Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 4
      • Δύναμη! 1

Aιματολόγος-Ανοσολόγος για εξωσωματική


Recommended Posts

Μπορείτε να μου προτείνετε έναν αιματολόγο-ανοσολόγο δημόσιου νοσοκομείου; Έχω ήδη τρεις αποτυχημένες προσπάθειες με δανεικά ωάρια και σκέφτομαι , αν και ο γιατρός μου το αποδίδει σε τύχη ή σε λοίμωξη του ενδομητρίου , να επισκεφτώ ένα γιατρό και αυτής της ειδικότητας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τάνια μ  καλησπέρα...σ εύχομαι να πετύχεις που γρηγορα κ πάλι....πήγαινε στην αναζήτηση κ πατα *** cafe ivf  με δωρεά ωαρίων...Εκεί θα σε βοηθήσουν πολλές η πατα κ *** καφε εξωσωματικης ****  κ κει θα σε βοηθήσουν πολλές...Καλή σ επυτιχια σε όλα...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, tania43 είπε:

Μπορείτε να μου προτείνετε έναν αιματολόγο-ανοσολόγο δημόσιου νοσοκομείου; Έχω ήδη τρεις αποτυχημένες προσπάθειες με δανεικά ωάρια και σκέφτομαι , αν και ο γιατρός μου το αποδίδει σε τύχη ή σε λοίμωξη του ενδομητρίου , να επισκεφτώ ένα γιατρό και αυτής της ειδικότητας.

Εγώ γνωρίζω με βοήθησε πολύ σε όλη μου την εγκυμοσύνη γιατί χρειάστηκε να κάνω κάθε μέρα αντιπηκτικες ενέσεις αλλά είναι ιδιώτης.

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, tania43 είπε:

Μπορείτε να μου προτείνετε έναν αιματολόγο-ανοσολόγο δημόσιου νοσοκομείου; Έχω ήδη τρεις αποτυχημένες προσπάθειες με δανεικά ωάρια και σκέφτομαι , αν και ο γιατρός μου το αποδίδει σε τύχη ή σε λοίμωξη του ενδομητρίου , να επισκεφτώ ένα γιατρό και αυτής της ειδικότητας.

Κοριτσι μου ευχομαι να ερθει μια καλη εγκυμοσυνη και εγω για δημοσιο δεν γνωριζω , ιδιωτικα πηγα ! να σε ρωτησω βάζατε βλαστοκυστες ? δεν σου εδωσαν καθολου εγκυμοσυνη ?  εννοω μια θετικη χοριακη δηλ ? Παντως θα μιλουσα με το κεντρο γιατι οκ αντε η μια να ειναι τυχη , συμβαινει , 3 ομως ειναι θεμα ! Πριν προχωρησεις , να τα δεις ολα , κανε και μια καλλιεργεια ενδομητριου , ισως υστεροσκοπιση , σκρατσινγκ , ολα βοηθανε ! Θα σου ευχηθω λοιπον η επομενη να ειναι και η τυχερη σου !

Δεν εχω αποψη για δανεικα , απλα απο φιλες ξερω οτι γενικα ειναι καλυτερα τα ποσοστα σε σχεση με τα δικα μας σε ηλικια 40 + , δηλ ειχαν επιτυχιες στην εγκυμοσυνη και καποιες με την 2η 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...