Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Clue είπε:

Πωπω @Farmakotriftena έφτασε η ώρα σου!!! Με το καλό!

Αρχίζω να αγχώνομαι..... Το ξέρω ότι είναι νωρίς για μένα αλλά βλέπω μία μία να γεννάει και δεν έχει τελειώσει ο Σεπτέμβρης ακόμα... Σηκώνομαι να βάλω κανένα πλυντήριο....

Χαχαχα, καλημερα... Απο αγχος κ εγω αλλο τπτ... Μαλλον πλησιάζει η ωρα μου... Α κ μολις εβαλα ενα πλυντήριο κ ακολουθει κ δεύτερο!!! 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

3 ώρες πρίν, Clue είπε:

Αυπνίες και καούρες....

Ένα θα σου πω. Υπέκυψα. Έφαγα χθες σοκολάτα-μπανάνα-μπισκότο. Τώρα την πληρώνω. Δεν μπορώ να κοιμηθώ από την καούρα και το βουλωμένο ρουθούνι. Έχει ξυπνήσει και η μικρή και πάει πέρα δώθε...

Η μικρη την χάρηκε πολύ την κρέπα φαίνεται! Ρε σεις τι παίζει με αυτό το βουλωμενο ρουθούνι...Μια απ τα ίδια...

  • Χαχα 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Κοίτα εγώ μπήκα με πρόκληση γιατί από τον 4ο μήνα είχα σοβαρούς κολικούς στο νεφρό. Από τον 4ο νοσηλευομουν συνέχεια και για μέρες, κάπου στα τέλη 8ου έκανα εγχείρηση και σταμάτησαν, όμως στις 38 άρχισε η αιματοουρια. Εκεί με βάζει για πρόκληση δήθεν να παλέψουμε για φυσιολογικό. Όμως, από τη στιγμή που μου έβαλαν τον όρο ο γιατρός ερχόταν συνέχεια και μου έβαζε το χέρι του να ελέγξει διαστολή. Περίμενε μέσα σε μισή ώρα να αρχίζω να κάνω... Για να μην το πολυλογω, 6 ώρες το πάλεψα , μόνο... Και σε αυτές τις 6 ώρες μου έβαλε χέρι πάνω από 7 φορές. Και μου έλεγε ότι θα έπρεπε ήδη να έχω γεννήσει. Αργότερα κατάλαβα πως στην πρόκληση γέννας και την επόμενη ημέρα, δίνεις χρόνο. Έτσι θεωρώ πως με εξαπάτησε ο γιατρός. Λάθος σωστό δεν ξέρω. Πάντως όσες ιστοριες έχω διαβάσει και έχω ακούσει με προκλήσεις, στις περισσότερες  οι γυναίκες ήταν ώρες ολόκληρες ακόμα και 1,5μερα στην αναμονή.

@boukitsa123 εδώ θα διαβάσεις σε λίγο καιρό και θα λες "κουραγιοοο"

@marioula1234 πιπίλα καλύτερα μετά τις 40 ημέρες. Ξέρεις κανονικά λένε όχι πιπίλα με θηλασμό, εγω το ακολούθησα αυτό και βλαστημησα μεχρι που άρχισε ο ιδιος να βαζει αντιχειρα και ειδα ασπρες μέρες. Αλλα παλεψα και για πιπίλα δε στο κρύβω. Απλά δεν ήθελε. Όμως και ο γιατρός μου έλεγε μετά τις 40 ημέρες καλύτερα πιπίλα προς αποφυγή της σύγχυσης θηλων.

