Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Μπερδεμένη


Τασία1

Recommended Posts

Just now, Τασία1 είπε:

Μακάρι θα ήθελα πολλή είναι και η ηλικία μου κιόλας έχω ανχοθη και για αυτό ευχομε να σου πάνε όλα καλά και να σου έρθει γριγωρα ένα μωράκι. 

Ναι εννοείτε θα πάω μέσα στην άλλη εβδομάδα να δω από τι έγινε αυτό. 

Συνήθως δεν υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος είναι τυχαίο γεγονός αλλά καλό θα είναι που θα πας να δεις να σου λυθούν και απορίες σου!!! Αφού έμεινες τώρα έγκυος θα ξαναμεινεις!! Είναι σίγουρο αυτό!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τασία1 είπε:

Μακάρι. Το θέλω πολλή. Απλά είναι ότι έχω και πολλή ανχως επειδή μαντεύω τα 36. 

Άντε καλέ μια χαρά είσαι!! Βρες την ωορρηξία σου αν δεν την κατάλαβαινεις να έχεις στοχευμένες επαφές και τσουυυυπ θα έρθει το νινι

Link to comment
Share on other sites

Θα το προσπαθήσω. Ευχομε και σε εσένα ότι καλύτερο να έρθει το νινί που θες ευχαριστώ για την βοήθεια σου. Ελπίζω να τα ξαναπούμε και να έχουμε ευχάριστα νέα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τασία1 είπε:

Θα το προσπαθήσω. Ευχομε και σε εσένα ότι καλύτερο να έρθει το νινί που θες ευχαριστώ για την βοήθεια σου. Ελπίζω να τα ξαναπούμε και να έχουμε ευχάριστα νέα. 

:wub: να Σάι καλά κορίτσι μου!! Όλα καλά θα σου πανε θα το δεις,!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...