Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, 4shinediamonds είπε:

Χαίρομαι που νιώθεις την χαρά μου να μοιράζομαι γλυκιά μου❤

Εμάς μόλις ακούει την φωνή,ναι ναι  την φωνή του μπαμπά του κλωτσάει αμέσως,καλύτερα θα έλεγα χορεύει!Σίγουρα επηρεάζονται από εμάς.Εγώ οπότε εκνευρίζομαι,το νιώθω κινείται διαφορετικά για παράδειγμα από όταν τραγουδάω!Είναι θαύμα!

Τέλεια!!!!!Κ εγώ όταν τραγουδάω είναι πιο κινητικός!!!!! :x

Just now, Mar.da είπε:

Το μεσημερι ειναι οντως πιο ησυχος,παντως σε λιγο καιρο που δε θα χωρανε θα ειναι λιγοτερες οι κλωτσιες αλλα δυνατοτερες.

Βρε κοριτσια εγω εχω θεμα με τον υπνο,πιανομαι,ξυπναω συνεχεια γιατι κατουριεμαι και γενικα δε βολευομαι πια.σε λιγο καιρο δε ξερω τι θα κανω που θα ειναι πιο μεγαλη η κοιλιτσα.με βλεπω νυχτοφυλακα:confused:!ξυπναω και τον φουκαρα τον αντρα μου χωρις να θελω,προσπαθει κι αυτος να με βοηθησει αλλα δε μπορει να κανει κατι,αφου ουτε εγω δε ξερω.σηκωνεται στις 6:30 για δουλεια και τον λυπαμαι.

Αγάπη μήπως θα σε βοηθούσε να έβαζες μαξιλάρι κάτω από την κοιλιά σου έτσι όπως ξαπλώνεις δεξιά ή αριστερά? Κι εγώ ο, κατουριεμαι και ξυπνάω και κάνω κανένα 2ωρο να ξανακοιμηθω.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mar.da είπε:

Το μεσημερι ειναι οντως πιο ησυχος,παντως σε λιγο καιρο που δε θα χωρανε θα ειναι λιγοτερες οι κλωτσιες αλλα δυνατοτερες.

Βρε κοριτσια εγω εχω θεμα με τον υπνο,πιανομαι,ξυπναω συνεχεια γιατι κατουριεμαι και γενικα δε βολευομαι πια.σε λιγο καιρο δε ξερω τι θα κανω που θα ειναι πιο μεγαλη η κοιλιτσα.με βλεπω νυχτοφυλακα:confused:!ξυπναω και τον φουκαρα τον αντρα μου χωρις να θελω,προσπαθει κι αυτος να με βοηθησει αλλα δε μπορει να κανει κατι,αφου ουτε εγω δε ξερω.σηκωνεται στις 6:30 για δουλεια και τον λυπαμαι.

Για αυτό ανέφερα την συζήτηση που είχα με τον γιατρό,τελικά στατιστικά κοιμούνται περισσότερο τα μικρούλια το μεσημέρι.

Όσο για τον ύπνο,σε καταλαβαίνω απόλυτα.Αν δεν γυρίζω πλευρό,Είμαι στην τουαλέτα και αν δεν είμαι τουαλέτα είναι ξαγρυπνη Γιατί δεν βολεύομαι.Χαλάλι ολα για τα μωράκια μας!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Τέλεια!!!!!Κ εγώ όταν τραγουδάω είναι πιο κινητικός!!!!! :x

Αγάπη μήπως θα σε βοηθούσε να έβαζες μαξιλάρι κάτω από την κοιλιά σου έτσι όπως ξαπλώνεις δεξιά ή αριστερά? Κι εγώ ο, κατουριεμαι και ξυπνάω και κάνω κανένα 2ωρο να 

Το θεμα μου ειναι οτι ποναω στα ισχια,πιανομαι γρηγορα.δοκιμασα να βαλω μαξιλαρι αναμεσα στα ποδια και για κανα μισαωρο ειμαι ενταξει.μετα ξανα μανα τα ιδια.υπομονη λεω,χαλαλι του,πλησιαζει ο καιρος.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Τέλεια!!!!!Κ εγώ όταν τραγουδάω είναι πιο κινητικός!!!!! :x

Αγάπη μήπως θα σε βοηθούσε να έβαζες μαξιλάρι κάτω από την κοιλιά σου έτσι όπως ξαπλώνεις δεξιά ή αριστερά? Κι εγώ ο, κατουριεμαι και ξυπνάω και κάνω κανένα 2ωρο να ξανακοιμηθω.

