Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Mar.da είπε:

Κατερινακι μια χαρα ειναι το βαρος του μωρου.και αφου το λεει και γιατρος μια χαρα.δυο μετρα παλικαρια θα γινουν:grin:!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Έχω πλακωθεί στην πρωτεΐνη γιατί λένε ότι βοηθάει!!!

Just now, 4shinediamonds είπε:

Με το καλό τα μωράκια μας κοριτσάκι μου!

Με το καλό να μας έρθουν κοριτσάκι μου!!!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, 4shinediamonds είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου!Έχεις μεγάλο αντρακι;;!Και εγώ ξέρω συνήθως πιάνουν το κιλακι μετά την 27η εβδομάδα.Εσύ τι εβδομάδα είσαι γλυκιά μου;

Εμείς δεν γνωρίζουμε φύλο!

Αμα σου πω νομιζα οτι ειχες πει πως εχεις αγορι?ναι στην 27 πιανουν κιλο,ετσι ξερω κι εγω.26 εβδομαδων ειμαι.εχτες τον ειδαμε εμεις και ειναι 1 κιλο.

Λες να ειναι διαισθηση και να χεις αγορι?:roll:.γερο να ειναι πρωτα απ ολα για μενα αυτο εχει σημασια.ολα τα παιδακια εχουν τη χαρη τους.

Τωρα που ειναι το 4ο για εμας δε ξερεις ποσο με θυμωνουν κατι εξυπνοι που οταν με ρωτανε τι παιδακι εχω και τους λεω αγορακι μου λενε επιτελους!μετα απο 3 κορες!λεω γιατι ρε παιδια αν ηταν κι αυτο κοριτσι δε θα το αγαπαγαμε ή ζητησα να μου τις προικισετε?

Οταν καναμε την αυχενικη ειχαμε τοσο αγχος να ειναι καλα το μωρο που δεν ρωτησαμε το φυλο του μωρου,ημουν τοσο χαρουμενη που ελεγε ο γιατρος εξαιρετικο το ενα,εξαιρετικο το αλλο και ηρεμησαμε.οταν μας ρωτησε αν θελουμε να μαθουμε το φυλο,του λεω γιατρε με ενδιαφερει που ειναι καλα αλλα αφου το βλεπετε πειτε το.φυσικα και χαρηκα που ειναι αγορακι αλλα την ιδια χαρα θα ειχα αν ηταν και κοριτσακι.πως μπορει ενας γονιος να μη θελει το παιδι του?το αγαπας απο τη στγμη που βγαινει το τεστ θετικο!!

Καλε τι σεντονι εγραψα?χαχαχα πηρα φορα:razz:

 

  • Μου αρέσει 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Κοριτσάκι μου εγώ έχω και κληρονομική θρομβοφιλια και εμφανιστηκε τον προηγούμενο μήνα και το αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο (εμφανίζεται μόνο στην εγκυμοσύνη) κ σίγουρα επηρεάζει την αιμάτωση του μωρού άρα κ το πως μεγαλώνει. Κάνω και αντιπηκτικες κ σαλοσπιρ γιατί δεν ήξερα ότι έχω τα δύο παραπάνω κ γι'αυτό έχασα το προηγούμενο μωρό στον 7. Τωρα ειμαι καλυμένη με την αγωγή.

Δεν θέλω να σε αγχωνω γιατί η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική!!

Κατερινάκι πως εμφανίστηκε το αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο; Από απλές εξετάσεις αίματος; Εγώ έχω ήπια θρομβοφιλια κ κάνω αντιπηκτικής μόνο.

3 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσακι μου!τον τραχηλο προσεχουμε επειδη ειχε μια μικρη μειωση.ακολουθω τις οδηγιες του γιατρου και παμε μια χαρα:-D.καμπυλη γλυκοζης εχω αυριο εγω,7:30 το πρωι θα παω.

Ως να πεις ποτε θα πας για υπερηχο,τσουπ!θα ειναι 20 του μηνα!!ποσων εβδομαδων εισαι?

