Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 1
      • Δύναμη! 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , tsilona είπε:

Καλέ έχει τόσα εκεί.δε βρήκα πουθενά να λέει upload

Λες να εβαλα λαθος λινκ? 

Postimages.org και εχει καπου επιλεξτε εικονες για να ανεβασεις.

Βασικα και τωρα που στο στελνω, ειχα βαλει εικονα, αλλα βρισκεται σε αποκρυψη το μηνυμα μου, οποτε μαλλον δεν βολευει το συγκεκριμενο σαιτ. θελει να περασει εγκριση απο τους διαχειριστες, κατι που μπορει να παρει και 1 μερα. 

 

Τωρα μπορει να το εμφανισε 2 φορες αυτο το μηνυμα, σορρυ. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Jennak83 είπε:

Να ρωτησω , οταν γινεται η εμπεδωση εχετε νιωσει καμια σουβλια ή πονους χαμηλα; γιατι νιωθω κατι πονους τωρα που μου χει παει να..με πιεσε κ ο γιατρος αρκετα στον υπερυχο χαμηλα, αλλα δε ξερω τι ειναι αυτο τωρα.

Αμέσως μετά τον γιατρό πηγαίνοντας στο αυτοκίνητο με έπιασαν πόνοι στο κουλι που λέει η Τσιλονα. Τους έχω ακόμη. Είναι τόσο δυνατοί που δε μπορώ να περπατήσω..πρώτη φορά... Είμαι ξαπλωμένη και ευελπιστω να περάσουν.... :/


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αμέσως μετά τον γιατρό πηγαίνοντας στο αυτοκίνητο με έπιασαν πόνοι στο κουλι που λέει η Τσιλονα. Τους έχω ακόμη. Είναι τόσο δυνατοί που δε μπορώ να περπατήσω..πρώτη φορά... Είμαι ξαπλωμένη και ευελπιστω να περάσουν.... :/

Κοριτσια παω νοσοκομειο, ειδα πολλα υγρα νερουλα κ ροζ ισως εσπασαν τα νερα φοβαμαι ειμαι 36 κ 4! Με πιεσε στον υπερυχο χαμηλα κ δε ξερω μηπως ειναι απο αυτο, για το μωρο φοβαμαι που ειναι μικρο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αμέσως μετά τον γιατρό πηγαίνοντας στο αυτοκίνητο με έπιασαν πόνοι στο κουλι που λέει η Τσιλονα. Τους έχω ακόμη. Είναι τόσο δυνατοί που δε μπορώ να περπατήσω..πρώτη φορά... Είμαι ξαπλωμένη και ευελπιστω να περάσουν.... :/

Σου είπε ότι εμπεδωθηκε το μπεμπε; Σου είπε ότι έχει πάρει πάρει, εννοούσε ότι εμπεδωθηκε;

Just now, Jennak83 είπε:

Κοριτσια παω νοσοκομειο, ειδα πολλα υγρα νερουλα κ ροζ ισως εσπασαν τα νερα φοβαμαι ειμαι 36 κ 4! Με πιεσε στον υπερυχο χαμηλα κ δε ξερω μηπως ειναι απο αυτο, για το μωρο φοβαμαι που ειναι μικρο

Καλέ τι μικρο;;; εμένα τόσο δεν θα είναι ούτε αν γεννήσω! Αχ στείλε μας..!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Κοριτσια παω νοσοκομειο, ειδα πολλα υγρα νερουλα κ ροζ ισως εσπασαν τα νερα φοβαμαι ειμαι 36 κ 4! Με πιεσε στον υπερυχο χαμηλα κ δε ξερω μηπως ειναι απο αυτο, για το μωρο φοβαμαι που ειναι μικρο

Αν έσπαγαν νερά πιστευε με θα το καταλάβαινες αγάπη αλλά λογικά σου πιέστηκε ο τράχηλος αν λες για ροζ υγρά πήγαινε και μην φοβάσαι τιπιτα ποσο μικρο το μωρο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω φρικαρει λίγο.πηγα για τσισα ,σκουπιστηκα κ μόλις σηκώθηκα έτρεξαν υγρα στα πόδια μου.λιγα όμως.εβαλα σερβιετα που με είπε η μαία κ περιμένω να δω τι ήταν.

