Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, tsilona είπε:

Κουτουλια τρως μαρή! 

Αν πάρεις κανένα ντεπον; Επιτρέπεται,αλλά γενικά τα παυσίπονα κόβουν κ τις συσπάσεις.

Επιτρέπεται και θα πιω γιατί έχω και πονοκέφαλο... Πφφφ


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Εγώ στο βιολί μου.κορν φλεικς γάλα σήμερα πρώτη φορά 1 ώρα μετά 143.το πρωί το κουλούρι το βράδυ αυτό.ε χέσε μεσα

Καλέ γιατί τόσο;


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Να πανε ολα καλα κοριτσι μου, αν και πιστευω μια χαρα θα ναι και το nst και θα παρεις κ αλλες μερες ως τις 39. Οπως και να χει εχεις μπει στον μηνα σου, οποτε μην αγχωνεσαι και μην στεναχωριεσαι. Σε λιγες μερες οπως κ να χει θα κρατας τον μικρο σου παιδαρο αγκαλια! 

Απο το postimage. org  κοριτσι μου. Ανεβαζεις εκει την φωτο που θες, κανεις αντιγραφη το δευτερο λινκ που σου βγαζει, αυτο που λεει αμεσος συνδεσμος και το κανεις επικολληση εδω στην προσθηκη επιπροσθετου υλικου- προσθηκη εικονας απο url. Οπως κ το tinypic δηλαδη. 

Σε ευχαριστώ αγάπη θα το δοκιμασω

2 ώρες πρίν, winspert είπε:

Στα πλαγια το μωρο εννοεις; 

Κριμα ρε γαμωτο. Το θεμα ειναι να κανει η καθε μια αυτο που θελει αλλα να εχει κ την αναλογη βοηθεια... Ευχομαι να τα καταφερουμε... 

Σε ευχαριστώ πολύ Ευαγγελια μου... Μαλλον εχω αναγκη να ακουσω ενθαρρυντικα λογια... 

Θα τα καταφέρουμε γλυκιά μου ❤️

πρίν από 46 λεπτά , boukitsa123 είπε:

Με το καλό ρε κορίτσια τα μωρά σας πριν 3 χρόνια ήμουν κι εγώ μαμά Οκτωβρίου και τώρα ο γιος μου κλείνει τα 3 σε 1 μήνα. Με κάνατε να δακρύσω με τα σχόλια σας. Γρήγορη ανάρρωση σε όλες σας εύχομαι και χαρείτε τα μωρά σας κορίτσια μου οι πρώτες στιγμές είναι μοναδικές δεν έχει τόση σημασία με τι θα τραφούν όσο να τα χαρείτε μέρα την μέρα. 

Με το καλό και σε εσένα καλή μου! 

πρίν από 29 λεπτά , Jennak83 είπε:

Εγω κοριτσια μου εκανα nst πρωτη φορα την Παρασκευη και σημερα πηγα στο γιατρο να με δει. Ο μπεμπης ειναι μπρουμητα με το κεφαλι κατω αλλα δεν εχει μπει ακομα στη λεκανη, απο την Πεμπτη που γινομαι 37 ξεκιναω περπατημα κ σκαλες! Για λωρο που το  ρωτησα δεν μου ειπε κατι, στα κιλα μας ειμαστε περιπου 2600 γιατι δε μππρουσε να δει ακριβως ετσι οπως ηταν το κεφαλακι του αν καταλαβα καλα, βεβαια ακριβως κανεις δε λεει υπαρχει μια αποκλιση στα gr. Το nst εδειξε καποιες οδυνες, εγω δεν νιωθω πονο βεβαια κ μου ειπε να ξανακανω την Παρασκευη αλλα ειναι φυσιολογικα ολα αυτα απο οτι μου ειπε. Αυτα τα δικα μου νεα, αυριο ολοκληρωνω πιστευω δωματιο μπεμπη κ βαλιτσα, λεμε τωρα! Χαχαχ!

Κ γω κουρελι ειμαι, δε κοιμηθηκα ολο το βραδυ δεν ειχα που να βολεψω κ την κοιλια! 3 φορες τουαλετα και τελικα αυτο το βουνο στο υψος του αφαλου ειναι ο κωλος του, τσιτωνει τοσο πολυ η κοιλια που νομιζω θα κανει κρακ!

 

πρίν από 25 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Κοριτσαρα ρώτησα τον γιατρό σήμερα. Του λέω ραχιαία θα κάνω ή επισκληριδιο; Μου λέει ραχιαία του λέω μα με τη ραχιαία νομίζω δε πρέπει να κουνήσω για αρκετή ώρα πως θα θηλάσω; Μου λέει θα θηλάσεις κανονικά απλά δε θα σηκωθείς ως το απόγευμα. Του λέω μα έχω ακούσει πως αν κουνηθώ θα έχω θέματα και γελούσε. Μου λέει σε οποιαδήποτε νάρκωση αν κουνήσεις το κεφάλι ειδικά απότομα θα έχεις θέμα για μέρες και σίγουρα θα έχεις λίγες ζαλάδες ή και εμετό μετά ούτως ή άλλως. Θέμα με τη μέση δε πρόκειται να έχεις εκτός και αν κουνήσεις την ώρα που στη περνάνε.... Αυτά αυτολεξεί.