@Evi89 μου εγω αυριο που εχω την καμπυλη θα παρω τον αντρα μου μαζι,εχει αδεια αυτες τις μερες ευτυχως.στο συνολο η καμπυλη ειναι 120 λεπτα σε μενα.2 ωριτσες δηλ.θα χω και κανα περιοδικο θα περασει η ωρα.στα αλλα μου παιδια δεν ειχα κανει ζακχαρο στην εγκυμοσυνη,ελπιζω και σε αυτον να μην εχω.στις γενικες εξετασεις ειχα 75 ζακχαρο.πριν ενα μηνα ηταν.τι στο καλο να χω κανει τωρα?γλυκατζου δεν ειμαι,αλλα τα παγωτα μ αρεσουν8)..

@Rinaki88 που εισαι κοριτσακι μου?πως πανε οι εργασιες στο σπιτι?

Άντε θα περάσουν αφού θα έχεις κ παρεούλα!! Όλα καλά θα είναι!! Εγώ πάντως μια σοκολατιτσα την "χτυπάω" κάθε μέρα!

Κορίτσια έχετε καθόλου καούρες; Είμαι 25 εβδομάδων κ έχω 2-3 μέρες από το απόγευμα κ μετά ειδικά το βράδυ ...πολύ κάψιμο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina 88 said:

Σήμερα είμαι 23 κ 1 αλλά την Παρασκευή που ήμουν 22 και 3 κ έκανα την β επιπέδου ο μπέμπης ήταν 460 γραμμάρια, κ ο εμβρυολογος κ η αιματολογος μου είπαν ότι είναι μέσα στον μέσο όρο το βάρος του κ είναι μια χαρά αλλά εμένα μου φαίνεται μικρούλης κ ψιλοαγχώνομαι αν παιρνει το σωστό βάρος. Έχω κ θρομβοφιλια βέβαια κ ίσως παίζει κ αυτό ρόλο.

Εμένα στη β έπιπεδου στην ίδια βδομάδα ήταν 451 το ένα κ 466 το άλλο κ μου είπε η γιατρός ότι είναι πολύ καλά σε βάρος 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evi89 είπε:

Κατερινάκι πως εμφανίστηκε το αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο; Από απλές εξετάσεις αίματος; Εγώ έχω ήπια θρομβοφιλια κ κάνω αντιπηκτικής μόνο.

Άντε θα περάσουν αφού θα έχεις κ παρεούλα!! Όλα καλά θα είναι!! Εγώ πάντως μια σοκολατιτσα την "χτυπάω" κάθε μέρα!

Κορίτσια έχετε καθόλου καούρες; Είμαι 25 εβδομάδων κ έχω 2-3 μέρες από το απόγευμα κ μετά ειδικά το βράδυ ...πολύ κάψιμο...

 Απο την αρχη εχω καουρες,πριν ακομα δω οτι ειμαι εγκυος,τωρα ειναι ακομα πιο ζορικο.προσπαθω να τρωω νωρις το βραδυ και οσο το δυνατον ελαφρια γιατι αλλιως ξενυχταω.αν εχω εντονη καουρα πινω λιγο ξινο νερο και με βοηθαει.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evi89 είπε:

Κατερινάκι πως εμφανίστηκε το αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο; Από απλές εξετάσεις αίματος; Εγώ έχω ήπια θρομβοφιλια κ κάνω αντιπηκτικής μόνο.

Άντε θα περάσουν αφού θα έχεις κ παρεούλα!! Όλα καλά θα είναι!! Εγώ πάντως μια σοκολατιτσα την "χτυπάω" κάθε μέρα!

Κορίτσια έχετε καθόλου καούρες; Είμαι 25 εβδομάδων κ έχω 2-3 μέρες από το απόγευμα κ μετά ειδικά το βράδυ ...πολύ κάψιμο...