Καλημέρα κορίτσια.... κι εγώ αυπνη είμαι. Να είναι καλά ο μπεμπης. Ολοκλήρωσε με επιτυχία την χθεσινή σχεδόν 24ωρη ανελέητη γκρίνια του. Κοιμήθηκε μόνο 9.30 με 12. Μετά τίποτα. Μας πήγε έτσι μέχρι τις 6 το πρωί!!! Κανονικά κοιμάται 9.30μμ με 8.30 το πρωί άντε να ξυπνάει μια φορά μέσα στη νύχτα. Νομίζω το έκανε επίτηδες για να πάρουμε μια γεύση στο τι μας περιμένει σε λίγες ημέρες!! Και τώρα το πρωί είπε και η μικρή να μας δώσει κι αυτή μια γεύση και άρχισε να κλαίει για τα πάντα καθώς την ετοιμαζαμε για το σχολείο. Την μια έκλαιγε γιατί κρύωνε μετά γιατί ήθελε τα μαλλιά της αλλιώς πιασμένα μετά γιατί διψούσε μετά την χτύπησε το παπούτσι μπλα μπλα μπλα... πφφφφφφφφφφφφφφφ

Πάω για προεγχειριτικο σε λίγο.

Καλή επιτυχία κορίτσι μου στις εξετάσεις σου. Αντε μετά από τόσο άγχος έφτασε η πολυπόθητη μέρα. Αύριο θα κρατάς αγκαλιά το τρίτο πλασματακι σου!!! 

Just now, Evangeliaa είπε:

Η μικρη την χάρηκε πολύ την κρέπα φαίνεται! Ρε σεις τι παίζει με αυτό το βουλωμενο ρουθούνι...Μια απ τα ίδια...

Φίλη δεν ξέρω κι εγώ συνέχεια έχω μπούκωμα, σε όλη την εγκυμοσύνη! 

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα μωρακλες!

Καλημέρα ομορφιά! Καλή βδομάδα σε όλες παρεμπιπτόντως!!! 

  • Μου αρέσει 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Clue είπε:

Αυπνίες και καούρες....

Ένα θα σου πω. Υπέκυψα. Έφαγα χθες σοκολάτα-μπανάνα-μπισκότο. Τώρα την πληρώνω. Δεν μπορώ να κοιμηθώ από την καούρα και το βουλωμένο ρουθούνι. Έχει ξυπνήσει και η μικρή και πάει πέρα δώθε...

Καλημέρα! Εγώ πριν τις 3μιση τα ξημερώματα δε με παίρνει ο ύπνος. Καούρες δεν έχω ευτυχώς και θα μπορούσα να φάω άνετα κρέπα με σοκολάτα, αλλά αντιστέκομαι ακόμα. Δεν ξέρω για ποσό.... Η μικρή την ευχαριστήθηκε την κρέπα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και σήμερα το ζάχαρο 89! Θα τρελαθώ! Δεν ξέρω τι συμβαίνει. Είναι πάλι μία εβδομάδα περίπου που έχει πέσει. 86 με 95. Και στο μικροβιολογικό προχθές 78! Δεν προσπαθώ να βγάλω άκρη πραγματικά... Ας κάνει ό,τι θέλει. Θα πάρω ποπ κορν μου φαίνεται και απλά θα παρακολουθώ τι γίνεται!

Θα πάρω το πάπλωμα σήμερα από το καθαριστήριο!


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Και σήμερα το ζάχαρο 89! Θα τρελαθώ! Δεν ξέρω τι συμβαίνει. Είναι πάλι μία εβδομάδα περίπου που έχει πέσει. 86 με 95. Και στο μικροβιολογικό προχθές 78! Δεν προσπαθώ να βγάλω άκρη πραγματικά... Ας κάνει ό,τι θέλει. Θα πάρω ποπ κορν μου φαίνεται και απλά θα παρακολουθώ τι γίνεται!

Θα πάρω το πάπλωμα σήμερα από το καθαριστήριο!

Ασε μη το ψαχνεις... Κ εμενα μετα απο το 110 κ τα υπολοιπα ανω των 100,σημερα ειχα 91...εντελως αψυχολογητο οποτε δεν παιρνω το γιατρο... Κ γενικα βαρέθηκα με το παλιοζαχαρο... Θα παρω κ εγω ποπ κορν..... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω τη θεωρία του πατέρα μου; Αν τρως κάτι με όρεξη δεν ανεβαίνει το ζάχαρο κορίτσι μου ,μου λέει.φαε να το φχαριστηθεις.αχαχαχ

Φαρμάκω καλή επιτυχία μανάρι μου!!! 