Καλλιτέχνες τα μωρουλια μας❤

Just now, Mar.da είπε:

Το θεμα μου ειναι οτι ποναω στα ισχια,πιανομαι γρηγορα.δοκιμασα να βαλω μαξιλαρι αναμεσα στα ποδια και για κανα μισαωρο ειμαι ενταξει.μετα ξανα μανα τα ιδια.υπομονη λεω,χαλαλι του,πλησιαζει ο καιρος.

Ναι είναι θέμα τα ισχια!Αυτό με το μαξιλάρι που λες το ίδιο αισθάνομαι και εγώ.Ανακουφίζομαι για λίγο και μετά αλλάζω θέση!

Αλλά αααααααα είπαμε χαλάλι Όλα για τα γλυκά μας τα μωράκια❤

Κορίτσια ανάσκελα μπορείτε;

Αααα και κάτι άλλο.Έχετε ξινιλες;Μέχρι τώρα έχω καουρες.Κάποιες ώρες επιπλέον εχω στον λαιμό και στο στομαχι ξινιλες.

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Το θεμα μου ειναι οτι ποναω στα ισχια,πιανομαι γρηγορα.δοκιμασα να βαλω μαξιλαρι αναμεσα στα ποδια και για κανα μισαωρο ειμαι ενταξει.μετα ξανα μανα τα ιδια.υπομονη λεω,χαλαλι του,πλησιαζει ο καιρος.

Είναι φυσιολογικό, κι εγώ το παθαίνω καμία φορά. Υπομονή θα κάνουμε!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mar.da είπε:

Κοριτσια μου σας καληνυχτιζω,αυριο εχει εγερτηριο,παω να κοιμηθω οσο προλαβω:-P!φιλια σε ολες!!:x

Καληνύχτα κοριτσάκι μου!Καλά αποτελέσματα με την καμπύλη!Φιλάκια σε εσένα και τα μωράκια σου!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Κοριτσια μου σας καληνυχτιζω,αυριο εχει εγερτηριο,παω να κοιμηθω οσο προλαβω:-P!φιλια σε ολες!!:x

Καλημέρα κοριτσακι μου!!!Καλή επιτυχία!!!

5 ώρες πρίν, 4shinediamonds είπε:

Καληνύχτα κοριτσάκι μου!Καλά αποτελέσματα με την καμπύλη!Φιλάκια σε εσένα και τα μωράκια σου!

Καλημέρα κοριτσακι μου!!! Εμένα με πήρε ο ύπνος!!!χαχα

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Καλημέρα κοριτσακι μου!!!Καλή επιτυχία!!!

Καλημέρα κοριτσακι μου!!! Εμένα με πήρε ο ύπνος!!!χαχα

Καλημέρα κορίτσι μου καλό!Και εμένα με πήρε ο ύπνος!Είναι μωρέ και ο καιρός χάλια,πολύ επιβαρυμένη η ατμόσφαιρα!

Όλα όμορφα❤

Καλημέρα κορίτσια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου καλό!Και εμένα με πήρε ο ύπνος!Είναι μωρέ και ο καιρός χάλια,πολύ επιβαρυμένη η ατμόσφαιρα!

Όλα όμορφα❤

Καλημέρα κορίτσια!