Κοριτσάκι μου μου είχε βάλει έλεγχο (αιματολογικές για το αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο λόγω του ιστορικού) στο πρώτο τρίμηνο η αιματολογος και είχε βγει αρνητικό και μου το ξαναεβαλε τον προηγούμενο μήνα και βγήκα θετική. Εμένα μου έδινε σαλοσπιρ από τις προσπάθειες για την εγκυμοσύνη κ μόλις έμεινα ξεκίνησα κ τις αντιπηκτικες. Μου είπε εφόσον είναι οκ τα ντοπλερ μου συνεχίζω με τη δόση που παίρνω από την αρχή. Μην αγχώνεσαι, η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική, αν βλέπανε κάτι περίεργο στην αιμάτωση θα σου έδιναν σαλοσπιρ.

Just now, Rita1976 είπε:

Εμένα στη β έπιπεδου στην ίδια βδομάδα ήταν 451 το ένα κ 466 το άλλο κ μου είπε η γιατρός ότι είναι πολύ καλά σε βάρος 

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Μαζί πάμε εμείς μου φαίνεται!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Έχω πλακωθεί στην πρωτεΐνη γιατί λένε ότι βοηθάει!!!

Με το καλό να μας έρθουν κοριτσάκι μου!!!

Με το καλό,με το καλό κοριτσάκι μου!

Just now, Mar.da είπε:

Αμα σου πω νομιζα οτι ειχες πει πως εχεις αγορι?ναι στην 27 πιανουν κιλο,ετσι ξερω κι εγω.26 εβδομαδων ειμαι.εχτες τον ειδαμε εμεις και ειναι 1 κιλο.

Λες να ειναι διαισθηση και να χεις αγορι?:roll:.γερο να ειναι πρωτα απ ολα για μενα αυτο εχει σημασια.ολα τα παιδακια εχουν τη χαρη τους.

Τωρα που ειναι το 4ο για εμας δε ξερεις ποσο με θυμωνουν κατι εξυπνοι που οταν με ρωτανε τι παιδακι εχω και τους λεω αγορακι μου λενε επιτελους!μετα απο 3 κορες!λεω γιατι ρε παιδια αν ηταν κι αυτο κοριτσι δε θα το αγαπαγαμε ή ζητησα να μου τις προικισετε?

Οταν καναμε την αυχενικη ειχαμε τοσο αγχος να ειναι καλα το μωρο που δεν ρωτησαμε το φυλο του μωρου,ημουν τοσο χαρουμενη που ελεγε ο γιατρος εξαιρετικο το ενα,εξαιρετικο το αλλο και ηρεμησαμε.οταν μας ρωτησε αν θελουμε να μαθουμε το φυλο,του λεω γιατρε με ενδιαφερει που ειναι καλα αλλα αφου το βλεπετε πειτε το.φυσικα και χαρηκα που ειναι αγορακι αλλα την ιδια χαρα θα ειχα αν ηταν και κοριτσακι.πως μπορει ενας γονιος να μη θελει το παιδι του?το αγαπας απο τη στγμη που βγαινει το τεστ θετικο!!

Καλε τι σεντονι εγραψα?χαχαχα πηρα φορα:razz:

 

Να τα γράφεις κοριτσάκι μου να μην τα κρατάς μέσα σου!Σιγά το σεντόνι:)Να μας γράφεις όσα και ότι θέλεις!

Ειλικρινά το τι χαζομάρες τελικά ακούει η κάθε έγκυος!Πάει καλά ο κόσμος;;;Σπιτςλες που λένε και στο χωριό μου:)Μην δίνεις σημασία γλυκιά μου,με το καλό γερά τα μωράκια μας!

 

Just now, Evi89 είπε:

Κατερινάκι πως εμφανίστηκε το αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο; Από απλές εξετάσεις αίματος; Εγώ έχω ήπια θρομβοφιλια κ κάνω αντιπηκτικής μόνο.

Άντε θα περάσουν αφού θα έχεις κ παρεούλα!! Όλα καλά θα είναι!! Εγώ πάντως μια σοκολατιτσα την "χτυπάω" κάθε μέρα!

Κορίτσια έχετε καθόλου καούρες; Είμαι 25 εβδομάδων κ έχω 2-3 μέρες από το απόγευμα κ μετά ειδικά το βράδυ ...πολύ κάψιμο...

