Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Eflenew said:

      Στο είπα και πιο πάνω να κάνεις αυτό που σε στρεσαρει λιγότερο.🥰 Αν θες να συνεχίσεις μαζί του να το κάνεις! Μια χαρά θα τους αντικρίσεις, δεν έκανες και κάτι κακο! Άγχος είχες για τα μωρά... το ίδιο με σένα θα ένιωθα και θα έκανα! 

      Μπράβο που δε θα κάνεις χοριακη!! Εγώ αν είχε ανοιχτά μικροβιολογικα θα έκανα και σήμερα. 😁 Εχω τοσο αγχος για την Τετάρτη. 

      Αρα πας σε γιατρο τώρα ξανά την 7η εβδομάδα? Τώρα είμαστε στη 4η και κάτι σωστά? Φάρμακα σου έδωσαν κάτι έξτρα? Έχεις ενοχλήσεις? Εμένα με έπιασαν πονακια χαμηλά σαν πόνοι περιόδου μου έδωσαν μαγνήσιο. Συνεχίζω τα φάρμακα που έπαιρνα.

      Εγώ χθες δ ήμουν καλα κάθισα σπιτι  είχα τραβήγματα στις ωοθήκες  …. Ναι εκεί 4 εβδομάδων κ κάτι ήμαστε … σήμερα τα τραβήγματα έρχονται κ φεύγουν …παίρνω για θρομβοφιλια παίρνω προγεστερονη μόνο κολπικά φολικο οξυ βιταμίνη d και από μόνη μ παίρνω μαγνήσιο γενικά εγώ το έχω χαμηλό και παθαίνω Ονείρωξη όλη την ώρα σα να κάνει συσπάσεις η μητρα ρε γαμωτο και έτσι πήρα μαγνήσιο .. εαυ το δοσολογία μαγνήσιο παίρνεις ;;; 

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Rita1976 είπε:

Εγώ είμαι στα +10 στις 24 βδομαδες. Πριν αγχωνόμουν αλλά τώρα σκέφτομαι ότι όσο παίρνω εγώ παίρνουν κ τα μωρά κ επειδή είναι πολύ πιθανό να γεννηθούν πρόωρα καθώς είναι δίδυμα, καλύτερα να είναι μεγαλύτερα κ γω θα κοιτάξω να τα χάσω μετά. Αλλά κακά τα ψέμματα, με τα κιλά υποφέρεις κ σε μέση κ σε πλάτη κτλ 

Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου!! Πρώτα μετράει η υγεία των μωρών!!Κ εγώ θα γεννήσω πρόωρα κ παρακαλάω να παίρνει παραπάνω βάρος για να μην έχουμε θέματα. Απλά φοβάμαι μην φάω κράξιμο από τον γιατρό κ έχω παρατηρήσει ότι μόλις βάλω έστω κ ένα κιλό με χτυπάει κατευθείαν στη μέση.

Just now, Evagellia είπε:

Καλησπέρα!!Χρόνια πολλά!!Δεν το έχω πολύ με την τεχνολογία και προσπαθώ να απαντήσω!!!Με το καλό τα μωρά μας!!Όλα καλά και με β!Περνάει ο καιρός έρχεται επιτέλους το πολυπόθητο φετινό καλοκαίρι!

 

 

Μπράβο κορίτσι μου!!!Εγώ θα σας πω αύριο τα νέα μου από την β επιπέδου!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katerina 88 είπε:

Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου!! Πρώτα μετράει η υγεία των μωρών!!Κ εγώ θα γεννήσω πρόωρα κ παρακαλάω να παίρνει παραπάνω βάρος για να μην έχουμε θέματα. Απλά φοβάμαι μην φάω κράξιμο από τον γιατρό κ έχω παρατηρήσει ότι μόλις βάλω έστω κ ένα κιλό με χτυπάει κατευθείαν στη μέση.

Μπράβο κορίτσι μου!!!Εγώ θα σας πω αύριο τα νέα μου από την β επιπέδου!

Πάρε και καμία σοκολατιτσα μαζί!Ειναι μεγάλη εξέταση θα την ευχαριστηθείς!!

Σιγα που ειναι πολλα τα +4!!!!

+Από 57 είμαι 67 σήμερα!Νιώθω πολύ καλά ακόμα να είμαι ειλικρινής,ούτε κάπως έχω επηρεαστεί!Έχουμε χρόνο να τα χάσουμε!Χαμογέλα και βγάλε φωτογραφίες να θυμάσαι την εγκυμοσύνη σου !!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evagellia είπε:

Πάρε και καμία σοκολατιτσα μαζί!Ειναι μεγάλη εξέταση θα την ευχαριστηθείς!!

Σιγα που ειναι πολλα τα +4!!!!

+Από 57 είμαι 67 σήμερα!Νιώθω πολύ καλά ακόμα να είμαι ειλικρινής,ούτε κάπως έχω επηρεαστεί!Έχουμε χρόνο να τα χάσουμε!Χαμογέλα και βγάλε φωτογραφίες να θυμάσαι την εγκυμοσύνη σου !!

 

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Θα σκέφτομαι θετικά!!! Εννοείται βγάζω φωτογραφίες κ βάζω κ ετικέτα με την κάθε εβδομάδα που διανύω!!!:x

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evagellia είπε:

Πάρε και καμία σοκολατιτσα μαζί!Ειναι μεγάλη εξέταση θα την ευχαριστηθείς!!

