Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Τζενακι μου να μπαίνεις να μας λες τα νέα σας θέλουμε κ άλλες λεπτομέρειες αχ ψοφάω για τέτοια! Το θηλάζεις αποκλειστικά το νινι η σου είπαν κ για ξένο επειδή είναι λιγάκι μικρούλης; θύμισε μου λίγο είναι το πρώτο σου μωράκι σωστά; την βαλίτσα πήγε ο άντρας να στην φέρει; χαχαχ βρε θηρίο πως κ την ξέχασες; αφού υποψιαστηκες τοκετό @Jennak83


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Jennak83 είπε:

Κοριτσια γεννησα! Φυσιολογικα χωρις επισκληριδιο γιατι ειχα κανει ενεση ινοχεπ το βραδυ κ επρεπε να περασει 10ωρο! Ο μπεμπης ολα καλα 2540 γρ. μικρουτσικος! Δε το περιμενα τοσο νωρις, ειχα συσπασεις τελικα πετρωματα χωρις πονο κ γω νομιζα οτι ειναι ο μπεμπης. Πιστευα οτι θα γενουσα ως 20- 25 Σεπτεβρη οχι τοσο νωρις, 36+4 βαση υπερηχου. Μου φαινεται σαν ψεμα! 10 καναμε εισαγωγη κ 4 παρα γεννησα. Δε θα σας πω λεπτομερειες για τη γεννα καλυτερα! Ουτε τη βαλιτσα μου δεν πηρα μαζι! Δοξα τω Θεω το μωρακι μου ειναι μια χαρα, ακομα δε το πιστευω!

Κοριτσακι μου γλυκο!!!!!! Να σας ζησει το μωρακι σας... Γερό κ τυχερο να ειναι!!!! Ολα τα καλα του κοσμου ευχομαι... Εγω θα γεννησω φυσιολογικα πρωτα ο θεος χωρις επισκληριδιο γιατι εδω δεν κανουν... Ειμαι προετοιμασμενη για ολα... Χαχαχα.... Ολα καλα θα πανε... Φανταζομαι το συναισθημα δεν περιγράφεται, ε;;; Οποτε προλαβαινεις να μπαινεις να μας λες... Σε φιλω γλυκα κ σενα κ το μωρακι σου!!!! 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε @tsilona  μου βρήκαν το ευαίσθητο σημείο σου και σε πειράζουν χαχαχ

Κορίτσια πλάκα πλάκα μήπως να ετοιμάσουμε κ οι υπόλοιπες φρύδι μαλλί κλπ να μαστε κ εμείς έτοιμες; το μαλλί φροντίζω τις τελευταίες εβδομάδες να το ισιωνω πάντα μετά από το λούσιμο μην τυχόν κ ερθει λίγο νωρίτερα το νινι να μαι περιποιημένο χάχα αλλά θέλει κ βάψιμο έχω να το βάψω από Ιούλη είναι κ κόκκινο ή ρίζα κατέβηκε για τα καλά! 

  • Χαχα 4

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marioula1234 είπε:

Αχ βρε @tsilona  μου βρήκαν το ευαίσθητο σημείο σου και σε πειράζουν χαχαχ

Κορίτσια πλάκα πλάκα μήπως να ετοιμάσουμε κ οι υπόλοιπες φρύδι μαλλί κλπ να μαστε κ εμείς έτοιμες; το μαλλί φροντίζω τις τελευταίες εβδομάδες να το ισιωνω πάντα μετά από το λούσιμο μην τυχόν κ ερθει λίγο νωρίτερα το νινι να μαι περιποιημένο χάχα αλλά θέλει κ βάψιμο έχω να το βάψω από Ιούλη είναι κ κόκκινο ή ρίζα κατέβηκε για τα καλά! 

Περίμενε να μας κάνει πρόβλεψη η μαντάμ @Farmakotriftena και μετά μην τα κάνεις από τώρα να είναι φρέσκα

  • Χαχα 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Περίμενε να μας κάνει πρόβλεψη η μαντάμ @Farmakotriftena και μετά μην τα κάνεις από τώρα να είναι φρέσκα

Καλά εγώ είμαι με κ.τ σε 15 μέρες αλλά ποτέ δεν ξέρεις χαχαχ να μαστε έτοιμες όμορφες βρε παιδί μου χαχαχ

Έλα έλα πες μας πως είσαι εσύ; πως αισθάνεσαι που μεθαύριο θα έχεις τα νινακια σου; 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Περίμενε να μας κάνει πρόβλεψη η μαντάμ @Farmakotriftena και μετά μην τα κάνεις από τώρα να είναι φρέσκα

Εγώ έχω την Πέμπτη μαλλί και νυχακι ποδιού.. βαλίτσα ακόμα ομως δεν αξιώθηκα να φτιάξω.. Για την @Jennak83 κορίτσια ήμουν σίγουρη, της είχα πετάξει και μια σπόντα για την βαλίτσα, να την ετοιμάσει. Μια μέρα που δεν έγραψε της είχα στείλει που είναι... Ήμουν σίγουρη πως θα γεννούσε μέσα στις μέρες. Αχαχαχαχ

έχω μια κατά νου, αλλά δεν θα είναι η επόμενη. Ή επόμενη θα είσαι εσύ @minxri. Όπως και να χει. Αύριο θα κανεις εισωγωγη ή Πέμπτη πρωι;; πω πω πόσο τέλειο συναίσθημα, εντάξει με μπόλικο φόβο βέβαια, αλλά σε λιγότερα από 2 24ωρα, θα συναντήσεις τον γιόκα σου και την κορούλα σου!!!!!

