Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Pagor είπε:

Πωωωω ναι για τα γλυκά σκάω....καλέ εσύ αμέσως σταματά ότι σου έρχεται...είπαμε αυτό το μήνα θα λέμε μόνο ποτέ περιμένουμε θετικό τεστακι εγκυμοσύνης...πάμε με χαρά χαμόγελα και αισιοδοξια...

Ναι βρε παιδί μου, απλά.......τέλος πάντων. Θα μάθουμε σε λίγες μέρες!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Pagor είπε:

Μέλλουσες μανουλες μου όλη μέρα είχα κόσμο σπίτι και μπήκα ελάχιστα....ποια θα φάει λουκουμάδες????πωωωω ζήλεψα...ειδικά με μερεντα από πάνω....αχχχχχχ με πιάνει ώρες ώρες και θέλω να φάω ότι σοκολατένιο υπάρχει... Από μικρή έτσι ρε γαμωτο..  καλά αν με αφήσεις ένα βάζω μερεντα το έχω άνετα....φαγητό όχι τόσο να τρελαθώ αλλά σοκολάτα τρελενομαι...πάμε δυνατά όλες ..για να βλέπω φουσκωμένες κοιλίτσες...έχω τεράστια ανυπομονησία να δω ποια θα είναι η πρώτη που θα μας κάνει ποδάρικο..... αχχχχχχ ελάτε να μας πείτε τα ευχαριστα....

Pagor μου! !!!εγω ειχα κανει τρελή όρεξη αλλά τελικά με την όρεξη έμεινα χαχαχα  κι εγώ με το αλμυρό δεν το έχω τόσο. ..Αυτό το γλυκό όμως. ..τρελαίνομαι...

  • Μου αρέσει 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Καλη επιτυχια κ ολα να πανε καλα! 

Σε ποια μερα εισαι; μονο εγω δε παιρνω χαμπαρι το στηθος τι κανει;χαχαχα

 

Περιμένω 23-24. Εσενα δεν σου πρηζεται πριν την περιοδο; Μπορει και οχι, γι αυτο και να μην εχεις παρει χαμπαρι κατι. Εσυ ποτε περιμενεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annita tsoupani είπε:

Εγω ειδα περιοδο σημερα κ αρχισα αντισηληπτικα για το μακρυ προτοκολο εξωσωματικης!!

Καλή επιτυχία και όλα θα πάνε καλά θα δεις!

Just now, Annie4 είπε:

Καλή επιτυχία. Χαμόγελο και αισιοδοξία!

Κι εγώ όλη μέρα κόσμο έίχα. Μαγέίρεψα, λουκούμια τα κανα όλα. Φάγαμε και μια παγωτάρα μετά σε χωνάκι και βάλαμε και μερεντα στη βαση, ζηλεψε τωραααα!!! Χαχα. Εμένα σήμερα αρχισε να πρηζεται το στήθος μου. Μετραω αντιστροφα...για περιοδο λογικα. Παντα μου πρηζεται

Να τη κι άλλη τσουπ αμέσως για περίοδο. ..Πότε περιμένουμε θετικό τεστάκι είπαμε? 

@Konsta καλωσορισες!εννοείται  εδώ όλες μαζί στον αγώνα! 

  • Χαχα 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kerasaki10 είπε:

Καλή επιτυχία και όλα θα πάνε καλά θα δεις!

Να τη κι άλλη τσουπ αμέσως για περίοδο. ..Πότε περιμένουμε θετικό τεστάκι είπαμε? 

@Konsta καλωσορισες!εννοείται  εδώ όλες μαζί στον αγώνα! 

Χαχαχαχα, αν δω θετικό τεστάκι κερνάω όλες γλυκό και καφέ,το ταζω!!! 