Τζενακι όλα να πάνε καλά,οπότε αποφασίσει το μωρό θα ρθει!!


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Έχω φρικαρει λίγο.πηγα για τσισα ,σκουπιστηκα κ μόλις σηκώθηκα έτρεξαν υγρα στα πόδια μου.λιγα όμως.εβαλα σερβιετα που με είπε η μαία κ περιμένω να δω τι ήταν.

Τζενακι όλα να πάνε καλά,οπότε αποφασίσει το μωρό θα ρθει!!

Κορίτσια πιστευε με αν σπάσουν τα νερά κανονικά θα το καταλαβετε αμέσως χαχαχχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

@winspert εννοώ ξάπλα και πλαι εσύ και το μωρό. Η κοιλιά σου να ακουμπάει την κοιλιά του. Αυτός είναι ο πιο ξεκούραστος θηλασμός εμείς ειδικά τα βράδια έτσι μόνο θηλαζαμε, εσύ θα το κάνεις αυτό τις πρώτες ώρες, μετά έτσι κι αλλιώς θα σηκωθείς!

Θα μπορω να γυρισω το κεφαλι μου ομως για να γυρισω στο πλαι ή θα πρέπει να ειμαι μονο ανασκελα; Κ ολα αυτα τα ρωταω να φανταστεις μη τυχον κ χρειαστει... Σε ευχαριστώ πολυ... 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Να πληρώσω μαία δεν είχα σκεφτεί λες να βρω; Θα τσεκαρω!!

Σιγουρα θα βρεις... Εγω τοσο καιρο που αναφέρομαι στη μαια μου, μιλαω για μια κοπελα η οποία δε δουλευει στο νοσοκομειο, μας εκανε εξω τα μαθήματα ανωδυνου τοκετου κ επι πληρωμης θα ειναι μαζι μου κ στον τοκετο ολη την ωρα αλλα κ μετα να με βοηθησει στα παντα. Δυστυχώς εχω αγχωθει γιατι υπάρχει μου ειπε μια περίπτωση, ιδιως αν ερθει Αθήνα κ βρει δουλειά να μην καταφερει να ειναι μαζι μου. Κ γι αυτο εχω φρικαρει λιγο... 

Just now, Jennak83 είπε:

Κοριτσια παω νοσοκομειο, ειδα πολλα υγρα νερουλα κ ροζ ισως εσπασαν τα νερα φοβαμαι ειμαι 36 κ 4! Με πιεσε στον υπερυχο χαμηλα κ δε ξερω μηπως ειναι απο αυτο, για το μωρο φοβαμαι που ειναι μικρο

Αγαπη μου, ολα καλα να πανε... Οταν μπορέσεις, στειλε μας μνμ... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

Σου είπε ότι εμπεδωθηκε το μπεμπε; Σου είπε ότι έχει πάρει πάρει, εννοούσε ότι εμπεδωθηκε;

Καλέ τι μικρο;;; εμένα τόσο δεν θα είναι ούτε αν γεννήσω! Αχ στείλε μας..!

Δε μου είπε τίποτα τέτοιο. Δεν είναι αναλυτικός γαμω το. Η μικρή είναι με το κεφάλι κάτω απ' τη β επιπέδου... Αλλά νιώθω πολύ περίεργα σήμερα ποναω κυριολεκτικά..

Just now, Jennak83 είπε:

Κοριτσια παω νοσοκομειο, ειδα πολλα υγρα νερουλα κ ροζ ισως εσπασαν τα νερα φοβαμαι ειμαι 36 κ 4! Με πιεσε στον υπερυχο χαμηλα κ δε ξερω μηπως ειναι απο αυτο, για το μωρο φοβαμαι που ειναι μικρο

Δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα. Θα πάνε όλα καλά. Είσαι στον μήνα σου και το μωρό επίσης είναι μια χαρά. Τόσο καλέ είναι το δικό μου που είμαι 37 εβδ. Μην αγχώνεσαι.... 

