Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Μπράβο αγάπη μου αντε να το χαρείς και αυτό με υγεια να σου έρθει στον κοσμο και σε όλα τα κορίτσια εδώ μεσα

Ευχαριστώ αγάπη! Και εσύ με το καλό να κρατήσεις το νινακι σου στην αγκαλιά σου! 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Ευχαριστώ αγάπη! Και εσύ με το καλό να κρατήσεις το νινακι σου στην αγκαλιά σου! 

Ευχαριστώ τοσο αγάπη ανυπόμονω τοσο πολύ και το ξέρεις πως το περιμένω

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γεια σας! Μπραβο Φαιη μου τελεια...κι εγω ανυπομονω να παω για καρδουλα!! Κοριτσια μπορει καποια να με κατατοπισει πως μπαινουν τα τικερακια; Πατησα πανω σε ενα απο τα δικα σας εφτιαξα δικο μου και πηγα να το βαλω στην υπογραφη αλλα εβγαινε σαν λινκ...


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtoulita είπε:

Κοριτσια μου γεια σας! Μπραβο Φαιη μου τελεια...κι εγω ανυπομονω να παω για καρδουλα!! Κοριτσια μπορει καποια να με κατατοπισει πως μπαινουν τα τικερακια; Πατησα πανω σε ενα απο τα δικα σας εφτιαξα δικο μου και πηγα να το βαλω στην υπογραφη αλλα εβγαινε σαν λινκ...

Διαλεγεις το τικερακι σου το κανείς να είναι για forum πατάς εκεί που λέει img  η pseudo κατι δεν θυμαμαι και αντιγραφή μετα πας στο προφίλ κάπου λέει υπογραφή και το πατάς εκεί μέσα επικόλληση αν το εχεις κανει σωστα θα στο βγάλει σαν εικόνα κανονικά δηλαδή και Οχι σαν link

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Διαλεγεις το τικερακι σου το κανείς να είναι για forum πατάς εκεί που λέει img  η pseudo κατι δεν θυμαμαι και αντιγραφή μετα πας στο προφίλ κάπου λέει υπογραφή και το πατάς εκεί μέσα επικόλληση αν το εχεις κανει σωστα θα στο βγάλει σαν εικόνα κανονικά δηλαδή και Οχι σαν link

Σ'ευχαριστω για την απαντηση...τα κανω ολα σωστα μεχρι εκει που λες αλλα δν μου εμφανιζει τιποτα για img η psuedo :(


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Myrtoulita είπε:

Σ'ευχαριστω για την απαντηση...τα κανω ολα σωστα μεχρι εκει που λες αλλα δν μου εμφανιζει τιποτα για img η psuedo :(

Οτάν τελειωνεις το τικερακι τι σου βγάζει;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αγαπώ όλον τον κόσμο!!! Ακούσαμε καρδούλα από το σπορακι μας!! Χριστέ μου τι συναίσθημα;;;!!!! Μου έγραψαν εξετάσεις για προγεννητικό και ένα πακέτο που αφορά κυστική ίνωση,κώφωση και νωτιαία μυϊκή ατροφία. Και σε εσάς; Που σκέφτεστε να κάνετε τις εξετάσεις; Εμένα με παρέπεμψαν στο Ιασώ.

  • Μου αρέσει 7

q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Κορίτσια αγαπώ όλον τον κόσμο!!! Ακούσαμε καρδούλα από το σπορακι μας!! Χριστέ μου τι συναίσθημα;;;!!!! Μου έγραψαν εξετάσεις για προγεννητικό και ένα πακέτο που αφορά κυστική ίνωση,κώφωση και νωτιαία μυϊκή ατροφία. Και σε εσάς; Που σκέφτεστε να κάνετε τις εξετάσεις; Εμένα με παρέπεμψαν στο Ιασώ.

Τελεια κοριτσι μου!!! Εμενα στον πρωτο υπερηχο μου εγραψε ενα πακετο με κυστικη ινωση γενικη αιματος θυροειδη και κατι αλλα περιεργα και τωρα Πρωτα ο Θεος οταν ακουσουμε καρδουλα θα μου γραψει και τις υπολοιπες που θα ειναι πιο πολλες +κολπικα υγρα...Εγω τις κανω σε γνωστο αιματολογικο και μετα τις παω στον γιατρο μου αλλα αμα θελω του τις στελνουν και με mail! Στο Ιασω σε παρεπεμψε ο γυναικολογος σου; αν ναι πηγαινε εκει...

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 23/5/2019 at 3:18 ΜΜ, ΦαιηΚατς είπε:

Κορίτσια μου γύρισα από τη γιατρό μου! Όλα καλά! Ακούσαμε καρδουλιτσα και μεγάλωσε και το φασόλι μου! Ένα πρώτο μικρό άγχος πέρασε! Πάμε δυναμικά για Papp-a τώρα! 

Μπραβο Φαιη μου τελεια νεααα!!!!! Αχ και εγω περιμενω πως και πως να περασουνε αυτες οι δυο βδομαδες.. Ακομα στην 6η ειμαι...

Φαιη μου να σε ρωτησω κατι εσυ που εχεις μικρο μωρο ακομα και δεν εχουνε περασει πολυ μηνες απο τον τοκετο και απο τον θηλασμο.. Σε αυτη την εγκυμοσυνη το στηθος σου πως ειναι?? Εμενα με τσουζανε οι θηλες μια μερα πριν κανω το τεστ.. Μετα ειχα λιγα τσιμπηματα αλλα τωρα γενικα δεν νιωθω τιποτα απολυτως.. Ουτε πρησμενι στηθος ουτε με ποναει... Και λεω μηπως ειναι επειδη θηλαζα μεχρι πριν 3 μηνες..  Επισης πονους περιοδου εχεις?? Εγω καθολου!!!

On 23/5/2019 at 11:03 ΜΜ, Ntina Ntinaki είπε:

Κορίτσια αγαπώ όλον τον κόσμο!!! Ακούσαμε καρδούλα από το σπορακι μας!! Χριστέ μου τι συναίσθημα;;;!!!! Μου έγραψαν εξετάσεις για προγεννητικό και ένα πακέτο που αφορά κυστική ίνωση,κώφωση και νωτιαία μυϊκή ατροφία. Και σε εσάς; Που σκέφτεστε να κάνετε τις εξετάσεις; Εμένα με παρέπεμψαν στο Ιασώ.

Συγχαρητήρια!!! Αντε ειστε οι πρωτες στην ομαδα που ακουσατε καρδουλα.. Αντε κοριτσια και εμεις οι υπολοιπες σε λιγες μερες...!!!

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

@ΚατεριναΣκ πότε θα πας για υπέρηχο; εγώ έλεγα να πάω την Πέμπτη αλλά θα είμαι 5+5 και φοβάμαι δεν θα ακούσω τικ τακ τικ τακ 

Πηγα την Τεταρτη που ημουνα 5+2 και ειδαμε μονο σακο.. Ουτε εμβιακα στοιχεια δεν ειδε ακομα.. Και μου ειπε να παω σε 2 Τεταρτες δηλαδη στις 5/6 που ια ειμαι 7+2 μηπως ακουσουμε καρδουλα.. Ειναι νωρις ακομα για να ακουσεις καρδια..  Αν θες να πας μονο να δεις αν ειναι ολα καλα πηγαινε.. Αλλα καρδουλα σε κανα 2 βδομαδες θα ακουσεις και εσυ.. Υπομονηηη κοριτσιιι!!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...