Just now, Konsta είπε:

Γεια σας κορίτσια κι από μένα! είμαι καινούρια εδώ,καλώς σας βρήκα... Προσπαθούμε κι εμείς με τον άντρα μου για μωρό εδώ και κάποιους μήνες όπως ανέφερα και πιο πάνω..Θα τα λέμε στο εξής

Καλως ήρθες κορίτσι μου. Εδώ όλες μαζί!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Annie4 είπε:

Περιμένω 23-24. Εσενα δεν σου πρηζεται πριν την περιοδο; Μπορει και οχι, γι αυτο και να μην εχεις παρει χαμπαρι κατι. Εσυ ποτε περιμενεις;

Συνηθως οχι. Αντε λιγο αλλα δεν το πολυκαταλαβαινω. Αα εισαι λιιιγο νωριτερα εγω 26-28.

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τσααααα ηρθα και εγω επίσημα πια παμε για το 2020!!!!!!!! Οποια νομιζε οτι θα με ξεφορτωθεί τοσο γρηγορα και τοσο ευκολα ειναι γελασνενη.... Χαχαχαχα Εδω μαζι σας και εγω!!!!! 

Καλημερααααα και καλη βδομαδααααα κοριτσαρες!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Τσααααα ηρθα και εγω επίσημα πια παμε για το 2020!!!!!!!! Οποια νομιζε οτι θα με ξεφορτωθεί τοσο γρηγορα και τοσο ευκολα ειναι γελασνενη.... Χαχαχαχα Εδω μαζι σας και εγω!!!!! 

Καλημερααααα και καλη βδομαδααααα κοριτσαρες!!!!!!

Καρδουλενια μου...λείπαμε που σε καλοσοριζω εδώ μιας και είχα πραγματικά πιστέψει αλλά για εσένα αυτές τις μερες...αλλα άγνωστο τελικα....αλλά σκέψου ομως ότι θα είναι για τοσοοοοοο λίγο αυτό το γκρουπακι...κάτι μου λέει ότι θα φύγουμε όλες πολύ γρήγορα....άσε που το 2020 κάτι μου λέει ότι θα είναι τρέλα γούρλιδικο....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Τσααααα ηρθα και εγω επίσημα πια παμε για το 2020!!!!!!!! Οποια νομιζε οτι θα με ξεφορτωθεί τοσο γρηγορα και τοσο ευκολα ειναι γελασνενη.... Χαχαχαχα Εδω μαζι σας και εγω!!!!! 

Καλημερααααα και καλη βδομαδααααα κοριτσαρες!!!!!!

Καλημέρα αγαπημένη, καλή εβδομάδα άντε να τελειώσει η κυρία να αρχίσεις προσπάθειες!! Μπορείς όταν δεις θετικό τεστ ωορρηξίας να πας και για υπέρηχο να το επιβεβαιώσεις!! Να ξέρεις ότι κανείς σιγουυυρα!!! Άντε να μάθουμε τα πρώτα μπεμπακια του '20

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Καλημέρα αγαπημένη, καλή εβδομάδα άντε να τελειώσει η κυρία να αρχίσεις προσπάθειες!! Μπορείς όταν δεις θετικό τεστ ωορρηξίας να πας και για υπέρηχο να το επιβεβαιώσεις!! Να ξέρεις ότι κανείς σιγουυυρα!!! Άντε να μάθουμε τα πρώτα μπεμπακια του '20

Καλημερααα.. Καλα εμενα θα αργησουν πολυ οι γονιμες γιατι εχω κυκλο πανω απο 30 μερες.. Αρα εχω πολυ περιμενε!!! Θα κανω τα τεστ και οπως βγει... Δεν μπορω να πηγαινω για παρακολουθηση γιατι η γιατρος μου ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο οποτε καταλαβαινεις οτι ειναι λιγο δυσκολο...