  • Μου αρέσει 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Καλά εγώ είμαι με κ.τ σε 15 μέρες αλλά ποτέ δεν ξέρεις χαχαχ να μαστε έτοιμες όμορφες βρε παιδί μου χαχαχ

Έλα έλα πες μας πως είσαι εσύ; πως αισθάνεσαι που μεθαύριο θα έχεις τα νινακια σου; 

Εχθές η αλήθεια είναι μέχρι να τακτοποιήσω και τις τελευταίες λεπτομέρειες ήμουν μέσα στο άγχος και τα νεύρα το απόγευμα ηρέμησα Εντομεταξή έχω στήσει την 1 κούνια και την έχω δίπλα μου στη μεριά μου και τα ξημερώματα που ξύπναγα την χάιδευα....Αχ τι να σας λέω πιστεύω ότι αν δεν ήμουν μέσα στην υπερένταση θα έκλεγα όλη μέρα έχω πολύ μεγάλη προσμονή και πιστεύω ακόμα ότι μπορεί να γίνει κάποιο θαύμα και να τα πάρω μαζί μ....

  • Μου αρέσει 3

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

Εγώ έχω την Πέμπτη μαλλί και νυχακι ποδιού.. βαλίτσα ακόμα ομως δεν αξιώθηκα να φτιάξω.. Για την @Jennak83 κορίτσια ήμουν σίγουρη, της είχα πετάξει και μια σπόντα για την βαλίτσα, να την ετοιμάσει. Μια μέρα που δεν έγραψε της είχα στείλει που είναι... Ήμουν σίγουρη πως θα γεννούσε μέσα στις μέρες. Αχαχαχαχ

έχω μια κατά νου, αλλά δεν θα είναι η επόμενη. Ή επόμενη θα είσαι εσύ @minxri. Όπως και να χει. Αύριο θα κανεις εισωγωγη ή Πέμπτη πρωι;; πω πω πόσο τέλειο συναίσθημα, εντάξει με μπόλικο φόβο βέβαια, αλλά σε λιγότερα από 2 24ωρα, θα συναντήσεις τον γιόκα σου και την κορούλα σου!!!!!

Λεγε βρε μην μας σκασεις έχουμε περιεργιαααα εμένα υποψιάζεσαι ε; ομόλογα. Αχαχα

Just now, minxri είπε:

Εχθές η αλήθεια είναι μέχρι να τακτοποιήσω και τις τελευταίες λεπτομέρειες ήμουν μέσα στο άγχος και τα νεύρα το απόγευμα ηρέμησα Εντομεταξή έχω στήσει την 1 κούνια και την έχω δίπλα μου στη μεριά μου και τα ξημερώματα που ξύπναγα την χάιδευα....Αχ τι να σας λέω πιστεύω ότι αν δεν ήμουν μέσα στην υπερένταση θα έκλεγα όλη μέρα έχω πολύ μεγάλη προσμονή και πιστεύω ακόμα ότι μπορεί να γίνει κάποιο θαύμα και να τα πάρω μαζί μ....

Κορίτσι μου σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνει το θαύμα κ να τα πάρεις μαζί σου ή έστω να μείνουν εκεί ελάχιστα! 

  • Ευχαριστώ 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι μου καλό να σας ζήσει!!!! Όλα πήγαν τέλεια κ ας ήταν απρόοπτα! Δεν είχε καμία ένδειξη νωρίτερα;;δε θυμάμαι.

Οι άλλες να χεστειτε που με βρήκατε μικρή κ με δουλεύετε.σκατιαρες! :mrgreen:

  • Χαχα 5

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Κορίτσι μου καλό να σας ζήσει!!!! Όλα πήγαν τέλεια κ ας ήταν απρόοπτα! Δεν είχε καμία ένδειξη νωρίτερα;;δε θυμάμαι.

Οι άλλες να χεστειτε που με βρήκατε μικρή κ με δουλεύετε.σκατιαρες! :mrgreen:

Καλως την κατρουλου!!

@marioula1234 μπα όχι εσύ! 

Μπορεί να ειμαι κι εγώ βρε κορες. Αυριο εχω γιατρο και νιώθω πως δεν θα ακούσω και τόσο καλά νεεεεα...


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Καλως την κατρουλου!!

@marioula1234 μπα όχι εσύ! 

Θα σας κατουρήσω όλες μαρή φαρμάκω!

Ποια είναι η επόμενη απρόοπτη,όχι κανονισμενη μολογα....

  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...