Κανόνισε οποτε μπορείς να μπαίνεις για τις αναμενόμενες προβλέψεις σου εεε!

  • Χαχα 5

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona said:

Να σας πω τη θεωρία του πατέρα μου; Αν τρως κάτι με όρεξη δεν ανεβαίνει το ζάχαρο κορίτσι μου ,μου λέει.φαε να το φχαριστηθεις.αχαχαχ

Φαρμάκω καλή επιτυχία μανάρι μου!!! 

Κανόνισε οποτε μπορείς να μπαίνεις για τις αναμενόμενες προβλέψεις σου εεε!

Πωπω @tsilona δεν μας την έλεγες τόσο καιρό τη θεωρία του πατέρα? Εξαιρετική! Είμαι φαν!!!

  • Χαχα 4

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Κοίτα εγώ μπήκα με πρόκληση γιατί από τον 4ο μήνα είχα σοβαρούς κολικούς στο νεφρό. Από τον 4ο νοσηλευομουν συνέχεια και για μέρες, κάπου στα τέλη 8ου έκανα εγχείρηση και σταμάτησαν, όμως στις 38 άρχισε η αιματοουρια. Εκεί με βάζει για πρόκληση δήθεν να παλέψουμε για φυσιολογικό. Όμως, από τη στιγμή που μου έβαλαν τον όρο ο γιατρός ερχόταν συνέχεια και μου έβαζε το χέρι του να ελέγξει διαστολή. Περίμενε μέσα σε μισή ώρα να αρχίζω να κάνω... Για να μην το πολυλογω, 6 ώρες το πάλεψα , μόνο... Και σε αυτές τις 6 ώρες μου έβαλε χέρι πάνω από 7 φορές. Και μου έλεγε ότι θα έπρεπε ήδη να έχω γεννήσει. Αργότερα κατάλαβα πως στην πρόκληση γέννας και την επόμενη ημέρα, δίνεις χρόνο. Έτσι θεωρώ πως με εξαπάτησε ο γιατρός. Λάθος σωστό δεν ξέρω. Πάντως όσες ιστοριες έχω διαβάσει και έχω ακούσει με προκλήσεις, στις περισσότερες  οι γυναίκες ήταν ώρες ολόκληρες ακόμα και 1,5μερα στην αναμονή.

@boukitsa123 εδώ θα διαβάσεις σε λίγο καιρό και θα λες "κουραγιοοο"

@marioula1234 πιπίλα καλύτερα μετά τις 40 ημέρες. Ξέρεις κανονικά λένε όχι πιπίλα με θηλασμό, εγω το ακολούθησα αυτό και βλαστημησα μεχρι που άρχισε ο ιδιος να βαζει αντιχειρα και ειδα ασπρες μέρες. Αλλα παλεψα και για πιπίλα δε στο κρύβω. Απλά δεν ήθελε. Όμως και ο γιατρός μου έλεγε μετά τις 40 ημέρες καλύτερα πιπίλα προς αποφυγή της σύγχυσης θηλων.

Καλημέρα κορίτσια.... κι εγώ αυπνη είμαι. Να είναι καλά ο μπεμπης. Ολοκλήρωσε με επιτυχία την χθεσινή σχεδόν 24ωρη ανελέητη γκρίνια του. Κοιμήθηκε μόνο 9.30 με 12. Μετά τίποτα. Μας πήγε έτσι μέχρι τις 6 το πρωί!!! Κανονικά κοιμάται 9.30μμ με 8.30 το πρωί άντε να ξυπνάει μια φορά μέσα στη νύχτα. Νομίζω το έκανε επίτηδες για να πάρουμε μια γεύση στο τι μας περιμένει σε λίγες ημέρες!! Και τώρα το πρωί είπε και η μικρή να μας δώσει κι αυτή μια γεύση και άρχισε να κλαίει για τα πάντα καθώς την ετοιμαζαμε για το σχολείο. Την μια έκλαιγε γιατί κρύωνε μετά γιατί ήθελε τα μαλλιά της αλλιώς πιασμένα μετά γιατί διψούσε μετά την χτύπησε το παπούτσι μπλα μπλα μπλα... πφφφφφφφφφφφφφφφ

Πάω για προεγχειριτικο σε λίγο.