Κατά τα άλλα η μικρή είναι 2.600... έχει πάρει θέση και αναμένουμε!! :)

Μια χαρά είναι η μπουμπού και μας αντε κ κοντευουμεεεε 

Just now, Jennak83 είπε:

Κοριτσια παω νοσοκομειο, ειδα πολλα υγρα νερουλα κ ροζ ισως εσπασαν τα νερα φοβαμαι ειμαι 36 κ 4! Με πιεσε στον υπερυχο χαμηλα κ δε ξερω μηπως ειναι απο αυτο, για το μωρο φοβαμαι που ειναι μικρο

Το μωρό ειναι μια χαρά η Παναγία μαζί σου περιμένουμε νέα σου ❤️ Αχ λες να έχουμε γεννητούρια??? Αντε κ στα δικά μας κοριτσια μουυυ 

Just now, tsilona είπε:

Έχω φρικαρει λίγο.πηγα για τσισα ,σκουπιστηκα κ μόλις σηκώθηκα έτρεξαν υγρα στα πόδια μου.λιγα όμως.εβαλα σερβιετα που με είπε η μαία κ περιμένω να δω τι ήταν.

Τζενακι όλα να πάνε καλά,οπότε αποφασίσει το μωρό θα ρθει!!

Αγάπη είδες ξανά κάτι; 

  • Μου αρέσει 3

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tsilona είπε:

Που να ξέρω ρε άσε με να σκάσω ειμαι

Μήπως είσαι στρεσαρισμενη και σε επηρεάζει και αυτό; Πολύ είναι για δημητριακά και γάλα!!!


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Μήπως είσαι στρεσαρισμενη και σε επηρεάζει και αυτό; Πολύ είναι για δημητριακά και γάλα!!!

Μια φορά που χα φάει γιαούρτι ανέβηκε πάλι.κ το χα κόψει.ειμαι πολύ στρεσαρισμενη γενικά.εχω βγάλει κ έρπη στα χειλια απτό αγχος μου .ένα δεξια κ ένα αριστερα.σα να έκανα μποτοξ ειμαι


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Μια φορά που χα φάει γιαούρτι ανέβηκε πάλι.κ το χα κόψει.ειμαι πολύ στρεσαρισμενη γενικά.εχω βγάλει κ έρπη στα χειλια απτό αγχος μου .ένα δεξια κ ένα αριστερα.σα να έκανα μποτοξ ειμαι

Μαρή γιατί τόσο;


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Γτ τι; Γτ είμαι αγχωμενη;ου που να στα λέω ρε,κάτσε άναψε τσιγάρο πιάσε κ ένα ουίσκι κ ξεκινάω.:mrgreen:

Λέγε.... Γιατί εγώ σε έχω για χαλαρό πλάσμα. Είπαμε να έχουμε άγχος αλλά όχι να σκάσουμε κιόλας. Ξέρω ότι θες τον άντρα σου εκεί, ξέρω ότι θες κουλι βασικότατο, ξέρω ότι θες προφιτερόλ αλλά προσπάθησε χαλαρά

  • Χαχα 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγχώθηκα για το να ρθει ο άντρας μου...με τη δουλειά,περιμένω να με καλέσουν από μέρα σε μέρα κ έχω ταξίδι 1 ώρας να παρουσιάστω.ποτε θα με καλέσουν;;θα ξεκινήσει η μικρή σχολείο Τετάρτη,αν με καλεσουν κ πρέπει να παρουσιαστω Πέμπτη (το πιο πιθανό) θα προλαβω να γυρίσω 1 το μεσημέρι να την παραλάβω;πως θα οδηγήσω πάλι 1 ώρα πάνε κ άλλη μια έλα; Η μάνα μου δουλεύει και η πεθερά σ άλλη πόλη.

Πότε θα καθαρίσω το σπίτι να το χω έτοιμο;είμαστε μονίμως σαν να μας βομβαρδισαν.δεν έχω κουράγιο για τπτ και τη μικρή κυριολεκτικά πίσω απτον κωλο μου...δεν έχω στήσει καν την κούνια γτ 4 μέρες έκανα μια κωλοσυρταριερα κ δεν επιχειρώ ξανα.ας την κάνει ο άντρας μου όταν έρθει...

Εγώ έχω αλλάξει σερβιετα κ θα την αφήσω τη νύχτα.σορρυ για την περιγραφή,τσισα ήταν κατά πάσα πιθανότητα.

Κ επειδή είμαι έτσι στην τσίτα μονίμως ,φοβάμαι ότι μπλοκάρω τον οργανισμό μου και δε θα τα καταφέρω τελικά κ δε θα το γλυτώσω το μαχαίρι.