Εγώ κορίτσι μου έχω καουρες και ναυτιες από τις αρχές.Στο δεύτερο τρίμηνο λίγο καλύτερα.Λένε στο τρίτο τρίμηνο επιστρέφουν τα συμπτώματα του πρώτου.Αυτό φυσικά είναι ξεχωριστό για την κάθε γυναίκα και εγκυμοσύνη.

Έχεις βρει κάτι να σε ανακουφίζει;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

 Απο την αρχη εχω καουρες,πριν ακομα δω οτι ειμαι εγκυος,τωρα ειναι ακομα πιο ζορικο.προσπαθω να τρωω νωρις το βραδυ και οσο το δυνατον ελαφρια γιατι αλλιως ξενυχταω.αν εχω εντονη καουρα πινω λιγο ξινο νερο και με βοηθαει.

Κ εγώ με ξινό νερό κ ξινομηλα την παλεύω!!

Just now, 4shinediamonds είπε:

Με το καλό,με το καλό κοριτσάκι μου!

Να τα γράφεις κοριτσάκι μου να μην τα κρατάς μέσα σου!Σιγά το σεντόνι:)Να μας γράφεις όσα και ότι θέλεις!

Ειλικρινά το τι χαζομάρες τελικά ακούει η κάθε έγκυος!Πάει καλά ο κόσμος;;;Σπιτςλες που λένε και στο χωριό μου:)Μην δίνεις σημασία γλυκιά μου,με το καλό γερά τα μωράκια μας!

 

Εγώ κορίτσι μου έχω καουρες και ναυτιες από τις αρχές.Στο δεύτερο τρίμηνο λίγο καλύτερα.Λένε στο τρίτο τρίμηνο επιστρέφουν τα συμπτώματα του πρώτου.Αυτό φυσικά είναι ξεχωριστό για την κάθε γυναίκα και εγκυμοσύνη.

Έχεις βρει κάτι να σε ανακουφίζει;

Υπάρχουν κάτι μέρες μιλάμε για πολύ κάψιμο ..νομίζω πως το παθαίνω πιο έντονα αφου φάω σοκολάτα!! Ανακουφιζομαι λιγάκι με ξινό νερό κ ξινομηλα!! Μερικές φορές πίνω και γάλα κ αυτό βοηθάει...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Έχω πλακωθεί στην πρωτεΐνη γιατί λένε ότι βοηθάει!!!

Με το καλό να μας έρθουν κοριτσάκι μου!!!

Κατερινακι τώρα διάβαζα ένα application που έχω και βγάζει μέσα σε ολα/εβδομαδα φυσιολογικό μέσο όρο βάρους.Για σήμερα μου δίνει φυσιολογικό βάρος 760gr.Οπότε καταλαβαίνεις για την εβδομάδα που ήσουν η μέτρηση σας ήταν μια χαρά!Φυσικά και εφόσον ήταν ικανοποιημένος ο γιατρός σου είναι πάνω από όλα.Κανόνας,η πληροφόρηση του γιατρού μας είναι το παν!

 

Just now, Evi89 είπε:

Κ εγώ με ξινό νερό κ ξινομηλα την παλεύω!!

Υπάρχουν κάτι μέρες μιλάμε για πολύ κάψιμο ..νομίζω πως το παθαίνω πιο έντονα αφου φάω σοκολάτα!! Ανακουφιζομαι λιγάκι με ξινό νερό κ ξινομηλα!! Μερικές φορές πίνω και γάλα κ αυτό βοηθάει...

Η σοκολάτα επειδή έχω ρωτήσει συνήθως κάνει καουρες.

Εγώ στα πολύ δύσκολα έπινα perrier.Το γάλα με τίποτα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Με το καλό,με το καλό κοριτσάκι μου!

Να τα γράφεις κοριτσάκι μου να μην τα κρατάς μέσα σου!Σιγά το σεντόνι:)Να μας γράφεις όσα και ότι θέλεις!