 Κ γω που σπασαν τα νερα, επειδη δεν πονουσα μου εκαναν προκληση, ο γιατρος εβαλε 4 φορες χερι για να δει τη διαστολη ο χειροτερος πονος της ζωης μου! Εγω εκανα σχετικα γρηγορα διαστολη οποτε κ γεννησα φυσιολογικα μιας κ το μωρο ειχε παρει θεση. Προφανως δεν ειχε την υπομονη να περιμενει ο γιατρος σου...ειχε παρει θεση το παιδι; το χερι το βαζουν για να βοηθησουν τη διαστολη δεν εχω καταλαβει..

7 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Αγάπη σχετικά ήσυχη είναι αλλά νομίζω έπαθε σύγχυση θηλων επειδή έδωσα πιπίλα κ έχουμε αρκετή ώρα γκρίνια μέχρι να πιάσει σωστά τη θηλή 

Αχ Παναγία μου.... Τραγικό! 

Ωχ καταλαβα! Υπομονη..ανυπομονω να περασει ο καιρος να του δωσω πιπιλα! Δε κλαιει ο δικος μου βεβαια, ποναει μωρε μονο ο γλυκουλης μου..αλλα ισως τον βοηθησει να νανουριζεται. Χθες παλι τα ιδια, ξενυχτι, πονακια αναγκαστηκα κ τον κοιμησα στην αγκαλια μου για να σταματησει κ τον πηρα κ γω λιγο..πεταγομουν βεβαια γιατι φοβομουν. Κ τωρα κοιμαται στην αγκαλια μου, τον λυπομουν να τον παω στο λικνο κ ας εχασα τον υπνο που μπορει να εκανα ολη αυτην την ωρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jennak83 είπε:

 Κ γω που σπασαν τα νερα, επειδη δεν πονουσα μου εκαναν προκληση, ο γιατρος εβαλε 4 φορες χερι για να δει τη διαστολη ο χειροτερος πονος της ζωης μου! Εγω εκανα σχετικα γρηγορα διαστολη οποτε κ γεννησα φυσιολογικα μιας κ το μωρο ειχε παρει θεση. Προφανως δεν ειχε την υπομονη να περιμενει ο γιατρος σου...ειχε παρει θεση το παιδι; το χερι το βαζουν για να βοηθησουν τη διαστολη δεν εχω καταλαβει..

Ωχ καταλαβα! Υπομονη..ανυπομονω να περασει ο καιρος να του δωσω πιπιλα! Δε κλαιει ο δικος μου βεβαια, ποναει μωρε μονο ο γλυκουλης μου..αλλα ισως τον βοηθησει να νανουριζεται. Χθες παλι τα ιδια, ξενυχτι, πονακια αναγκαστηκα κ τον κοιμησα στην αγκαλια μου για να σταματησει κ τον πηρα κ γω λιγο..πεταγομουν βεβαια γιατι φοβομουν. Κ τωρα κοιμαται στην αγκαλια μου, τον λυπομουν να τον παω στο λικνο κ ας εχασα τον υπνο που μπορει να εκανα ολη αυτην την ωρα!

 Αν σου πω στο τέλος εγώ αυτό δεν άντεξα, το χέρι του γιατρού. Όντως πονάει πάρα πολύ και όταν ερχόταν ανά μισή ώρα επί τούτου, ε κάπου μου εσπασε το ηθικό με όλο αυτό. Δεν ξέρω αν είχε πάρει θέση το μωρό... Πάντως ξέρω πως θα μπορούσε να με αφήσει ώρες χωρίς να έρχεται κάθε τρεις να μου βάλει όλη την χερουκλα του μέσα. Δηλαδή τι περίμενε να αλλάξει μέσα σε μισή ωρα; από διαστολή 1 να πάω 9; 

2 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Να σας πω τη θεωρία του πατέρα μου; Αν τρως κάτι με όρεξη δεν ανεβαίνει το ζάχαρο κορίτσι μου ,μου λέει.φαε να το φχαριστηθεις.αχαχαχ

Φαρμάκω καλή επιτυχία μανάρι μου!!! 