Just now, Pagor είπε:

Καρδουλενια μου...λείπαμε που σε καλοσοριζω εδώ μιας και είχα πραγματικά πιστέψει αλλά για εσένα αυτές τις μερες...αλλα άγνωστο τελικα....αλλά σκέψου ομως ότι θα είναι για τοσοοοοοο λίγο αυτό το γκρουπακι...κάτι μου λέει ότι θα φύγουμε όλες πολύ γρήγορα....άσε που το 2020 κάτι μου λέει ότι θα είναι τρέλα γούρλιδικο....

Ειδες τελικα δεν ειναι τιποτα δεδομενο.. Θελω αγαπη ετσι απο περιεργια αμα μπορεις και οταν μπορεσεις να ρωτησεις τον αδερφο σου για την περιπτωση αυτη αν μπορει να ηταν αποβολη ή περιοδος.. Θα σκασω αν δεν μαθω...!!!!! Η γιατρος μου δεν μου ειπε και πολλα και πιο πολυ το εξηγει σαν ανωμαλία του κύκλου....

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερααα.. Καλα εμενα θα αργησουν πολυ οι γονιμες γιατι εχω κυκλο πανω απο 30 μερες.. Αρα εχω πολυ περιμενε!!! Θα κανω τα τεστ και οπως βγει... Δεν μπορω να πηγαινω για παρακολουθηση γιατι η γιατρος μου ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο οποτε καταλαβαινεις οτι ειναι λιγο δυσκολο...

Ειδες τελικα δεν ειναι τιποτα δεδομενο.. Θελω αγαπη ετσι απο περιεργια αμα μπορεις και οταν μπορεσεις να ρωτησεις τον αδερφο σου για την περιπτωση αυτη αν μπορει να ηταν αποβολη ή περιοδος.. Θα σκασω αν δεν μαθω...!!!!! Η γιατρος μου δεν μου ειπε και πολλα και πιο πολυ το εξηγει σαν ανωμαλία του κύκλου....

Καλημερα! Κοιτα που σου την εσκασε ετσι νωρις τελικα :sad: αν μπορει να μαθει η Pagor ναι....το χω κ γω περιεργεια. Καλη μας εβδομαδα!

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερααα.. Καλα εμενα θα αργησουν πολυ οι γονιμες γιατι εχω κυκλο πανω απο 30 μερες.. Αρα εχω πολυ περιμενε!!! Θα κανω τα τεστ και οπως βγει... Δεν μπορω να πηγαινω για παρακολουθηση γιατι η γιατρος μου ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο οποτε καταλαβαινεις οτι ειναι λιγο δυσκολο...

Ειδες τελικα δεν ειναι τιποτα δεδομενο.. Θελω αγαπη ετσι απο περιεργια αμα μπορεις και οταν μπορεσεις να ρωτησεις τον αδερφο σου για την περιπτωση αυτη αν μπορει να ηταν αποβολη ή περιοδος.. Θα σκασω αν δεν μαθω...!!!!! Η γιατρος μου δεν μου ειπε και πολλα και πιο πολυ το εξηγει σαν ανωμαλία του κύκλου....

Θα τον ρωτήσω αγάπη μου αλλά θα σου απαντήσω το βραδάκι...γιατί έχει βάρδια σήμερα και δεν θα μπορέσω να μιλήσω μαζί του...αλλά το βραδάκι σου στείλω σίγουρα...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Καλημερα! Κοιτα που σου την εσκασε ετσι νωρις τελικα :sad: αν μπορει να μαθει η Pagor ναι....το χω κ γω περιεργεια. Καλη μας εβδομαδα!

Ναι ασε... Δεν πειραζει παμε γερα ολες για το 2020!!!! Ναι ειμαι πολυ περιεργη και εγω τι μπορει να εγινε...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Καλημερα! Κοιτα που σου την εσκασε ετσι νωρις τελικα :sad: αν μπορει να μαθει η Pagor ναι....το χω κ γω περιεργεια. Καλη μας εβδομαδα!

Και εσένα νωρίτερα???στις πόσες μέρες μετά την ωορρηξία σου ήρθε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...