Ειλικρινά το τι χαζομάρες τελικά ακούει η κάθε έγκυος!Πάει καλά ο κόσμος;;;Σπιτςλες που λένε και στο χωριό μου:)Μην δίνεις σημασία γλυκιά μου,με το καλό γερά τα μωράκια μας!

 

Εγώ κορίτσι μου έχω καουρες και ναυτιες από τις αρχές.Στο δεύτερο τρίμηνο λίγο καλύτερα.Λένε στο τρίτο τρίμηνο επιστρέφουν τα συμπτώματα του πρώτου.Αυτό φυσικά είναι ξεχωριστό για την κάθε γυναίκα και εγκυμοσύνη.

Έχεις βρει κάτι να σε ανακουφίζει;

Πλεον δε δινω σημασια,το μονο που με νοιαζει ειναι να καλα τα παιδακια μου!!με το καλο κοριτσακι μου τα μωρακια μας:x.

 

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, 4shinediamonds είπε:

Κατερινακι τώρα διάβαζα ένα application που έχω και βγάζει μέσα σε ολα/εβδομαδα φυσιολογικό μέσο όρο βάρους.Για σήμερα μου δίνει φυσιολογικό βάρος 760gr.Οπότε καταλαβαίνεις για την εβδομάδα που ήσουν η μέτρηση σας ήταν μια χαρά!Φυσικά και εφόσον ήταν ικανοποιημένος ο γιατρός σου είναι πάνω από όλα.Κανόνας,η πληροφόρηση του γιατρού μας είναι το παν!

 

Η σοκολάτα επειδή έχω ρωτήσει συνήθως κάνει καουρες.

Εγώ στα πολύ δύσκολα έπινα perrier.Το γάλα με τίποτα!

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσακι μου!!! Εννοείται ότι πρώτα απολα ακούμε τους γιατρούς μας!!! Ποιο application είναι? 

Επίσης, υπάρχουν μέρες που τα μωράκια σας είναι πιο ήσυχα??Εγώ κ χθες κ σήμερα τον νιωθω που κλωτσαει όλη μέρα αλλά πιο ήπια δηλ δεν έχει ρίξει κ καμία δυνατή.

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσακι μου!!! Εννοείται ότι πρώτα απολα ακούμε τους γιατρούς μας!!! Ποιο application είναι? 

Επίσης, υπάρχουν μέρες που τα μωράκια σας είναι πιο ήσυχα??Εγώ κ χθες κ σήμερα τον νιωθω που κλωτσαει όλη μέρα αλλά πιο ήπια δηλ δεν έχει ρίξει κ καμία δυνατή.

Παρακαλώ γλυκιά μου!Εδω είμαστε να μοιραζόμαστε!Το app λέγεται "pregnancy".

Για τον γιατρό το λέω γιατί και εγώ κάποιες φορές αγχωνομουν για βάρος του μωρού κλπ κλπ.Όταν του το είπα μου είπε να θυμάσαι κάθε γυναίκα,κάθε εγκυμοσύνη είναι ξεχωριστή.Στην ίδια γυναίκα 2,3κοκ εγκυμοσύνες μπορεί να την βιώσει διαφορετικά ποσο μάλλον όταν μιλάμε για διαφορετικές γυναίκες.

Είναι μέρες ναι που είναι πιο ήσυχα.Μικρουλια ανθρωπάκια είναι και αυτα μωλε,δεν έχουν κάθε ημέρα την ίδια όρεξη.Επιπλέον κοιμούνται και κάποιες ώρες.Εγώ έχω παρατηρήσει όταν πάω στον γιατρό μεσημέρι συνήθως κοιμάται το μωράκι μας και το συζήτησα με τον γιατρό και μου το επιβεβαίωσε ότι σε πολλές έγκυες το μεσημέρι τα μωράκια τους κοιμούνται.Εγώ πιστεύω ,αν όχι συνεχώς,πάντως συχνότερα ακολουθούν τις συνήθειες της μανούλας τους.