Just now, tsilona είπε:

Εντάξει όλα καλά προς το παρόν....

Δε συνδύαζεται πάντα με πόνους με είπε η μαία.τι να πω ; Δεν ξέρω

Έχει δίκιο η μαία. Πολλές φορές σπάνε τα νερά και οι πόνοι ξεκινάς έως και 48 ώρες μετά. Επίσης μπορεί να γίνει μερική ρήξη του σάκου και να δεις μικρή ποσότητα οπότε οτιδήποτε τρεχούμενο πρέπει να μας επαγρυπνεί στον ένατο... Επειδή τα είδες μετά ακριβώς απ' τη τουαλέτα ίσως να ήταν και τσισα το έχω πάθει άπειρες φορές... Αλλά τσεκαρε καλού κακού ... Ειδικά αν είναι ροζουλι σαν την Τζένης... 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Δε μου είπε τίποτα τέτοιο. Δεν είναι αναλυτικός γαμω το. Η μικρή είναι με το κεφάλι κάτω απ' τη β επιπέδου... Αλλά νιώθω πολύ περίεργα σήμερα ποναω κυριολεκτικά..

Δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα. Θα πάνε όλα καλά. Είσαι στον μήνα σου και το μωρό επίσης είναι μια χαρά. Τόσο καλέ είναι το δικό μου που είμαι 37 εβδ. Μην αγχώνεσαι.... 

Έχει δίκιο η μαία. Πολλές φορές σπάνε τα νερά και οι πόνοι ξεκινάς έως και 48 ώρες μετά. Επίσης μπορεί να γίνει μερική ρήξη του σάκου και να δεις μικρή ποσότητα οπότε οτιδήποτε τρεχούμενο πρέπει να μας επαγρυπνεί στον ένατο... Επειδή τα είδες μετά ακριβώς απ' τη τουαλέτα ίσως να ήταν και τσισα το έχω πάθει άπειρες φορές... Αλλά τσεκαρε καλού κακού ... Ειδικά αν είναι ροζουλι σαν την Τζένης... 

Ξες γτ ανησυχησα; Γτ υποτίθεται άδειασα την κύστη κ σηκώθηκα κ έτρεχε στα πόδια.διαφανα ήταν..

εσένα σου πέρασε ο πόνος;


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Ξες γτ ανησυχησα; Γτ υποτίθεται άδειασα την κύστη κ σηκώθηκα κ έτρεχε στα πόδια.διαφανα ήταν..

εσένα σου πέρασε ο πόνος;

Παιδί μου το έχω πάθει άπειρα σου λέω ... Τρώω κλωτσιά και βγαίνει άλλο τόσο ενώ σκουπίζομαι από πιπι.... Αλλά καλά κάνεις και ανησυχήσεις (με τη καλή έννοια) ποτέ δε ξέρεις. 

Δε μου περνάει φίλη μου. Το κουλι μου είναι σαν να έφαγα κλωτσιά ειλικρινά πονάει.... Μυϊκός πόνος αλλά πονοοοος


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Παιδί μου το έχω πάθει άπειρα σου λέω ... Τρώω κλωτσιά και βγαίνει άλλο τόσο ενώ σκουπίζομαι από πιπι.... Αλλά καλά κάνεις και ανησυχήσεις (με τη καλή έννοια) ποτέ δε ξέρεις. 

Δε μου περνάει φίλη μου. Το κουλι μου είναι σαν να έφαγα κλωτσιά ειλικρινά πονάει.... Μυϊκός πόνος αλλά πονοοοος

Κουτουλια τρως μαρή! 

Αν πάρεις κανένα ντεπον; Επιτρέπεται,αλλά γενικά τα παυσίπονα κόβουν κ τις συσπάσεις.


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...