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Αγχώθηκα για το να ρθει ο άντρας μου...με τη δουλειά,περιμένω να με καλέσουν από μέρα σε μέρα κ έχω ταξίδι 1 ώρας να παρουσιάστω.ποτε θα με καλέσουν;;θα ξεκινήσει η μικρή σχολείο Τετάρτη,αν με καλεσουν κ πρέπει να παρουσιαστω Πέμπτη (το πιο πιθανό) θα προλαβω να γυρίσω 1 το μεσημέρι να την παραλάβω;πως θα οδηγήσω πάλι 1 ώρα πάνε κ άλλη μια έλα; Η μάνα μου δουλεύει και η πεθερά σ άλλη πόλη.

Πότε θα καθαρίσω το σπίτι να το χω έτοιμο;είμαστε μονίμως σαν να μας βομβαρδισαν.δεν έχω κουράγιο για τπτ και τη μικρή κυριολεκτικά πίσω απτον κωλο μου...δεν έχω στήσει καν την κούνια γτ 4 μέρες έκανα μια κωλοσυρταριερα κ δεν επιχειρώ ξανα.ας την κάνει ο άντρας μου όταν έρθει...

Εγώ έχω αλλάξει σερβιετα κ θα την αφήσω τη νύχτα.σορρυ για την περιγραφή,τσισα ήταν κατά πάσα πιθανότητα.

Αν εξαιρέσεις τη δουλειά τα ίδια τραβάω κι εγώ.... Η μικρή στον κωλο μου και όλα στο σπίτι βομβαρδισμενα.... Σε νιώθω... Αλλα σκέψου ότι όλα θα πάνε καλά .... Και να έρθει το μωρό τι θέλει; Αγάπη και αγκαλιά. Εντάξει και βυζί θέλει και καθαρό παμπερς.

Για τον παιδικό είτε δε πας τη μικρή και τη παίρνεις μαζί είτε συννενοησε αν γίνεται να στη κρατήσουν παραπάνω.... Ο κουμπάρος που χάθηκε οεο; Αγκαρεψε τον... Πες του ΓΕΝΝΑΩΩΩΩ ΤΡΕΧΑΑΑΑ όταν έρθει πες του απλά τσεκαρα τα αντανακλαστικά σου για παν ενδεχόμενο και βαλτον να σε τρέχει να σου κάνει και την κούνια χαχαχαχ γελά μαρηηη μη λέω τσάμπα μαλακίες

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αν εξαιρέσεις τη δουλειά τα ίδια τραβάω κι εγώ.... Η μικρή στον κωλο μου και όλα στο σπίτι βομβαρδισμενα.... Σε νιώθω... Αλλα σκέψου ότι όλα θα πάνε καλά .... Και να έρθει το μωρό τι θέλει; Αγάπη και αγκαλιά. Εντάξει και βυζί θέλει και καθαρό παμπερς.

Για τον παιδικό είτε δε πας τη μικρή και τη παίρνεις μαζί είτε συννενοησε αν γίνεται να στη κρατήσουν παραπάνω.... Ο κουμπάρος που χάθηκε οεο; Αγκαρεψε τον... Πες του ΓΕΝΝΑΩΩΩΩ ΤΡΕΧΑΑΑΑ όταν έρθει πες του απλά τσεκαρα τα αντανακλαστικά σου για παν ενδεχόμενο και βαλτον να σε τρέχει να σου κάνει και την κούνια χαχαχαχ γελά μαρηηη μη λέω τσάμπα μαλακίες

Γελαω η Ερμη αλλά τα σκέφτομαι ολα.

Θα παει νήπιο η μικρή.δεν ξέρω αν ξεκινάνε ολοήμερο εξ αρχής για να ζητήσω χάρη να κάτσει λίγο εκει,κ δεν ξέρω αν δεχτούν.

Ο κουμπάρος αγάπησε άστα να πάνε.

Είμαι πλέον σίγουρη ότι όσο δεν χαλαρώνω τοκετός δεν ξεκινάει.


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Γελαω η Ερμη αλλά τα σκέφτομαι ολα.

Θα παει νήπιο η μικρή.δεν ξέρω αν ξεκινάνε ολοήμερο εξ αρχής για να ζητήσω χάρη να κάτσει λίγο εκει,κ δεν ξέρω αν δεχτούν.

Ο κουμπάρος αγάπησε άστα να πάνε.

Είμαι πλέον σίγουρη ότι όσο δεν χαλαρώνω τοκετός δεν ξεκινάει.

Εεε μη χαλαρώσεις να έρθει ο σύζυγος ο ερμος κι αυτός.... Να ξεαγαπησει ο άλλος εν τω μεταξύ τώρα βρήκε; Ημαρτον Θεέ μου μετά τη γέννα πες του.

Νήπιο ε; Εκεί δε ξέρω φίλη...


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...