Κατάλαβα κοριτσάκι μου!!Χάλια είναι ο καιρός, μια κρύο μια ζέστη!Του τρελού η κατασταση!Σήμερα ξύπνησα με καούρες κ όλο ουφ κ ουφ ειμαι!!χαχαχαχα :grin:


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια μου!σας ευχαριστω για τις ευχες σας!τελειωσαμε και με την καμπυλη,αυριο τα αποτελεσματα.ευτυχως αυτο που πινεις για την καμπυλη δεν ειναι τοσο τραγικο,πριν 19 χρονια που το εκανα στην πρωτη κορη ηταν ενα πραμα χαλι μαυρο.αυτο τωρα ηταν σαν αναψυκτικο με εξτρα ζαχαρη.πως περασε η ωρα ουτε που το καταλαβα γιατι ειχα παρεα τον αντρα μου και κουβεντιαζαμε.μολις τελειωσαμε χτυπησα κι ενα πεινιρλι και ισιωσα:grin:!

@Katerina88νωρις σημερα οι καουρες ε?ειναι κατι μερες που ξεκινανε νωρις και κρατανε ολη μερα.

Οι υπολοιπες τι κανετε?

  • Μου αρέσει 3

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε; διαβάζω καθημερινά τα νέα σας αλλά λόγω δουλείας δεν προλαβαίνω να συμμετέχω στην συζήτηση! Καταρχήν χαίρομαι που όλες έχετε καλά αποτελέσματα και είστε καλά και οι ίδιες! Μια ερώτηση, ο πόνος στα ισχία είναι φυσιολογικός; Την Πέμπτη 16/5 έχω ραντεβού στον γιατρό ξανά εγώ... Καμπύλη ζαχάρου, μεγάλος υπέρηχος όλα καλά! Το Σάββατο θα  πάω για καροτσάκι είπα να εκμεταλλευτώ τις εκπτώσεις... Έχετε κάποιο να προτείνετε;  Μόνο καρότσι θα χρειαστώ γιατί πορτ-μπεμπέ, λίκνο, ριλάξ και κάθισμα αυτοκινήτου μας έχουν δώσει. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!σας ευχαριστω για τις ευχες σας!τελειωσαμε και με την καμπυλη,αυριο τα αποτελεσματα.ευτυχως αυτο που πινεις για την καμπυλη δεν ειναι τοσο τραγικο,πριν 19 χρονια που το εκανα στην πρωτη κορη ηταν ενα πραμα χαλι μαυρο.αυτο τωρα ηταν σαν αναψυκτικο με εξτρα ζαχαρη.πως περασε η ωρα ουτε που το καταλαβα γιατι ειχα παρεα τον αντρα μου και κουβεντιαζαμε.μολις τελειωσαμε χτυπησα κι ενα πεινιρλι και ισιωσα:grin:!

@Katerina88νωρις σημερα οι καουρες ε?ειναι κατι μερες που ξεκινανε νωρις και κρατανε ολη μερα.

Οι υπολοιπες τι κανετε?

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!Καλά αποτελέσματα!!!Εμείς αύριο είπαμε με τον άνδρα μου να παραγγείλουμε πίτσες κ να δούμε το νέο επεισόδιο game of thrones, μετά το μαστερσεφ φυσικά!!!χαχαχα!!!ναι μου φαίνεται σήμερα θα έχω όλη μέρα καούρα, πφφφ

Just now, duchess.sunshine είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; διαβάζω καθημερινά τα νέα σας αλλά λόγω δουλείας δεν προλαβαίνω να συμμετέχω στην συζήτηση! Καταρχήν χαίρομαι που όλες έχετε καλά αποτελέσματα και είστε καλά και οι ίδιες! Μια ερώτηση, ο πόνος στα ισχία είναι φυσιολογικός; Την Πέμπτη 16/5 έχω ραντεβού στον γιατρό ξανά εγώ... Καμπύλη ζαχάρου, μεγάλος υπέρηχος όλα καλά! Το Σάββατο θα  πάω για καροτσάκι είπα να εκμεταλλευτώ τις εκπτώσεις... Έχετε κάποιο να προτείνετε;  Μόνο καρότσι θα χρειαστώ γιατί πορτ-μπεμπέ, λίκνο, ριλάξ και κάθισμα αυτοκινήτου μας έχουν δώσει. 