Κανόνισε οποτε μπορείς να μπαίνεις για τις αναμενόμενες προβλέψεις σου εεε!

Ωραίος ο μπαμπάς... εννοείται πως θα μπαίνω!

Αχ κορίτσια τέρμα τα ψέματα και για μένα. Αύριο 6.30 με 7 το πρωί θα πάω μαιευτήριο... Τρέμω από φόβο. Ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει ότι θα γεννήσω και θα την πάρω στην αγκαλιά μου. Θυμάμαι στις πρώτες νοσηλιες που έκανα στο μαιευτήριο, όταν ήμουν στην παραλαβή, έβλεπα και άκουγα για κορίτσια που κάνανε εισαγωγή για γέννα και έλεγα από μέσα μου "άραγε εγώ θα το ζήσω αυτο;"

Ύστερα, με όσα μου έλεγαν οι γιατροί όλο και ξεμακραίνε αυτό το όνειρο. Τι να πρωτοθυμηθώ εξάλλου. Ειδικά εκείνον τον 3ο εμβρυολογο που με έκανε να φύγω με αναφιλητά από το ιατρείο του, που με έκανε να πιστέψω πως δεν θα γεννηθεί καν η μπέμπα μου;; Τα σύνδρομα; Παθολογικά μικρό μωρο; Που με είχαν για εξαιρετικά πρόωρη γέννα; 

Για όλα αυτά, τρέμω γι'αυτό. Τρέμω και επειδή είναι η 3η μου καισαρική , ζω για τη στιγμή που θα ακούσω το κλάμα της και θα τη δω... Δεν θέλω να αμαυρωσω την τελευταία  μέρα μου ως έγκυος, αλλά δεν μπορώ, έχω ανάμεικτα συναισθήματα χαράς και φόβου...

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μανουλες οσες γεννησατε ηδη ευχομαι να ειναι γερα τα μωρακια σας και να τα καμαρωνετε καθε μερα!!

Οσες δν εχετε ακομη φερει στον κοσμο τα μικρα σας ευχομαι με το καλο να τα κρατησετε στην αγκαλια σας!! Αλλα κοριτσια πριν γεννησετε,ελπιζω να προλαβετε να μου πειτε πως θα βαλω κ γω κ αλλα κοριτσια τοσο ωραια τικερακια..ειμαι μανουλα μαρτιου 2020..το εφτιαξα αλλα μετα τζιφος δεν ηξερα τι να κανω στη συνεχεια...

Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!!

  • Μου αρέσει 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

 Αν σου πω στο τέλος εγώ αυτό δεν άντεξα, το χέρι του γιατρού. Όντως πονάει πάρα πολύ και όταν ερχόταν ανά μισή ώρα επί τούτου, ε κάπου μου εσπασε το ηθικό με όλο αυτό. Δεν ξέρω αν είχε πάρει θέση το μωρό... Πάντως ξέρω πως θα μπορούσε να με αφήσει ώρες χωρίς να έρχεται κάθε τρεις να μου βάλει όλη την χερουκλα του μέσα. Δηλαδή τι περίμενε να αλλάξει μέσα σε μισή ωρα; από διαστολή 1 να πάω 9; 

Ωραίος ο μπαμπάς... εννοείται πως θα μπαίνω!