Σιγα που ειναι πολλα τα +4!!!!

+Από 57 είμαι 67 σήμερα!Νιώθω πολύ καλά ακόμα να είμαι ειλικρινής,ούτε κάπως έχω επηρεαστεί!Έχουμε χρόνο να τα χάσουμε!Χαμογέλα και βγάλε φωτογραφίες να θυμάσαι την εγκυμοσύνη σου !!

 

Ευαγγελια εσυ εχεις κανει τη β επιπεδου νομιζω ε?


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 said:

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Θα σκέφτομαι θετικά!!! Εννοείται βγάζω φωτογραφίες κ βάζω κ ετικέτα με την κάθε εβδομάδα που διανύω!!!:x

Κατερινάκι μου Καλή επιτυχία για αύριο. Περιμένουμε νέα σου. 

Φιλιά σε όλες τις άλλες κοπέλες.

  • Μου αρέσει 4

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rinaki88 είπε:

Κατερινάκι μου Καλή επιτυχία για αύριο. Περιμένουμε νέα σου. 

Φιλιά σε όλες τις άλλες κοπέλες.

Γλυκούλα μου σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Εννοείται θα μπω να γράψω μόλις τελειώσω!!! :x


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Mar.da είπε:

Ευαγγελια εσυ εχεις κανει τη β επιπεδου νομιζω ε?

Ναι την έκανα μ.Δευτέρα.Τα αποτελέσματα καλά,πολύ συγκίνηση και μια 3d φωτογραφία!

Εσύ;;Νομίζω κοντά είμαστε όλες!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evagellia είπε:

Ναι την έκανα μ.Δευτέρα.Τα αποτελέσματα καλά,πολύ συγκίνηση και μια 3d φωτογραφία!

Εσύ;;Νομίζω κοντά είμαστε όλες!

 

Τελεια!!εγω την εχω κανει 15 απριλιου.μια χαρα ηταν ο μπεμπης μας!ο τραχηλος ειχε μειωθει αλλα προσεχω τωρα και ολα καλα.την αλλη εβδομαδα θα ξαναδω τον μικρουλη μου:x.

  • Μου αρέσει 3

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου όλα καλά με τον μπεμπουλη!!!Πολύ καλή κ η αιμάτωση (ευτυχώς λόγω των προβλημάτων που εχω) κ μοιάζει σε εμένα!!!:x Όλο την φατσούλα του μας έδειχνε!!!

  • Μου αρέσει 5

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina 88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όλα καλά με τον μπεμπουλη!!!Πολύ καλή κ η αιμάτωση (ευτυχώς λόγω των προβλημάτων που εχω) κ μοιάζει σε εμένα!!!:x Όλο την φατσούλα του μας έδειχνε!!!

Μπραβο κατερινακι μου!!ειδες που στο ειπα?ολα καλα θα ηταν!!

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπον κοριτσια σημερα δοκιμαζα κατι φουστανακια που ειχα προ εγκυμοσυνης για μια βαφτιση που εχω την κυριακη.ποσο χαρηκα που μου εκαναν και δε χρειαζεται να παρω κατι αλλο.και φαινεται και τοσο ομορφη η κοιλιτσα μου:-D(ή εγω την εβλεπα ετσι:razz:).

Το θεμα μου ειναι να βαλω τακουνακι ή οχι? Δεν εχω φορεσει εκτος απο ισιο παπουτσι μεχρι στιγμης στην εγκυμοσυνη.βασικα ολο καθιστη θα ειμαι.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Λοιπον κοριτσια σημερα δοκιμαζα κατι φουστανακια που ειχα προ εγκυμοσυνης για μια βαφτιση που εχω την κυριακη.ποσο χαρηκα που μου εκαναν και δε χρειαζεται να παρω κατι αλλο.και φαινεται και τοσο ομορφη η κοιλιτσα μου:-D(ή εγω την εβλεπα ετσι:razz:).

Το θεμα μου ειναι να βαλω τακουνακι ή οχι? Δεν εχω φορεσει εκτος απο ισιο παπουτσι μεχρι στιγμης στην εγκυμοσυνη.βασικα ολο καθιστη θα ειμαι.

Μπράβο κοριτσάκι μου!!Μια χαρά θα είσαι!!Αν νιώθεις άνετα βάλε κ τακούνι απλά πρόσεχε μην χάσεις την ισορροπία σου!


 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina 88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όλα καλά με τον μπεμπουλη!!!Πολύ καλή κ η αιμάτωση (ευτυχώς λόγω των προβλημάτων που εχω) κ μοιάζει σε εμένα!!!:x Όλο την φατσούλα του μας έδειχνε!!!

Μπράβο Κατερίνακι πολύ ωραία νέα!!! :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!Μια χαρά θα είσαι!!Αν νιώθεις άνετα βάλε κ τακούνι απλά πρόσεχε μην χάσεις την ισορροπία σου!

Μωρε κατερινα μου ειμαι λιγο ατζουμπαλη γενικα και γι αυτο το σκεφτομαι,αλλα μια και θα βγω απο το σπιτι μετα απο 15 μερες ηθελα να ειμαι λιγο περιποιημενη.εν τω μεταξυ με κοβω να εχω γυρω μου τις κορες και τον αντρα μου σα να χω μποντιγκαρντ για να μη πεσω:grin:.εγω και η μαντονα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...