Κορίτσι μου χαίρομαι που είσαι καλά!!!Εμένα μου έδωσαν το καρότσι οπότε δυστηχως δεν μπορώ να σε βοηθήσω!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!σας ευχαριστω για τις ευχες σας!τελειωσαμε και με την καμπυλη,αυριο τα αποτελεσματα.ευτυχως αυτο που πινεις για την καμπυλη δεν ειναι τοσο τραγικο,πριν 19 χρονια που το εκανα στην πρωτη κορη ηταν ενα πραμα χαλι μαυρο.αυτο τωρα ηταν σαν αναψυκτικο με εξτρα ζαχαρη.πως περασε η ωρα ουτε που το καταλαβα γιατι ειχα παρεα τον αντρα μου και κουβεντιαζαμε.μολις τελειωσαμε χτυπησα κι ενα πεινιρλι και ισιωσα:grin:!

@Katerina88νωρις σημερα οι καουρες ε?ειναι κατι μερες που ξεκινανε νωρις και κρατανε ολη μερα.

Οι υπολοιπες τι κανετε?

Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι!

Just now, duchess.sunshine είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; διαβάζω καθημερινά τα νέα σας αλλά λόγω δουλείας δεν προλαβαίνω να συμμετέχω στην συζήτηση! Καταρχήν χαίρομαι που όλες έχετε καλά αποτελέσματα και είστε καλά και οι ίδιες! Μια ερώτηση, ο πόνος στα ισχία είναι φυσιολογικός; Την Πέμπτη 16/5 έχω ραντεβού στον γιατρό ξανά εγώ... Καμπύλη ζαχάρου, μεγάλος υπέρηχος όλα καλά! Το Σάββατο θα  πάω για καροτσάκι είπα να εκμεταλλευτώ τις εκπτώσεις... Έχετε κάποιο να προτείνετε;  Μόνο καρότσι θα χρειαστώ γιατί πορτ-μπεμπέ, λίκνο, ριλάξ και κάθισμα αυτοκινήτου μας έχουν δώσει. 

Συγχαρητήρια κορίτσι!

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Mar.da said:

Σε ευχαριστω κοριτσακι μου!τον τραχηλο προσεχουμε επειδη ειχε μια μικρη μειωση.ακολουθω τις οδηγιες του γιατρου και παμε μια χαρα:-D.καμπυλη γλυκοζης εχω αυριο εγω,7:30 το πρωι θα παω.

Ως να πεις ποτε θα πας για υπερηχο,τσουπ!θα ειναι 20 του μηνα!!ποσων εβδομαδων εισαι?

@Evi89 μου εγω αυριο που εχω την καμπυλη θα παρω τον αντρα μου μαζι,εχει αδεια αυτες τις μερες ευτυχως.στο συνολο η καμπυλη ειναι 120 λεπτα σε μενα.2 ωριτσες δηλ.θα χω και κανα περιοδικο θα περασει η ωρα.στα αλλα μου παιδια δεν ειχα κανει ζακχαρο στην εγκυμοσυνη,ελπιζω και σε αυτον να μην εχω.στις γενικες εξετασεις ειχα 75 ζακχαρο.πριν ενα μηνα ηταν.τι στο καλο να χω κανει τωρα?γλυκατζου δεν ειμαι,αλλα τα παγωτα μ αρεσουν8)..

@Rinaki88 που εισαι κοριτσακι μου?πως πανε οι εργασιες στο σπιτι?

Γειά σου γλυκούλα και σε όλα τα κορίτσια. Παιδευομαστε. Μπαίνω σας διαβάζω αλλά δεν έχω χρόνο ούτε να απαντήσω. Σήμερα τελειώνουμε από βάψιμο και αύριο ξεκινα η καθαριότητα. Έχουμε κάνει ένα σπίτι τσαντιρι. Χαχαχαχαχα. 

Πώς πήγε η καμπύλη σήμερα; Πήρες αποτελέσματα;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...