύ ακόμη φίλη μου πλάκα πλάκα. Άρα και πολύ διατροφή.... Πώς θα τη παλεύεις. Αγωνιστικούς χαιρετισμούς ειλικρινά

  • Λυπημένη/-ος 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κόρες στο δια ταύτα.τα έχετε όλα ετοιμα; Εγώ πχ το σπίτι δεν το χω έτοιμο.ειναι σαν βομβαρδισμενο κ δεν έχω καμία διάθεση για τπτ δυστυχώς.

Να μη μιλήσω για αλλά μωρό πράγματα.μονο τα ρουχακια έπλυνα κ δεν τα χω βάλει καν στο σάκο...

Μα τι γομαρα είμαι 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...