Just now, Mar.da είπε:

Πλεον δε δινω σημασια,το μονο που με νοιαζει ειναι να καλα τα παιδακια μου!!με το καλο κοριτσακι μου τα μωρακια μας:x.

 

Πάνω από όλα έτσι όπως το είπες γλυκιά μου!Οι υπόλοιποι κουμάντο στις οικογένειές τους!

Με το καλό,με το καλό τα μωράκια μας γλυκιά μου!❤

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Παρακαλώ γλυκιά μου!Εδω Είμαστε να μοιραζόμαστε!Το app λέγεται "pregnancy".

Για τον γιατρό το λέω γιατί και εγώ κάποιες φορές αγχωνομουν για βάρος του μωρού κλπ κλπ.Όταν του το είπα μου είπε να θυμάσαι κάθε γυναίκα,κάθε εγκυμοσύνη είναι ξεχωριστή.Στην ίδια γυναίκα 2,3κοκ εγκυμοσύνες μπορεί να την βιώσει διαφορετικά ποσο μάλλον όταν μιλάμε για διαφορετικές γυναίκες.

Είναι μέρες ναι που είναι πιο ήσυχα.Μικρουλια ανθρωπάκια είναι και αυτα μωλε,δεν έχουν κάθε ημέρα την ίδια όρεξη.Επιπλέον κοιμούνται και κάποιες ώρες.Εγώ έχω παρατηρήσει όταν πάω στον γιατρό μεσημέρι συνήθως κοιμάται το μωράκι μας και το συζήτησα με τον γιατρό και μου το επιβεβαίωσε ότι σε πολλές έγκυες το μεσημέρι τα μωράκια τους κοιμούνται.Εγώ πιστεύω ,αν όχι συνεχώς,πάντως συχνότερα ακολουθούν τις συνήθειες της μανούλας τους.

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσακι μου!!!Με καθησυχάζεις, ειλικρινά!!! Όντως κ ο δικός μου το μεσημέρι εξαφανίζεται για κανένα 2ωρο, κάθε μέρα. Ίσως επηρεάζονται κ από την δική μας διάθεση, δηλ όταν έχει ηλιοφάνεια και είμαι μέσα στη τρελή χαρά κάνει σαν τρελό κ το μικρό μου!!!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσακι μου!!!Με καθησυχάζεις, ειλικρινά!!! Όντως κ ο δικός μου το μεσημέρι εξαφανίζεται για κανένα 2ωρο, κάθε μέρα. Ίσως επηρεάζονται κ από την δική μας διάθεση, δηλ όταν έχει ηλιοφάνεια και είμαι μέσα στη τρελή χαρά κάνει σαν τρελό κ το μικρό μου!!!

Χαίρομαι που νιώθεις την χαρά μου να μοιράζομαι γλυκιά μου❤

Εμάς μόλις ακούει την φωνή,ναι ναι  την φωνή του μπαμπά του κλωτσάει αμέσως,καλύτερα θα έλεγα χορεύει!Σίγουρα επηρεάζονται από εμάς.Εγώ οπότε εκνευρίζομαι,το νιώθω κινείται διαφορετικά για παράδειγμα από όταν τραγουδάω!Είναι θαύμα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Το μεσημερι ειναι οντως πιο ησυχος,παντως σε λιγο καιρο που δε θα χωρανε θα ειναι λιγοτερες οι κλωτσιες αλλα δυνατοτερες.

Βρε κοριτσια εγω εχω θεμα με τον υπνο,πιανομαι,ξυπναω συνεχεια γιατι κατουριεμαι και γενικα δε βολευομαι πια.σε λιγο καιρο δε ξερω τι θα κανω που θα ειναι πιο μεγαλη η κοιλιτσα.με βλεπω νυχτοφυλακα:confused:!ξυπναω και τον φουκαρα τον αντρα μου χωρις να θελω,προσπαθει κι αυτος να με βοηθησει αλλα δε μπορει να κανει κατι,αφου ουτε εγω δε ξερω.σηκωνεται στις 6:30 για δουλεια και τον λυπαμαι.

  • Μου αρέσει 3

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...