Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Farmakotriftena είπε:

Καλως την κατρουλου!!

@marioula1234 μπα όχι εσύ! 

Μπορεί να ειμαι κι εγώ βρε κορες. Αυριο εχω γιατρο και νιώθω πως δεν θα ακούσω και τόσο καλά νεεεεα...

Ε μα πρέπει να μας πεις για να ξέρουμε αν όντως πέφτεις μέσα χαχαχ 

Κορίτσια ψυχράνε ο καιρός κάθομαι τώρα στην αυλή και πίνω καφεδάκι κ φυσάει μωρέ αλλά νιώθεις ψυχρούλα τι καλά! ❤️ 

Καλέ ανέβασα φώτο με την κοιλιά αλλά βρίσκεται σε απόκρυψη μ λέει μέχρι να εγκριθεί... 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jennak83 είπε:

Κοριτσια γεννησα! Φυσιολογικα χωρις επισκληριδιο γιατι ειχα κανει ενεση ινοχεπ το βραδυ κ επρεπε να περασει 10ωρο! Ο μπεμπης ολα καλα 2540 γρ. μικρουτσικος! Δε το περιμενα τοσο νωρις, ειχα συσπασεις τελικα πετρωματα χωρις πονο κ γω νομιζα οτι ειναι ο μπεμπης. Πιστευα οτι θα γενουσα ως 20- 25 Σεπτεβρη οχι τοσο νωρις, 36+4 βαση υπερηχου. Μου φαινεται σαν ψεμα! 10 καναμε εισαγωγη κ 4 παρα γεννησα. Δε θα σας πω λεπτομερειες για τη γεννα καλυτερα! Ουτε τη βαλιτσα μου δεν πηρα μαζι! Δοξα τω Θεω το μωρακι μου ειναι μια χαρα, ακομα δε το πιστευω!

Μπραβο Τζενακι!!Να σας ζησει ο μπεμπακος σας!!Μια χαρα ειναι τα κιλα του για την εβδομαδα που γεννηθηκε, μην το σκεφτεσαι καθολου... Χαιρομαι πολυ που ολα πηγαν καλα και τον εχεις στην αγκαλιτσα σου...γι' αυτο βιαστηκε μωρε ο μικρουλης...ηθελε αγκαλιτσεεεες!!:wub:


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Jennak83 αχχχχ το μωρό μας, μικρούλη μου μωρέ βιάστηκες να γνωρίσεις τη μανούλα! Να σας ζήσει αγάπη μου, σαν τα ψηλά βουνά πάντα γερός και δυνατός! Πες μας συναισθήματα αγορομάνα μου.. Τα έχεις δει όλα ε? Μίλα ερωτευμένη μάνα, μίλαααα χαχαχ

Ρε κορίτσια αυτά θα έχουμε τώρα, λίγες ώρες θα κάνουμε να μπούμε και τσουυυυπ θα σκάει γέννα! Πω πω τρρρρελαίνομαι!!!!! :x

  • Μου αρέσει 2

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά.... Τόσο συγκίνηση!!! Η @Jennak83 ήταν αν όχι η πρώτη η δεύτερη που έγραψε εδώ!!! Με άγχος και επιφύλαξη και να, που ήρθε το πριγκιπακι της να ταράξει τα νερά!!!

Το ήξερα ότι ήταν αμνιακα και περίμενα αλλά δεν ήθελα να σου πω αμνιακα είναι τρέξε αααα ουυυυ να αγχωθεις χαχαχα. Άμα δεν ήταν και αυτά αμνιακα εεε ποια θα είναι;

Κοριτσαρα μου να σου ζήσει, να έχει τύχη υγεία και ευτυχία στη ζωή του. Τώρα είσαι και εσύ ΜΑΜΑΑΑΑΑ..... 

Φύγατε απ' το κεφάλαιο έγκυος... Είστε μανουλες κοριτσαρες που γεννησατε. "Αποφοιτησατε" καλέ χαχαχα. 

Τζένη μου. Επίσης δε θα τρομάξει καμία μη φοβάσαι.... Ο πόνος είπαμε είναι υποκειμενικός.... Εγώ χωρίς επισκληριδιο με τεχνητούς που τους λένε πιο δυνατούς μόνο τα καλύτερα λεω... Ήταν μίξη πόνους περιόδου με τουαλέτας... Μια φίλη πάλι τα ίδια όπως εσυ... Όλους τους ξεσήκωσα μου λέει πως άντεξες Χαχαχα. Μια χαρά όλα.... Ήρθε το καμάρι σου.... Αν δε πονέσουμε κιόλας καλέ πως θα τα φέρουμε στο κόσμο; Δε γίνεται καθόλου.... Μην ανησυχείς λοιπόν.... Ξεκουράσου, απόλαυσε τις στιγμές σου και όλα θα είναι τέλεια.... Ήρθε μωροοοοο βρε κόρες κι άλλοοοοοο.

Εσύ που σαι μάντισσα @Farmakotriftena αντί για μαντεψιες δε κάνεις και μια κατηγορία στο πινακακι που θα λέγεται γεννητουρια; Ή κάτι παρεμφερές; Και να βλέπουμε και τις Πητ οι υπόλοιπες να επαγρυπναμε χαχαχα.