Αχ κορίτσια τέρμα τα ψέματα και για μένα. Αύριο 6.30 με 7 το πρωί θα πάω μαιευτήριο... Τρέμω από φόβο. Ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει ότι θα γεννήσω και θα την πάρω στην αγκαλιά μου. Θυμάμαι στις πρώτες νοσηλιες που έκανα στο μαιευτήριο, όταν ήμουν στην παραλαβή, έβλεπα και άκουγα για κορίτσια που κάνανε εισαγωγή για γέννα και έλεγα από μέσα μου "άραγε εγώ θα το ζήσω αυτο;"

Ύστερα, με όσα μου έλεγαν οι γιατροί όλο και ξεμακραίνε αυτό το όνειρο. Τι να πρωτοθυμηθώ εξάλλου. Ειδικά εκείνον τον 3ο εμβρυολογο που με έκανε να φύγω με αναφιλητά από το ιατρείο του, που με έκανε να πιστέψω πως δεν θα γεννηθεί καν η μπέμπα μου;; Τα σύνδρομα; Παθολογικά μικρό μωρο; Που με είχαν για εξαιρετικά πρόωρη γέννα; 

Για όλα αυτά, τρέμω γι'αυτό. Τρέμω και επειδή είναι η 3η μου καισαρική , ζω για τη στιγμή που θα ακούσω το κλάμα της και θα τη δω... Δεν θέλω να αμαυρωσω την τελευταία  μέρα μου ως έγκυος, αλλά δεν μπορώ, έχω ανάμεικτα συναισθήματα χαράς και φόβου...

Το εχω ακουσει αυτο με το χερι απο οσες φιλες μου εχουν γεννήσει ... Οτι ποναει πολυ. Μου ελεγε η μαια μου οτι εχει να κανει με το γιατρο κ το ποσο ελαφροχερης ειναι... Αν το κανει αποτομα, αγαρμπα, αν εχει χερουκλα λεω εγω... Ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου... Ολα τελειωσαν, ολα τα αγχη, οι μετρησεις, οι διαφορετικες αποψεις... Απο αυριο θα κρατας το μωρουλινι σου αγκαλιτσα... Ολα. Καλα θα πανε κ ειναι απολυτως φυσιολογικό να εισαι αγχωμενη... Εμεις θα ειμαστε δω κ θα περιμένουμε να μας πεις τα νεα σου οταν μπορέσεις... Η παναγιτσα μαζι σου... 

  • Ευχαριστώ 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Μανουλες οσες γεννησατε ηδη ευχομαι να ειναι γερα τα μωρακια σας και να τα καμαρωνετε καθε μερα!!

Οσες δν εχετε ακομη φερει στον κοσμο τα μικρα σας ευχομαι με το καλο να τα κρατησετε στην αγκαλια σας!! Αλλα κοριτσια πριν γεννησετε,ελπιζω να προλαβετε να μου πειτε πως θα βαλω κ γω κ αλλα κοριτσια τοσο ωραια τικερακια..ειμαι μανουλα μαρτιου 2020..το εφτιαξα αλλα μετα τζιφος δεν ηξερα τι να κανω στη συνεχεια...

Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!!

Θα απαντησω εγω χιχιχχιι για το τικερακι:αφου κανεις τη διαδικασια,θα πας στο προφιλ σου στις ρυθμισεις και θα πας εκει πανω πανω που γραφει seattings Area θα το πατησεις και θα πας εκει που λεει υπογραφη θα το πατησεις και μετα θα πας εκει που λεει προσθηκη επιπροσθετου υλικου θα σου βγαλει 2 επιλογες θα πατησεις τη δευτερη που λεει προσθηκη εικονας απο συνδεσμο URL και θα κανεις copy τον συνδεσμο σου.

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

λοιπον για το τικερακι:αφου κανεις τη διαδικασια,θα πας στο προφιλ σου στις ρυθμισεις και θα πας εκει πανω πανω που γραφει seattings Area θα το πατησεις και θα πας εκει που λεει υπογραφη θα το πατησεις και μετα θα πας εκει που λεει προσθηκη επιπροσθετου υλικου θα σου βγαλει 2 επιλογες θα πατησεις τη δευτερη που λεει προσθηκη εικονας απο συνδεσμο URL και θα κανεις copy τον συνδεσμο σου.

Ευχαααααριστωωωωω τοσοοοοο πολυ!!!!

Με το καλο το μωρακι σου!!γερο κ τυχερο στη ζωη του!!!

  • Μου αρέσει 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...