 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Jennak83 είπε:

Κοριτσια γεννησα! Φυσιολογικα χωρις επισκληριδιο γιατι ειχα κανει ενεση ινοχεπ το βραδυ κ επρεπε να περασει 10ωρο! Ο μπεμπης ολα καλα 2540 γρ. μικρουτσικος! Δε το περιμενα τοσο νωρις, ειχα συσπασεις τελικα πετρωματα χωρις πονο κ γω νομιζα οτι ειναι ο μπεμπης. Πιστευα οτι θα γενουσα ως 20- 25 Σεπτεβρη οχι τοσο νωρις, 36+4 βαση υπερηχου. Μου φαινεται σαν ψεμα! 10 καναμε εισαγωγη κ 4 παρα γεννησα. Δε θα σας πω λεπτομερειες για τη γεννα καλυτερα! Ουτε τη βαλιτσα μου δεν πηρα μαζι! Δοξα τω Θεω το μωρακι μου ειναι μια χαρα, ακομα δε το πιστευω!

Να σου ζησει κουκλα μου ο παιδαρος σου! Βιάστηκε να βγει να γνωρισει τους γονεις του! Ευχομαι να ειναι γερος, δυνατος και τυχερος! Πω πω τοσο απροσμενα...οντως νωρις αλλα καλα λενε οτι με το που θα μπεις στον μηνα σου θα ρθει οποτε να ναι...

  • Ευχαριστώ 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Εσύ που σαι μάντισσα @Farmakotriftena αντί για μαντεψιες δε κάνεις και μια κατηγορία στο πινακακι που θα λέγεται γεννητουρια; Ή κάτι παρεμφερές; Και να βλέπουμε και τις Πητ οι υπόλοιπες να επαγρυπναμε χαχαχα.

 

Ρεεεε στο μυαλό μου είσαι τώρα θα έγραφα στη Φαρμακοπήτενα να φτιάξουμε πινακάκι με τις γέννες! Επίσης καλό θα ήταν να μετονομαστούμε σε υποτιθέμενες μανούλες Οκτωβρίου! :P

  • Χαχα 6

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Ναι κορίτσια μου , θα φτιάξω πινακακι! Πάω σούπερ μάρκετ τώρα! Μου μύρισε στραγγιστό γιαούρτι για μεσημεριανό.. οτι να'ναι..

Και λενε ανωμαλη εμενα που μου μυριζουν μπαμιες κ ρεβυθια...εσυ εισαι χειροτερη....αν ειμαι εγω η επομενη πες μου το να παω να αφησω το μωρο στους γονειε μου στο χωριο...μην το χω κι αυτο μες στα ποδια μου την ωρα του πανικου!!

  • Χαχα 3

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Κοριτσια γεννησα! Φυσιολογικα χωρις επισκληριδιο γιατι ειχα κανει ενεση ινοχεπ το βραδυ κ επρεπε να περασει 10ωρο! Ο μπεμπης ολα καλα 2540 γρ. μικρουτσικος! Δε το περιμενα τοσο νωρις, ειχα συσπασεις τελικα πετρωματα χωρις πονο κ γω νομιζα οτι ειναι ο μπεμπης. Πιστευα οτι θα γενουσα ως 20- 25 Σεπτεβρη οχι τοσο νωρις, 36+4 βαση υπερηχου. Μου φαινεται σαν ψεμα! 10 καναμε εισαγωγη κ 4 παρα γεννησα. Δε θα σας πω λεπτομερειες για τη γεννα καλυτερα! Ουτε τη βαλιτσα μου δεν πηρα μαζι! Δοξα τω Θεω το μωρακι μου ειναι μια χαρα, ακομα δε το πιστευω!

Σε σκεφτόμουν! Να σου ζήσει το μωράκι σου! Να είναι γερό και τυχερό!!! Εύχομαι να αναρρώσεις γρήγορα! 

Αχ δεν το πιστεύω, πλησιάζει για όλες μας η ώρα και δεν έχω κάνει καν βαλίτσα και δεν έχω πλύνει και τα ρούχα του μωρού. Θα τα κάνω σίγουρα μέσα τη βδομάδα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Με φάγατε κατρουλουδες. 

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Ρεεεε στο μυαλό μου είσαι τώρα θα έγραφα στη Φαρμακοπήτενα να φτιάξουμε πινακάκι με τις γέννες! Επίσης καλό θα ήταν να μετονομαστούμε σε υποτιθέμενες μανούλες Οκτωβρίου! :P

Κάτσε μην είσαι η επόμενο. Το θέμα είναι ότι σε μπερδεύω με την Γωγώ... οπότε υπάρχουν σύννεφα γύρω από την γυάλα μου. Μουαχαχαχα. Αστειεύομαι!

@Evangeliaa μπα όχι ακόμα εσύ.

Sissy_geo  ??

Elpida20    ??

Jennak83 9/9/19 (πολλά εννιαρια, παιξε κανένα τζόκερ)

minxri     12/9/19

tsilona    1/10/19 (ουπς μανούλα Νοεμβρίου;;;;;;) αχαχαχαχα

  • Χαχα 6

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Με φάγατε κατρουλουδες. 

Κάτσε μην είσαι η επόμενο. Το θέμα είναι ότι σε μπερδεύω με την Γωγώ... οπότε υπάρχουν σύννεφα γύρω από την γυάλα μου. Μουαχαχαχα. Αστειεύομαι!

@Evangeliaa μπα όχι ακόμα εσύ.

Χαχαχα μπα δύσκολο να είμαι εγώ, μπαίνω στο μήνα μου στις 22! Βέβαια θα μου πεις ποτέ δεν ξέρεις αλλά κάτι μου λέει ότι θα είμαι απ'τις τελευταίες που θα γεννήσουν! Βασικά θα είμαι η προτελευταία γιατί τελευταία θα είναι η τσιλόνα χαχαχαχ

  • Χαχα 3

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

****1/11/19 ήθελα να γράψω @tsilona με γλωσσοφαγες και χάλασε το αστείο μου.

Την Ελπίδα την έβαλα με την ελπίδα ότι έχει γεννήσει. Σίσσυ δεν θυμάμαι ημερομηνία...


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...